Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 17:25 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 92
  Печать  
Автор Тема: Без щеплень в дитсадок і ЛКК  (Прочитано 781206 раз)
0 Пользователей и 4 Гостей смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #510 : Ср, 07 Сен 2016, 17:31 »

Добрый день.
1. Пиелонефрит у нас действительно есть.
2. Медотвод дали из-за пиелонефрита на время дообследования (нам каждый год рекомендовано наблюдаться в стационаре,как раз пришло время)
3. Мы только переехали в Запорожье,поэтому в поиске работы.
4. На данный момент у нас нет обострения
5.Кардиоревматолог,по непонятной причине переписал диагноз выписки нефролога 2015 года в карточку, но в форму 026 этого не написал. После него мы посетили уролога, она сделала запись пиелонефрит в стадии ремиссии и рекомендовала дообследование у нее в стационаре
6. Анализы мы сдавали 2 недели назад, 2 раза мочу и кровь. Кровь в норме,в моче немного повышены лейкоциты,прописали только Канефрон.
После комиссии мы еще раз посетили заведующую, объяснили запись кардионевролога и показали запись уролога. Спросили,если мы сейчас принесем справку от уролога, что нет обострения,мы можем ходить в сад? Ответ - без прививок мы к саду вас не допустим. На мой вопрос почему в Днепре и Киеве допускают,а у вас нет, получила "профессиональный" ответ - им плевать не детей, а нам нет, это у них полио и столбняк, а у нас нет. Очередь в саду мы из-за этой записи пропустили, поэтому поедем на дообследование в стационар и уже с их заключением будем мучать заведующую.
Извините за задержку - завал на работе. Отвечаю.
Есть совместное письмо МОЗ+МОН (http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,1147.0.html). Вы его комиссии показывали? В МОЗ есть телефон, можно по нему звонить и грузить их данной проблемой, пусть с их стороны давят на медиков. Больше звонков, больше шансов.
Если это не поможет, есть такой вариант: http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,1457.msg20663.html#msg20663 Это крайний случай, но и Запорожье у нас - проблемное в этом вопросе место ))

Записан
Sergi_sh
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 26


Просмотр профиля
« Ответ #511 : Пт, 09 Сен 2016, 14:52 »

Вот как выглядит "библия" медиков Запорожья и его окрестностей (области) на основании которой они "отшивают" непривитых (Приложение). Омбудсмены, конституция это конечно хорошо, но ДЕПАРТАМЕНТ есть ДЕПАРТАМЕНТ !!! И весь разговор ...
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #512 : Пт, 09 Сен 2016, 15:38 »

Электронная версия на их сайте: http://www.polohy-rvo.edukit.zp.ua/Files/downloads/2016-06-15_017.pdf

Напишу-ка я в МОЗ вопрос...
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #513 : Чт, 06 Окт 2016, 09:37 »

1. Написал в МОЗ:
Цитировать
Про виконання рекомендацій з листа МОЗ та МОН №1/9-500 - №04.01.16/28103...

Скарга

на неправомірні дії співробітників Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної
державної адміністрації та Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради

щодо вирішення питання про оформлення медичної документації дітей, які вступають до
дошкільних навчальних закладів (ДНЗ).


Як мені стало відомо, керівництво вказаних установ, а саме:

заступник директора департаменту — начальник відділу лікувально-профілактичної
допомоги Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова В. В.,

директор Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації Клименко В. І.

розповсюджують листи з рекомендаціями щодо оформлення медичної документації дітей для
зарахування до ДНЗ та примітками «до виконання», копії яких надаю за посиланнями:
http://piccy.info/view3/10258505/2a52f5a6f31907a05210d1443e1371d1/
http://piccy.info/view3/10258512/58d41167c2e0063aca33dc694f4a9a49/
http://piccy.info/view3/10258516/fa8b362a936e94eb10016d2e5b09b06a/

та на сайті Відділу освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області:
http://www.polohy-rvo.edukit.zp.ua/Files/downloads/2016-06-15_017.pdf

Як видно із тексту, ці рекомендації були складені на основі спільного листа МОЗ та МОН
№1/9-500 / №04.01.16/28103 від 29.09.2014 р. «Щодо вирішення окремих питань про зарахування до
дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення»
http://mon.gov.ua/content/Освіта/lmon-1-9-500-29092014-040116-28103.pdf

та повторюють майже усі його положення, за виключенням абзацу про дії у разі надання дозволу ЛКК на відвідування ДНЗ.

