Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 20:11 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 92
  Печать  
Автор Тема: Без щеплень в дитсадок і ЛКК  (Прочитано 781273 раз)
0 Пользователей и 5 Гостей смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #225 : Ср, 26 Ноя 2014, 15:44 »

Цитировать
Завтра собралась опять идти к заведующей, но низнаю, есть ли смысл, опять одно и тоже?
зав.п-кой
ФИО, адрес, тел.

Ваше ФИО
адрес, тел.

Заявление

Приказом 434 установлено, что вопрос посещения детьми без прививок решается ЛКК. Тем же приказом установлено, что документация для поступления в ДНЗ оформляется в п-ке, для чего этот вопрос выносится на ЛКК.

Комиссией по вопросам прививок, которая, согласно приказа 595, занимается подготовкой к прививкам и установлением противопоказаний, рекомендована консультация фтизиатра. Данная консультация будет нами проведена непосредственно перед проведением прививок.

Медосмотр, в т.ч., ежегодный на туберкулез, нами был проведен в п-ке в рамках подготовки к поступлению в ДНЗ. Результаты представлены в мед.док-ции (вывод: ребёнок здоров)

Никаких предварительных условий для вынесения вопроса на ЛКК законодательством не предусмотрено.

В связи с вышеизложенным, а также срочной небходимостью в оформлении док-тов по причине неисполнения сотрудниками п-ки своих обязанностей, прошу немедленно провести заседание ЛКК и решить вопрос с возможностью посещения ДНЗ моим ребенком.

Дата, подпись

печатаете это в 3х экземплярах, регистрируете у секретаря, оставляете в п-ке 1 экз, идете на приём к зав.п-кой, вручаете ей ещё один экз. (тот, который с отметкой секретаря, оставляете себе) и нависаете, чтобы организовывала ЛКК. Потому, что ЛКК (а не комиссия по вопросам прививок) до сих пор не собиралась.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #226 : Ср, 26 Ноя 2014, 16:02 »

На следующей неделе назначили ЛКК, но допуск слазала, что не напишет...
придите на ЛКК лично и с копиями письма МОЗ о том, как они должны решать вопрос, своей документации, где написано, что вы здоровы, Постановления КМУ, которым отменен порядок осмотра на ТБ, диктофоном и уверенностью в своей правоте
Записан
lilia
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 22


Просмотр профиля
« Ответ #227 : Ср, 26 Ноя 2014, 16:21 »

 Спасибо, Mike, но она уже назначила ВКК, но  без фтизиатра допуска в д/с не даст. Вот я и думаю, если напишет не дозволяеться, по таким то причинам, что мне потом делать? А так думаю, припугнуть ее дискриминацией и показать карточки других детей, может побоится запрет писать  В замешательстве
Записан
lilia
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 22


Просмотр профиля
« Ответ #228 : Ср, 26 Ноя 2014, 16:23 »

 Да, спасибо, так и сделаю.
Записан
Viva
Новичок
*

Рейтинг: 2
Сообщений: 39


Просмотр профиля
« Ответ #229 : Ср, 26 Ноя 2014, 16:57 »

А я сегодня пошла к секретарю и зарегестрировали 2 заявления на вкк, чтобы принять лично участие в решении нашего вопроса, спасибо Майку. Но время и место там не сказали, отправили к голове вкк, то есть к любимой зав.главврача... Показала ей оформленные заявление, встречу записывала на диктофон. Она мне отказала. Услышав про законность моих намерений, сказала все равно НЕТ. Я не член их комиссии и могу только забрать решение. На вопрос, даст ли письменный отказ, сказала да. Вот так... Завтра заседание, и я хз где и как...
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #230 : Ср, 26 Ноя 2014, 17:26 »

Ну, значит, будет еще один камень в их огород. Если хотите, можете прийти просто так и запереться на заседание без приглашения Улыбка
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #231 : Ср, 26 Ноя 2014, 17:38 »

У нас заседания ЛКК происходит в 14 часов  Улыбка
Записан
Olga-G
Постоялец
***

Рейтинг: 3
Сообщений: 127


Просмотр профиля
« Ответ #232 : Ср, 26 Ноя 2014, 17:41 »

Вот и я получила ответ. Напомню, что была пройдена комиссия  з питань щеплень 10.11.2014 с решением направить к фтизиатру.Я отказалась письменно
Я, ..., мама ..., вже третій місяць не можу віддати дитину до дитячого садка, у звязку з неоформленням належним чином медичної  карти дитини з дозволом відвідування садочку.

