Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пн, 06 Мая 2024, 02:21 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20
  Печать  
Автор Тема: Педиатр отказывается давать справку/допуск в школу.  (Прочитано 245988 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
такая
Новичок
*

Одесса

Рейтинг: 0
Сообщений: 9


Просмотр профиля
« Ответ #210 : Сб, 11 Июн 2011, 15:17 »

Да, по закону. Вы в садик идёте со справкой 026. Оформленной, свидетельством чего будет подпись заведующей и печать п-ки. А не с разрешением разных граждан, не относящихся к МОН, милостиво разрешающим вам реализовывать ваши права.

Но тут нужно отделить мух от котлет: иммунолога вы должны проходить перед школой по показаниям (см. №434). Если ваш педиатр заявит, что он/она показания видит, то проходить вы его должны. Он должен осмотреть ребёнка и написать «здоров»/«не здоров» в карточке ф. 026. Если он такое сделал - это всё, что он обязан. Когда все врачи пройдены, то, по идее, должна стоять подпись заведующей и печать. Всё. Никаких «допусков» и прочей самодеятельности в справке быть не должно.

Выдача ф. 026 не привязана к наличию/отсутствию прививок и настроению иммунолога. Если он вообще не хочет пускать на порог, то это уже отказ в мед.помощи. На такое надо реагировать заявлением заведующей (врач отказывается делать осмотр, невзирая на направление педиатра. Направление тогда лучше бы иметь письменное, хотя бы в виде отметок педиатра на 026) и звонком на горячую линию МОЗ с той же жалобой, в прокуратуру там и т.п....

По МОЗовским док-там в справке максимум что должно быть - это «здоров»/«не здоров». Никаких запрещающих посещение садиков/школ надписей вам там не надо. Но и требуемую МОН формулировку «разрешено посещать» вам вряд ли выбить - опять же, медики не обязаны. Поэтому я и говорю, что нужно получить ф. 026 с выводом «здоров» (соглашаясь на такое, чтобы побыстрее выдали - ответственности на п-ке не будет, чего они боятся), а дальше взять ручку самим.
Да, я вообщем так и думала...
Главврач вообще подписывать ничего не собирается. Отказ идет полный.
Вообщем еще раз мы будем идти пытаться говорить с ними.
У меня есть кое какие соображения. Хочу с главврачем говорить на тему этого иммунолога.
Спасибо Вам огромное!

ПЫ.СЫ.
К иммунологу всех посылают в устной форме..
« Последнее редактирование: Сб, 11 Июн 2011, 15:45 от такая » Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #211 : Сб, 11 Июн 2011, 17:03 »

Возьмите в инете тот приказ №434 от 29.11.2002 (укр., рус.).  Он включает в себя «ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ... Про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного навчального закладу».

Там есть такой оборот:
«Підготовка дітей здійснюється лікарем-педіатром дільничним...
Підготовка включає в себе...
Обов'язковий медичний профілактичний огляд за участю лікаря-педіатра, стоматолога, логопеда (інші спеціалісти за показаннями)... оформлення медичної документації (ф. N 026/о)...»

Перед этим, выше, см. «ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ про лікаря-педіатра дільничного»:
«Лікар-педіатр дільничний...
Організовує проведення оглядів профільними фахівцями, лабораторних обстежень; проводить необхідні оздоровчі та профілактичні заходи дітям перед вступом до дошкільного чи загальноосвітнього навчального закладу...»

Кроме того, см. «ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ про лікаря-спеціаліста дитячої міської поліклініки (поліклінічного відділення, дитячої консультації)»:
«Лікар-спеціаліст...
Проводить прийом дітей з відхиленням у стані здоров'я в поліклініці...
Здійснює консультативну та лікувально-профілактичну допомогу хворим дітям в поліклініці і вдома за направленням дільничного педіатра...»

Итого: схема в п-ке несложная. Вы приходите к педиатру и просите ф.026. Он обязан её оформить. Для этого вам надо сдать соотв. анализы и пройти врачей-специалистов по списку, данному педиатром. Вы это и делаете. Если иммунолог отказывается вас принимать (не давать «допуск», а проводить осмотр!), идёте обратно к педиатру и сообщаете ему об этом. Он обязан вам организовать осмотр. Пусть, если он считает, что иммунолог вам таки нужен, нового хоть рожает. Потом - заведующая. Если она отказывается подписывать, опять - к педиатру и сообщаете ему об этом. Он обязан оформлять 026, пусть сам идёт и слёзно молит. Ваша задача - получить полностью готовый документ, а не мучатся головной болью, как из врачей выбивать то, что они сделать обязаны. Все шишки - педиатру.

