Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Вс, 19 Мая 2024, 03:24 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30
  Печать  
Автор Тема: Наш поход в сад  (Прочитано 389663 раз)
0 Пользователей и 3 Гостей смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #60 : Пт, 02 Сен 2011, 08:54 »

Так тут же ж, гадство, такие формулировки, что И. Лойола нервно курит свежепривезенный табак Улыбка

Цитировать
У разі відсутності даної медичної довідки для дітей, яким не проведені профілактичні щеплення за віком (йдеться про дітей віком до 3 років, які повинні вступити до дитячих садків) у закладі охорони здоров'я, де спостерігається дитина, повинна бути створена імунологічно-щеплювальна комісія, яка визначає графік проведення недостатніх щеплень кожній конкретній дитині. Батькам пропонується за певний час все-таки здійснити профілактичні щеплення уже с порушенням календаря щеплень за віком, проте реалізувати право дитини бути здоровою.
Понятно? «Так уж и быть, мы поднимем свои задницы, и составим для вас персональный график. А вы уж уколитесь». Вот и весь смысл посыла.

UPD: +1 к Funt'у. Максимум, помахать в п-ке. В садике такое не прокатит.
« Последнее редактирование: Пт, 02 Сен 2011, 08:56 от Mike » Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #61 : Пт, 02 Сен 2011, 09:00 »

Я розглядаю заяву МОЗ якраз в ключі отримання в поліклініці форми 026 і фрази "відвідувати може", а лікарям кажем, що МОЗ заявило - приймати чи ні вирішує зав. садочка, а Ви розслабтесь і просто оформляйте довідки.
Зав. садочка ж маючи всі мед. документи і лист МОН без проблем прийме дитину.
Я думаю це такий пінг-понг між МОН і МОЗ - МОН спочатку каже - "ми всіх берем, якщо є оформлені мед. довідки", тобто за недопуск відповідальне МОЗ і лікарі.. а МОЗ тепер відповідає - "ми не відповідальні, можна і без щеплень якщо зав. садочка прийме таке рішення"..
Думаю нам така двозначність тільки на руку - в поліклініці кажем, що вирішує зав. садочка і берем довідки, а в садочку кажем, що є оформлені довідки і відповідно допуск з поліклініки.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #62 : Пт, 02 Сен 2011, 09:06 »

Я, в принципе, согласен, что, при известном везении... Улыбка
Но проблема будет в том, что врачи по инетам не сидят и ссылки на новость на сайте не воспримут, пока им не позвонят и не разжуют.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #63 : Пт, 02 Сен 2011, 09:10 »

Цитировать
У разі відсутності даної медичної довідки для дітей, яким не проведені профілактичні щеплення за віком (йдеться про дітей віком до Батькам пропонується за певний час все-таки здійснити профілактичні щеплення уже с порушенням календаря щеплень за віком, проте реалізувати право дитини бути здоровою.
Понятно?
UPD: +1 к Funt'у. Максимум, помахать в п-ке. В садике такое не прокатит.
В тому то і суть, що "пропонується" а не вимагається як обов'язкова умова.
Для садочка нам цього і не треба, для садочка є лист МОН. А це якраз для поліклініки.
Но проблема будет в том, что врачи по инетам не сидят и ссылки на новость на сайте не воспримут, пока им не позвонят и не разжуют.
Для початку - роздрукувати їм цю заяву із сайту МОЗ це раз, а для її підтвердження якраз і бажано було б поконтактувати з управліннями ох. здоров'я, щоб розтолкували, ну або з МОЗ..
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #64 : Пт, 02 Сен 2011, 09:19 »

В тому то і суть, що "пропонується" а не вимагається як обов'язкова умова.
Я думаю, Ви розумієте... Подмигивающий

А з МОЗ таки треба поспілкуватись.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #65 : Пт, 02 Сен 2011, 09:22 »

В тому то і суть, що "пропонується" а не вимагається як обов'язкова умова.
Я думаю, Ви розумієте... Подмигивающий
Головне щоб в поліклініці видали всі довідки, і хай з тими довідками напишуть хоч десять "пропозицій все-таки здіснити щеплення" це вже не буде важливо.. головне довідки і потрапляння в садок, а "пропозиції" так і залишаться пропозиціями
Записан
Funt
Глобальный модератор
*****

Горловка

Рейтинг: 28
Сообщений: 485


Просмотр профиля
« Ответ #66 : Пт, 02 Сен 2011, 09:23 »

Если уж и использовать по максимуму это заявление, то, возможно, таким образом: написать письмо в горздрав "в и-нете на сайте МОЗ по адресу ... опубликовано заявление, разрешающее выдавать справки непривитым и принимать детей на усмотрение зав. ДС, прошу подтвердить возможность реализации этого в ДС нашего города". Вообще, интерпретировать заяву по-своему, сильно не наглея, и попросить прокомментировать. Ответ сейчас дают за 3 дня. Это для ситуаций, когда не дают никакую справку в ПК. Ответ горздрава - это уже для ПК и ДС "близкий к телу" документ  Улыбка
О, пока набирал, fenix уже озвучил  Улыбка
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #67 : Пт, 02 Сен 2011, 09:30 »