Враховуючи, лист МОЗ и МОН № 1/9-500 / № 04.01.16/28103 Від 29.09.2014
"Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення", то лікарсько-консультативна комісія може заборонити відвідування дитиною, у якої відсутні профілактичні щеплення, навчального закладу (при складній епідеміологічній ситуації та (або) індивідуальних показниках).

Так, як, моя дитина пройшла повністю медичний огляд затверджений наказом №434 від 29.11.2002.»Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні», в якому чітко сказано, яких спеціалістів потрібно пройти, серед них фтизіатра немає, та враховуючи наказ №595 від 16.09.2011.»Про протидію і проведення профілактичних щеплень та туберкулінодіагностики» п.10.3 : "Медичний висновок лікаря щодо стану здоров'я... у разі відсутності  захворювання визначається терміном "здоровий",  а при виявленні ознак захворювання його конкретизують", що й говорить про виключення захворювання на туберкульоз, так як педіатр дообстеження не назначив, а дав визначення ЗДОРОВИЙ. Потреби для обстеження у інших спеціалістві не знайшлося,( інші спеціалісти за показаннями).

 А також зазначу,що в законі України від 05.12.2012 «Про протидію захворюванню на туберкульоз» 

ст.9 

3. Обов’язковим профілактичним медичним оглядам на туберкульоз підлягають:

 1) малолітні та неповнолітні особи - щороку;

7. Особи, які відмовилися пройти обов’язковий профілактичний медичний огляд на туберкульоз або ухиляються від його проходження у визначений законом строк, відсторонюються від роботи, учні і студенти (слухачі) - від відвідування навчальних та дитячих закладів, а студенти також від проходження виробничої практики на період до проходження такого огляду,

Не сказано, яким спеціалістом повинен проводитись огляд, тож за огляд, можна вважати, висновок лікаря-педіатра «ЗДОРОВИЙ», отже підстав для подальшого обстеження немає.

Відмова від проведення щеплень та туберкулінодіагностики оформлена належним чином, з можливими наслідками ознайомлена.

Ще, зазначу, що в наказі №254 «Про затвердження Інструкції про періодичність рентгенівських обстежень органів грудної порожнини
певних категорій населення України»

2.4. До планів  профілактичних  рентгенівських  обстежень  не включаються  діти  до  15  років  та вагітні жінки.  Забороняється рентгеноскопія органів грудної порожнини з профілактичною метою.
2.6. Рентгенівським   профілактичним  обстеженням  підлягають особи у віці від 15 років...

Тож, причин направляти на дообстеження до фтизіатра немає, а тим більш проведення ренгенологічного обстеження органів грудної порожнини 2-х річній дитині з профілактичною метою, взагалі, забороняється законом.

Тому, прошу, назначити лікарсько-консультативну комісію для дооформлення карти з допуском до дитячого садочку, у разі відмови прошу відповісти письмово, для оформлення судового позову і скарги в прокуратуру.

На, что получила ответ с законами про обязательный профилактический осмотр на туберкульоз и " розглядати питання повторно без результатів обстеження на туберкульоз  на
лікарсько-консультативній комісіі недоцільно."

Ольга, вы в МОЗ и ДЕПАРТАМЕНТ обращались по поводу недопуска на ЛКК? Можите дать копии писем?
А с этим вопросом можно в прокуратуру?
Я дозвонилась в МОЗ там зафиксировали обращение, но когда ответ придет неизвестно. Завтра собралась опять идти к заведующей, но низнаю, есть ли смысл, опять одно и тоже?
И еще, может кто знает, можна пройти фтизиатра в частной клинике, без снимка?





