Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Ср, 15 Мая 2024, 10:45 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20
  Печать  
Автор Тема: Педиатр отказывается давать справку/допуск в школу.  (Прочитано 247756 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
Лилия
Гость
« Ответ #75 : Вт, 02 Ноя 2010, 23:29 »

Это не вторая ли поликлиника- где глав врач депутат горсовета, те точно общались с прокуратурой .
Записан
Marfa
Создание ВОО
****

Рейтинг: 15
Сообщений: 210


Просмотр профиля
« Ответ #76 : Ср, 03 Ноя 2010, 10:36 »

Это не вторая ли поликлиника- где глав врач депутат горсовета, те точно общались с прокуратурой .
Улыбка именно вторая... насчет депутатства - не знаю, надо уточнить попробовать..
с прокуратурой видимо таки общались, потому как четко было сказано - мы уже таких видели, и с прокуратурой общались - в смысле, что нечего нас пугать. сказала - можем дать вам просто справку, что ребенок здоров. я говорю - мне нужна та "форма", которую принимает ДС, и если ДС принимает форму 026, то мне нужна она....
я так понимаю, достанется участковому врачу, конечно - за то, что она вообще нас приняла без заявления и разрешения главврача. ну что делать - потом будем каяться, а пока посмотрим... Строит глазки
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #77 : Ср, 03 Ноя 2010, 12:33 »

Почему "пугать"? Украинцами выиграно множество Европейских судов по разным вопросам. Украина участник Конвенций, гарантирующих детям доступное образование. Депутат или еще кто там против - это уж дело такое..
Было бы желание родителей прорваться через их заградительную сеть. С получением моральной и материальной компенсации.
Если вакцинаторы будут сильно давить - и такие родители найдутся.   
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Лилия
Гость
« Ответ #78 : Ср, 03 Ноя 2010, 14:20 »

Marfa  информация о депутат-стве (разве что в новый созыв не попали) почти из первых рук, прокуратура родителями проиграна  и районная и областная. Жалобы подавали  три мамы, но на ген прокуратуру подавать не решились. Начались кошмарные гонения, кажется у  кого то из чиновников медиков  точно не скажу,у кого,  муж работает в правоохранительных органах! В общем вторая на "коне" ,ну и понятно настрой прокуратуры тоже....(где то у меня даже "валялся" ответ с прокуратур, районной и областной... Ну в общем что касается Чернигова то там полная не непрошибаемость(пока).
Записан
Marfa
Создание ВОО
****

Рейтинг: 15
Сообщений: 210


Просмотр профиля
« Ответ #79 : Ср, 03 Ноя 2010, 19:55 »

прокуратура родителями проиграна  и районная и областная. Ну в общем что касается Чернигова то там полная не непрошибаемость(пока).
насчет прокуратуры вы меня не удивили, на них, если честно, особо и не расчитываю. если не получится "мирным" путем - будем идти через суд, время пока есть - до весны бабушка еще согласилась побыть с ребенком... Строит глазки
а еще я параллельно хочу все-таки запустить ту же процедуру по месту жительства, по Киевской области... чтобы веселее... уже чисто профессиональный интерес - как сдвинуть гору...  Непонимающий
« Последнее редактирование: Ср, 03 Ноя 2010, 19:58 от Marfa » Записан
Лилия
Гость
« Ответ #80 : Чт, 04 Ноя 2010, 09:08 »

По Киевской области гораздо проще!!!("публика" более вменяемая) Область столичная это наверное сказывается,  у меня по Киевской области не одного прокола, Было бы конечно здорово если бы Вы  сдвинули гору - Чернигов, что бы спесь с них посбивать!!!
Записан
masik2000
Новичок
*

Украина, Харьков

Рейтинг: 0
Сообщений: 1


Просмотр профиля
« Ответ #81 : Пт, 05 Ноя 2010, 02:21 »

Ребенок 2003 года рождения,прививки делали до 2006 года потом написали отказ.В этом году в школу,прошли всех врачей ,но педиатр сказал что без прививок не напишет справку,мол не буду нарушать закон,о том что непривитые дети не могут посещать детскии учереждения.Я ему сказал пишите писменное заявление что отказываетесь выдавать справку,буду с вами судиться,а он сказал что не будет ничего писать.идите к заведущей поликлиники и судитесь не со мной а с законом.А заведущая похлеще него помешана на прививках,она нам когда то заявила что не желает чтоб ее внуки находились рядом с непривитыми детьми.
Подскажите что дальше делать?Какими должны быть мои дальнейшие действия?

