Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 10 Мая 2024, 09:52 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20
  Печать  
Автор Тема: Потрібна юридична допомога.  (Прочитано 236723 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
rvgrigoruk
Постоялец
***

Рейтинг: 9
Сообщений: 119



Просмотр профиля
« Ответ #105 : Пт, 23 Дек 2011, 09:39 »

Директор наказ не відмінить, заяву ми писали, на нього тисне санстанція. Думаю управління освіти навряд чи  допоможе, заяву ми написали.

oksanagry
, Алла права, Ви не знаєте відмінить чи ні, але треба використати всі можливості. Нам що, жалко бумаги, це так важко? Ну не відмінить, так не відмінить, але в даному випадку треба "взяти його в кліщі" різними бумажками і чим більше тим краще. Скоріше всього що він його не відмінить, але потом буде жаліти, що такий шанс йому надавався і він не скористався, наука буде для інших, легше буде іншим батькам - відказникам.

Думаю тут план такий.

1. Пишете заяву на ім"я директора з вимогою відмінити наказ, так як наказ незаконний, порушує Основний закон України - Конституцію. Повідомляєте його що ви про його дії сповістили також прокуратуру і його роботодавця - управління освіти. І якщо права дитини не будуть востановленні, подаєте в суд з вимогою компенсації матеріальних затрат, на утримання дитини в дома і приватного навчання.

2. Пишете заяву в прокуратуру, зразки Ви маєте

3. Пишете жалобу в  Управління освіти на директора

Ці всі заяви заносити відповідним секретарям і вимагаєте зареєструвати з обов"язковим отриманням вхідних номерів і копій. Можете відсилати заказним листом, якщо не хочете бігати і бачити їх, тоді вони точно будуть зареєстровані, від почти ви отримаєте повідомлення що адресати отримали, все це зберігаєте. Згідно закону "Про звернення громадян" вони зобов"язані в письмовому вигляді надати відповідь, на протязі певного часу.

Всі заяви перед відправкою викладайте тут, ми підправимо.
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #106 : Пт, 23 Дек 2011, 09:54 »

у меня есть отказ от прививок до 2016г по этому поводу 5 лет назад была мед.комиссия.сейчас ребенка не берут в 1 класс .куда обращаться .
Все туда же, в поликлинику за формой 026/о
Записан
oksanagry
Новичок
*

Рейтинг: 2
Сообщений: 19


Просмотр профиля
« Ответ #107 : Пт, 23 Дек 2011, 10:13 »

Заяви у школі і управлінні освіти ми зареєстрували,  чоловік сьогодні порадиться в юриста щодо заяви в прокуратуру.
Записан
oksanagry
Новичок
*

Рейтинг: 2
Сообщений: 19


Просмотр профиля
« Ответ #108 : Пт, 23 Дек 2011, 10:19 »

Якщо є можливість , викладіть ваш варіант заяви в прокуратуру, так нам буде нвидше подати.
Записан
rvgrigoruk
Постоялец
***

Рейтинг: 9
Сообщений: 119



Просмотр профиля
« Ответ #109 : Пт, 23 Дек 2011, 10:23 »

То добре, зараз вже інші заяви, на попередні він, а верніше медсестра не реагувала. Зараз пробую вам накидати основний текст до прокуратури. На жаль не всі юристи в темі, колись з одним говорим, він сказав що з нашими законами то безкористно, він щеплення купував. Пізніше виявилося що ні, ми ходимо без щеплень, і писати треба, помагає.
Записан
rvgrigoruk
Постоялец
***

Рейтинг: 9
Сообщений: 119



Просмотр профиля
« Ответ #110 : Пт, 23 Дек 2011, 12:23 »

Прокурору _____________________
_______________________________
(від когоПІБ)___________________
адреса__________________________






Заява
Шановний (ПІБ)
Я ( або ми, якщо разом з чоловіком), (ПІБ), мати (батьки) уч.___ класу (ПІБ) НВК « школи І-ІІІ ступенів №_ _» звертаюся до Вас з просьбою захистити і відновити Конституційне право моєї дитини на освіту, гарантоване їй Конституцією України ч. 1 ст. 53 «Кожен має право на освіту».

