Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 02 Мая 2024, 19:21 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Печать  
Автор Тема: Календар щеплень скасований!?!  (Прочитано 167012 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #165 : Ср, 01 Июн 2011, 09:48 »

Починають гавкати МОЗівські шавки, цього разу лапій:
Цитировать
А що робити, коли дитині треба йти в школу або дитсадок, а вакцин для календарних щеплень немає? Дитячі заклади ж не мають права брати на навчання дітей без всіх потрібних щеплень.

Якщо вакцини немає, в дитини не закінчений графік щеплень, але вона здорова і епідеміологічна ситуація благополучна, то лікар має право видати довідку з таким формулюванням: «Дитина може відвідувати дитячий колектив одночасно з проведенням їй щеплень». З ним дитина оформлюється до дитячого садка або школи. Але я, як лікар, маю зауважити, що хоча таке твердження і використовується, воно не гарантує захисту дитині від інфекцій, проти яких проводяться щеплення.

Цікаво, а батьки, які є противниками вакцинації, зможуть скористатися моментом і віддати свою дитину в садок без щеплень? Їм стільки сил доводилося витрачати на це в попередні роки…

Ні, вони такого формулювання не отримають. Дійсно, деякі батьки вважають, що вакцина спричинить шкоду їх дитині, і відмовляються виконувати свій громадянський і батьківський обов’язок – вакцинувати дитину. Батьківський – оскільки вони не забезпечують дитині захист від дифтерії, від правця та інших хвороб, наражаючи її на ризик. Громадянський – тому що цим вони порушують законодавство і чинять за принципом: я роблю, як хочу, а інші мене не цікавлять. І в цьому випадку вступає в силу стаття закону про Захист населення від інфекційних захворювань, в якій сказано, що якщо дитина, котра не має протипоказів до вакцинації, без щеплень не може відвідувати дитячий колектив. Якщо громадянське суспільство вирішить, що вакцинація не потрібна, то Верховна Рада має прийняти закон, який дозволить відвідування дитячих закладів без щеплень. Поки що вакцинація є обов’язковою.
http://lb.ua/news/2011/06/01/99173_Vaktsinalniy_disonans.html#comm-444234
Шизанутий дохтор, уявив себе трактувальником законодавства Смеющийся
Записан
Вика
Ветеран
*****

Рейтинг: 41
Сообщений: 1103



Просмотр профиля
« Ответ #166 : Ср, 01 Июн 2011, 13:20 »

Шизанутий дохтор, уявив себе трактувальником законодавства Смеющийся

Как оказывается на практике, шизофрения - тоже заразное заболевание, наслушавшись шизанутого дохтера шизанутые педиатры станут тоже самое повторять.
Записан

The only safe vaccine is a vaccine that is never used
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #167 : Ср, 01 Июн 2011, 13:32 »

А они там, похоже, все "того", мне одна в отделе образовани (наверное с одной палаты с дохтером), кричала "шо мне ваша Конституция, у меня есть закон".
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #168 : Ср, 01 Июн 2011, 14:02 »

Головний санітарний лікар подав заяву на звільнення
http://www.izvestia.com.ua/ru/news/7424
І правильно, таке враження, що СЕС крім переслідування нещеплених дітей нічим не займається. Краще б нормально перевіряли, санітарні умови, дитяче харчування і т.п. а то як не холера, то чергове масове отруєння, работнікі блін Злой
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #169 : Ср, 01 Июн 2011, 14:41 »

Починають гавкати МОЗівські шавки, цього разу лапій:
Цитировать
А що робити, коли дитині треба йти в школу або дитсадок, а вакцин для календарних щеплень немає? Дитячі заклади ж не мають права брати на навчання дітей без всіх потрібних щеплень.
http://lb.ua/news/2011/06/01/99173_Vaktsinalniy_disonans.html#comm-444234
Шизанутий дохтор, уявив себе трактувальником законодавства Смеющийся
Ви все ще вважаєте, що ПК та робота за ЗМІ - не є важливими?

99% батьків формують своє ставлення до проблеми з "ящика" та ЗМІ, а не шукають в інеті міністерські документи чи позитивні рішення судів/приписи прокурорів.

Але, як вже зауважив В'ячеслав у сусудній темі, для результативної ПК потрібен чіткий план виступів та аргументація, інакше дійсно мало сенсу морочитися.
Так що, хто бажає розвинути цю тему - давайте працювати...
Записан

led
Новичок
*

Львівська обл.

Рейтинг: 6
Сообщений: 45


Просмотр профиля
« Ответ #170 : Ср, 01 Июн 2011, 14:57 »

Насправді, інформація відіграє велику роль у формуванні думки суспільства. Сьогодні в поліклініці були щиро здивовані, що лист МОН так швидко став мені відомий, а вони тільки отримали інформацію, що календар щеплень відмінений...
А можливо, не ПК потрібно, а краще якусь програму-дебати, де можна було б з лікарями провести дискуссію....Чи все це просто буде шоу?Непонимающий
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #171 : Ср, 01 Июн 2011, 15:00 »

Я конечно профан, но на "лекциях", которые я иногда провожу для беременных, я начинаю с того - да есть ст. 15, но есть Конституция и другие законы, которые говорят об обратном, есть прецеденты выиграных дел, теперь еще есть и это письмо МОН, отмена календаря в связи с нарушением прав...
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #172 : Ср, 01 Июн 2011, 15:06 »