Да, писала и туда и туда, отправляла рекомендованным письмом с уведомлением о получении. Ниже пример жалобы, которые писала в МОЗ и департамент.

Міністру охорони здоров’я України
Мусій Олегу Степановичу



СКАРГА
на неправомірні дії
--- — завідувача дитячою консультацією ЛМТМО
---- — головного лікаря ЛМТМО

Я, громадянинка України -------, ----- року народження, мати ------, 2012 року народження, повідомляю наступне:

11.09.2014 р. я звернулась до -------------------- (дитяче відділення, каб.№3) для заповнення належним чином медичної карти ф. 026/о про стан здоров’я для відвідування дошкільного начального закладу (ДНЗ).
Моя дитина пройшла медичну комісію у повному обсязі і отримала заключення ЗДОРОВ (про що є відповідний запис у його особистій картці ф.026), але завідувач дитячою консультацією ------------- відмовилась оформлювати ф. 026/0 належним чином, а також відмовилась видати мені направлення на лікарсько-консультативну комісію згідно “Примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу”.
Я скористалась правом (згідно закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Ст.12 Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п´ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків.) та відмовилась від профілактичних щеплень своєму сину.
Наголошую на те, що мені не було належним чином інформовано про всі можливі наслідки проведення вакцинації. Мало того, завідувач дитячої консультації навіть не запитала мене по якій причині я не роблю щеплення своїй дитині, а також не поцікавилась чи взагалі я збираюсь їх робити. Натомість повідомила, що моя дитина до дитячого садочку не потрапить, бо дозволу ніхто не дасть. На мої запитання щодо цього вона відкрила закон “Про захист населення від інфекційних хвороб” статтю 15 і сказала мені читати. Тобто, замість того, щоб належним чином виконувати свої обов'язки, вона не повідомила мені ні слова про вакцинацію і важливість її проведення, а просто почала давити морально і шантажувати недопуском до отримання дошкільної освіти. Наголошую на те, що під час спілкування, ------------- відверто порушувала Етичний кодекс лікаря.

---------------- р. я подала заяву (Додаток 1) на ім'я головного лікаря ------------ ----------------, від якого ----------- р. отримала відповідь щодо необхідності проходження туберкулінодіагностики і обов'язкової консультації обласного імунолога без ніяких пояснень і посилань на законодавчі регулятиви. (Додаток 2)

--------- р. я написала зустрічну відповідь ------------ (Додаток 3), у якій попросила роз'яснити мені по п'яти пунктах ті питання, які мені незрозумілі і які я вважаю неправомірними. ------------- р. отримала відповідь (Додаток 4), яка аналогічна першій, тільки вже з необхідністю консультації імунолога “про відсутність протипоказань для перебування Вашої дитини в колективі”. Тобто головний лікар не тільки не відповів на мої питання, але знову ж таки наполягав на додаткових обстеженнях моєї дитини, не посилаючись при цьому ні на які законодавчі регулятиви.

Такі дії, я вважаю, є умисним перешкоджанням у отриманні дошкільної освіти моєю дитиною, а також грубим порушенням чинного законодавства. Головний лікар ---------, який особисто мені відповів у офіційному листі, виходить за межі своїх повноважень, змушуючи мою дитину проходити додаткові імунологічні обстеження і аналізи, без законних на це підстав. На сьогоднішній день моя дитина не може потрапити до дошкільного дитячого закладу саме по вині співробітників ---------.