Моя донька _______, учениця __ класу з 23 грудня 2011 року була усунена від занять наказом №___ директора НВК № _ ПІБ директора від __.__.20__ р. на підставі розпорядження СЕС № __ від __ ___20__. Наказ був вручений мені __.__.20__ (копії наказу та розпорядження додаються).

У приписі СЕС зазначено, що відмовляючись від проведення профілактичних щеплень своїй дитині, я порушую Закони України а саме п. «е» статті 42 Закону України « Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення».

Але звертаю Вашу увагу що в даному випадку відсторонення з посиланням на  цю статтю протирічить головному Закону України- Конституції, а саме:
- ст.53 Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
- ст8. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові       акти приймаються на основі Конституції  України і повинні відповідати їй.
а тому порушують права дитини. Це підтверджує і рішення Конституційного Суду України від 04.03.2004 № 5-рп/2004:
Доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту ... означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;

Я категорично не згодна, що відмовляючись від профілактичних щеплень своїй дитині я порушую Закони України. Право на відмову від профілактичних щеплень закріплений за мною законодавчо, а саме:
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.42 Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
Ст.43 Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників.
Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб”:
Ст.12 Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків.

Мені відома стаття 15 Закону України "Про захист населення від інфекційніх хвороб", «Дітям, які НЕ ОТРИМАЛИ профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів НЕ дозволяється.». Однак у цій же 15 статті, далі по тексту «У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідеміологічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його."
З урахуванням допустимості перебування в дитячих закладах дітей, що мають медичні відводи від щеплень, відмова у прийомі дитини, що не пройшов вакцинацію з інших причин носить дискримінаційний характер. З двох дітей, що знаходяться в рівному становищі (однаково ризикують захворіти інфекційною хворобою і стати джерелом зараження для інших) один користується правом на перебування в навчальному закладі, іншого ж цього права хочуть позбавити.
Від дискримінації - в тому числі, пов'язаної зі станом здоров'я, громадян України захищає ряд законів та міжнародних норм. Ось основні:
- Конституція України, стаття 24 "Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень ..."
- Основи законодавства України про охорону здоров'я, стаття 6: "Кожен громадянин України має право на охорону здоров'я, що передбачає... и) правовий захист від будь-яких незаконних форм дискримінації, пов'язаних зі станом здоров'я ..."
- Конвенція про права дитини, стаття 2:
"1. Країни-учасниці ... забезпечують усі ... права ... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я ... дитини.
2. Країни-учасниці вживають всі необхідні заходи для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації ... "

Мною була оформлена аргументована заява на відмовлення від щеплень (копія додається)
Причиною відмовлення від профілактичних щеплень являється наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, менінгіту, паралічів, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті. А також з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин (краснухи, Гепатиту В, вітрянки) диплоїдних клітин тканин мавп (клітинна лінія VERO), абортованих плодів людини. Як приклад, додається вкладиш до однієї з них. Дана відмова є обміркованим і зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального та всебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, череди летальних випадків та ускладнень у інших дітей, яким була зроблена вакцинація в Україні і цілком відповідає нормам діючого законодавства. Як приклад, додається вкладиш до однієї з них.
Також повідомляємо Вас що медичним працівником закладу не було надано об’єктивної інформаціЇ про нанесення можливої  шкоди вакцинацією, що порушує Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.39 Лікар зобов'язаний пояснити пацієнтові в доступній формі мету запропонованих лікувальних заходів, прогноз можливого розвитку захворювання, в тому числі наявності ризику для життя і здоров'я.

