Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Ср, 22 Мая 2024, 01:59 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 [2] 3
  Печать  
Автор Тема: Как оспорить штраф СЭС?  (Прочитано 45416 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #15 : Ср, 09 Фев 2011, 22:49 »

Нужно идти к юристу и спрашивать как правильно поступить.
Завсегда верная мысль! Подмигивающий

Как мне видится ситуация- автор написал, что подписал бумажечку , что ознакомлен с приписом. Я бы начала с этого- почему медсестра принесла припис и не оставила копию?
Она скажет, что оставила, а человек сам выбросил. То, что приходила и ознакамливала видно по росписи. Остальное - лирика, нам не помогающая.

Может этот припис вообще был написан в поликлинику? Тогда  не вижу причин для штрафа.
Вот для этого и нужно его как-то получить! Улыбка

Второе письмо, которое пришло вообще не заказным- тупо игнорировать- кто знает что вы его получили?
А это не важно: есть наложенный штраф. Который через определённое время (по крайней мере, теоретически) передаётся в исполнительную службу. Которая (опять же, теоретически, ибо малость проступка) может устроить подлянку.

Поэтому пишите письмо на поликлинику и требуйте копию приписа
А лучше зайти.

можно так и писать, для предьявления в суд
А этого лучше не делать. Ибо у вас должен быть свой экземпляр. А тот - ихний, в архиве, в другом здании, в далёкой-далёкой галактике и т.п.

может ли СЕС вообще писать припысы частным лицам
Может. См. ст. 46.

Потому как завтра такая сумма штрафа ( максимально-возможная) придет с извищением всем кто не привит
Слава богу, нет: только тем, кто не выполнит или не оспорит припис Улыбка

Fenix правильно написал: если постановление о штрафе выписано с нарушением, то его получится обжаловать. А там и 2 мес на давность истекут...
Записан
allazam
Новичок
*

Кременчуг

Рейтинг: 3
Сообщений: 44


Просмотр профиля
« Ответ #16 : Чт, 10 Фев 2011, 07:28 »

Цитировать
Она скажет, что оставила, а человек сам выбросил. То, что приходила и ознакамливала видно по росписи. Остальное - лирика, нам не помогающая.
Не согласна. Ознакомить и оставить два разных понятия. Нас тоже ознакамливают с приказами , но далеко не всегда оставляют на руки. Ну и в больнице в связи с отказом от прививок , я уже со многим чем ознакомилась , но на руки этих ознакомлений не получала- не положено.
Цитировать
А это не важно: есть наложенный штраф. Который через определённое время (по крайней мере, теоретически) передаётся в исполнительную службу. Которая (опять же, теоретически, ибо малость проступка) может устроить подлянку.
Мало ли что есть наложено в архивах СЕС ( прокуратуры и т.д.) - если мне это не вручено под подпись - то откуда я знаю про штраф? Тут даже к гадалке ходить не надо- прямое нарушение законодательства . Пусть докажут в суде . что я его получала- , а это еще несколько месяцев.
Цитировать
А лучше зайти.
С письмом , в котором писать , что у вас НЕТ приписа. И пусть они его принимают и пишут ответ . Мне вон собирались ответ писать , что манту прививка ( и это заведующая поликлиники ) , и что у нее приказ СЕС , с которым я даже не ознакомлена была. Ну я посоветовала куда присобачить это письмо - в туалет на стенку и любоваться им каждый раз его посещая. Но это уже так лирика , и отступление от действия.
Цитировать
может ли СЕС вообще писать припысы частным лицам
Может. См. ст. 46.
Может то может, но почему он ( СЕС) его в больницу направило для ознакомления , а не мне на домашний адресс?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #17 : Чт, 10 Фев 2011, 09:24 »

Цитировать
Она скажет, что оставила, а человек сам выбросил...
...Нас тоже ознакамливают с приказами , но далеко не всегда оставляют на руки.
...
Цитировать
А лучше зайти.
С письмом , в котором писать , что у вас НЕТ приписа...
Я не о том говорю.
Какие должны быть доказательства, что человеку экземпляр вручён? Как минимум, косвенное (а то и не косвенное) у п-ки уже есть: роспись человека на 2-м экземпляре, который у медиков остался. Чем еще он сможет доказать, что его экземпляр ему не вручали?

Цитировать
может ли СЕС вообще писать припысы частным лицам
Может. См. ст. 46.
Может то может, но почему он ( СЕС) его в больницу направило для ознакомления , а не мне на домашний адресс?
А это (в данном случае, да и вообще) не важно, т.к. из п-ки пришла медсестра и принесла под роспись.

