Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Ср, 30 Сен 2020, 02:04 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
  Начало Помощь Поиск Войти Регистрация  
  Просмотр сообщений
Страниц: [1] 2 3 ... 6
1  Прививки / Общие вопросы / Re: В женской консультации хамили из-за моих анализов с частной лаборатории : Пт, 25 Сен 2015, 23:54
Ні не прописано де ви повинні здавати аналізи.

Підійдіть до завідуючої і складіть скаргу. Якщо ні, то у МОЗ. У нашому випадку з дружини вимагали цікаву довідку. Один дзвінок і вже нічого не потрібно. Це криси кабінетні. Якщо по голові зверху дадуть, так і будуть.
2  Прививки / О прививках / Re: Без щеплень в дитсадок і ЛКК : Вт, 25 Авг 2015, 21:27
Помогите советом. Ребенок не прививался. Прошли медосмотр для сада, получили справку о том, что ребенок здоров и может посещать сад. При предоставлении карты в сад, медсестра заявила, что непривитых не принимают. Врач подтвердила. После небольшого препирательства и угрозы обратиться в суд сошлись на том, что я должна предоставить справку от фтизиатра. На мой вопрос, достаточно ли будет этой справки, чтобы допустить ребенка в сад, врач ответил в духе "Вы справку принесите, а там видно будет". Я опасаюсь, что после предоставления справки от фтизиатра потребуется еще какая-то справка, а потом еще и еще.
Вимагайте письмової відмови. Якщо ні, тоді починайте спілкуватись тільки письмово.
3  Прививки / О прививках / Re: Грозятся не записать в школу. Рівне. : Чт, 06 Авг 2015, 21:45
   Добиваясь своих прав, не нужно переставать быть человеком! И он не должен был знать, т.к. "чистые" дети крайне редкость большая. Ну чтож можете гнобить директора... Конечно, создавая конфликт с администрацией школы (не садика!) вы можете "забадать" всех и вся... Конечно гнобить вашего ребёнка вряд ли будут, но многих бонусов лишится можно:) Поверте мне как учителю негативное восприятие школой родителей, очень часто негативно отражается на детях.
1. Директора ніхто не заставляє працювати на цій посаді.
2. Директору ніхто не забороняє добиватися своїх прав, котрі порушуються адептами Братства Святої Вакцинації.
3. Інші директори чомусь не бісяться.
4. Єдиний бонус який ви отримаєте, це повага зі сторони адміністрації.
4  Прививки / О прививках / Re: Грозятся не записать в школу. Рівне. : Вт, 04 Авг 2015, 21:28
Проблеми директора. Коли він йшов на цю посаду, мав би знати. Як будете підстроюватись під кожну крису кабінетну, будуть вас мати за ідіота усі: і Братство Святої Вакцинації і директор, і інші.
5  Защита Гражданских Прав / Гражданские права / Не підтверджують діагноз : Ср, 17 Июн 2015, 12:20
Ситуація ідіотська до неможливості.
Брату прислали лист щастя. Маючи запис в карточці "астма" він був впевнений що для служби не годиться. Но от адебти з Братства Святої Вакцинації зробили западло. Вони написали що діагноз не підтверджується. Це як треба задихаючись прийти до них що побачили на свої очі?

Виникає питання. Як цих уродів поставити на місце.
1. Дзвінок в МОЗ. Як правило посилають в департамент. А там гуму тягнуть. А ще буває що там працює та сама бикота, що й робить такі записи.
2. Принести справку з іншої медустанови. Чи таке пройде?
3. Написати скаргу у прокуратуру з таким підтекстом що вимагають гроші. Хоча явно ніхто цього не робить. Але хід очевидний.
4. Ще варіанти?
6  Прививки / О прививках / Re: Без щеплень в дитсадок і ЛКК : Вс, 14 Июн 2015, 16:30
Посещение детсада и школы решает Конституция, а не ЛКК. Конституцию, вроде, не отменили?
Решение ЛКК выше Основного Закона страны?
Для Братства Святої Вакцинації Конституції не існує. Для них є накази верховного пастора.
7  Прививки / Поствакцинальные осложнения / Re: Причинно- следственная связь между вакцинацией и болезнью. : Сб, 13 Июн 2015, 22:25
Розумієте в чому проблема.
Людина істота дуже консервативна. Найважче це признати свої помилки. Мало хто з тих хто дивиться телевізор, може зрозуміти що його розводять як останнього лоха. Точно так же із здоров’ям. Все те ж саме.