Керуючись Конституцією України ст. 8, 53, 68, законами України: „Основи законодавства України про охорону здоров'я” ст.42, 43, „Про захист населення від інфекційних хвороб” ст.12
„Про охорону дитинства” ст.19, „Про загальну середню освіту” ст.2, ст.6 п.1,  „Про освіту”ст.3,6
Міжнародними зобов’язаннями України : Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини (Конвенція про права людини та біомедицину) ст 5, 6 Загальна декларація прав людини. ст.26
Прошу
1)   Скасувати подання Головного державного санітарного лікаря міста Нововолинська (ПІБ) на ім'я директора НВК №1 С.В.Мороз про відсторонення від занять в школі учениці ____ класу _____
2)   Скасувати наказ №137 від 22.12.2011 р директора НВК  № _____ і зобов'язати  допустити до занять занять у школі уч. ____ класу ПІБ дитини
3)   Вжити заходів по  притягненню порушників до відповідальності.
4)   Розглянути дану заяву в максимально короткий термін, так як страждає дитина через неможливість відвідування нею улюбленої школи.
5)   Згідно ст.18 ЗУ «Про звернення громадян» повідомити мені Ваше рішення у письмовому вигляді.

З повагою    ПІБ Дата, Підпис

Перелік додатків до заяви:
Копія Наказу директора НВК № _ ПІБ Директора № __ від __.__.20__ р
Копія Приписи СЕС № __ від __.__.20__ р
Копія заяви на відмовлення від щеплень.
Копія вкладиша з інструкцією про застосування комбінованої вакцини ІНФАНРИКС™ ГЕКСА (INFANRIX™ HEXA) Виробництва "GlaxoSmithKline Biologicals s.a." Rixensart, Belgium з заключним висновком про можливі наслідки вакцинації даною вакциною.  Цей додаток слугує як зразок про можливі наслідки вакцинації.



Прошу форумчан підправити.
oksanagry. вкладиш по вакцині з печаткою  МОЗ надішлю на емейл,  який Ви мені скините в ЛС
« Последнее редактирование: Чт, 26 Янв 2012, 16:25 от rvgrigoruk » Записан
rvgrigoruk
Постоялец
***

Рейтинг: 9
Сообщений: 119



Просмотр профиля
« Ответ #111 : Пт, 23 Дек 2011, 12:28 »

oksanagry, такі фрази при кориктуванні не викидати, вони обов"язкові

Цитировать
Також повідомляємо Вас що медичним працівником закладу не було надано об’єктивної інформаціЇ про нанесення можливої  шкоди вакцинацією, що порушує Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Цитировать
3)   Вжити заходів по  притягнення порушників до відповідальності.

Нехай вже прокуратура думає що з цим робити
Записан
rvgrigoruk
Постоялец
***

Рейтинг: 9
Сообщений: 119



Просмотр профиля
« Ответ #112 : Пт, 23 Дек 2011, 12:57 »

Цитировать
Заяви у школі і управлінні освіти ми зареєстрували

Які заяви? Зараз треба вимагати відміну наказу, а значить і відповідні заяви треба писати, тобто нові
Записан
rvgrigoruk
Постоялец
***

Рейтинг: 9
Сообщений: 119



Просмотр профиля
« Ответ #113 : Пт, 23 Дек 2011, 14:02 »

А ось для управління освіти

_____________________
_______________________________
(від когоПІБ)___________________
адреса__________________________






Заява
Шановний (ПІБ)
Я ( або ми, якщо разом з чоловіком), (ПІБ), мати (батьки) уч.__ класу (ПІБ) НВК  школи І-ІІІ ступенів №_  звертаюся до Вас з просьбою захистити і відновити Конституційне право моєї дитини на освіту, гарантоване їй Конституцією України ч. 1 ст. 53 «Кожен має право на освіту».

Моя донька _______, уч.__ класу з 23 грудня 2011 року була усунена від занять наказом №137 директора НВК № _ ПІБ директора від __.__.20__ р. на підставі розпорядження СЕС № __ від __ __ 20__. Наказ був вручений мені __.__.20__ (копії наказу та розпорядження додаються).

У приписі СЕС зазначено, що відмовляючись від проведення профілактичних щеплень своїй дитині, я порушую Закони України а саме п. «е» статті 42 Закону України « Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення».