Вот сидела я только что и делала выписку по законам Украины.... Ну не имеют права они так поступать!! Не имеют.....
Вот Вам для аргументов....

ЗАКОН УКРАЇНИ
ПРО ІМУНОПРОФІЛАКТИКУ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ
Стаття 6. Громадяни при проведенні профілактичних щеплень мають право на:
•   безоплатний медичний огляд, а при необхідності медичне обстеження;
•   безоплатне лікування в  державних закладах охорони здоров'я при виникненні поствакцинального ускладнення;
•   соціальний захист при виникненні поствакцинального ускладнення;
•   відмову від профілактичних щеплень.
Стаття 7. При відмові громадян від профілактичних щеплень держава має право на:
•   тимчасово відмовити громадянам у прийомі до освітніх та оздоровчих закладів у разі виникнення масового  інфекційного захворювання або при загрозі виникнення епідемій;
Стаття 8. При проведенні профілактичних щеплень громадяни зобов'язані:
•   виконувати рекомендації медичних працівників;
•   у письмовій формі підтверджувати відмову від профілактичних щеплень.
Стаття 14. Вимоги до проведення профілактичних щеплень
Профілактичні щеплення проводяться за згодою громадян, батьків або інших законних представників неповнолітніх громадян, що визнані недієздатними у порядку, визначеному законодавством України.
Профілактичні щеплення здійснюються після обов'язкового медичного огляду особи в разі відсутності у неї відповідних медичних протипоказань. Перелік медичних протипоказань до профілактичних щеплень затверджується  спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров'я. Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об'єктивної інформації. Особам віком до чотирнадцяти років чи визнаним у встановленому законом порядку недієздатними профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків або інших законних представників. Особам віком від чотирнадцяти до вісімнадцяти років чи визнаним судом обмежено дієздатними профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об'єктивної інформації та за згодою об'єктивно інформованих батьків або інших законних представників цих осіб. Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.