От приведу приклад. Коли я кажу що про мою дитину педіатр навіть не здогадується, то зразу в воплі "а я щось не так?", "а як потім в сад, школу"? Але всі згодні що толку з педіатра 0, причому абсолютний.
8  Общение / О жизни / Re: Гей парад в Киеве. : Вт, 09 Июн 2015, 12:40
Ну і чудово.

В свій час коли спілкувався з поляками, греками, румунами, то був дуже здивований що вони той ЄС просто проклинали. Основна причина - гайки так закрутили, що їм і не снилось.

Я в свій час не міг зрозуміти чому декілька психів вимагають стільки прав, поки не почитав деякі деталі. Тепер стало ясно, що навколо цього водиться бабло. І чим їх більше тим більше заробляється бабла. Люди не думають про майбутнє, про своє здоров’я. Просто ідеальний споживач. Якщо ми погодимось з таким ідеальним споживацтвом, то попробуй буде дітям пояснити в чому те все що розказують з боку це спроба їх одурачити.
9  Общение / О жизни / Re: Гей парад в Киеве. : Вс, 07 Июн 2015, 16:19
Якщо вибирати гей-парад чи розбиті морди педерастів. Я виберу другий, так я вони настільки тупі що не розуміють куди йдуть. Ви самі написали що Бог взагалі знищив Содом і Гоморру за це.
10  Общение / О жизни / Re: Субсидии ЖКХ: помощь или ловушка? : Пт, 17 Апр 2015, 13:44
В великій  мірі лохотрон: http://uarp.org/ru/news/1428653708
11  Прививки / Общие вопросы / Re: Пан министр здравохранения разогнал санслужбы? : Чт, 09 Апр 2015, 12:29
Звідки взяли таку інформацію?

Якщо навіть розженуть, то делегують деякі обов'язки на якесь там ООО "Рога і Копита". Не вірю я в ефективність нашого уряду.
12  Наше Здоровье / Здоровый Образ Жизни / Re: Ищу остеопата : Пт, 06 Мар 2015, 16:14
Простите, не нашел никакой информации о таком ОСТЕОПАТЕ. Даже не знаю, как Вы "прошли многих остеопатов", если в Украине их всего 4 человека (я о дипломированных специалистах).
Не надто мала цифра?
13  Наше Здоровье / Рождение детей / Re: Фильмы о домашних родах : Пт, 20 Фев 2015, 16:04
Цікаво, чи хтось погодиться зніматись в цьому порношоу, де будуть чмирити всякі макаренки і протаси з дурдому 5?
14  Наше Здоровье / Опасность ГМО / Re: Monsanto инвестирует в строительство завода в Житомире?! : Ср, 11 Фев 2015, 21:37
1. А чи не загадто рано прогнозують закінчення війни?
2. Що мається на увазі "завод производству семян кукурузы"? Невже для того щоб здерти кукурудзу з качана, треба цілий завод?

Щодо с.г. в Україні, то ті хто хоче пити справжнє молоко, так і робить. Сам купую виключно молоко, а не суміш незрозуміло чого. Навколо Києва зараз розвелось стільки ферм для таких цілей, при тому клієнтів аж забагато. Але і ціни майже в 3 рази вищі.
15  Прививки / Обсуждение событий и публикаций / Re: В США готовятся к кампании всеобщей вакцинации против кори? : Ср, 11 Фев 2015, 21:29
Теж мені етелон демократії хренів.
Так демократия - это власть большинства, когда меньшинство принуждается жить по правилам, устанавливаемым большинством.
А большинством управляют при помощи манипулятивных технологий...

Так что таки США - эталон демократии. )
Поки що педерасти і інші збоченці не являються більшістю, тим не менше їхні права на першому місці.

PS. Демократія це влада ідіотів, котрих переконали що вона найрозумніші.
Страниц: [1] 2 3 ... 6
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!