Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 19 Апр 2024, 10:22 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 [2]
  Печать  
Автор Тема: Чи потрібно йти на ЛКК  (Прочитано 25845 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Natik
Новичок
*

Луцьк

Рейтинг: 1
Сообщений: 26


Просмотр профиля
« Ответ #15 : Пт, 22 Июн 2012, 10:07 »

Стаття 9. Обмеження прав громадян, пов'язані із станом
               їх здоров'я

     На підставах і  в  порядку,  передбачених  законами  України,
громадяни можуть бути визнані тимчасово або постійно не придатними
за станом здоров'я до професійної або іншої діяльності, пов'язаної
з підвищеною небезпекою для оточуючих
, а також з виконанням певних
державних функцій.

Мається на увазі професійна та інша дільність, пов'язана з підвищеною небезпекою для оточуючих. Навчання дитини не носить характер професійної і тим більше іншої, небезпечної для оточуючих діяльності. Чи я помиляюсь?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #16 : Пт, 22 Июн 2012, 10:12 »

По сути - так, но наличие непривитого в коллективе считается опасностью для остальных, поэтому данную статью натянуть всё-таки можно. А если без неё, то, получается, что у медиков вообще нет оснований подобное писать. (Но, наверное, это не оч. хорошо, т.к. свою точку зрения всё-таки лучше на чём-то основывать)
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #17 : Пт, 22 Июн 2012, 10:42 »

По сути - так, но наличие непривитого в коллективе считается опасностью для остальных..
Воно то рахується так лікарями, але це тільки теоретично.. Насправді небезпечним для колективу є хворий, будь він щеплений чи ні. Такий же стан здоров'я як - "здоровий" не може бути небезпечним впринципі.. хіба що "носій", яким може бути і щеплений.
Крім того здається в жодних юридичних документах не фігурує фраза чи поняття, що "нещеплений - небезпечний для колективу".
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #18 : Пт, 22 Июн 2012, 11:19 »

Иначе мы не притянем статью Подмигивающий
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #19 : Пт, 22 Июн 2012, 12:30 »

Иначе мы не притянем статью Подмигивающий
Я маю на увазі, що статтю якраз можна притягувати і не боятись, що хтось скаже - "Вас обмежили в правах, бо ви "здорові"))
Записан
Natik
Новичок
*

Луцьк

Рейтинг: 1
Сообщений: 26


Просмотр профиля
« Ответ #20 : Пт, 22 Июн 2012, 12:58 »

Ось, критикуйте  Улыбка
Чекаю на зауваження
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #21 : Пт, 22 Июн 2012, 13:34 »

Помарки:
  • отримання медичної карти ф.026/о з інформацією про стан здоров’я для відвідування
  • Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням..., і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі зроблена на підставі...
  • Також право на відмову
  • Оскільки медична форма карта ф. 026/о про стан здоров'я – це довідка містить інформацію про те, чи хвора дитина на даний момент чи здорова. Цілком очевидно, що відсутність щеплень само по собі не означає хвороби дитини.
  • Тобто, медична карта була свідомо зіпсована відповідачем, оскільки у даній формі даному документі можливість подібного запису не передбачено даного роду записи згідно того ж таки Наказу МОЗ №434 302 від 27.12.99 р., яким затверджено ф.026/о.
  • в діях відповідача наявні ознаки «службового підроблення» відповідачем у офіційний документ були внесені завідомо неправдиві відомості.
  • залишається невірно заповненою
  • що це унеможливлює реалізацію особистого немайного права...
  • Конституція – це не загальне законодавство... ...та інших обставин <прибрати другу половину абзацу>
  • через неправильне оформлення їй довідки мед.карти ф. 026/о є незаконним
  • я запропонував відкрити мені лікарняного листа по догляду за дитиною <підтвердження є?>
  • Прошу: 1. Визнати дії відповідача незаконними, такими, що порушують право моєї дитини на здобуття освіти у держ.та ком. навч.закладах; 2....

Если в деле засветился гл.врач, то ответчиком я бы сделал его или же всю поликлинику (как учреждение) - что одно и то же. Не что педиатр не то вписал, а что п-ка не оформила док-т.
Если с больничным общение было устным, то можно попробовать еще раз обратится к главврачу (письменно!), потребовать больничный и приложить моё решение по иску от апел.админсуда, где аналогичные действия уже признаны незаконными - и устно рассказать, что ответчик идёт по уголовной статье халатность. Може, удастся припугнуть.
« Последнее редактирование: Пт, 22 Июн 2012, 13:46 от Mike » Записан
Страниц: 1 [2]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!