Але звертаю Вашу увагу що в даному випадку відсторонення з посиланням на  цю статтю протирічить головному Закону України- Конституції, а саме:
- ст.53 Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
- ст8. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові       акти приймаються на основі Конституції  України і повинні відповідати їй.
а тому порушують права дитини. Це підтверджує і рішення Конституційного Суду України від 04.03.2004 № 5-рп/2004:
Доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту ... означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;

Я категорично не згодна, що відмовляючись від профілактичних щеплень своїй дитині я порушую Закони України. Право на відмову від профілактичних щеплень закріплений за мною законодавчо, а саме:
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.42 Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
Ст.43 Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників.
Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб”:
Ст.12 Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків.

Мені відома стаття 15 Закону України "Про захист населення від інфекційніх хвороб", «Дітям, які НЕ ОТРИМАЛИ профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів НЕ дозволяється.». Однак у цій же 15 статті, далі по тексту «У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідеміологічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його."
З урахуванням допустимості перебування в дитячих закладах дітей, що мають медичні відводи від щеплень, відмова у прийомі дитини, що не пройшов вакцинацію з інших причин носить дискримінаційний характер. З двох дітей, що знаходяться в рівному становищі (однаково ризикують захворіти інфекційною хворобою і стати джерелом зараження для інших) один користується правом на перебування в навчальному закладі, іншого ж цього права хочуть позбавити.
Від дискримінації - в тому числі, пов'язаної зі станом здоров'я, громадян України захищає ряд законів та міжнародних норм. Ось основні:
- Конституція України, стаття 24 "Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень ..."
- Основи законодавства України про охорону здоров'я, стаття 6: "Кожен громадянин України має право на охорону здоров'я, що передбачає... и) правовий захист від будь-яких незаконних форм дискримінації, пов'язаних зі станом здоров'я ..."
- Конвенція про права дитини, стаття 2:
"1. Країни-учасниці ... забезпечують усі ... права ... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я ... дитини.
2. Країни-учасниці вживають всі необхідні заходи для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації ... "

Причиною відмовлення від профілактичних щеплень являється наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, менінгіту, паралічів, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті. А також з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин (краснухи, Гепатиту В, вітрянки) диплоїдних клітин тканин мавп (клітинна лінія VERO), абортованих плодів людини. Як приклад, додається вкладиш до однієї з них. Дана відмова є обміркованим і зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального та всебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, череди летальних випадків та ускладнень у інших дітей, яким була зроблена вакцинація в Україні і цілком відповідає нормам діючого законодавства.

Директором була отримана обгрунтована заява на причину відмови від вакцинації, а також про факт порушення ним Конституції України і законодавства, але наше клопотання було  відхилене ним.  

Керуючись Конституцією України ст. 8, 53, 68, законами України: „Основи законодавства України про охорону здоров'я” ст.42, 43, „Про захист населення від інфекційних хвороб” ст.12
„Про охорону дитинства” ст.19, „Про загальну середню освіту” ст.2, ст.6 п.1,  „Про освіту”ст.3,6
Міжнародними зобов’язаннями України : Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини (Конвенція про права людини та біомедицину) ст 5, 6 Загальна декларація прав людини. ст.26
Прошу
1)   Вжити заходів щодо поновлення порушених прав моєї дитини, захисту її законних інтересів, притягнення порушників до відповідальності.
2)   Розглянути дану заяву в максимально короткий термін, так як страждає дитина через неможливість відвідування нею улюбленої школи.
3)   Згідно ст.18 ЗУ «Про звернення громадян» повідомити мені Ваше рішення у письмовому вигляді.

