Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 16:04 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Ігнор ділдьничого педіатра. Як?  (Прочитано 15413 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« : Пн, 16 Июн 2014, 12:24 »

Ситуація така. Народилась дитина в пологовому будинку. Далі інформацію про неї передається дільничому педіатру.

Якщо все таки будемо народжувати у п.б., то як присікти передачу даних туди?
Чи можна написати якийсь папірець типу "Забороняю передавати будь яку інформацію про мою дитину в будь який заклад за межами П.Б."?
Записан
Цветана
Новичок
*

Рейтинг: 5
Сообщений: 39


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Вт, 17 Июн 2014, 14:27 »

Можливо, можна відмовитись зсилаючись на "Закон про збереження даних". Але навіть якщо ваші дані передадуть до поліклініки, то ви можете відмовитись від постановки на облік і ніяких стосунків з ними не мати. А взагалі мене теж цікавить це питання.
Записан
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Чт, 10 Июл 2014, 11:13 »

І так розказую про свої досягнення. В п.б. зарубав деякі пункти щодо персональних даних. Вони фуркнули і сказали що дають всі папери на руки і щоб несли самі! Потім викладу деталі. Роботи багато часу обмаль.

І ще один момент. Написав заяву у міліцію за те що вивісили в холі списки усіх породіль. При тому що було прізвище моєї дружини. Перед тим попереджав щоб цього не було. Вчора передзвонив дільничий. Сьогодні йду до дільничого в гості, буду розписувати все в деталях.

"Страна непуганых идиотов" (с)
Записан
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пт, 11 Июл 2014, 12:04 »

Продовження. Вчора був у слідчого. Писав пояснення. Він зрозумів не зразу, спитав яким законом оговорюється відповідальність. Я зразу не сказав, так не все зразу знав. Сьогодні йому передзвонив розказав про ст. 182 Кримінального Кодексу. По скільки стаття відносно нова, а такі звернення не часті, то він міг про це не знати. Після того як я йому прочитав, він погодився без заперечень.
Чекаю.
Питання до юристів: які є шанси довести діло до суду?
Записан
OlyVish
Постоялец
***

с.Боровая, Харьковская обл.

Рейтинг: 17
Сообщений: 171



Просмотр профиля WWW
« Ответ #4 : Ср, 16 Июл 2014, 10:14 »

Продовження. Вчора був у слідчого. Писав пояснення. Він зрозумів не зразу, спитав яким законом оговорюється відповідальність. Я зразу не сказав, так не все зразу знав. Сьогодні йому передзвонив розказав про ст. 182 Кримінального Кодексу. По скільки стаття відносно нова, а такі звернення не часті, то він міг про це не знати. Після того як я йому прочитав, він погодився без заперечень.
Чекаю.
Питання до юристів: які є шанси довести діло до суду?

Я. если честно, не поняла сути дела. Подробнее опишите ситуацию. Где родили ребенка, какие (по-вашему) неправомерные действия и кто их совершил.
Записан

По плодам их узнаете их
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Ср, 16 Июл 2014, 16:46 »

Я. если честно, не поняла сути дела. Подробнее опишите ситуацию. Где родили ребенка, какие (по-вашему) неправомерные действия и кто их совершил.
Народились у київському ПБ №5.
Неправомірні дії полягають у розголошенні даних направо і на ліво. Писав тута: http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,1435.msg18072.html#msg18072
Записан
OlyVish
Постоялец
***

с.Боровая, Харьковская обл.