З листа МОЗ/МОН:

…для дітей у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення (незалежно від причин), додатково подається
висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу державної (комунальної)
форми власності, у якому зазначено, що дитина здорова і може відвідувати навчальний заклад.
Якщо лікарсько-консультативна комісія приймає рішення щодо заборони відвідування… (при складній
епідеміологічній ситуації та (або) індивідуальних показниках), то питання щодо форм здобуття освіти такими
дітьми вирішується місцевими органами управління освітою.

З листа Департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА та Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради:

5. У разі повної відмови батьків або законних представників дитини від профілактичних щеплень, дитина направляється
на лікарсько-консультативну комісію (далі — ЛКК) територіального закладу охорони здоров’я. Із висновком ЛКК про те,
що дитина не може відвідувати дошкільний або загальноосвітній навчальний заклад, вона направляється до територіального
відділу освіти для подальшого визначення форми навчання.

Тобто, керівництво Департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА та Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської
ради письмово вимагають від лікарів ЛКК давати висновок про заборону дітям без профілактичних щеплень відвідувати ДНЗ.

Причому, вимагають забороняти відвідування без індивідуального вирішення питання для кожної окремої дитини, не зважаючи
на протилежну позицію Міністерства охорони здоров’я.

Міністерство охорони здоров’я, а також Міністерство освіти та науки спільно дозволяють здоровим дітям незалежно від
наявності щеплень отримувати освіту у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. Мережа навчальних закладів
вже створена і відповідним чином фінансується.

Однак, на думку департаментів охорони здоров’я Запорізької ОДА та Запорізької міської ради, діти, яких МОЗ та МОН готові
прийняти у мережі існуючих навчальних закладів, мають отримувати освіту за якоюсь іншою формою.

«Іншими» формами навчання, які передбачені законодавством, є індивідуальна та дистанційна форми навчання, положення
про які встановлені наказами МОН №8 від 12.01.2016 р та №466 від 25.01.2013 р.:
http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/50829/
http://osvita.ua/legislation/Dist_osv/2999/

Пункти 6 та 2.4 цих положень відповідно встановлюють перелік осіб, яким може бути організоване навчання за індивідуальною
та дистанційною формами. При цьому, діти, які за станом здоров’я можуть відвідувати навчальні заклади, але мають заборону
від ЛКК та департаментів охорони здоров’я Запоріжжя та обл., в ці переліки не підпадають.

Отже, територіальні відділи освіти мають призначати таким дітям навчання за формою, яка не передбачена законодавством для
таких осіб. При цьому, Положення про індивідуальну форму навчання визначає (п. 1 розд.IV), що «оплата праці педагогічних
працівників за проведення індивідуальної форми навчання…, здійснюється відповідно до нормативно-правових актів у сфері освіти».
А Положення про дистанційну форму навчання (п. 2.2) встановлює, що «дистанційна форма навчання у ЗНЗ… запроваджується…
за наявності кадрового і системотехнічного забезпечення». Тобто, в обох випадках, із залученням бюджетних коштів.

Згідно листа Головного контрольно-ревізійного управління №26-18/17 від 21.07.2009 р. «Про поняття "Нецільове використання
бюджетних коштів"», «усі видатки, на здійснення яких не надано повноважень кошторисом, які здійснені понад визначений кошторисом
обсяг або здійснення яких не пов'язане з виконанням бюджетною установою своїх функцій чи досягненням цілей одержувачем
бюджетних коштів, необхідно трактувати як "нецільове використання бюджетних коштів", про що зазначати в актах ревізій, і
застосовувати до порушників весь спектр встановлених законодавством заходів (фінансового і адміністративного характеру)».

Як висновок, такі діти не зможуть отримувати освіту ні за якою формою, що порушить їх право на отримання освіти, гарантоване
ст. 53 Конституції, згідно тлумачення Конституційного суду якої, в отриманні освіти «не може бути відмовлено нікому».

Враховуючи вищезазначене, прошу вжити заходів до департаментів охорони здоров’я Запорізької ОДА та Запорізької міської ради та:

1. зобов’язати департаменти охорони здоров’я Запорізької ОДА та Запорізької міської ради (№1067/01-03) відмінити (відкликати) листи,
в якому вимагається від ЛКК обов’язково забороняти дітям відвідування навчальних закладів без врахування їх індивідуальних особливостей;

2. зобов’язати департаменти охорони здоров’я Запорізької ОДА та Запорізької міської ради в своїх роботі враховувати усе законодавство,
що стосується порушеного питання, зокрема, і ст. 53 Конституції також;