Мало ли что есть наложено в архивах СЕС ( прокуратуры и т.д.) - если мне это не вручено под подпись - то откуда я знаю про штраф?... Пусть докажут в суде . что я его получала- , а это еще несколько месяцев.
Да, со штрафом интересно: согласно п.3.18 инструкции (что fenix дал), постановление о наложении штрафа вручается под роспись или присылается заказным письмом. Т.е. штраф вам еще не вручили. И тут проявляются нюансы Улыбка

Подобное дело (fenix'а за инструкцию целуем в обе щеки) состоит из таких этапов: 1) вынесение предписания; 2) протокола о нарушении предписания; 3) постановления о наложении штрафа.
Предписание было вынесено, человек с ним ознакомлен, 10-дневный срок обжалования уже прошел - по этому пункту ничего нельзя сделать.
Протокол: составлен он или нет для нас не важно совершенно, увы - согласно п.2.5 в протоколе может быть отметка о том, что нарушитель отказался его подписывать, причем этот факт не требует доказательств свидетелями!! Т.е. делать упор на том, что нет протокола - это не 100% гарантия отмены штрафа, т.к. составить протокол с отметкой об отказе подписывать можно и задним числом. Да, fenix заметил, что врач написал, что он «заслухав осіб, які приймають участь», но это шатко, т.к. не написано, что заслушал всех - может, он себя и зама заслушал.

А вот по наложению штрафа есть все шансы: по п.3.8, дело не может рассматриваться без нарушителя. Однако постановление о наложении штрафа уже есть. А это - документ, который потенциально может осложнить жизнь. И СЭС подляну подкинула нехилую!

Если вы проигнорируете это постановление, что на вас будет висеть неоплаченный штраф, который, теоретически может выйти боком: в исполнительной службе ведь не будут смотреть, составлен ли протокол, рассматривалось ли дело в присутствии и т.п. У них будет бумага от СЭС, что на вас был наложен штраф и другая бумага, что прошло 15 дней и вы штраф не оплатили. Приставы, быть может, и не будут заморачиваться, но достаточно, чтобы был принят какой-то закон по типу российского (про невыпуск за рубеж, к примеру) и этот штраф вам может аукнуться.

Дугой вариант, что вы будете этот штраф обжаловать. Тогда сразу же становится ясно, что постановление о штрафе до вас дошло - вы были извещены. И тут уже возникает вопрос, чего вы так долго тянули и не обжаловали в 10-дневный срок? Если у вас остался конверт, то по штемпелю можно понять, когда вам его прислали. Если нет, то, наверное, прокатит рассказ, что вам в ваше отсутствие оставили в дверях, в почтовом ящике и т.п. Они не дали под роспись и они явно не правы.

Т.е. если вы скажете в суде, что  получили его вчера, то вы получаете право обжаловать постановление. А при обжаловании давите на нарушение порядка рассмотрения дела по п.3.8. Но в обязательном порядке надо требовать, чтобы медики предъявили протокол и узнать, какой датой он был составлен! В постановлении написано, что 5.01 врач уже его рассматривал, т.е. протокол должен был быть составлен ДО 5.01. А срок вынесения постановления о штрафе по протоколу - 2 месяца. Поэтому я бы, пользуясь тем, что постановление о штрафе у вас без даты о вручении, потянул время до первых чисел марта, обжаловал бы его по нарушениям п.3.8. гулял бы свободным, т.к. новое постановление они уже не смогут выписать - пройдёт 2 мес. от даты установления факта нарушения. Вот такое моё имхо Улыбка
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #18 : Чт, 10 Фев 2011, 10:41 »

При всех хлопотах помните, что, по сути, СЭС наехало на вашу семью всего лишь как пилотный проект. Прокатит или нет? Если да- всех так начнем давить... Потому удачи, терпения, мужества!
  
« Последнее редактирование: Чт, 10 Фев 2011, 14:03 от Алла » Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Оленка
Пользователь
**

Украина

Рейтинг: 5
Сообщений: 58



Просмотр профиля
« Ответ #19 : Чт, 10 Фев 2011, 11:57 »

Быстренько протокол составили, быстренько постановление о штрафе вынесли... главное, чтобы так же быстренько "не звернули до примусового виконання" (до первых чисел марта).
Потому что ГИС постановлением об открытии исполнительного производства "накладує арешт на все рухоме та нерухоме майно з метою забезпечення позову", что делается мгновенно.