Рейтинг: 17
Сообщений: 171



Просмотр профиля WWW
« Ответ #6 : Чт, 17 Июл 2014, 19:14 »

Я. если честно, не поняла сути дела. Подробнее опишите ситуацию. Где родили ребенка, какие (по-вашему) неправомерные действия и кто их совершил.
Народились у київському ПБ №5.
Неправомірні дії полягають у розголошенні даних направо і на ліво. Писав тута: http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,1435.msg18072.html#msg18072

Правильно ли я понимаю, что ваша претензия только в том, что роддом вывесил список рожениц, или еще есть нарушения?
Как вы можете доказать факт разглашения данных?
Записан

По плодам их узнаете их
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #7 : Чт, 17 Июл 2014, 19:57 »

Був викликаний наряд міліції. Я прихватив один листок де було вказане прізвище моєї дружини.
Записан
OlyVish
Постоялец
***

с.Боровая, Харьковская обл.

Рейтинг: 17
Сообщений: 171



Просмотр профиля WWW
« Ответ #8 : Пт, 18 Июл 2014, 20:55 »

Був викликаний наряд міліції. Я прихватив один листок де було вказане прізвище моєї дружини.

Можете ли вы доказать, что просили врачей не разглашать ваши данные. Как вы это делали, письменно или устно?
Записан

По плодам их узнаете их
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #9 : Пт, 18 Июл 2014, 21:10 »

Був викликаний наряд міліції. Я прихватив один листок де було вказане прізвище моєї дружини.

Можете ли вы доказать, что просили врачей не разглашать ваши данные. Как вы это делали, письменно или устно?
Згоди не було. Більше того згода на обробку данних дуже обмежена. Навіть довідки в ЖК і дільничому педіатру віддали на руки. Пізніше виложу скан.

Те що адміністраці. просив у ввічливій формі це не робити, навряд чи доказуємо. Я навіть пропонував зробити це у письмовій формі, але мене завірили що цього не треба.
« Последнее редактирование: Пт, 18 Июл 2014, 21:15 от Rainbow » Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #10 : Сб, 19 Июл 2014, 06:37 »

А почему именно война? Вы не пытались поговорить со своей участковой? Объяснить, почему вы сами будете отвечать за здоровье ваших детей?
Наша участковая Алла Петровна никак нас не доставала. Поверила, что смогу. Медсестра раз 10 приносила подписать отказ от прививок и на этом все.
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #11 : Сб, 19 Июл 2014, 12:11 »

Там ще та подруга. Мені хватає дурдома. Після того як дільничий гінеколог приходила в гості, дружині стало гірше. А коли ще дільничий буде на голову насідати, то дружина точно з розуму зійде.
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #12 : Сб, 19 Июл 2014, 18:18 »

А поменять педиатра? Вы имеете на это право.
Пока вы на ее участке, пока там ваша карточка, педиатр как бы за вас отвечает. Если что не так, ее будут долбать объяснительными.
 
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #13 : Сб, 19 Июл 2014, 19:20 »

А поменять педиатра? Вы имеете на это право.
На випадок проблем, у нас є свої люди. З цим проблем немає.
+ Наш, так сказати, сімейний гомеопат, кваліфікація котрого не викликає жодних сумнівів.

Пока вы на ее участке, пока там ваша карточка, педиатр как бы за вас отвечает.
Ми ніде не ставали на облік взагалі.
Педіатр відповідає за виконання іструкцій. Думаю що не будете суперечити що ці інтрукції направлені проти здоров’я дитини. Просто кажучи педіатру лише б дитина не померла.

Если что не так, ее будут долбать объяснительными.  
Мені немає часу щоб тратити на цих трутнів. Мені по вуха хватило дурдома №5.
Записан
OlyVish
Постоялец
***

с.Боровая, Харьковская обл.

Рейтинг: 17
Сообщений: 171



Просмотр профиля WWW
« Ответ #14 : Вс, 20 Июл 2014, 16:42 »

На мой взгляд смысла судиться нет.

Вы имеете право отказаться от наблюдения педиатром. Пишите отказ от наблюдения до года. Укажите, что вы как родители полностью берете ответственность за здоровье ребенка на себя.
« Последнее редактирование: Вс, 20 Июл 2014, 16:44 от OlyVish » Записан

По плодам их узнаете их
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!