Крім того, завідуючою віділення дитячої консультації -------------------- грубо порушуються вимоги законодавства України при здійсненні імунопрофілактики неповнолітніх, а саме:
1. У відповідності зі ст. 12 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб», п. 10.3. - 5) «Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень та туберкулінодіагностики», Розділ ІІ п.1 Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за несприятливими подіями після імунізації при застосуванні вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного до Наказу МОЗ України № 595 від 16.09.2011 року «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні…» попередньою умовою проведення щеплення є інформована добровільна згода батьків неповнолітніх на її проведення. При цьому, дана згода є інформованою лише після ознайомлення законних представників споживача медичної послуги з відомостями про протипоказання до його застосування, про можливі реакції на введення вакцини, про можливі поствакцинальні ускладнення і їх характерні ознаки, багато з яких не тільки несуть загрозу здоров’ю дитини, але й життю, правом на відмову від профілактичного щеплення і з можливими наслідками відмови від нього.
2. Згідно Розділу ІІ, п 1 і 2 Інструкції до Наказу МОЗ України № 595 від 16.09.2011 медичні працівники зобов'язані надавати повну і об'єктивну інформацію про можливі Несприятливі події після  імунізації (НППІ). Перелік можливих НППІ з термінами їх розвитку поданий в Додатку № 1 до даної Інструкції. З даним переліком можливих НППІ медпрацівники мене не ознайомили ні в усному, ні в письмовому вигляді. Інформування батьків зводиться до загальних, абсолютно неінформативних фраз, мета яких - не надання повної і об'єктивної інформації, а залякування ускладненнями вакцинокеруючих хвороб і шантаж недопуском до дитячих установ.
Життя і здоров'я своєї дитини батьки, таким чином, всліпу довіряють лікарям, і повної інформації про профілактичні щеплення та їх наслідки не мають.
3. Інформування батьків про недопуск нещеплених дітей в школу і дитячий садок проводиться без точного цитування відповідних статей Конституції України (ст. 53), відповідного рішення Конституційного Суду (04.03.2004 року № 5-рп/2004) і законів про освіту. В результаті батьки інформуються тільки про одне положення єдиного закону, що також є волаючою дезінформацією пацієнтів: ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»: «Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється» суперечить українським і міжнародним (і ратифікованим Україною) законодавчим актам прямої дії - тобто вагомішим: Конституції України, Конвенції ООН «Про права дитини», законам про освіту та іншим.

Згідно затвердженого листа МОЗ України і МОН України № 1/9-500 / № 04.01.16/28103 до Обласних і Київської міської державної адміністрації щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов'язкові профілактичні щеплення  прийняття дітей до ДНЗ відбувається за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка, а для дітей у яких відсутні обов'язкові профілактичні щеплення (незалежно від причин), додатково додається висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу державної форми власності. Не дивлячись на це, у --------------- через відсутність щеплень моїй дитині було відмовлено у видачі направлення на лікарсько-консультативну комісію щодо вирішення питання відвідування дитячого закладу для видачі рішення про те, що “дитина здорова і може відвідувати навчальний заклад”. Тобто мене неправомірно змушують везти ЗДОРОВУ дитину до імунолога для проведення додаткових аналізів -------------------, аргументуючи тим, що інакше дозволу на відвідування ДНЗ не дадуть.

Виходячи з викладеного, прошу:
1. Розглянути дану заяву і прийняти дієві заходи щодо отримання відповідного рішення для відвідування моєю дитиною дитсадка із записом “дитина здорова і може відвідувати навчальний заклад”(згідно листа МОЗ України і МОН України № 1/9-500 / № 04.01.16/28103 та “Примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу”, ).
2. Прийняти заходи щодо усунення і недопущення подібних порушень надалі, посилити контроль за виконанням законодавства України в дитячому відділенні -----------.
3. Перевірити відповідність займаних посад --------------- — завідувача дитячої консультації, ------------- — головного лікаря ЛМТМО.
4. Результати розгляду скарги прошу повідомити мені поштою напротязі 5 днів у зв'язку з необхідністю відвідування ДНЗ моєю дитиною.       

Додатки:
1. Звернення до головного лікаря ----------- р.
2. Відповідь головного лікаря ----------- р.
3. Повторне звернення до головного лікаря ------------- р.
4. Другу відповідь головного лікаря, ------------- р.



