Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Сб, 16 Янв 2021, 04:55 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Стимуляція пологів сприяє аутизму - дослідження  (Прочитано 1930 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Цветана
Новичок
*

Рейтинг: 5
Сообщений: 39


Просмотр профиля
« : Сб, 14 Сен 2013, 15:59 »

Американські вчені встановили, що стимулювання пологів медичними препаратами збільшує ризик аутизму в дитини.
Дослідження 625 тисяч дітей, опубліковане в JAMA Pediatrics, показало більшу схильність до аутизму у хлопчиків. Вчені кажуть про необхідність подальших досліджень задля пояснення цієї різниці, адже її причини не зовсім зрозумілі. Лікарі ж стверджують, що стимулювання пологів є безпечним, необхідним і може врятувати життя дитини. Вважається, що аутизм спричинений комбінацією генетичних ризиків, умовами розвитку плоду в утробі й першим етапом життя дитини.

Процедура, яка може врятувати життя

Дослідження новонароджених у Північній Кароліні виявило розвиток аутизму в кожних 13 хлопчиків та чотирьох дівчаток з тисячі. Також виявлено, що у хлопчиків захворювання було втричі частішим, якщо їх матері потребували препаратного стимулювання родів або підтримки під час вагітності. На дівчаток такий вплив був менш помітним. Дослідники вважають, що двох випадків аутизму з тисячі можна уникнути, якщо не застосовувати стимуляцію пологів. Вони кажуть, що процедура виправдана, тільки якщо вона може врятувати життя. Професор Саймон Грегорі з Дюкського університету повідомив, що під час дослідження вчені отримали багато суперечливих даних щодо аутизму та стимулювання пологів. Він також каже, що так масштабно цю проблему ще не вивчали.
"Ми не хочемо сказати матерям, щоб вони за жодних обставин не вдавалися до стимулювання пологів для уникнення аутизму. Це було б неправильно", - розповів BBC вчений.
"Ми виявили зв'язок, тому необхідні подальші дослідження. Це дозволяє нам зосередитися на чинниках, пов'язаних з пологами, котрі можуть спричинити аутизм", - зауважив професор Грегорі.
Дослідження тільки вказує, що ризик захворювання на аутизм зростає після процедури стимулювання. Це може бути наслідком вживання ліків для початку пологів або якихось інших чинників під час вагітності, що призводять до необхідності стимулювання й також впливають на розвиток мозку дитини.

"Медична необхідність"

Пологи часто стимулюються, якщо вагітність триває задовго й строк для народження перевищений принаймні на тиждень.
"Ми стимулюємо задля здоров’я пацієнтів. Адже ви зменшуєте можливість втратити дитину та імовірність поганого закінчення родів для матері та дитини", - заявив Майкл Герд, речник Королівського коледжу акушерів та гінекологів.
"Це попередній статистичний огляд, без чіткого обґрунтування, чому стимулювання та захворювання можуть бути пов’язані", - вказує пан Герд.
"Стимулювання дуже поширене й пропонується за необхідних медичних показань, при цьому воно надзвичайно безпечне. Але як і у всіх медичних процедурах, є невелика частка ризику", - зауважив він.
"Аутизм - складний стан людини і, як вважається, він є наслідком різних фізіологічних та генетичних чинників. Його точні причини досі досліджуються", - розповіла Керол Повей, представник Національної спілки аутистів.
"Науковці, що проводили дослідження, визнали необхідність подальших наукових пошуків задля якихось серйозних висновків", - зауважила Керол Повей. "Важливо, щоб люди не кидалися в крайнощі з висновками щодо результатів цього дослідження", - підсумувала вона.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/health/2013/08/130814_autism_birth_vc.shtml
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!