Я, взагалі то, мав на увазі інше: тут в новині ані слова про те, що у п-ці комусь щось дадуть! Там про те, що вам запропонують щеплення, а із садочком ви, якщо не зробите, будете домовлятися самі, бо вони мають вас взяти. Тобто це просто перекладання відповідальності.
Записан
kristisha
Пользователь
**

Одесса

Рейтинг: 5
Сообщений: 57


Просмотр профиля
« Ответ #68 : Пт, 02 Сен 2011, 13:12 »

ребята кто-то такое заявление комиссии писал?
Цитировать
Членам лікарсько-консультативної комісії
(назва  мед. закладу)

батьків дитини П.І.Б. дитини
П.І.Б. батька
П.І.Б. мами
які проживають за адресою:
 м._____, вул.____________ буд. __ кв. __
тел. ______________

Заява
Я, ………………………………<П.І.Б. батька>, заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших профілактичних медичних маніпуляцій моїй дитині ………………………………<П.І.Б. дитини>, окрім випадків термінової медичної допомоги за життєвими показаннями.

1) Відмовляюся від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р.Пирке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті.
2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
3) Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі:

Ознайомлений зі змістом Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.

Також хочу звернути Вашу увагу, що вакцинопрофілактична діяльність Вашого медичного закладу суперечить законодавству України, оскільки внаслідок такої діяльності здоров'ю пацієнта може бути завдано шкоди через поствакцинальні ускладнення (Додаток 1 до Інструкції з Наказу МОЗ №48 від 03.02.2006), що заборонено статтею 42 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”.
У разі відкриття карної справи за фактом спричинення вказаної шкоди комусь із пацієнтів, ця заява може служити обставиною, що обтяжує Вашу провину, - бо є попередженням про факт порушення законодавства України

Нагадую Вам, що інформація про факт цієї заяви стосується стану здоров’я громадянина, тому є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню, згідно законодавства України.

_____________<Підпис>

Записать их фамилии и должности.  Может такое письмо немного их остепенит, ведь они берут на себя ответственность за поствакцинальные осложнения?
« Последнее редактирование: Пт, 02 Сен 2011, 13:44 от kristisha » Записан
anna_vera
Новичок
*

г.Ковель

Рейтинг: 0
Сообщений: 4


Просмотр профиля
« Ответ #69 : Пт, 02 Сен 2011, 15:19 »

Здравствуйте! Была в поликлинике показывала главной это письмо МОЗа, она и речи слышать не хочет чтобы созвать какую то " імунологічно-щеплювальну комісію" и даже уверяния в том что мы в дальнейшем будем делать прививки не помогли . А о Законе Украины и Конституции я вообще молчу.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #70 : Пт, 02 Сен 2011, 15:36 »

На горячей линии не в курсе всех этих проблем, они говорят, что п-ки будут работать как задумано. У них уже подписан некий приказ, который на днях будет обнародован, и там схема действий будет обозначена четко.

*опять, в общем, ничего конкретного.
Записан
anna_vera
Новичок
*

г.Ковель

Рейтинг: 0
Сообщений: 4


Просмотр профиля
« Ответ #71 : Сб, 03 Сен 2011, 00:10 »

Mike снимаю перед вами шляпу! У Вас железные нервы! Я расстроилась один раз пообщавшись с зав.поликлиникой,а вы уже такой путь проделали! У меня наверное не хватит сил дойти до суда...Нам вообще педиатр написала на клочке бумаги что ребенок прошел специалистов и здоров. Дополнительно выдав карту профилактических прививок(соответственно пустую). А зав.пк отправляет на комиссию.
Записан
kristisha
Пользователь
**

Одесса

Рейтинг: 5
Сообщений: 57


Просмотр профиля
« Ответ #72 : Сб, 03 Сен 2011, 07:14 »

Я тоже хотела идти до конца, написала письмо глав врачу, прошла общение с медкомиссией. Они меня направили на обследование ребенка  (у ребенка началась небольшая неврология после вируса Эпштейн - Бара) и соответственно зав неврологии должна дать заключение можно или нет делать профпрививки.
Пообщавшись с подругой у которой за плечами выигранных 2 суда (первый раз она судилась 4 года), она мне судится не советовала, советует решить вопрос с медоотводом, т.к. много несоответствий в законе, а дошкольное образование в 3 года обязательным не является,  то и суд может решится не в мою пользу, а потерянного времени и нервов мне никто не вернет. Так что уже засомневалась стоит ли заваривать эту кашу...
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #73 : Сб, 03 Сен 2011, 09:18 »

Спасибо! Тут нервов особо не надо - тут нужно время. Поэтому я даже и жалею, что не влез в это дело год назад, думал, только в 5 лет в сад пойдём, на год перед школой. А у вас еще есть время пройти суды. Пользуйтесь ;-) Просто настройтесь, что вам никто ничего не даст просто так и воспринимайте их поведение как должное.

P.S. Mis närvidele? Mida sa mõtled? ;-)
Записан
Yulka
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 0
Сообщений: 3


Просмотр профиля
« Ответ #74 : Пн, 05 Сен 2011, 09:08 »


Прошарок дітей, що мають медичні проти покази до щеплень (короткотермінові та довготривалі) незначний і протягом останніх років коливається в межах 5,5 - 6,9%. Діти , при наявності медичної довідки, зараховуються до загальноосвітнього навчального закладу безперешкодно.

Каким законом это подтверждается юридически?
Записан
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!