Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 16 Мая 2024, 20:23 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печать  
Автор Тема: СЭС выгоняет из садика не привитого ребенка  (Прочитано 69088 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #60 : Ср, 16 Ноя 2011, 12:49 »

Ну, как вариант, чтобы ребёнок один дома не сидел, если нет возможности его пристроить. Или для того, чтобы воспитательница не становилась поперек дверей, невзирая на отсутствие приказа зав. садиком. Хотя, конечно, прям сейчас и не горит бежать оспаривать. Пусть садик думает.
« Последнее редактирование: Ср, 16 Ноя 2011, 12:50 от Mike » Записан
Тишина
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 23


Просмотр профиля
« Ответ #61 : Ср, 16 Ноя 2011, 12:50 »

зав.ДДУ на больничном ,но она меня сама нашла час назад,и пригласила меня на аудиенцию,в 14.00 вы меня так вдохновили,что я очень вам всем благодарна.
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #62 : Ср, 16 Ноя 2011, 12:56 »

Во первых без письменного на то приказа ни кто не имеет права вставать в дверях. Во вторых с момента  ознакомления с приказом вы еще как минимум 10 дней имеете право водить ребенка в детсад Самое плохое в этом случае это поддаться эмоциям и хлопнуть дверью - до встречи в суде.В  моем случае это закончилось годичной нервотрепкой и изоляцией ребенка от коллектива, как результат ребенок учится не со своими сверстниками!
Записан
Тишина
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 23


Просмотр профиля
« Ответ #63 : Ср, 16 Ноя 2011, 15:09 »

еще раз все привет.Благодарности всем всем нет границ.Встреча с зав.ДДУ прошла непредсказуемо.Она сказала,что ребенка я не выгоняю и не буду,на припис СЕС ответила им сам,что она,руководясь законами про ДДУ не имеет никакого права отстранять ребенка от посещения,только тогда когда вывод ВКК докажет что он,явл. опасным и не может посещать ДДУ.Мой медотвод действует месяц,потом будет ВКК,и будет видно.Теперь помогите написать грамотное письмо главврачу,про ВКК,на каком основании,или может она вообще по поводу этого заседать.Еща раз все спасибо.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #64 : Ср, 16 Ноя 2011, 15:17 »

Теперь помогите написать грамотное письмо главврачу,про ВКК,на каком основании,или может она вообще по поводу этого заседать.Еща раз все спасибо.
Нашо комусь доказувати, "що ти не верблюд і що не гімалайський"?
Якщо СЕС написала припис про відсторонення, то вже на момент написання припису мала існувати причина відсторонення. Якщо причина дійсно існувала - хай СЕС це доводить (хай вкажуть цю причину), а не Ви. Якщо причина не існувала, то припис незаконний.
Якщо причина це відсутність щеплень, хай СЕС нададуть докази, що відсутність щеплень є медичним а не юридичним "протипоказом" для відвідування садочка.
Здорова нещеплена дитина не зобов'язана доводити (на ЛКК чи ще якось), що вона здорова, зрештою як і щеплена, хіба не так?
« Последнее редактирование: Ср, 16 Ноя 2011, 15:19 от fenix » Записан
Тишина
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 23


Просмотр профиля
« Ответ #65 : Ср, 16 Ноя 2011, 15:31 »

ребята,не могу сюда вложить припис,он сфоткан на тел,может слишком большой,может кому на почту кинуть,а вы сюда выложите.?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #66 : Ср, 16 Ноя 2011, 15:34 »

Fenix, я думаю, это не связанные между собой блоки информации Улыбка

Тишина, если Вы таки хотите медотвод, то вас должны направить по линии педиатр-зав.п-кой-ЛКК. Если Вам ЛКК не сдалось, то они сами и будут вас искать, не надо заранее беспокоиться.
Записан
Тишина
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 23


Просмотр профиля
« Ответ #67 : Ср, 16 Ноя 2011, 15:37 »

спасибо,некоторые моменты конечно не понятны,но буду в ваших словах разбираться.После окончания медотвода,что нужно будет делать? или ходить в сад пока не вызовут кудато?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #68 : Ср, 16 Ноя 2011, 15:38 »

Это смотря что Вы хотите Улыбка
Ходите, конечно. Садик и поликлиника - это разные учреждения. С садиком вас связывает только приказ директора, а не медотводы.

P.S. Я вам в ЛС написал.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #69 : Ср, 16 Ноя 2011, 16:00 »

..на припис СЕС ответила им сам,что она,руководясь законами про ДДУ не имеет никакого права отстранять ребенка от посещения,только тогда когда вывод ВКК докажет что он,явл. опасным и не может посещать ДДУ.
Причин для ЛКК я не бачу. Ви вже відвідуєте садочок, скарг на здоров'я у дитини немає (як я розумію), думаю це може підтвердити медпрацівник садочка. Дитина не стане небезпечною тільки тому, що закінчився медвідвід.
А якісь додаткові медогляди чи відвідування ЛКК ви проходити не зобов'язані. Тому я не розумію яким чином Вас можуть заставити іти на ЛКК.
Думаю треба ходити в садочок, поки немає наказу про відсторонення. Тільки коли буде такий наказ це стане Вашою проблемою, на даному етапі (без наказу) припис є проблемою зав. садочка.
После окончания медотвода,что нужно будет делать? или ходить в сад пока не вызовут кудато?
Думаю, саме так.
« Последнее редактирование: Ср, 16 Ноя 2011, 16:03 от fenix » Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #70 : Ср, 16 Ноя 2011, 16:04 »

Само обсуждаемое предписание:


