Оголошено збір коштів на проведення заходів

Збір коштівОголошення для всіх, хто підтримує:

1. Добровільність вакцинації.

2. Неприпустимість дискримінації дітей за ознакою наявності чи відсутності щеплень.

3. Вільний вибір виду освіти.

4. Свободу інформації.

Волонтеры-активісти громадського руху «За вільну реалізацію конституційних прав» потребують грошової підтримки для можливості реалізації важливих для суспільства заходів.

* * *

Гроші збираються на Картку Приватбанка  5168 7450 1198 0239  (на ім'я Маргарита Перова)

* * *

В Україні існує проблема, що полягає у примусі батьків до вакцинації дітей, недопущенні дітей без довідок про щеплення до шкіл та садочків, ненаданні лікарями повної та правдивої інформації про можливі негативні наслідки вакцинації для забезпечення вільного поінформованого вибору.

Хто ми — громадські активісти, батьки, які не згодні з позбавленням нас та наших дітей можливості вільного вибору і бажають відстояти конституційні права громадян України.

Що ми робимо — надаємо юридичну, психологічну, організаторську та інші види допомоги для того, щоб цю ситуацію було вирішено на користь вільного волевиявлення людини, втілення її конституційних прав на освіту та здоров'я дітей.

Для чого нам потрібні гроші — для фінансування витрат, пов'язаних з провадженням нашої діяльності.

Найближчим часом, залежно від результатів збору коштів, буде проведено національний марш у підтримку людей, які стикнулися із порушенням права на освіту дітей, забороною відвідування шкіл та дитячих садочків. На цьому заході буде висловлена позиція незгоди із політикою наступу на права дітей з боку МОЗ та МінОсвіти України та докладено усіх зусиль для відновлення прав дітей. Надходження коштів дасть можливість провести захід у ближчий термін та не дати змоги репресивній системі МінОсвіти та МОЗ втілити їхні плани і ще більше ускладнити ситуацію для нещеплених дітей.

Також кошти потрібні нам на оплату мобільного та інтернет зв'язку, канцелярські, транспортні, юридичні та організаційні витрати, оплату послуг дизайнерів, друкованої продукції тощо.

Хто нас підтримує суспільство, яке не згодне із становищем, що склалося, ГО «Ліга захисту громадянських прав». Триває робота щодо розширення кола впливу на ситуацію, об'єднання людей та створення всеукраїнського руху за вільний вибір та проти дискримінації.

Як ми готові звітувати про грошові кошти — всі надходження фіксуються на картці для збору коштів. Виписка буде оприлюднюватися кожні п'ять днів, починаючи від дня публікації. Документи про витрату коштів будуть опубліковані разом із випискою. Документами, які підтверджують витрати є чеки, розписки, фото, що підтверджують закупівлю (у випадку неможливості отримати чек), акти виконаних робіт. Необхідність закупівель визначається учасниками громадського руху відповідно до поточної діяльності.

Діяльність не має нічого спільного з комерцією, особистою вигодою, політикою, релігією, сепаратизмом чи тероризмом. Всі внески є добровільною участю громадян і спрямовані на зміну ситуації в країні із порушенням прав і свобод.

Кошти не збираються ні на які інші рахунки, крім зазначених у цьому повідомленні, передавання готівкових коштів можливе лише у руки координаторів громадського руху. Дізнатися щодо можливості передати гроші та про контакти координаторів можна у ГО «Ліга захисту громадянських прав».

Цей документ є першоджерелом, про всі можливі зміни у ньому будемо повідомляти виправленнями із посиланням. Копіювання та розповсюдження цього матеріалу дозволяється лише повністю і без жодних змін, відповідно до «Закону України про авторське право».

Для отримання зв'язку з наявних питань щодо діяльності волонтерського громадського руху, а також, якщо ви бажаєте долучитися до руху — просимо звертатися до ГО «Ліга захисту громадянських прав».

10/02/2018

Об'єднана група волонтерів-активістів руху щодо захисту та відновлення прав людини

За підтримки ГО «Ліга захисту громадянських прав»