Резон конечно в том, чтобы подождать есть, но не факт, что (см.выше), а также что подобные действия не повторятся
« Последнее редактирование: Чт, 10 Фев 2011, 12:59 от Оленка » Записан
Наталья Первомайск
Постоялец
***

Луганская обл.

Рейтинг: 24
Сообщений: 203



Просмотр профиля
« Ответ #20 : Чт, 10 Фев 2011, 14:18 »

Я тоже изучила документы, вот к каким выводам пришла.
Начну с конца - на руках имеем Постанову про накладення штрафу. Как сейчас на него реагировать? Да никак. Усиленно делать вид, что Вы его не получали:
Во-первых, потому что обратного СЭС не докажет. Опираемся на Инструкцию про порядок наложения штрафов:
                   
Цитировать
    2. Порушення справи
     2.1. Порушення  справи починається зі складання протоколу про порушення санітарних норм
     2.3. Складати акт  і  протокол  мають  право  посадові  особи держсанепідслужби.
     2.4. Протокол складається у трьох примірниках,  один з яких у триденний термін передається  посадовій  особі,  яка  уповноважена
розглядати  справу, другий  - порушнику,  третій - зберігається у посадової особи, що склала протокол.
     2.10. Посадова особа держсанепідслужби,  що складає протокол,зобов'язана пояснити порушнику права особи,  яка  притягається  до адміністративної   відповідальності   (знайомитися  з  матеріалами справи;  давати пояснення;  подавати докази;  заявляти клопотання; при  розгляді  справи  користуватися юридичною допомогою адвоката; виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою,  якою ведеться провадження;  оскаржити постанову за справою) про що робиться відмітка у протоколі.
                      3. Розгляд справи
     3.1. Справа   розглядається  уповноваженою  посадовою  особою держсанепідслужби  в  п'ятнадцятиденний  термін  з  дня  одержання протоколу.
     3.7. При  підготовці  до  розгляду  справи потрібне своєчасне повідомлення осіб, які беруть учать у її розгляді, про час і місце
її розгляду. Для особи, яка притягається до відповідальності, це є обов'язковим і може бути вказано у протоколі  при  його  складанні або  шляхом  надсилання  повідомлення  про  розгляд   справи   про санітарне правопорушення (додаток N 3 до цієї Інструкції).
     3.8. Справа    розглядається   у   присутності   особи,   яка притягається до адміністративної відповідальності.
     Під час    відсутності    особи,    яка    притягається    до адміністративної відповідальності,  справу  може  бути  розглянуто
лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи,  і якщо від неі не надійшло клопотання  про відкладення розгляду справи.
     3.17. Постанову про  накладення  штрафу  виноситься  у  трьох примірниках
     3.18. Постанова  повинна бути оголошена негайно по закінченні розгляду справи.
     Копія постанови    у    триденний   термін   вручається   або надсилається особі,  щодо якої її винесено, а також потерпілому на його прохання.
     Копія постанови  вручається  під  розписку  або   може   бути направлена   рекомендованим   або   цінним   листом,  передана  по
телеграфу,  телетайпу,  телефаксу,  телексу або телефонограмою,  а також   іншими   засобами  зв'язку,  що  повинно  бути  засвідчено відповідними документами  (поштова  картка,  опис  цінного  листа, випис з реєстра поштових відправлень, випис з журналу телефонограм тощо).
НИЧЕГО из вышеперечисленного сделано не было. Поэтому ни в коем случае нельзя показывать, что у вас есть этот документ. Может быть вариант, что СЭС все же послала постанову заказным письмом, а лоханулась почтальон, не взяв с вас расписку о получении. Тогда проблемы будут у нее, если покажете Постанову - у Вас. И причем 100% проигрыш с возмещением судебных издержек. Предписание Вы не исполнили, не опротестовали, постанову о штрафе - тоже.
Во-вторых, прошли все сроки на оскарження!!! Вывод -  Рот на замке Ждем три месяца со дня выдачи постановы:
   
Цитировать
5.2. Виконанню  не  підлягає постанова про накладення штрафу, якщо її не було звернено до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
Есть все шансы доказать, что вам "не було звернено до виконання", попросту - не поставили в известность.


Сейчас дальше напишу..
 