P.S. Помимо распечатки №434, устными формами и вы запаситесь Улыбка
« Последнее редактирование: Сб, 11 Июн 2011, 17:05 от Mike » Записан
такая
Новичок
*

Одесса

Рейтинг: 0
Сообщений: 9


Просмотр профиля
« Ответ #212 : Вс, 12 Июн 2011, 12:17 »

Mike, спасибо большое!
Записан
Пушок
Новичок
*

киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 12


Просмотр профиля
« Ответ #213 : Ср, 15 Июн 2011, 14:29 »


нашла такую инфу, от 25 мая 2011!!! (объясните блондинке, теперь ОБЯЗАНЫ ВЗЯТЬ В САД БЕЗ ПРИВИВОК???)
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№ 1/9-389 від 25.05.11


 Міністерство освіти і науки
 Автономної Республіки Крим,
 управління освіти і науки обласних,
 Київської та Севастопольської
 міських державних адміністрацій

Про дотримання порядку прийому дитини
до дошкільного навчального закладу
Міністерство звертає увагу на дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу.

Так, згідно ст. 53 Конституції України кожен має право на освіту. Держава забезпечує доступність дошкільної освіти в державних і комунальних учбових закладах. Згідно з рішенням Конституційного суду України від 04.03.2004 р. № 5-рп/2004 доступність освіти, як конституційна гарантія реалізації права на освіту означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту і держава має створити можливості для реалізації цього права.
 
Відповідно до ст. 34 Закони України «Про освіту», прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків. Згідно ст. 36 «Про дошкільну освіту», батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад. У відповідності п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. №305, прийом дітей в дошкільний учбовий заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної картки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. Для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою.

Довідка, форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.12.1999 № 302 «Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях), видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

 Наразі, згідно зі ст. 12 Закону України «Про охорону дитинства» батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, його фізичний розвиток.

Відповідно до ст. 12, 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов'язані надавати об'єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення.

Особам, що не досягли п'ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об'єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров'я і подальші наслідки.

Дане право на відмову від щеплень закріплене і в п. 18 «Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень», затвердженого наказам МОЗ України від 03.02.2006 р. № 48. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів, вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України № 434 від 29.11.2002 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».

 Враховуючи вище зазначене, відмова керівника дошкільного навчального закладу у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України. За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу.

Зміст листа просимо довести до відома місцевих органів управління освітою, керівників дошкільних навчальних закладів.

Заступник Міністра                   Б.М.Жебровський

Вик. Панасюк Т.В.
486-75-50 

Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #214 : Ср, 15 Июн 2011, 14:40 »

Почитайте обсуждения этого письма http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,849.165.html
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #215 : Вс, 26 Июн 2011, 21:55 »

Написал запросы в МОЗ... по поводу кол-ва оф. зарегистрированных смертей от прививок (в МОЗ - Doctor как-то не хочет/не может искать правду, поэтому спросим напрямую)

Ответ из МОЗ по поводу смертей и осложнений:
________________________________

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

вул. М. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, тел. (044) 253-61-94, E-mail: moz@moz.gov.ua. web:http://www.moz.gov.ua. код ЄДРПОУ 00012925

<ФИО>

Шановний <ФИО>!