Ви все ще вважаєте, що ПК та робота за ЗМІ - не є важливими?
99% батьків формують своє ставлення до проблеми з "ящика" та ЗМІ, а не шукають в інеті міністерські документи чи позитивні рішення судів/приписи прокурорів.
Якщо відео чи аудіо з ПК будуть тільки на цьому сайті то 99% батьків про неї так і не почують. Якщо ПК попаде в ЗМІ, то важливо, що саме з неї попаде в ЗМІ і як цю інфу подадуть. А подати можуть так, що будуть одні коментарі "лапіїв".
Щоб іти на ПК думаю варто юридично утрясти всі незрозумілі питання (скасований календар, фраза "відвідувати може", комісія яка вирішує питання прийому дітей, додатки до листа МОН і т.д.), щоб на прес-конференції вже констатувати факт чого небуть. Без цього, сенсу в ПК я не бачу, принаймі на даний момент. Mike, Ирина Черкассы, Лилия вже займаються деякими з цих питань, думаю варто дочекатись результатів.
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #173 : Ср, 01 Июн 2011, 15:55 »

Якщо відео чи аудіо з ПК будуть тільки на цьому сайті то 99% батьків про неї так і не почують. Якщо ПК попаде в ЗМІ, то важливо, що саме з неї попаде в ЗМІ і як цю інфу подадуть. А подати можуть так, що будуть одні коментарі "лапіїв".
Ви вважаєте, що без публічних виступів така інформація сама звідкісь прорветься в ЗМІ? Подмигивающий

Щоб іти на ПК думаю варто юридично утрясти всі незрозумілі питання (скасований календар, фраза "відвідувати може", комісія яка вирішує питання прийому дітей, додатки до листа МОН і т.д.), щоб на прес-конференції вже констатувати факт чого небуть. Без цього, сенсу в ПК я не бачу, принаймі на даний момент. Mike, Ирина Черкассы, Лилия вже займаються деякими з цих питань, думаю варто дочекатись результатів.
Добре, тоді почекаємо результатів.
Записан

Вика
Ветеран
*****

Рейтинг: 41
Сообщений: 1103



Просмотр профиля
« Ответ #174 : Пн, 06 Июн 2011, 13:05 »

Дітям без щеплень можна ходити у дитсадок
http://ridna.ua/p/dityam-bez-scheplen-mozhna-hodyty-u-dytsadok/

Дітям без щеплень не мають права відмовляти відвідувати дитячий садочок, запевняють у Міністерстві освіти і науки.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту роз'яснило порядок прийому дітей, яким не було вчасно зроблено щеплення.

Про це йде мова у листі від 25-го травня 2011-го року 1/9-389 «Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу», розміщеному на сайті Міносвіти.

У листі підкреслюється, що згідно з Конституцією України, нікому не може бути відмовлено у праві на освіту і держава має створити можливості для реалізації цього права.

"У відповідності пункту 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12-го березня 2003-го року №305, прийом дітей в дошкільний учбовий заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної картки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою», — йдеться у тексті документу.

У листі міністерства окремо висвітлені питання прийому до ДНЗ дітей, батьки яких не згідні робити їм щеплення.

"Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України № 43429.11.2002 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу», — зазначається у документі.

«Враховуючи вище зазначене, відмова керівника дошкільного навчального закладу у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України», — зазначають у міністерстві.

Зокрема, у Міносвіти пояснюють, що «за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу зобов'язаний прийняти дитину до закладу».
Записан

The only safe vaccine is a vaccine that is never used
led
Новичок
*

Львівська обл.

Рейтинг: 6
Сообщений: 45


Просмотр профиля
« Ответ #175 : Пн, 06 Июн 2011, 13:27 »

Все гарно і красиво написано, але спочатку спробуйте взяти довідку відповідної форми, якщо в вас немає прививок. Якщо навіть довідка є, але прививок немає, вас відправлять на ЛКК, яка вирішить ваше питання і тільки за печаткою такої комісії вас допустять в садок. Лист МОН-це просто відсторонення від проблеми, тіпа ми тут ні до чого, вирішуйте з лікарями. Були ми на ЛКК, краще туди не ходити-повірте, то тільки даром потрачений час... Але звертаю увагу, що наразі, дуже маленька кількість вакцин в лікарнях в наявності, можливо, тут потрібно шукати вихід!!! Я розумію, що це не панацея, але комусь, можливо, і допоможе!
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #176 : Пн, 06 Июн 2011, 13:30 »

Були ми на ЛКК, краще туди не ходити-повірте, то тільки даром потрачений час...
Якщо Ви були недавно на ЛКК - напишіть будь-ласка у всіх деталях, як це все проходило.
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #177 : Пн, 06 Июн 2011, 13:35 »

Мне тоже интересно о ЛКК.
Записан
led
Новичок
*

Львівська обл.

Рейтинг: 6
Сообщений: 45


Просмотр профиля
« Ответ #178 : Пн, 06 Июн 2011, 13:44 »

Та що там писати... Зібралися, в даному випадку, зав.дит.консультацією, представник СЕС, іммунолог, дільничий лікар і медсестра,яка пише протокол. З собою меддовідка(026) і карточка(форма первинної документації), навіть дитини не треба... Подивились в документи, послухали мене, як батька, і рішили, що є закон(який всім відомий), і постановили: робіть прививки-тоді в садок! Прививок в даний момент немає, шукайте в областному центрі. Все!
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #179 : Пн, 06 Июн 2011, 14:44 »

Та що там писати... Зібралися, в даному випадку, зав.дит.консультацією, представник СЕС, іммунолог, дільничий лікар і медсестра,яка пише протокол. З собою меддовідка(026) і карточка(форма первинної документації), навіть дитини не треба... Подивились в документи, послухали мене, як батька, і рішили, що є закон(який всім відомий), і постановили: робіть прививки-тоді в садок! Прививок в даний момент немає, шукайте в областному центрі. Все!
Постанова ЛКК письмова? Вона є у Вас на руках? Чи просто усно сказали?
Записан
Страниц: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!