Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Сб, 11 Мая 2024, 11:37 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: как отказаться от манту, но продолжать ходить в садик  (Прочитано 9342 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
anna kulyk
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 3


Просмотр профиля
« : Чт, 08 Июл 2010, 22:34 »

добрый вечер, моему ребенку 4,5 года, он ходит в сад, все прививки есть, а вот последнюю Манту делали в 3 года, и больше желания ее делать нет. подскажите, пожалуйста, как быть в данном случае, а-то медсестра садиковская уже заколебала своими угрозами,что не допустит нас к посещению сада
я тут много чего почитала, но не совсем понятна последовательность действий в нашем случае
Записан
Inna
Постоялец
***

Киев

Рейтинг: 14
Сообщений: 111


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Чт, 08 Июл 2010, 23:50 »

МАНТУ

Шапка стандартная: на чьё имя подаём и от кого

________________________

________________________

________________________

________________________

ЗАЯВА   

Я, __________, заявляю про відмову від проведення проби Манту, моїй дитині __________________, оскільки ця процедура пов'язана із введенням в організм сторонніх речовин та препарат містить у своєму складі фенол та Твін-80. Як хімічна речовина фенол – це отрута. Він викликає шок, судоми, серцеву недостатність, пригнічує клітинний імунітет. Твін-80 – стабілізатор, який входить до складу туберкуліну, – речовина, що викликає гормональне порушення в організмі.   

Дана відмова є обмірковане і зважене рішення , прийняте на підставі детального і усебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі:

а) ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на волю переконань);

б) ст. 26 Загальної Декларації Прав Людини і ст. 43 Конституції України (про право на освіту, у тому числі дошкільну);   

в) ст. 3, ч. 1 Закону України про освіту (про можливості одержання освіти громадянами України незалежно від стану здоров'я, переконань і інших обставин);

г) ст. 43 (про згоду на медичне втручання) "Основ законодавства України про охорону здоров'я";

д) ст.2, п.1. Конвенції про права дитини (Держави учасники... забезпечують усі... права... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я... дитини);

е) ст. 1, п.1(а). Конвенції про боротьбу з дискримінацією в області освіти ("вираз < дискримінація > охоплює всяку різницю, виняток, обмеження... по ознаці... переконань..., що має на меті або наслідком знищення або порушення рівності відносин в області освіти і зокрема ... закриття для якої-небудь особи чи групи осіб доступу до освіти будь-якої ступіні чи типу");   

ж) ч. І., ст.2, п.2 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї.);

з) ч. І., ст.18, п.3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.);

і) ч.І., п. 11 частини 1 Європейської Соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, що дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров'я);

й) ст.12, закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (про щеплення за згодою після надання об’єктивної інформації).   

Діючим законодавством не передбачено ніяких наслідків відмови від проведення проби Манту.

Також звертаю Вашу увагу на те, що проба Манту як засіб непрямого виміру є недосконалою у зв′язку із відсутністю чіткого визначення вимірюваної величини, відсутністю градуювання та відсутністю оцінки похибки змін. Більша кількість хибнопозитивних результатів призводить до зайвих відвідувань дітьми тубдиспансерів, створюючи небезпеку зараження туберкульозом та іншими інфекціями, невиправданому призначенню протитуберкульозних препаратів, які мають тяжкі побочні наслідки. Враховуючи все вищесказане, вважаю застосування проби Манту необґрунтованим, шкідливим та небезпечним.
Прошу зауважити на те, що незаконна заборона моїй дитині відвідувати дитячий садок призведе до певних моральних та матеріальних збитків, пов′язаних з вимушеним прогулом роботи, тому залишаю за собою право звернутись із скаргою у відповідні органи та організації для прийняття мір по припиненню Ваших протиправних дій, у тому числі у суд з позовом на компенсацію морального та матеріального збитків.

В разі Вашої відмови прошу обґрунтувати її у письмовій формі із зазначенням номерів, назв, дат документів, які є підставою для даного рішення.


ДАТА              ПІДПИС

Записан
Inna
Постоялец
***

Киев

Рейтинг: 14
Сообщений: 111


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Чт, 08 Июл 2010, 23:55 »

Думаю, если она внимательно прочитает ваш такой вот отказ, то вопросов у нее больше не должно возникнуть. я своей дочке тоже собираюсь отказываться от манту , но чтоб не сильно конфликтовать, думаю предложить им сделать любой анализ в платной лаборатории за мой счет -ПЦР, ИФА пробу Суслова.
Записан
anna kulyk
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 3


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пт, 09 Июл 2010, 07:59 »

спасибо за оветы.
а что это за другие анализы, вобще как-то никогда не слышала
дело в том, что я за эту Манту уже пол года воюю, но в сад мы не ходили, так что они нас и н трогали особо. я б уже ее и сделала, но только осенью, и только в стационаре, а они хотят заставить сделть ее сейчас, когда 35 градусов жары, при чем медсестра дура непробиваемая, простите, не понимает, почему я не хочу делать ребенку прививку, после которой нельзя 3 дня мыться при такой погоде
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!