Міністерство охорони здоров'я України розглянуло Ваш інформаційний запит та повідомляє наступне.
Багаторічний світовий досвід вакцинопрофілактики свідчить, що, вакцинація є найбільш ефективним способом попередження масових інфекцій. У цьому напрямку людство досягло значних успіхів: ліквідовано натуральну віспу, на багатьох континентах - поліомієліт, досягнуто значного зниження рівня захворюваності на інфекції, які керуються засобами специфічної профілактики. Вакцинація проти дифтерії дозволила знизити захворюваність в 370 разів, проти кору - в 350 разів, проти кашлюку - в 51 раз і цей перелік можна продовжити.
Створенню колективного імунітету сприяє, перш за все, достатнє (не менше ніж 95% популяції) охоплення профілактичними щепленнями.
Колективний імунітет - це достатня кількість людей у якійсь конкретній спільноті, які мають достатній рівень імунітету проти того чи іншого інфекційного захворювання. Колективний імунітет створює умови для того, щоб інфекційні захворювання не передавалися від однієї особи до іншої. Він може бути створений штучно, шляхом імунізації а також пасивним шляхом, коли значна кількість людей із популяції перехворіє тим чи іншим захворюванням, і після цього в них формується стійкий пожиттєвий імунітет.
Саме вакцинація щорічно рятує життя мільйонам дітей. Від дифтерії в період, коли вакцинація ще не проводилась, помирала кожна друга захворіла людина. У країнах, де не проводяться щеплення проти кашлюку, щорічно від цієї інфекції гине 340 тис. осіб.
Основними законодавчими документами, які регламентують проведення щеплень в Україні, є Закон України від 24.02.94p №4004-ХП „Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", Закон України від 06.04.2000р. №1645-Ш „Про захист населення від інфекційних хвороб", Закон України від 21.10.2009 №1658-VI „Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки".
Наказом МОЗ України від 19.05.2011р. №296, якій зареєстрований у Міністерстві юстиції від 19.05.2011 №601/19339, затверджено новий, удосконалений „Календар профілактичних щеплень", в якому визначені вікові групи, що підлягають щепленням, терміни проведення тих чи інших щеплень; „Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень" та „Перелік медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень".
До створення національного Календаря профілактичних щеплень, законів, які регулюють питання профілактичних щеплень в нашій країні, були залучені цілі колективи високо професіональних фахівців, у число яких входять, насамперед, науково-дослідні інститути, клініки педіатричного, інфекційного, імунологічного профілю.
Офіційна позиція Міністерства охорони здоров'я України щодо проведення щеплень з метою профілактики інфекційних захворювань базується також на рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я, які використовуються в національних календарях щеплень усіх цивілізованих країн світу. Забезпечення достатньо високого рівня охоплення щепленнями у більшості розвинутих країн світу належить до основних прерогатив національної безпеки.
Згідно статті 12 Закону України від 06.04.2000р. №1645-Ш „Про захист населення від інфекційних хвороб" профілактичні щеплення дітям до 15 років проводяться за згодою батьків або інших законних представників інтересів дитини. Батьки можуть відмовитись від щеплення. Факт відмови, з позначкою про те, що медпрацівником надані роз'яснення про наслідки відмови, оформляється у медичній документації і підписується, як громадянином, так і медичним працівником.
Також, згода батьків на проведення щеплення фіксується в "Інформованій згоді та оцінці стану здоров'я особи/або дитини одним з батьків, законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики" (форма №063-2/о затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 31.12.2009 №1086, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 2 серпня 2010 р. за №594/17889).
Для прийняття дитини до навчально-виховних закладів однією із необхідних умов згідно статті 15 цього ж Закону є повнота проведення профілактичних щеплень за віком. Це необхідно для забезпечення епідемічного благополуччя в організованих дитячих колективах, тому що не щеплена дитина несе загрозу занесення в дитячий колектив небезпечної інфекції і можливості захворювання дітей, в першу чергу тих, що не отримали щеплень внаслідок об'єктивних причин - медичних протипоказів до імунізації. Крім того, не щеплені діти можуть стати джерелом бактерієносійства (стану, коли ознаки захворювання відсутні, але збудник інфекції знаходиться в організмі).
У багатьох країнах світу підходи до проведення щеплень такі ж, як і у нашій країні: не щеплена дитина до відвідування організованого колективу не допускається.
Дуже велику шкоду здоров'ю людей наносить, безумовно, антивакцинальна кампанія в ЗМІ, яка призводить до того, що батьки відмовляються проводити щеплення своїм дітям, піддаючи їх таким чином величезному ризику захворіти на тяжке інфекційне захворювання.
В декларації прав дитини, затвердженій резолюцією Організації Об'єднаних Націй від 20.11.1959 р. №1389 (XIV) чітко визначено, що кожна дитина має право на захист свого здоров'я найбільш сучасними засобами. А більш сучасного та надійного засобу захисту людини від інфекційних захворювань, ніж вакцинація, на сьогодні не існує.
Внаслідок того, що останнім часом мала місце досить агресивна антивакцинальна кампанія в ЗМІ, рівень колективного імунітету знизився у 2009 р. до критичного значення — 60-80%. Такий рівень вважається загрозливим щодо виникнення спалахів відповідних інфекційних захворювань.
В Україні, як і в усіх розвинутих країнах світу з 1996 року, існує система офіційної статистики післявакцинальних реакцій та ускладнень. Ця система базується на проведенні моніторингу щодо побічної дії вакцин, які застосовуються в медичній практиці. Завдяки офіційній звітності отримується інформація на кожну використану серію вакцини певного виробника, що дає можливість визначити безпеку вакцин, які застосовуються.
В Україні на сьогодні впроваджуються сучасні, інноваційні, ефективні та безпечні вакцини. Відповідно до світової практики та практики країн ЄС, здійснюється поступовий перехід на використання комбінованих вакцин, для проведення первинного вакцинального комплексу, що дозволяє забезпечити одночасну профілактику 3-6 інфекцій у дітей. Завдяки цьому дитина за перші 2 роки життя отримує 9 ін'єкцій замість 17.
За останні роки в Україні не зафіксовано випадків смерті дітей, які пов'язані з дією вакцин.
Післявакцинальні реакції та післявакцинальні ускладнення в Україні наведено у додатку.
Все вищенаведене свідчить, що тільки проведення щеплення в даний час залишається пріоритетним заходом попередження важких інфекційних хвороб.

