Лига Защиты Гражданских Прав : Форум

Проблема ВИЧ / СПИД => ВИЧ / СПИД => Тема начата: Flare от Пт, 16 Окт 2015, 12:13Название: Україна об’єднує зусилля на міжнародному рівні у профілактиці ВІЛ/СНІД
Отправлено: Flare от Пт, 16 Окт 2015, 12:13
Україна об’єднує зусилля на міжнародному рівні у профілактиці ВІЛ/СНІД
07.10.2015

"За словами Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі, держава підтверджує свою відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом. «Питання протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу є одним із пріоритетних для Уряду України, і саме на Міністерство покладено забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я та боротьби з ВІЛ. Ми готові очолити ініціативу партнерів та в межах своїх повноважень підтримати впровадження в Україні спільної інформаційної кампанії з профілактики ВІЛ. А успішна імплементація такої Кампанії дасть змогу підвищити ефективність Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014–2018 роки»."

https://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20151007_a.html

ЗЫ Опять везде бигборды с призывами пройти тестирование на ВИЧ появятся (когда после выборов рекламные площади никому не нужны будут).

Надеюсь, все помнят, что тестирование на ВИЧ - игра, подобная "русской рулетке", в которую лучше добровольно не вступать?
"Остановим ложь – остановим СПИД!" - http://www.privivok.net.ua/node/310