Записан

Если нужна моя помощь - ищите меня в "СТРАНЕ МАМ", ник тот же!
http://natalja-pervomajsk.stranamam.ru/
kol184
Новичок
*

Березнеговатое

Рейтинг: 1
Сообщений: 7


Просмотр профиля
« Ответ #21 : Чт, 10 Фев 2011, 14:34 »

Это конечно тоже выход.Но где гарантия,что через некоторое время не составят другой протокол и все повторится снова.Потому-что я и впредь не собираюсь своим детям делать прививки.
Записан
kol184
Новичок
*

Березнеговатое

Рейтинг: 1
Сообщений: 7


Просмотр профиля
« Ответ #22 : Чт, 10 Фев 2011, 14:36 »

И так...поход к участковому врачу:
-Я могу получить припис или его копию от такого-то числа?
-Нам его передают в единственном экземпляре,мы даем для ознакомления вы подписываетесь,
  мы передаем назад в СЭС.(показывает пачку аналогичных приписов,все в единственном
  экземпляре)
-Кому был адресован припис вашому учереждению или мне лично?
-Вам.
-Почему он попал к вам?
-???
-Кто составлял протокол о нарушении санитарного законодательства,где моя копия протокола?
-Все документы в СЭС,у нас ничего нет!Разбирайтесь с СЭС!
 Ситуация видится следующим образом: восстановить сроки на обжалование(оснований больше чем достаточно).Заявление в прокуратуру. Основания:Протокол о нарушении санитарного законодательства был составлен без моего участия,я небыл извещен о том-что состоится заседание по моему делу,постановление о наложении штрафа пришло через 25 дней когда все сроки обжалования прошли.
 Как осуществить практически?У нас в райцентре два адвоката один отказался мне помочь,другой якобы согласился,но он постоянно в суде я не могу с ним встретится,а время идет!
 Я могу сам написать заявление в суд и прокуратуру?Как их правильно написать?Или нужен только адвокат?

Записан
Наталья Первомайск
Постоялец
***

Луганская обл.

Рейтинг: 24
Сообщений: 203



Просмотр профиля
« Ответ #23 : Чт, 10 Фев 2011, 14:41 »

Ситуация видится следующим образом: восстановить сроки на обжалование(оснований больше чем достаточно).Заявление в прокуратуру. Основания:Протокол о нарушении санитарного законодательства был составлен без моего участия,я небыл извещен о том-что состоится заседание по моему делу,постановление о наложении штрафа пришло через 25 дней когда все сроки обжалования прошли.
 Как осуществить практически?У нас в райцентре два адвоката один отказался мне помочь,другой якобы согласился,но он постоянно в суде я не могу с ним встретится,а время идет!
 Я могу сам написать заявление в суд и прокуратуру?Как их правильно написать?Или нужен только адвокат?
Из инструкции:
     4.5. При  підготовці  до  розгляду  справи   про   оскарження
постанови про накладення  штрафу  (у  разі  відсутності) необхідно
витребувати від посадової  особи  держсанепідслужби,  яка  винесла
постанову:
     протокол;
     постанову про накладення штрафу;
     розписку особи,  на яку накладено стягнення,  про вручення їй
постанови з вказівкою дати вручення.

kol184, Вы не докажете, что получили постанову на 25 дней позже, может это была ошибка почты, потому и конверта не было, нет штампа!! Мое предложение - не связывайтесь пока с опровержением. Можете пойти в СЭС с письменным отказом исполнять предписание и там, "узнав" о штрафе сделать большие глаза и устроить разгон, захватив с собой копии всех документов и крича "почему меня никто не предупредил, я пошел в прокуратуру". Давайте подумаем текст отказа, статей Законов предостаточно, сейчас буду их выкладывать.
« Последнее редактирование: Чт, 10 Фев 2011, 14:46 от Наталья Первомайск » Записан

Если нужна моя помощь - ищите меня в "СТРАНЕ МАМ", ник тот же!
http://natalja-pervomajsk.stranamam.ru/
Наталья Первомайск
Постоялец
***

Луганская обл.

Рейтинг: 24
Сообщений: 203



Просмотр профиля
« Ответ #24 : Чт, 10 Фев 2011, 15:26 »

З А К О Н   У К Р А Ї Н И  Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз

Стаття 8. Своєчасне виявлення хворих на туберкульоз

     Своєчасне виявлення   хворих  на  туберкульоз  забезпечується лікарями,  іншими медичними  працівниками,  які  зобов'язані  усіх
хворих   із   будь-якими   ознаками   туберкульозу  направити  для подальшого обстеження до відповідного протитуберкульозного закладу чи до лікаря-спеціаліста (фтизіатра).

