Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Вт, 14 Мая 2024, 21:28 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Вибір якісного гіпохлориту для басейну  (Прочитано 587 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Prime24
Постоялец
***

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 175



Просмотр профиля
« : Сб, 30 Мар 2024, 01:20 »

Я тільки почав займатися доглядом за своїм басейном і задумався про дезінфекцію. Чув, що гіпохлорит натрію – один з найкращих засобів. Але як його правильно обрати? Чи існують різні види або концентрації, які краще підходять для домашнього використання? Хотілося б уникнути чогось надто агресивного для шкіри або шкідливого для басейну.
Записан
Sender
Постоялец
***

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 175



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Сб, 30 Мар 2024, 01:20 »

Важливо дивитися на концентрацію активної речовини в продукті. Для домашніх басейнів часто рекомендують використовувати засоби з концентрацією активного хлору близько 10-15%. Також звертайте увагу на сумісність з вашим обладнанням для дозування, якщо таке є. І, звичайно, слідуйте інструкціям на упаковці, щоб уникнути надмірного хлорування та зберегти безпеку використання води.
Записан
Prime24
Постоялец
***

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 175



Просмотр профиля
« Ответ #2 : Сб, 30 Мар 2024, 01:21 »

У мене дійсно є дозуюча станція. Але я все ще не впевнений, який бренд або конкретний продукт обрати. Хотілося б знайти щось надійне та з хорошими відгуками, щоб не переживати за якість води та безпеку для здоров'я. Можливо, є якісь рекомендації щодо перевірених продуктів?

Записан
Sender
Постоялец
***

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 175



Просмотр профиля
« Ответ #3 : Сб, 30 Мар 2024, 01:22 »

У мене дійсно є дозуюча станція. Але я все ще не впевнений, який бренд або конкретний продукт обрати. Хотілося б знайти щось надійне та з хорошими відгуками, щоб не переживати за якість води та безпеку для здоров'я. Можливо, є якісь рекомендації щодо перевірених продуктів?

Рекомендую звернути увагу на гіпохлорит натрію AquaDoctor C-15L https://aquadoctor.ua/ua/product/gipohlorit-natrija-aquadoctor-c-15/ який представлений в інтернет-магазині "AquaDoctor". Це універсальний дезінфікуючий засіб на основі рідкого хлору з концентрацією активного хлору не менше 15%.

Продукт підходить для всіх типів басейнів і має високу ефективність у боротьбі з бактеріями, вірусами, і запобігає цвітінню води. Застосування можливе як в автоматичних дозуючих системах, так і вручну, при цьому забезпечується економія коштів за рахунункт за рахунок малого витрати. Препарат пройшов сертифікацію та оцінку безпеки.

Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!