Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чтв, 13 Дек 2018, 19:04 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
  Начало Помощь Поиск Войти Регистрация  
  Просмотр сообщений
Страниц: [1]
1  Прививки / О прививках / Re: Сумісний лист МОН і МОЗ про недопущення нещеплених до дит.садків і школ : Сбт, 14 Окт 2017, 23:15
Добрий вечір. Приватних у нас нема. Містечко не дуже велике - Одеська обл. м.Подільск. А їхати в Одесу з дитиною поїздом 3-4год., а потім маршруткою до лікарні... А потім шукати, де переночувати, бо за день ми все не пройдемо... Коротше, це не самий вдалий варіант.
Після всіх пережитих емоцій, розглядаю варіант, щоб дитина була дома. Тим більш, що середнью, скоріш за все, можуть не пустити в садочок, за відмову Манту(вона, дочка,вже ходить до садіку). А як діло дойде до школи, то я не думаю, що дітей не пустять. Ну, якось так. Поки що у роздумах. Думаю, як правильно поступити.
Дякую Вам, Mike, що відповіли.
2  Прививки / О прививках / Re: Сумісний лист МОН і МОЗ про недопущення нещеплених до дит.садків і школ : Чтв, 12 Окт 2017, 19:43
Я так розумію, що ніякої поради з приводу свого питання, я недочекаюсь...
3  Прививки / О прививках / Сумісний лист МОН і МОЗ про недопущення нещеплених до дит.садків і школ : Срд, 11 Окт 2017, 16:23
Збираємось до садочку. Дитина має тільки щеплення від гепатіту В, далі була відмова.
Сьогодні була з дитиною на ЛКК. Після обстеження дитини всіма лікарями - здорова. Але зав.поліклініки не підписала. Були заяви на її ім'я, на які вона не відреагувала. Після бесіді з гол.лікарем була назначена ЛКК. Так от, в цій довідці написано, що дитина здорова, але відвідувати дит.садок не може, у зв'язку з несприятливою епідемічною ситуацією. Посилання лікарів були на цей документ. Але на мої слова, що спалах - це не епідемія, що в самому документі не написано що це: НАКАЗ, ПОСТАНОВА  чи ще щось.
В мене питання, наскільки законно недопущення нещеплених дітей? Хіба інші діти не можуть бути носіями інфекціі (ті, що получили щеплення і ті, у кого мед.відведення)? Що нам робити, як ми живемо в тій області, в якій спалах кору?
4  Прививки / О прививках / Re: Без щеплень в дитсадок і ЛКК : Срд, 11 Окт 2017, 13:58
 І так... ЛКК ми не пройшли. Посилання на несприятливу епідемічну ситуацію. Ми з Одеської області. Але мені не дає спокою цей сумісний лист МОН і МОЗ. З нього виходить, що тільки нещеплені діти є загрозою кору, чи як? Тобто, ті хто не має щеплень за медичними показниками і самі щеплені не можуть захворіти або бути носіями інфекціїї? Це якийсь абсурд. Хіба це не є пряме порушення усіх прав і норм дитини?
Планую візит до адвоката. Але може ще написати інформаційний запит на епідситуацію до МОЗ, а до МОН, чи в курсі вони, що порушують права дітей?
5  Прививки / О прививках / Re: Без щеплень в дитсадок і ЛКК : Сбт, 07 Окт 2017, 00:02
Неженка, дякую за інфу.
У ф.026 є лише записи від лікарів "Здорова"і печаті. Більше ніяких фраз.
У четвер(5.10.2017р.) була розмова з гол.лікарем. З приводу відповіді на мої заяви на ім'я її заступника (та, що мала підписати ф.026). Оглянувши нашу карту і амбулаторку, вона сказала, що ми можемо йти до садочку, якщо нас прийме завідувачка. Що вже вона може приймати такі рішення. Я так розумію, щоб відповідальність за нас взяла на себе завідувач дитсадка. І ще сказала, що відповідь на свої заяви я получу у понеділок. А до зав.садочку я підійду - спитаю.
6  Прививки / О прививках / Re: Без щеплень в дитсадок і ЛКК : Втр, 03 Окт 2017, 15:00
Так, форма у мене на руках. У нас ще є знімок рентгена за 2016 рік. Але він вже навряд чи підійде.
7  Прививки / О прививках / Re: Без щеплень в дитсадок і ЛКК : Втр, 03 Окт 2017, 14:59
Одеська обл. м. Подільск. То мені що, просто підійти до завполіклініки (на яку писала заяви) і попросити про ЛКК ?Чи  як? Вибачайте, але я трохи туплю, яка має бути послідовність дій.
8  Прививки / О прививках / Re: Без щеплень в дитсадок і ЛКК : Втр, 03 Окт 2017, 11:05
У заяві є відмова від біопроб манту і р.Пірке, флюрографії та інших профілактичнихмедичних маніпуляцій.
9  Прививки / О прививках / Re: Без щеплень в дитсадок і ЛКК : Втр, 03 Окт 2017, 11:02
Чесно кажучі, не пішла через страх, що поставить на облік. Перечитала багато форумів.І багато хто ділився не дуже приємним досвідом після візита цього лікаря.
За свою і чоловіка флюшку я казала завполіклініки, але вона сказала, що це неінформативно для дитини.
На данному етапі, мені б хотілося порад що далі робити? Чекати відповіді чи йти до главврача? Чи що?
10  Прививки / О прививках / Re: Без щеплень в дитсадок і ЛКК : Пнд, 02 Окт 2017, 13:55
Доброго дня. Потрібна допомога. Оформлюю дитину в садочок. Дитина тільки з одним щепленням - гепатіт В. Відмова стандартна вклеєна в карку. Аналізи здавали, спеціалістів пройшли - здорова. Але педіатр попередила, що завполіклініки нам не підпише і може послати до фтізіатра. І в картці (не в формі 026) записала "консультація фтізіатра". Я вірішила йти одразу до завполіклініки сподіваючись (наївна я), що складних труднощів не буде... Завполіклініки навіть не подивилась у нашу картку і почала розказувати про страшну епідеміологічну ситуацію туберкульозу, що потрібно зробити або Манту, або рентген. На що я відмовилася. І багато чого ще говорилося, не буду усього перечислювати. Тоді вона сказала, що вона може зібрати ЛКК, яке винесе рішення. Але я побоялася відмови і просто сказала "добре". На другий день на її ім'я написала розгорнуту заяву - відмову від щеплень і Манту, а також заяву про надання довідки в дит.сад. В цій же заяві попросила розгянути скоріше  моє питання звераючи увагу на ЗУ "Про звернення громадян", де самий найкоротший термін - 15 днів. Пройшло вже 14 днів, а відповіді нема. Може вже треба щось робити? Підкажіть, будь ласка.
До речі, із садочком проблем нема. Їм потрібна тільки запис, що дитина може відвідувати садок. І ще, дитині здала кров на ПЦР ДНК мікробактеріїї туберкульозу - відповідь: не виявлено.
Страниц: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!