     З метою     своєчасного     виявлення    осіб,    інфікованих мікобактеріями туберкульозу та хворих на туберкульоз,  проводяться
також профілактичні медичні огляди населення.

     Обов'язковим профілактичним  медичним  оглядам на туберкульоз підлягають:

     діти віком до 14 років включно - щороку

Стаття 10. Здійснення протитуберкульозних заходів під час оформлення дітей  та  підлітків до  навчальних,оздоровчих та інших дитячих закладів і прийняття на роботу працівників

     Оформлення та   прийняття   дітей   віком   до  14  років  до навчальних,  оздоровчих та  інших  дитячих  закладів  здійснюється
згідно  з  вимогами статті 15 Закону України "Про захист населення від    інфекційних    хвороб"     ( 1645-14 ).          Результати
туберкулінодіагностики   та   інших   видів  обстеження дітей  на туберкульоз  наводяться  у  відповідній  довідці  закладу  охорони здоров'я.


З А К О Н  У К Р А Ї Н И   Основи законодавства України про охорону здоров'я

Стаття 3. Поняття і терміни, що вживаються в законодавстві про охорону здоров'я
     заклади  охорони  здоров'я  -  підприємства,   установи    та організації, завданням яких є  забезпечення  різноманітних  потреб
населення  в    галузі    охорони    здоров'я    шляхом    подання медико-санітарної    допомоги,    включаючи   широкий      спектр
профілактичних
 і  лікувальних  заходів  або   послуг    медичного характеру, а також виконання інших функцій на  основі  професійної діяльності медичних працівників;

     Стаття 4. Основні принципи охорони здоров'я дотримання прав  і  свобод  людини  і  громадянина  в  галузі охорони здоров'я  та  забезпечення  пов'язаних  з  ними  державних гарантій;
     гуманістична    спрямованість,    забезпечення     пріоритету загальнолюдських цінностей над класовими, національними, груповими
або  індивідуальними  інтересами,  підвищений    медико-соціальний захист найбільш вразливих верств населення;

Стаття 6. Право на охорону здоров'я
д) кваліфіковану медико-санітарну допомогу, включаючи вільний вибір лікаря і закладу охорони здоров'я;
и)  правовий  захист   від    будь-яких    незаконних    форм дискримінації, пов'язаних із станом здоров'я;

Стаття 9. Обмеження прав громадян, пов'язані із станом  їх здоров'я

     На підставах і  в  порядку,  передбачених  законами  України, громадяни можуть бути визнані тимчасово або постійно не придатними
за станом здоров'я до професійної або іншої діяльності, пов'язаної з підвищеною небезпекою для оточуючих, а також з виконанням певних державних функцій.
     Застосування  примусових  заходів  медичного  характеру  щодо осіб,  які  вчинили  суспільно  небезпечні  діяння, обмеження прав
інших   громадян   у  вигляді  примусового  медичного  огляду  або примусової   госпіталізації,  а  також  у  зв'язку  з  проведенням
карантинних  заходів допускається тільки на підставах і в порядку, передбачених законами України.
     Рішення про обмеження прав громадян, пов'язані із  станом  їх здоров'я, можуть бути оскаржені в судовому порядку.
Стаття 30. Запобігання інфекційним захворюванням,
                небезпечним для населення

     Держава   забезпечує    планомірне    науково    обгрунтоване попередження,  лікування,  локалізацію  та   ліквідацію    масових
інфекційних захворювань.
     Особи,  які  є  носіями  збудників  інфекційних  захворювань, небезпечних  для  населення,  усуваються  від  роботи  та    іншої
діяльності, яка  може  сприяти  поширенню  інфекційних  хвороб,  і підлягають медичному нагляду і  лікуванню  за  рахунок  держави  з
виплатою в разі потреби допомоги по соціальному страхуванню.  Щодо окремих  особливо  небезпечних  інфекційних  захворювань    можуть здійснюватися обов'язкові медичні огляди, профілактичні  щеплення, лікувальні та карантинні заходи в порядку, встановленому  законами України.

