Лига Защиты Гражданских Прав : Форум

Прививки => Обсуждение событий и публикаций => Тема начата: Natik от Чт, 08 Авг 2013, 14:00Название: Волинянка ледь не померла від щеплення
Отправлено: Natik от Чт, 08 Авг 2013, 14:00
Мешканка Нововолинська Надія Давиденко після щеплення проти дифтерії і правця втратила свідомість, а лікарі робили їй штучний масаж серця.

19-річна дівчина проходила того дня в міській поліклініці медогляд, їй допомагала мама, - пише Місто вечірнє.

"До кінця медогляду мені залишилося пройти ще лише два кабінети, оскільки на той час у довідці вже поставили свій вердикт «здорова» близько десятка лікарів... Мама пішла в барак займати чергу до лікаря, який дає висновок про допуск до роботи, а я піднялася на другий поверх до кабінету №48, де приймала сімейний лікар (наш колишній дільничний терапевт) В.А. Корнійчук. Переглянувши підписи і печатки своїх колег, лікар заявила: "Я не підпишу тобі довідку, бо в тебе немає відмітки про обов’язкове для всіх щеплення проти дифтерії і правця (стовбняк), яке ти мала зробити ще у 18 років", - каже Надія Давиденко.

Після того її попросили підписати документ, який підтверджує, що вона погоджується пройти вакцинацію. Згоду вона підписала.

"Бланк лікар вклеїла в мою амбулаторну картку, і медсестра-практикантка тут же в кабінеті ввела мені в руку вакцину. Не минуло й хвилини після цієї процедури, як у мене раптово запаморочилася голова, в очах потемніло. Відчувши, що ось-ось упаду, сказала медикам, що мені недобре. Ще пам’ятаю, як вони бігали по кабінету і шукали нашатир. Далі – провал....", - пригадує дівчина.

"До тями я прийшла від того, що лікар з силою натискала мені на грудну клітку. Помітивши, що в мене відкрилися очі, вона полегшено зітхнула і промовила: "Слава Богу, отямилась…". А я ніяк не могла зрозуміти, де знаходжуся, і що зі мною, побачивши над собою кілька схилених голів людей у білих халатах, їхню метушню та голку крапельниці у руці. Потім за спинами медиків угледіла перелякані мамині очі та її сполотніле лице…", - продовжила вона.

За словами її мами Жанни Давиденко, привівши дівчину до тями, лікарі викликали "швидку" та кілька хвилин вирішували, куди її везти – в реанімацію чи в терапію.

Зрештою, дівчину повезли до терапевтів, де тиждень лікували і обстежували.

"В амбулаторній картці лікарі поставили діагноз: "алергічна реакція на АДП-М (анатоксин дифтерійно-правцевий, очищений, абсорбований, із зменшеним вмістом антигенів, рідкий)"

http://www.volynpost.com/news/18370-volynianka-led-ne-pomerla-vid-scheplennia