З повагою
----------


“--” ---- 2014 року                                                                 _____________________
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #233 : Ср, 26 Ноя 2014, 18:13 »

А я сегодня пошла к секретарю и зарегестрировали 2 заявления на вкк, чтобы принять лично участие в решении нашего вопроса, спасибо Майку. Но время и место там не сказали, отправили к голове вкк, то есть к любимой зав.главврача... Показала ей оформленные заявление, встречу записывала на диктофон. Она мне отказала. Услышав про законность моих намерений, сказала все равно НЕТ. Я не член их комиссии и могу только забрать решение. На вопрос, даст ли письменный отказ, сказала да. Вот так... Завтра заседание, и я хз где и как...
Это они суд выиграли, поэтому такие храбрые: http://reyestr.court.gov.ua/Review/36181498
Записан
Viva
Новичок
*

Рейтинг: 2
Сообщений: 39


Просмотр профиля
« Ответ #234 : Ср, 26 Ноя 2014, 19:11 »

А я то думаю, чего мне заведующая раз 10 повторяла, что можете хоть в суд идти, мы такое дело уже выиграли. Теперь ясно и как-то не очень оптимистично
Записан
Olga-G
Постоялец
***

Рейтинг: 3
Сообщений: 127


Просмотр профиля
« Ответ #235 : Ср, 26 Ноя 2014, 19:50 »

А я сегодня пошла к секретарю и зарегестрировали 2 заявления на вкк, чтобы принять лично участие в решении нашего вопроса, спасибо Майку. Но время и место там не сказали, отправили к голове вкк, то есть к любимой зав.главврача... Показала ей оформленные заявление, встречу записывала на диктофон. Она мне отказала. Услышав про законность моих намерений, сказала все равно НЕТ. Я не член их комиссии и могу только забрать решение. На вопрос, даст ли письменный отказ, сказала да. Вот так... Завтра заседание, и я хз где и как...
Это они суд выиграли, поэтому такие храбрые: http://reyestr.court.gov.ua/Review/36181498

Ого... в следующем году и мне придется туго, чувствую ...
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #236 : Ср, 26 Ноя 2014, 22:20 »

У меня  нынешняя ситуация с прививками не вызывает оптимизма. Но школа и детсад не единственные варианты получения обязательного образования. Если подумать, открываются интересные возможности.
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Viva
Новичок
*

Рейтинг: 2
Сообщений: 39


Просмотр профиля
« Ответ #237 : Ср, 26 Ноя 2014, 22:36 »

Интересно, а можно ли как-то найти этих Позивачів.... А то только особа1, особа2...
Записан
lilia
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 22


Просмотр профиля
« Ответ #238 : Чт, 27 Ноя 2014, 06:09 »

Спасибо, Ольга. У меня немного по другому, у меня спросила нужно ли давать разьяснение о прививках, я сказала не стоит, ответы-отказы всегда дает с полным перечнем законов, а в разговоре сама милость, я прям ругатся с ней немогу. А свой отказ прохождения ВКК аргументировала тем, что не хочет запрещять моему ребенку в посещении д/с, только надо дообследоватся, но так как я настояла на заседании, то проведет его, но разрешения дать не имеет права, так как не уверенна в отсутствии т/б. Вот я думаю, стоит что-бы в карточке писали запрет? Чтомне потом с ним делать?
Записан
Olga-G
Постоялец
***

Рейтинг: 3
Сообщений: 127


Просмотр профиля
« Ответ #239 : Чт, 27 Ноя 2014, 09:21 »

Ну как же может быть врач не уверен в отсутствии ТБ, если ребенок осмотрен всеми специалистами?? Бред сивой кобылы. Ну если уж так уперлась, то может сделайте то что надо для проверки ТБ и пусть уже даст разрешение.

Но я просто уже была настолько категорична, что ни на что не соглашалась и явно дала понять, что если не дадут разрешения, то я буду добиваться дальше. Наверное решили, что лучше дадим этой ненормальной разрешение, только чтобы ушла отсюда поскорей. ))

Но вы смотрите, как у вас там ситуация складывается. Потому что я с нашей заведующей дет.консультации вообще говорить не могла, она хамка редкостная, а я с такими находить общий язык не буду никогда.
Записан
Страниц: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 92
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!