Стаття 39. Обов'язок надання медичної інформації

     Лікар зобов'язаний пояснити пацієнтові в доступній формі стан його  здоров'я,  мету  запропонованих  досліджень  і   лікувальних
заходів, прогноз  можливого  розвитку  захворювання, в тому  числі наявності ризику для життя і здоров'я.
     Пацієнт має право знайомитися  з  історією  своєї хвороби  та іншими документами, що можуть слугувати для подальшого лікування.
     В особливих випадках,  коли  повна  інформація  може  завдати шкоди здоров'ю пацієнта, лікар може її обмежити. В цьому  разі він
інформує    членів    сім'ї    або    законного       представника пацієнта, враховуючи особисті  інтереси  хворого.  Таким  же чином
лікар діє, коли пацієнт перебуває в непритомному стані.

     Стаття 42. Загальні умови медичного втручання

     Медичне  втручання   (застосування    методів    діагностики, профілактики або лікування,  пов'язаних  із  впливом  на  організм
людини) допускається лише в тому разі, коли воно не  може  завдати шкоди здоров'ю пацієнта.
     Медичне втручання, пов'язане з ризиком для здоров'я пацієнта, допускається як виняток в умовах  гострої  потреби,  коли  можлива
шкода  від  застосування  методів  діагностики,  профілактики  аболікування є меншою, ніж та,  що  очікується  в  разі  відмови  від
втручання, а  усунення  небезпеки  для  здоров'я  пацієнта  іншими методами неможливе.
     Ризиковані методи  діагностики,  профілактики  або  лікування визнаються допустимими, якщо вони  відповідають  сучасним  науково
обгрунтованим вимогам, спрямовані на відвернення реальної  загрози життю   та   здоров'ю   пацієнта,   застосовуються    за    згодою
інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта,  а  лікар вживає всіх належних у  таких  випадках  заходів  для  відвернення
шкоди життю та здоров'ю пацієнта.

     Стаття 43. Згода на медичне втручання

     Згода інформованого   відповідно  до  статті  39  цих   Основ пацієнта   необхідна   для   застосування   методів   діагностики,
профілактики та лікування.  Щодо  пацієнта,  який  не  досяг  віку 15 років,  а  також  пацієнта,  визнаного  в установленому законом
порядку недієздатним,  медичне втручання здійснюється за згодою їх законних  представників.  (  Частина  перша  статті  43 в редакції
Закону N 1489-III ( 1489-14 ) від 22.02.2000 )
         Якщо відмову дає законний представник пацієнта  і  вона  може
мати для пацієнта тяжкі наслідки, лікар повинен повідомити про  це
органи опіки і піклування.

     Стаття 44. Застосування методів профілактики, діагностики,
                лікування і лікарських засобів

     У медичній практиці лікарі зобов'язані  застосовувати  методи профілактики,  діагностики  і  лікування  та  лікарські    засоби,
дозволені Міністерством охорони здоров'я України.
     В інтересах вилікування хворого та за  його  згодою,  а  щодо неповнолітніх та осіб, яких було визнано судом недієздатними, - за
згодою  їх  батьків,  опікунів  або  піклувальників  лікар    може застосовувати нові, науково обгрунтовані, але ще  не  допущені  до
загального  застосування   методи    діагностики,    профілактики, лікування та лікарські засоби. (ПРОБА СУСЛОВА!!!)
Щодо осіб віком від п'ятнадцяти  до вісімнадцяти  років  чи  визнаних  судом   обмежено    дієздатними застосування таких методів та засобів проводиться за їх згодою  та згодою їх батьків або інших законних представників.
     Порядок  застосування   зазначених    методів    діагностики, профілактики,  лікування  і    лікарських    засобів    встановлює
Міністерство охорони здоров'я України.





Записан

Если нужна моя помощь - ищите меня в "СТРАНЕ МАМ", ник тот же!
http://natalja-pervomajsk.stranamam.ru/
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #25 : Чт, 10 Фев 2011, 15:28 »