И заявление (от Тишины) в сад:
Цитировать
ФИО
АДРЕСА
Заява
Ми батьки заявляємо про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, інших процедур, пов'язаних із введенням в організм сторонніх речовин нашій дитині.
1) Відмовляємося від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р. Пірке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках - декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, рака, Синдрому Раптової Дитячої Смертності.
2) Відмовляємося від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
3) Дана відмова є обмірковане і зважене рішення , прийняте на підставі детального і усебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, а саме:
а) ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на волю переконань)
б) ст. 26 Загальної Декларації Прав Людини і ст. 43 Конституції України (про право на освіту, у тому числі дошкільну);
в) ст. 3, ч. 1 Закону України про освіту (про можливості одержання освіти громадянами України незалежно від стану здоров'я, переконань і інших обставин);
г) ст. 43 (про згоду на медичне втручання) "Основ законодавства України про охорону здоров'я";
д) ст. 1, п.1(а). Конвенції про боротьбу з дискримінацією в області освіти ("вираз < дискримінація > охоплює всяку різницю, виняток, обмеження... по ознаці... переконань..., що має на меті або наслідком знищення або порушення рівності відносин в області освіти і зокрема ... закриття для якої-небудь особи чи групи осіб доступу до освіти будь-якої ступіні чи типу")
ж) ч. І., ст.18, п.3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.
з) ст.12, Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (про щеплення за згодою після надання об’єктивної інформації)

Ознайомлені зі змістом Закону України " Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем доведенi до відома можливі наслідки відсутності щеплень:
- Ускладнення при коклюші: бронхіт, пневмонія, енцефаліт, пупочні і пахові грижі, випадання прямої кишки, масивні геморрагиї і крововиливи в головний мозок;
- Ускладнення при дифтирії - міокардит, неврити, нефротичний синдром, периферичні паралічі, смерть;
- Ускладнення при правці - аспираційна пневмонія, набряк легень , переломи і вивихи кісток, нашарування вторинної бактеріальної інфекції - бронхопневмонії, сепсис, деформації хребта, контрактури м'язів і суглобів, паралічі черепних нервів, летальний результат;
- Ускладнення при Гепатиті В є затяжний перебіг хвороби з переходом у хронічний гепатит (імовірність - 5-10%), що у свою чергу може привести до цирозу і раку печінки. Імовірність хронічної інфекції в дітей від 1 до 5 років складає 25-50%, у дітей, що заразилися гепатитом при пологах - 90%;
- Ускладнення при Поліомієліті - 80-90% - це легке захворювання, в інших 10% воно викликає параліч. У випадку паралічу близько 25% одержують серйозні порушення, близько 25% одержують середній параліч і 50 % виліковуються;
- Ускладнення при Корі - пневмонія, отит і інші бактеріальні інфекції, а також сліпота, поразки слуху, розумова відсталість.
- Ускладнення при Туберкульозі - поразкою багатьох органів, що супроводжуються лихоманкою, значним спадком сил. найчастіше уражаються легені з утворенням порожнин (каверн), що можуть прориватися в бронхи.
Можливі поствакційні ускладнення:
1. Анафілактичний шок;
2. Енцефалопатія;
3. Судорожні стани при t >39
4. Набряк , гіперемія в місці уведення вакцини.

Відповідно до ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” заборона можлива тільки у випадках чітко передбачених ст. 64 Конституції України: “ а саме в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень ..”. Звертаємо Вашу особливу увагу на те,що така заборона буде дискримінацією пов’язаною зі станом здоров’я, що суперечить Конституції України і Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”.
Ст. 6 Конституції України зазначає,що“Кожний громадянин України має право на охорону здоров’я, що передбачає правовий захист від будь-яких незаконних форм дискримінації пов’язаних із станом здоров’я”.
Звертаємо також Вашу увагу на наступне положення Конституції України:
- Відповідно до ст.8. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
- Відповідно до ст.53 Кожен має право на освіту.
-Відповідно до ст68. Конституциї України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

У разі існування неузгодженості між актами, виданими одним й тим же органом, але які мають різну юридичну силу, застосовується акт вищої юридичної сили. Конституцiя.

На підставі вище викладенного,відповідно до ст.19 Закону України «Про звернення громадян» просимо надати нам письмову відповідь на нашу заяву,для подальшого звернення до прокурати про порушення прав людини,та в подальшому для звернення з позовною заявою до суду за захистом своїх прав.
Письмову вiдповiдь просимо надати особисто в руки батькам.Садочок вiдвiдуємо щодня.
« Последнее редактирование: Ср, 16 Ноя 2011, 16:07 от Mike » Записан
Тишина
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 23


Просмотр профиля
« Ответ #71 : Ср, 16 Ноя 2011, 16:07 »

качесво фото постановы не очень,но думаю оно поможет хоть комуто.Спасибо.
Записан
Тишина
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 23


Просмотр профиля
« Ответ #72 : Ср, 16 Ноя 2011, 16:09 »

а еще зав.ДДУ сказала что за ее работу это первые родители что вообще разрулили эту историю,с садом никто ,никогда не прирекался.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #73 : Ср, 16 Ноя 2011, 16:10 »

После просмотра предписания моё мнение о том, что воевать надо чужими руками и на чужой территории (чтобы садик с СЭС разбирался, а родители его к этому подталкивали, пользуясь тем, что зав.садиком на нашей стороне) только усилилось: текст составлен так, что пройти мимо этого - это даром упустить хороший шанс.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #74 : Ср, 16 Ноя 2011, 16:17 »

Думаю треба допомогти завідуючій оскаржити це рішення, надавши аргументацію приведену в цій темі (від самого початку).  
а еще зав.ДДУ сказала что за ее работу это первые родители что вообще разрулили эту историю,с садом никто ,никогда не прирекался.
Про що тут мова? Щось я не зрозумів
« Последнее редактирование: Ср, 16 Ноя 2011, 16:20 от fenix » Записан
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!