Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 11:34 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: "Лівий" діагноз  (Прочитано 5002 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« : Пн, 07 Апр 2014, 15:00 »

Дружині в написали таку фразу "загроза переривання вагітності". Мало того що ніяких причин немає, так ще зроблено це тишком нишком нишком. Так і жили б якби не читали ці вю ахінею що пишуть обмінку.

Тепер дуже чешутькя руки взяти тих криворуких ламерів в білих халатах за зябра. Яким чином це можна зробити? Як починати.
Записан
ingiborga
Новичок
*

Киевская обл.

Рейтинг: 0
Сообщений: 1


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пн, 14 Апр 2014, 11:34 »

Для начала письменное обращение на Главврача с просьбой (согласно ЗУ "Про звернення громадян) письменно объяснить Вам и супруге по каким медицинским показателям установлен диагноз,  почему своевременно не уведомили о выявлении заболевания, какие последствия данного заболевания и главное почему не назначено лечение согласно с утвержденными протоколами МОЗ Украины.
Ссылка на ЗУ "Основи законодавства України про охорону здоров'я"
"Стаття 39. Обов'язок надання медичної інформації
Пацієнт, який досяг повноліття, має право на отримання достовірної і повної інформації про стан свого здоров'я, у тому числі на ознайомлення з відповідними медичними документами, що стосуються його здоров'я.
Медичний працівник зобов'язаний надати пацієнтові в доступній формі інформацію про стан його здоров'я, мету проведення запропонованих досліджень і лікувальних заходів, прогноз можливого розвитку захворювання, у тому числі наявність ризику для життя і здоров'я.
Якщо інформація про хворобу пацієнта може погіршити стан його здоров'я або погіршити стан здоров'я фізичних осіб, визначених частиною другою цієї статті, зашкодити процесові лікування, медичні працівники мають право надати неповну інформацію про стан здоров'я пацієнта, обмежити можливість їх ознайомлення з окремими медичними документами."


Разговоры с врачами ничего не дадут, а вот письменное обращение обязательно зарегистрированное у секретаря главврача (т.е. с входящим номером)  приведет в чувства врачей и отобьет охоту клеить отсебятину.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!