Лига Защиты Гражданских Прав : Форум

Прививки => Общие вопросы => Тема начата: Snowwhite от Чт., 18 Июнь 2026, 21:39



Название: Коли міняти мембрану в осмосі?
Отправлено: Snowwhite от Чт., 18 Июнь 2026, 21:39
   Система зворотного осмосу почала повільно наповнювати бак. Майстер каже, що треба міняти мембрану. Хто знає, яку краще взяти?


Название: Re: Коли міняти мембрану в осмосі?
Отправлено: StevenMay от Вт., 23 Июнь 2026, 12:01
Заміна мембрани  це найважливіший етап ТО. Для вашої системи найкращим вибором буде мембрана зворотного осмосу  HydroSystems (https://hydrosystems.com.ua/product-category/cartridges-and-membranes/reverse-osmosis-membranes/), вона дуже стабільна в роботі та дає відмінний ступінь очищення. Після заміни напір має відновитися, а показник TDS-метра значно впасти. Це перевірений варіант, який працює довго і без нарікань.