Цивільний кодекс України:
Ст.293  3. Фізична особа має право на безпечні для неї продукти споживання (харчові продукти та предмети побуту).
4. Фізична особа має право на належні, безпечні і здорові умови праці, проживання, навчання тощо.
Ст.302  2. Фізична особа, яка поширює інформацію, зобов'язана переконатися в її достовірності. Фізична особа, яка поширює інформацію, отриману з офіційних джерел (інформація органів державної влади, органів місцевого самоврядування, звіти, стенограми тощо), не зобов'язана перевіряти її достовірність та не несе відповідальності в разі її спростування. Фізична особа, яка поширює інформацію, отриману з офіційних джерел, зобов'язана робити посилання на таке джерело.
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.4  Основними принципами охорони здоров'я в Україні є: дотримання прав і свобод людини і громадянина в галузі охорони здоров'я та забезпечення пов'язаних з ними державних гарантій;
Ст.6  Кожний громадянин України має право на охорону здоров'я, що передбачає:
є) участь в обговоренні проектів законодавчих актів і внесення пропозицій щодо формування державної політики в галузі охорони здоров'я;
і) відшкодування заподіяної здоров'ю шкоди;
ї) оскарження неправомірних рішень і дій працівників, закладів та органів охорони здоров'я;
й) можливість проведення незалежної медичної експертизи у разі незгоди громадянина з висновками державної медичної експертизи, застосування до нього заходів примусового лікування та в інших випадках, коли діями працівників охорони здоров'я можуть бути ущемлені загальновизнані права людини і громадянина.
е) встановлення відповідальності за порушення прав і законних інтересів громадян у галузі охорони здоров'я.
г) здійснення державного і можливості громадського контролю та нагляду в галузі охорони здоров'я;
Ст.24  Органи та заклади охорони здоров'я зобов'язані сприяти реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров'я і проведенні громадської експертизи з цих питань. При органах та закладах охорони здоров'я можуть створюватися громадські консультативні або наглядові ради, які сприятимуть їх діяльності та забезпечуватимуть інформованість населення і громадський контроль в галузі охорони здоров'я.
Конституція України:
Ст.50  Кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Ст.156-1  Відмова працівників сфери послуг у наданні громадянам-споживачам необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товари (роботи, послуги)- тягнуть за собою накладення штрафу від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ст.212-3  Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне протягом року вчинення порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Закон України „Про захист прав споживачів”:
Ст.14  1. Споживач має право на те, щоб продукція за звичайних умов її використання, зберігання і транспортування була безпечною для його життя, здоров'я
Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини: (Конвенція про права людини та біомедицину)
Ст.2  Інтереси та благополуччя окремої людини превалюють над виключними інтересами усього суспільства або науки.
Ст.24  Особа, якій в результаті втручання було неправомірно завдано шкоди, має право на справедливе відшкодування відповідно до вимог та процедур, встановлених законом.
Конвенція про права дитини:
Ст.24  3. Держави-учасниці вживають будь-яких ефективних і необхідних заходів з метою скасування традиційної практики, що негативно впливає на здоров'я дітей.
Декларация о праве и обязанности отдельных лиц, групп и органов общества поощрять и защищать общепризнанные права человека и основные свободы
Ст.6  Каждый человек, индивидуально и совместно с другими, имеет право:
a) знать, искать, добывать, получать и иметь в своем распоряжении информацию о всех правах человека и основных свободах, включая доступ к информации о том, каким образом обеспечиваются эти права и свободы во внутреннем законодательстве, в судебной или административной системах;
b) свободно публиковать, передавать или распространять среди других мнения, информацию и знания о всех правах человека и основных свободах;
c) изучать, обсуждать, составлять и иметь мнения относительно соблюдения всех прав человека и основных свобод, и привлекать внимание общественности к этим вопросам
Ст.7  Каждый человек имеет право, индивидуально и совместно с другими, развивать и обсуждать новые идеи и принципы, касающиеся прав человека, и добиваться их признания.
Ст.8  1. Каждый человек имеет право, индивидуально и совместно с другими, иметь реальный доступ на недискриминационной основе к участию в управлении своей страной и ведении государственных дел.
2. Это включает, в частности, право, индивидуально и совместно с другими, представлять в правительственные органы и учреждения, а также в организации, занимающиеся ведением государственных дел, критические замечания и предложения относительно улучшения их деятельности и привлекать внимание к любому аспекту их работы, который может затруднять или сдерживать поощрение, защиту и осуществление прав человека и основных свобод.
Європейська соціальна хартія
Ст.11  2. Забезпечити діяльність консультативно-просвітницьких служб, які сприяли б поліпшенню здоров'я і підвищенню особистої відповідальності за стан здоров'я.
Про право на освіту
Закон України „Про охорону дитинства”:
Ст.19  Кожна дитина має право на освіту. Держава гарантує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти
Конституція України:
Ст.53 Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
Закон України „Про загальну середню освіту”:
Ст.2 Основними завданнями законодавства України про загальну середню освіту є: … забезпечення права громадян на доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти;
Ст.6 1. Громадянам України незалежно від …переконань… або інших ознак забезпечується доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти у державних і комунальних навчальних закладах.
Закон України „Про дошкільну освіту”:
Ст.2 Основними завданнями законодавства України про дошкільну освіту є: забезпечення права дитини на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти;
Ст.6 Принципами дошкільної освіти є: доступність для кожного громадянина освітніх послуг, що надаються системою дошкільної освіти; рівність умов для реалізації задатків, нахилів, здібностей, обдарувань, різнобічного розвитку кожної дитини;
Закон України „Про освіту”:
Ст.3 Громадяни України мають право на безкоштовну освіту в усіх державних навчальних закладах незалежно від … світоглядних переконань…стану здоров'я та інших обставин.
Ст.6 Основними принципами освіти в Україні є: доступність для кожного громадянина усіх форм і типів освітніх послуг, що надаються державою;
Рішення Конституційного Суду України вiд 04.03.2004 № 5-рп/2004:
- доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України(254к/96-ВР), означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;
Перший Протокол до Конвенції про захист прав і основних свобод людини:
Ст.2 Нікому не може бути відмовлено в праві на освіту.
Конвенція про права дитини:
Ст.18 
3. Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.
Ст.28
1. Держави-учасниці визнають право дитини на освіту, і з метою поступового досягнення здійснення цього права на підставі рівних можливостей вони, зокрема: …а) вводять безплатну й обов'язкову початкову освіту.
Загальна декларація прав людини:
Ст.26
1. Кожна людина має право на освіту. Початкова освіта повинна бути обов'язковою.
Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права:
Ст.13
1. Держави, які беруть участь у цьому Пакті, визнають право кожної людини на освіту.
2.а) початкова освіта повинна бути обов'язкова b) середня освіта повинна бути відкрита і зроблена доступною для всіх шляхом вжиття всіх необхідних заходів
Конвенція про боротьбу з дискримінацією в галузі освіти:
Ст.1
1. ... выражение "дискриминация" охватывает всякое различие, исключение, ограничение или предпочтение по признаку ... убеждений ... которое имеет целью или следствием уничтожение или нарушение равенства отношения в области образования, и, в частности: а. Закрытие для какого-либо лица или группы лиц доступа к образованию любой ступени или типа



Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #82 : Пт, 05 Ноя 2010, 07:41 »

Права не имеют, но КАЖДЫЙ ДЕНЬ где-то это делают.
« Последнее редактирование: Пт, 05 Ноя 2010, 11:49 от Алла » Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Marfa
Создание ВОО
****

Рейтинг: 15
Сообщений: 210


Просмотр профиля
« Ответ #83 : Пт, 05 Ноя 2010, 09:57 »

Я ему сказал пишите писменное заявление что отказываетесь выдавать справку,буду с вами судиться,а он сказал что не будет ничего писать.идите к заведущей поликлиники и судитесь не со мной а с законом.
Вот сидела я только что и делала выписку по законам Украины.... Ну не имеют права они так поступать!! Не имеют..... Вот Вам для аргументов....

слишком общие аргументы - нет связи с ситуацией, т.е. нет четкой привязки право-требование-отказ-нарушение.. с такой аргументацией суд не поймет - что вы хотите, и в чем есть нарушение закона...
« Последнее редактирование: Пт, 05 Ноя 2010, 10:02 от Marfa » Записан
Marfa
Создание ВОО
****

Рейтинг: 15
Сообщений: 210


Просмотр профиля
« Ответ #84 : Пт, 05 Ноя 2010, 10:01 »

не имеют права - это слишком общее понятие, слишком далекое и высокое от реалий нашей жизни..
в приведенной истории - принципиально неправильный подход - если вы обращаетесь к врачу устно, он и ответит вам устно, а чтобы получить письменный ответ - вам следует тоже обратиться в письменной форме, изложив внятно и понятно суть просьбы и ссылки на законы (если посчитаете нужным)..
на самом деле - медицина - одна из самых формализованных отраслей, уже в силу того, что самодеятельность в медицине не приветствуется в принципе, и на каждое действие врача или медсестры есть своя инструкция, и нарушение таких инструкций влечет определенные последствия для такого врача. но это - ИХ правда.
наша правда состоит в том, что мы, не являясь работниками Минздрава, не обязаны соблюдать ИХ инструкции, и можем требовать соблюдения законов, которые для медиков не так явны, и указать им на их Неправоту – это уже отдельная тема.. ну а учитывая, что законов и тем более – подзаконных актов у нас много, и они не слишком понятны и логичны, приходится даже для суда доказывать необходимость применения принципа верховенства права, а не инструкций минздрава..
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #85 : Пт, 05 Ноя 2010, 12:02 »

Все еще интереснее: над минздравом черным кардиналом стоит эСэС.
Если в вузе санитарный-лечебный-стомат ф-ты равноправны, то в практической деятельности указания СЭС для любого из практикующих врачей ЗАКОНЫ, а схемы лечения чего угодно лишь инструкции - рекомендации.
Не то лечил и не так - пожурят и простят. Не подчиняешься СЭС- в лучшем случае ищи другую работу. В худшем - разделают, как котлету.   
 