Заступник Міністра      С.М.Копитов

<Вик.> Платов


____________________________________

Кроме того, они прислали листов 20 с таблицами по годам, сколько было вакцинировано той или иной вакциной и сколько после этого было осложнений и реакций. Таблички, наверное, были бы абстрактно интересны, но мне пока не хочется такую пачку сканировать...  Строит глазки

Я в запросе их спрашивал про все года от 1991-го. Они ответили, что «за последние» - 0, а база у них - от 1996-го. Т.е. понимать можно по-разному, но я склонен считать их ответ таким, что у них с 96-го смертей не зафиксировано. Т.е. в нашем споре с Doctor'ом о качестве регистрации осложнений ответ можно считать полученным.
« Последнее редактирование: Вс, 26 Июн 2011, 21:58 от Mike » Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #216 : Вс, 26 Июн 2011, 22:31 »

Для прийняття дитини до навчально-виховних закладів однією із необхідних умов згідно статті 15 цього ж Закону є повнота проведення профілактичних щеплень за віком. Це необхідно для забезпечення епідемічного благополуччя в організованих дитячих колективах, тому що не щеплена дитина несе загрозу занесення в дитячий колектив небезпечної інфекції і можливості захворювання дітей, в першу чергу тих, що не отримали щеплень внаслідок об'єктивних причин - медичних протипоказів до імунізації. Крім того, не щеплені діти можуть стати джерелом бактерієносійства (стану, коли ознаки захворювання відсутні, але збудник інфекції знаходиться в організмі).


Эмоции захлестывают, нас таки приравняли к прокаженным Злой Грустный Обеспокоенный В замешательстве :'(
Какая гуманность по отношению к тем, що не отримали щеплень внаслідок об'єктивних причин - медичних протипоказів до імунізації
Ведь они уже в списке пожизненном, в качестве дойной коровы фармацевтической компании,а дойную корову надо беречь!!!она прибыль приносит!
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #217 : Вс, 26 Июн 2011, 22:35 »

И мы должны им ЭТО спустить с рук Непонимающий Непонимающий Непонимающий
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #218 : Пн, 27 Июн 2011, 09:20 »

И мы должны им ЭТО спустить с рук Непонимающий Непонимающий Непонимающий
Ни в коем случае, Лилия!

в меру своих сил сделаю всё, что от меня зависит для защиты права каждого на свободный информированный выбор и отсутствие дискриминации!..
Записан

Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #219 : Вт, 28 Июн 2011, 11:55 »

Сотни родителей кричат: "умер после прививки", вспомнить хотя бы Антона Тищенко, в официальной статистике умерших нет..
Что тут можно сказть?
НИКОМУ, кроме нас, родителей, наши дети здоровыми не нужны. Кроме нас их защищать некому.   
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #220 : Вт, 28 Июн 2011, 14:15 »

в официальной статистике умерших нет..
Если вспомнить наш с Доктором спор, где порядок цифр умерших должно быть около 50 чек, то это оф. ответ, что статистике по смертям верить нельзя.
Записан
sweez
Новичок
*

Ровенская обл.

