Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 18:17 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Не дають медичну довідку дитині в школі  (Прочитано 7213 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
jozh
Новичок
*

Рейтинг: 4
Сообщений: 41


Просмотр профиля WWW
« : Чт, 16 Мая 2013, 13:04 »

Щорічний медогляд, ми всіх лікарів пройшли, а педіатр не хоче остаточно все оформляти, поки мій чоловік не зробить флюорографію. По-перше, останній раз він її робив рік і два місяці тому, і за законом флюорографію треба проходити раз на два роки (а нам кажуть, що треба раз на рік), а по-друге, при чому тут взагалі флюорографія мого чоловіка??? Він навіть офіційно не батько дитини, батько проживає в іншому місті. Я пробувала щось довести, аргументувала, на це все видно було, що відповіді не мають, а просто встала педіатр типу в позу, мовляв, не випишу, і все. Я до завідуючої - вона те ж саме. При цьому видно, що сама розуміє, що діє незаконно, бо почала плутатися у поясненнях, особливо на мої чіткі запитання. На моє запитання, за основі чого вона таке вимагає - не відповіла, ніяких посилань на закон чи постанову не дала.
Що робити? Грустный Флюорографію ми робити не будемо категорично, тут вже окрім іншого, справа принципу.
Я так розумію, треба переходити на якесь офіційне письмове спілкування, але що саме і кому писати? Чи підкаже хтось щось?
Записан
Елена 31
Создание ВОО
****

Хмельницкий Украина

Рейтинг: 21
Сообщений: 375



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Чт, 16 Мая 2013, 16:41 »

Гуру подскажут конечно, но я бы действовала как с садом, заявление на главврача с требованием оформить карточку в школу, а там уже пусть отписываются, можно сначала показать что такое есть, потом если не поможет регистрировать, если не захотят ценное письмо с описью вложения и уведомлением о вручении.
Записан
jozh
Новичок
*

Рейтинг: 4
Сообщений: 41


Просмотр профиля WWW
« Ответ #2 : Чт, 16 Мая 2013, 20:39 »

Елена, я теж вже так вирішила, знайшла тут зразок заяви щодо видачі довідки при вступі до дитсадку та трохи змінила текст відповідно до своєї ситуації. Тільки не бачу сенсу показувати, бо я казала завідуючій, що перейду до письмового спілкування і при потребі до суду, а вона мені "та не треба мене судом лякати, пишіть що хочете". Так що сумніваюсь, що демонстрація вже написаної заяви щось змінить. Зараз ще думаю, чи є сенс реєструвати, чи зразу цінним листом. Бо якщо там такий підхід, то секретар у прийомній теж, мабуть, почне відморожуватися. Грустный
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пт, 17 Мая 2013, 08:15 »

Елена, я теж вже так вирішила, знайшла тут зразок заяви щодо видачі довідки при вступі до дитсадку та трохи змінила текст відповідно до своєї ситуації. Тільки не бачу сенсу показувати, бо я казала завідуючій, що перейду до письмового спілкування і при потребі до суду, а вона мені "та не треба мене судом лякати, пишіть що хочете". Так що сумніваюсь, що демонстрація вже написаної заяви щось змінить. Зараз ще думаю, чи є сенс реєструвати, чи зразу цінним листом. Бо якщо там такий підхід, то секретар у прийомній теж, мабуть, почне відморожуватися. Грустный
Позвоните мне . обсудим...
Записан
jozh
Новичок
*

Рейтинг: 4
Сообщений: 41


Просмотр профиля WWW
« Ответ #4 : Пт, 17 Мая 2013, 11:15 »

Позвоните мне . обсудим...

А на який номер? У профілі подивилася, не побачила інформації.
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Пт, 17 Мая 2013, 15:33 »

Позвоните мне . обсудим...

А на який номер? У профілі подивилася, не побачила інформації.
на главной странице в контактах и я отправила личное сообщение
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!