Ситуация видится следующим образом: восстановить сроки на обжалование(оснований больше чем достаточно).Заявление в прокуратуру. Основания:Протокол о нарушении санитарного законодательства был составлен без моего участия,я небыл извещен о том-что состоится заседание по моему делу,постановление о наложении штрафа пришло через 25 дней когда все сроки обжалования прошли.
 Как осуществить практически?У нас в райцентре два адвоката один отказался мне помочь,другой якобы согласился,но он постоянно в суде я не могу с ним встретится,а время идет!
 Я могу сам написать заявление в суд и прокуратуру?Как их правильно написать?Или нужен только адвокат?
Все правильно. Думаю можна і самому сходити в прокуратуру, розказати ситуацію і спитати яку заяву треба написати, хоча не знаю як там реагують в подібних ситуаціях.
Это конечно тоже выход.Но где гарантия,что через некоторое время не составят другой протокол и все повторится снова.Потому-что я и впредь не собираюсь своим детям делать прививки.
Тут треба розуміти, що припис про "обстеження на туберкульоз" не стосується щеплень, він і Манту впринципі не стосується. І в умовах епідемії туберкульозу, яка ІМХО і дає можливість СЕС писати такі приписи, думаю варто виконувати такий припис. Тут тільки питання, як його виконувати і як проходити "обстеження на туберкульоз". Думаю можна скористатись, наприклад таким - Наказом МОЗ N 45 від 06.02.2002 "Про затвердження Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції"  http://www.uazakon.com/big/text683/pg1.htm
Цитировать
Під час  епідемії туберкульозу в країні одним із пріоритетних напрямків в системі протитуберкульозних заходів є підвищення рівня знань  лікарів  з питань клініки та своєчасної діагностики перш за все заразних  форм  туберкульозу   у  хворих,  які  звертаються  за медичною допомогою.
     Стратегічним пріоритетом в системі виявлення туберкульозу  за звертанням  повинно   бути  встановлення  етиологічного діагнозу на основі клінічного обстеження, рентгенологічної діагностики органів грудної  клітки  та  мікроскопії  мазка харкотиння на мікобактерії туберкульозу.
     Мікроскопічному дослідженню   мазка   харкотиння   підлягають
хворі:
     - з наявністю кашлю з харкотинням,  або без нього, більше 3-х тижнів;
     - з кровохарканням або легеневою кровотечею;
     - з симптомами запалення бронхо-легеневої системи;
     - з  болями  в  грудній клітці,  які пов'язані з диханням або кашлем;
     - з   рентгенологічними  змінами  в  легенях  з  підозрою  на туберкульоз;
     - особи,  що контактують з хворими-бактеріовиділювачами,  які мають  симптоми  інтоксикаційного,  або   бронхо-плевро-легеневого синдромів.
Тобто треба прийти в поліклініку і вимагати, щоб дільничий лікар зробив клінічне обстеження на ТБ і якщо буде виявлено,
     - наявність кашлю з харкотинням, або без нього, більше 3-хтижнів;
     - з кровохарканням або легеневою кровотечею;
     - з симптомами запалення бронхо-легеневої системи;
     - з  болями  в  грудній клітці,  які пов'язані з диханням або кашлем;
то хай беруть мазок харкотиння, чи відправляють на рентген.
Якщо симптомів не буде, нехай пишуть, що згідно клінічного обстеження на туберкульоз хвороби не виявлено, чи щось типу того.
Доречі просто так на рентген не відправляють - згідно ст.8 Закону "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз"  http://uazakon.com/document/spart28/inx28103.htm
Цитировать
Рентгенофлюорографія як метод своєчасного виявлення хворих на туберкульоз   застосовується  за  наявності  в  обстежуваних  осіб медичних показань,  а також при обстеженні осіб з груп підвищеного ризику.
Відповідно, знову ж все зводиться до медичних показань, тобто до клінічного огляду. Думаю пройти клінічний огляд це не є проблемою. ІМХО
« Последнее редактирование: Чт, 10 Фев 2011, 15:33 от fenix » Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #26 : Чт, 10 Фев 2011, 16:55 »

Идея штрафов за отказы от прививок вынашивалась СЭС давно.  У меня хранится бумажка из поликлиники 2008 г, где нам сие обещают. Как и "привлечь к ответствености". Какой именнно - не написано, но выглядит устрашающе, и многих испугало.
Это не частный случай, который из-за его частности, можно игнорировать.
 
Если пилотный проект не встретит сопротивления, следом посыплются такие же штрафы всем отказникам.
Вот сколько отказов у нас в карточке? Видимо-нивидимо. А теперь каждый из них на 400... Это при кризисе-то..
Вот какая открывается перспектива для всех.
Зодолбают бесконечными штрафами, а  следом и арест на майно... Почище недопуска в детсады и школы картинка вырисовывается.
Спасибо человеку, что привлек к этой теме внимание!
Что предлагаю я?
В прокуратуру -
В поликлинику об отсутствии тубика- отличные идеи.
И, видимо, все же суд...  
Помня, скольких детей спасаешь этими своими хождениями.
 
« Последнее редактирование: Чт, 10 Фев 2011, 17:04 от Алла » Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Наталья Первомайск
Постоялец
***

Луганская обл.