Рейтинг: 1
Сообщений: 28


Просмотр профиля
« Ответ #221 : Пт, 15 Июл 2011, 08:49 »

Доброго дня усім.
Виникла цікава ситуація: дочка має йти в школу але в нас офіц. відмова від щеплень. Довідку про стан здоров"я з висновками усіх лікарів і відміткою педіатра "здорова" ми отримали але ще без печатки. Педіатр це пояснила так: директор школи вирішує чи прийняти цю дитину в школу чи "відправити" на індивідуальне навчання і як тільки директор визначиться  -вона поставить на ін.навчання чи в школу (в картці). Я знаю що це не зовсім правильно, але відразу сваритись не хочеться. Директор школи у відпустці (буде з 1 серпня). От і думаю: чи відразу листуватись і вимагати від зав. поліклініки оформлений док. з печаткою (зараз шукаю закони і інструкції по цьому питанню бо вивчав його раніше, але призабув: чи зобов"язані вони в любому випадку відразу завірити довідку якщо дитина здорова), чи дочекатись директора і з ним побалакати?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #222 : Пт, 15 Июл 2011, 08:52 »

Для поступления вам нужно оформленная справка 026. Для индивидуального обучения есть список причин и непривитость туда не входит. Т.е. директор вам не разрешит, а принять как всех - не сможет, нет 026. Поэтому требуйте печать или бумажку в стиле «026 оформлена полностью»
Записан
sweez
Новичок
*

Ровенская обл.

Рейтинг: 1
Сообщений: 28


Просмотр профиля
« Ответ #223 : Пт, 15 Июл 2011, 10:30 »

Дещо знайшов:
"Н А К А З
№ 434 від 29.11.2002

Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні

Источник: Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні
...
II. Про підготовку дітей на педіатричній дільниці до загальноосвітнього шкільного навчального закладу

1. Оформлення медичної документації для вступу до загальноосвітнього шкільного навчального закладу (ф. № 026/о) з висновками про стан здоров'я дитини і рекомендаціями щодо подальшого спостереження за дитиною, про профілактичні щеплення (ф. № 063/о).

2. Обов'язковий медичний профілактичний огляд дитини за участю педіатра, невролога, отоларинголога, офтальмолога, ортопеда, хірурга, стоматолога, психіатра, логопеда (інших спеціалістів за показаннями) з визначенням готовності дитини до навчання в школі, проведенням антропометрії, плантографії, вимірюванням артеріального тиску та здійсненням лабораторних досліджень (загальний аналіз крові, сечі, дослідження на гельмінтоз та інші за показаннями).

3. Лікування та оздоровлення дітей диспансерної групи.

4. Питання відвідування загальноосвітнього навчального закладу дітьми, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень вирішується індивідуально за рішенням лікарсько-консультативної комісії з залученням епідеміолога територіальної санепідстанції згідно розділу III ст. 15 вимог Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб"."

Источник: Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні

Це мабуть ще й на комісію можуть відправити  Грустный

А ось про індивідуальне навчання є таке:
" МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

                            Н А К А З

                        20.12.2002  N 732
...
  1.6. Підставою для організації індивідуального навчання є:
     - заява батьків або осіб, які їх замінюють;
     - наказ директора навчального закладу;
     - погодження місцевого органу управління освітою.

     1.7. Право на індивідуальне навчання мають учні:
    - які за станом здоров'я  не  можуть  відвідувати  навчальний
заклад;
     - яким необхідно  пройти  лікування  у  лікувальному  закладі
більше одного місяця;

     - які мають високий навчальний потенціал і можуть  прискорено
закінчити школу;
     - які проживають у селах і селищах (коли  кількість  учнів  у
класі становить менше 5 осіб);
     - які не встигають протягом двох років  навчання  у  школі  I
ступеня;
     - які  потребують  корекції  фізичного  та  (або)  розумового
(психічного)  розвитку  (у  разі,  якщо  батьки або особи,  які їх
замінюють,  відмовляються   направляти   дитину   до   відповідної
спеціальної загальноосвітньої школи (школи-інтернату). "
 виходить - відсутність щеплень не є підставою для орг. індивідуального навчання  Строит глазки
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #224 : Пт, 15 Июл 2011, 10:32 »

Да, именно это я имел в виду Улыбка
Записан
Страниц: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!