З повагою    ПІБ Дата, Підпис

Перелік додатків до заяви:
Копія Наказу директора НВК №  ПІБ директора № __ від __.__.20__ р
Копія Приписи СЕС № __ від __.__.20__ р
Копія заяви на відмовлення від щеплень.
Копія вкладиша з інструкцією про застосування комбінованої вакцини ІНФАНРИКС™ ГЕКСА (INFANRIX™ HEXA) Виробництва "GlaxoSmithKline Biologicals s.a." Rixensart, Belgium з заключним висновком про можливі наслідки вакцинації даною вакциною.  Цей додаток слугує як зразок про можливі наслідки вакцинації.
« Последнее редактирование: Пн, 16 Янв 2012, 07:56 от rvgrigoruk » Записан
rvgrigoruk
Постоялец
***

Рейтинг: 9
Сообщений: 119



Просмотр профиля
« Ответ #114 : Пт, 23 Дек 2011, 14:24 »

А це подарунок на новий рік директору  Подмигивающий

_____________________
_______________________________
(від когоПІБ)___________________
адреса__________________________






Заява
Шановний (ПІБ)
Моя донька _______, учениця __ класу з __ __ 20__ року була усунена від занять Вашим наказом №__ від __.__.20__ р. на підставі розпорядження СЕС № __ від __ __ 20__. Наказ був вручений мені __.__.20__ (копії наказу та розпорядження додаються).

Я ( або ми, якщо разом з чоловіком), (ПІБ), мати (батьки) уч.__ класу (ПІБ) НВК ї школи І-ІІІ ступенів №_ звертаюся до Вас з просьбою відновити Конституційне право моєї дитини на освіту, гарантоване їй Конституцією України ч. 1 ст. 53 «Кожен має право на освіту», шляхом відміни Наказу №__ від __.__.20__ р


У приписі СЕС зазначено, що відмовляючись від проведення профілактичних щеплень своїй дитині, я порушую Закони України а саме п. «е» статті 42 Закону України « Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення».

Але звертаю Вашу увагу що в даному випадку відсторонення з посиланням на  цю статтю протирічить головному Закону України- Конституції, а саме:
- ст.53 Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
- ст8. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові       акти приймаються на основі Конституції  України і повинні відповідати їй.
а тому порушують права дитини. Це підтверджує і рішення Конституційного Суду України від 04.03.2004 № 5-рп/2004:
Доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту ... означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;

Я категорично не згодна, що відмовляючись від профілактичних щеплень своїй дитині я порушую Закони України. Право на відмову від профілактичних щеплень закріплений за мною законодавчо, а саме:
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.42 Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
Ст.43 Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників.
Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб”:
Ст.12 Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків.

Мені відома стаття 15 Закону України "Про захист населення від інфекційніх хвороб", «Дітям, які НЕ ОТРИМАЛИ профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів НЕ дозволяється.». Однак у цій же 15 статті, далі по тексту «У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідеміологічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його."
З урахуванням допустимості перебування в дитячих закладах дітей, що мають медичні відводи від щеплень, відмова у прийомі дитини, що не пройшла вакцинацію з інших причин носить дискримінаційний характер. З двох дітей, що знаходяться в рівному становищі (однаково ризикують захворіти інфекційною хворобою і стати джерелом зараження для інших) один користується правом на перебування в навчальному закладі, іншого ж цього права хочуть позбавити.
Від дискримінації - в тому числі, пов'язаної зі станом здоров'я, громадян України захищає ряд законів та міжнародних норм. Ось основні:
- Конституція України, стаття 24 "Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень ..."
- Основи законодавства України про охорону здоров'я, стаття 6: "Кожен громадянин України має право на охорону здоров'я, що передбачає... и) правовий захист від будь-яких незаконних форм дискримінації, пов'язаних зі станом здоров'я ..."
- Конвенція про права дитини, стаття 2:
"1. Країни-учасниці ... забезпечують усі ... права ... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я ... дитини.
2. Країни-учасниці вживають всі необхідні заходи для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації ... "