Рейтинг: 24
Сообщений: 203



Просмотр профиля
« Ответ #27 : Чт, 10 Фев 2011, 17:32 »

А давайте докопаемся до сути. ГДЕ в Законе про забезпечення санитарного.... сказано об административной ответственности родителей за отказ от туберкулинодиагностики? Там вообще манту не упоминается.

Дальше, берем связанные документы - Закон "Про боротьбу з захворьванням на туберкульоз " - ст 8. Особи, які  ухиляються  або  без поважних причин у визначений термін не пройшли обов'язковий профілактичний  медичний  огляд  на туберкульоз,  відсторонюються від роботи,  а неповнолітні, учні та студенти - відсторонюються від відвідування навчальних закладів. ст. 9. Результати туберкулінодіагностики   та   інших   видів  обстеження  дітей  на туберкульоз  наводяться  у  відповідній  довідці  закладу  охорони здоров'я.

 Інструкція про застосування туберкулінових проб - 5.11. Щорічно  туберкулінодіагностикою  повинно  охоплюватися більше  95%  дитячого  та  підліткового  населення  даної  області (району, міста, області та ін.).  http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0538-96

Что за бред? Нигде не оговорена возможность штрафовать родителей за отказ. В чем выражается "ПОРУШЕННЯ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА?"


Записан

Если нужна моя помощь - ищите меня в "СТРАНЕ МАМ", ник тот же!
http://natalja-pervomajsk.stranamam.ru/
Наталья Первомайск
Постоялец
***

Луганская обл.

Рейтинг: 24
Сообщений: 203



Просмотр профиля
« Ответ #28 : Чт, 10 Фев 2011, 17:35 »


Это не частный случай, который из-за его частности, можно игнорировать.
 Если пилотный проект не встретит сопротивления, следом посыплются такие же штрафы всем отказникам.

-Нам его передают в единственном экземпляре,мы даем для ознакомления вы подписываетесь,
  мы передаем назад в СЭС.(показывает пачку аналогичных приписов,все в единственном
  экземпляре)

Похоже, Алла, уже началось..
Записан

Если нужна моя помощь - ищите меня в "СТРАНЕ МАМ", ник тот же!
http://natalja-pervomajsk.stranamam.ru/
Marfa
Создание ВОО
****

Рейтинг: 15
Сообщений: 210


Просмотр профиля
« Ответ #29 : Чт, 10 Фев 2011, 17:47 »

Я тоже изучила документы, вот к каким выводам пришла.
Начну с конца - на руках имеем Постанову про накладення штрафу. Как сейчас на него реагировать? Да никак. Усиленно делать вид, что Вы его не получали:
Наталья, при всем уважении, не согласна....
здесь ситуация, когда время работает против вас - т.е. пока это постанова о наложении штрафа - вы можете обжаловать ее.. когда это будет постановление гос.исполнителя - соответственно, вы будете вынуждены бороться уже не только с СЭС, но и с ними...

мой совет - подавать иск на постанову, одновременно - заявлять письменно в поликлиннику о предоставлении копии предприсания и протокола о нарушении, а в иске при этом просить суд истребовать доказательства у ответчика..
вот тогда время будет работать на вас - только нужно проконтролировать прием дела к рассмотрению, и после этого - помочь суду передать определение (ухвалу) об истребовании доказательств у поликлинники, и тогда уже можно не спешить - факт обжалования автоматически снимет риск исполнения через гос.исполнителей..
исковое по сути - не слишком и сложное:
в шапке: название суда (местный райсуд), истец, ответчик главсанврач СЭС - ФИО, адрес, тел., третье лицо - поликлинника, адрес,тел.
адміністративний позов про визнання нечинним Постанови про накладення штрафу від 05.01.2011р. №11.
Я, ____, отримав Постанову, згідно якої мене притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі ____ за невикконання припису №___ від Про________.
вважаю, что спірна Постанова про накладення штрафу суперечить вимогам законодавства згідно наступного.
дальше - вся ваша мотивировка - для начала - что протокол о нарушении вы не получали, с его требованиями не ознакомлены, и просите суд истребовать указанные документы для их изучения при судебном рассмотрении.
ну а после получения всех дкоументов - тогда уже нужно прописывать мотивировочную часть - со ссылкой на законы и говорить о противоречии требований поликлинники и правомерности вашего отказа от манту и пр.
вот так пока только коротко, сижу на чемоданах..  Строит глазки
Записан
Страниц: 1 [2] 3
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!