Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 18:05 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Сюжет по ТСН  (Прочитано 4383 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
vng23
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 2


Просмотр профиля
« : Чт, 01 Ноя 2012, 17:40 »

http://tsn.ua/groshi/diti-pomirayut-pislya-scheplen-vakcinoyu-vid-sina-bogatirovoyi.html#video

Вакцина з одним і тим самим серійним номером протягом року тимчасово заборонялася 6 разів, після 6 смертей. ТСН.ua Бізнес Олександра Богатирьова останнім часом швидко розвивається В Україні діти продовжують помирати після щеплень. Після кожного летального випадку вакцину тимчасово забороняють, але після розслідування вакцина повертається у "вжиток". Одну з таких вакцин виробляє підприємство, серед керівників якого – син глави МОЗ Раїси Богатирьової. Про це розповідають "Гроші". Читайте також: Цього року в Україні після щеплень померли вісім дітей До програми потрапили внутрішні документи з Мінохорони здоров'я, де описані десятки смертей від щеплень. Ось наприклад препарат з серійним номером 300200000, "Вакцина для профілактики гепатиту В" тимчасово заборонена 24 листопада минулого року через летальний випадок. Розслідування провели швидко - вакцина не винна. Щеплення нею продовжено. Однак вже за два тижні вакцину знову тимчасово забороняють. І знову через летальний випадок. Таким чином вакцина з одним і тим самим серійним номером протягом року тимчасово заборонялася 6 разів, після 6 смертей. Виробляє цю абсолютно невинну вакцину, після якої випадково мруть люди - українське підприємство "Фармстандарт-біолік". В число його власників входить Олександр Богатирьов - син міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової. З приходом матусі в крісло міністра охорони здоров'я бізнес в Олександра Богатирьова почав розвиватися. Його фірма "Фармстандарт-біолік" швидко стала одним з основних постачальників вітчизняних ліків державі. Наразі підприємство Олександр Богатирьова навигравало тендерів на 32 мільйони гривень. Вже зараз майже на 5 мільйонів перевищивши свої ж показники минулого року. У міністерстві родинного підтексту в тендерній політиці не вбачають. "Фармстандарт-біолік" - це учасник. Загалом учасники беруть участь в торгах на рівних умовах. Всі вимоги до учасників одинакові", - заявила начальник управління моніторингу державних цільових програм і державних закупівель МОЗ України Галина Довганчин.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/diti-pomirayut-pislya-scheplen-vakcinoyu-vid-sina-bogatirovoyi.html#video
Записан
Женя Карина
Новичок
*

Рейтинг: -2
Сообщений: 41



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Чт, 01 Ноя 2012, 18:16 »

Невозможно смотреть без слез. Почаще бы освещали подобное в сми.
Записан
Вика
Ветеран
*****

Рейтинг: 41
Сообщений: 1103



Просмотр профиля
« Ответ #2 : Чт, 01 Ноя 2012, 18:18 »

Хороший сюжет.  Оказалось, что я лично знаю Платова, но никогда не думала, что он такой говнюк (он выходец из Ровно, раньше работал преподавателем в медучилище). Будто бы он не знает, что связь с вакцинацией - очевидна...
Но, видать, слишком жирный бизнес, чтобы быть честным.
Записан

The only safe vaccine is a vaccine that is never used
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!