Причиною відмовлення від профілактичних щеплень являється наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, менінгіту, паралічів, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті. А також з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин (краснухи, Гепатиту В, вітрянки) диплоїдних клітин тканин мавп (клітинна лінія VERO), абортованих плодів людини. Як приклад, додається вкладиш до однієї з них.
Дана відмова є обміркованим і зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального та всебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, череди летальних випадків та ускладнень у інших дітей, яким була зроблена вакцинація в Україні і цілком відповідає нормам діючого законодавства.
В зв’язку з тим що аргументована відмова від щеплень була відхилена Вами, я змушенна була звернутись з клопотанням до прокуратури міста, та управління освіти , щодо захисту і відновлення прав на освіту моїй дитині

Керуючись Конституцією України ст. 8, 53, 68, законами України: „Основи законодавства України про охорону здоров'я” ст.42, 43, „Про захист населення від інфекційних хвороб” ст.12
„Про охорону дитинства” ст.19, „Про загальну середню освіту” ст.2, ст.6 п.1,  „Про освіту”ст.3,6
Міжнародними зобов’язаннями України : Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини (Конвенція про права людини та біомедицину) ст 5, 6 Загальна декларація прав людини. ст.26
Прошу
1) Вжити заходів щодо відвідування занять в школі моєю дитиною, уч.___ класу ПІБ дитии, до моменту прийняття рішення вищостоячими інстанціями до яких були надіслані відповідні клопотання
2) Розглянути дану заяву в максимально короткий термін, так як страждає дитина через неможливість відвідування нею улюбленої школи.
3) Згідно ст.18 ЗУ «Про звернення громадян» повідомити мені Ваше рішення у письмовому вигляді.

З повагою    ПІБ Дата, Підпис

Перелік додатків до заяви:
Копія вкладиша з інструкцією про застосування комбінованої вакцини ІНФАНРИКС™ ГЕКСА (INFANRIX™ HEXA) Виробництва "GlaxoSmithKline Biologicals s.a." Rixensart, Belgium з заключним висновком про можливі наслідки вакцинації даною вакциною.  Цей додаток слугує як зразок про можливі наслідки вакцинації.

« Последнее редактирование: Пн, 16 Янв 2012, 08:00 от rvgrigoruk » Записан
rvgrigoruk
Постоялец
***

Рейтинг: 9
Сообщений: 119



Просмотр профиля
« Ответ #115 : Пт, 23 Дек 2011, 14:34 »

В заявах були зроблені деякі незначні зміни, також зробіть перевірку на граматичні помилки, вони там є.
Записан
oksanagry
Новичок
*

Рейтинг: 2
Сообщений: 19


Просмотр профиля
« Ответ #116 : Пт, 06 Янв 2012, 13:59 »

ситуація зовсім нехороша. Школа дала письмову відповідь, що щеплення обов"язкові і  т.д. Управління освіти пообіцяло негативну відповідь і індивідуальне навчання за наш кошт, поки що усно. Санепідемстанція погодилася дати допуск на  основі пройденоно медогляду, але тепер звичайний медогляд нам має підписати чи  зав поліклінікою, чи  ЛКК. Педіатр цього вже не зробить. Хоча у вересні підписав без проблем. А це ще пропуски занять. Заява у прокуратурі, але без відповіді.... До речі ніхто з заявлених  у контактах осіб з Ліги Захисту з нами не зв"язався.
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #117 : Пт, 06 Янв 2012, 18:26 »

"індивідуальне навчання за наш кошт" вот уж дудки пусть утрутся!
Інструкція про порядок обчислення заробітної  плати працівників освіти
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0056-93


http://kuncevo.ucoz.ru/load/direktor/oplata_praci/porjadok_oplati_praci_pedagogichnikh_pracivnikiv/56-1-0-438
« Последнее редактирование: Пт, 06 Янв 2012, 23:14 от Лилия » Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #118 : Пт, 06 Янв 2012, 18:29 »

Вот интересно, а Вы к этим "заявлених  у контактах осіб з Ліги" лично обращались???
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #119 : Пт, 06 Янв 2012, 18:32 »

 ПОЛОЖЕННЯ  про індивідуальну форму навчання  в загальноосвітніх навчальних закладах
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0009-03
Записан
Страниц: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!