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Лилия
Гость
« Ответ #86 : Пт, 05 Ноя 2010, 14:19 »

Было бы смешно если бы не было так грустно, Прокуратура г Александрия в отказе педиатра выдать справку 026 формы и запрете на посещение ДДУ нарушений не нашла
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #87 : Пт, 05 Ноя 2010, 15:35 »

Никак не могу найти, на каком основании выдаются эти справки. Инструкция у них, или что?
Без письменных  оснований выходит полный произвол. Ходим дадим, не ходим - не дадим. Как СЭС скажет, так и сделаем. Неужели так и есть? Очень похоже. Или я все же ошибаюсь?
Даже если это так, то в запасе борьба через суды всех инстанций.
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Лилия
Гость
« Ответ #88 : Пт, 05 Ноя 2010, 16:23 »


Даже если это так, то в запасе борьба через суды всех инстанций

Да так! Но эти победы они как  зерно брошенное в благодатную почву,большую часть плодов пожнут  последователи(как  наши выигранные суды) А для конкретного  родителя и ребенка на  данный момент это потеря драгоценного времени , сколько времени займут суды....год, два, три?
Перерыла весь гос.  реестр судебных решений(в доступном мне диапазоне) ни одного выигранного суда по поликлиникам о выдаче справок!


Клич- юристы с полным доступом к реестру может у вас есть примеры выигранных судов? 

Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #89 : Пт, 05 Ноя 2010, 17:05 »

Никак не могу найти, на каком основании выдаются эти справки. Инструкция у них, или что?
Без письменных  оснований выходит полный произвол. Ходим дадим, не ходим - не дадим.
У меня есть вот такое:
Цитировать
Медична карта дитини
(для школи, школи-інтернату, школи-ліцею,  дитячого будинку, дитячого садка)
(форма № 026/о)

Затверджена наказом МОЗ України
27.12.99 р.  №302

“Медична карта дитини...” (форма № 026/о) заповнюється на кожну дитину, яка перебуває в навчально-виховному закладі, і дає уяву про стан здоров’я, а також відображає всі лікувально-профілактичні заходи, які проводились по відношенню її в період перебування в дитячому садку, школі, школі-ліцею, дитячому будинку, школі-інтернаті.
Паспортна частина медичної карти дитини і анамнестичні дані на дітей, які поступили в перший клас школи, заповнюються на підставі записів в “Історії розвитку дитини” (форма № 112/о) медичними працівниками дитячої поліклініки, ФАПу, при проведенні поглибленого огляду цих дітей. На дітей, які поступили в дитячі садки і дитячі будинки, форма № 026/о заповнюється на підставі виписки із форми № 112/о, яка видається поліклінікою або при опитуванні батьків.
Надалі всі записи в медичній карті роблять медичні працівники навчально-виховних закладів в порядку поточних наглядів, при проведенні періодичних оглядів і протиепідеміологічних заходів.
Форма вміщає спеціальний розділ “Відомості про госпіталізацію” “Пропуски через санаторно-курортне лікування” для реєстрації причин пропусків через хвороби протягом всього періоду перебування дитини в дошкільному закладі, школі, дитячому будинку. Заповнюється даний розділ на підставі довідки (форма № 095/о).
Для дітей, які перебувають під диспансерним наглядом, в медичній карті дитини є спеціальний розділ “Відомості про диспансерне спостереження”, який включає контроль за явками до спеціаліста і дані періодичних спеціалізованих оглядів.
Результати медичних оглядів виділені в медичній карті в спеціальний розділ “Дані поглибленого медичного огляду”, де відмічаються дані про огляди спеціалістів, дається оцінка фізичного розвитку, висновок про стан здоров’я, рекомендації спеціалістів. Спеціально виділений розділ “Профілактичні щеплення”, де зазначені результати проведених всіх необхідних щеплень.
При переведенні дитини із дитячого садка в школу, із однієї школи в іншу карта передається разом з особистою справою дитини (учня).
На підставі розробки “Медичної карти дитини” складаються певні розділи звітної форми  № 31-здоров “Звіт про медичну допомогу дітям”.
Термін зберігання – 10 років.
Записан
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!