3. зобов’язати департаменти охорони здоров’я Запорізької ОДА та Запорізької міської ради скласти нові рекомендації, які, як і спільний
лист МОЗ та МОН №1/9-500 / №04.01.16/28103 від 29.09.2014 р., зобов’язували б ЛКК враховувати індивідуальні особливості дітей та
дозволяли здоровим дітям («у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення (незалежно від причин)») відвідування навчальних закладів,
та довести ці рекомендації до відома лікарів територіальних закладів охорони здоров’я;

4. попередити керівництво департаментів охорони здоров’я Запорізької ОДА та Запорізької міської ради Ушакову В. В. та Клименко В. І.
про недопустимість порушення Конституції України та незаконність дій, які призводять до нецільового використання бюджетних коштів,
у майбутньому.

Відповідь на цю скаргу прошу надіслати на електронну адресу та письмово на поштову адресу, які вказані в заголовку.

9.09.2016 р.

2. Вчера мне взял, да и пришёл ответ:
Цитировать

3. Поскольку это вообще не ответ, а издевательство, то накатал им такое:
Цитировать
Скарга

на неправомірні дії співробітників Управління громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я (далі — МОЗ) України при наданні відповіді
на моє звернення.

Відповідно до ст. 19 закону України «Про звернення громадян», органи державної влади і місцевого самоврядування, їх керівники та інші
посадові особи в межах своїх повноважень зобов’язані об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви чи скарги.

9 вересня 2016 р. мною на електронну адресу МОЗ було відправлено скаргу на дії співробітників Департаменту охорони здоров’я Запорізької
обласної державної адміністрації та Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради. С своїй скарзі я навів:

1.   факти порушення даними посадовими особами інструкції МОЗ щодо вирішення питання про оформлення медичної документації дітей,
які вступають до дошкільних навчальних закладів, шляхом видання документів, які суперечать вказаній інструкції;

2.   факти створення обставин, що призводять до нецільового використання бюджетних коштів та/або порушення законодавства про освіту,
про бюджет та прав громадян на отримання освіти, завдяки вимогам виконання своїх таких документів.

Моє звернення містило вимоги скасування виданих посадовими особами Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної
адміністрації та Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради виданих ними документів та попередження порушення законодавства
у майбутньому.


У відповідь на мою скаргу від 9 вересня 2016 р. мною отримано листа за №05.2-14/Ж-11102/10953-ЗВ від 4 жовтня 2016 р. В цьому листі
за підписом в. о. Управління громадського здоров’я Н. Півень мені:

1.   повідомлено, що моє звернення розглянуто;
2.   процитовано текст ч. 1 2 ст. 8 закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»;
3.   процитовано текст ст. 15 того ж закону;
4.   процитовано текст п. 6 ч. 1 Примірного Положення «Про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та
шкільного загальноосвітнього навчального закладу».

Я видно, даний лист не стосується суті мого звернення, оскільки повністю ігнорує наведені мною факти: не містить їх аналізу, не містить
співставлення дій, які оскаржуються, із законодавством та документами МОЗ, не містить навіть прізвищ посадових осіб, дії яких оскаржуються.

Така відповідь порушує моє право на законний розгляд звернення про усунення порушень прав громадян у сфері охорони здоров’я.

З огляду на вищенаведене, прошу:

1. вжити заходів дисциплінарного впливу на співробітників Управління громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я,
а саме — Н. Півень, Платова, Гриньову, а також попередити їх про неприпустимість у подальшому порушення закону України «Про звернення громадян»;

2. розглянути по суті мою скаргу від 9 вересня 2016 р., дати на неї належну відповідь та усунути порушення, наведені у скарзі.

Звертаю увагу, що ст. 7 закону України «Про звернення громадян» забороняє направляти скарги громадян для розгляду тим органам
або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

Відповідь на цю скаргу прошу надіслати на електронну адресу та на поштову адресу, які вказані в заголовку.

6.10.2016 р.
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #514 : Чт, 06 Окт 2016, 11:54 »

Разместил эти письма на Фейсбуке:
https://www.facebook.com/groups/privivok.net.ua/permalink/976312179144105/
Записан

OksanaM
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #515 : Сб, 08 Окт 2016, 14:13 »

ВКК дает заключение с запертом посещать школу. Обращались в прокуратуру, горздрав. Горздрав написал
У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації з карантинних інфекцій в місті підстава - лист державної установи "Запорізький обласний центр Міністерства здоров"я України" ВП "Запорізький МВ ДУ "Запорізький ОЛЦ МОЗУ" від 26.07.2016 №VII -09-20/1645 "Щодо епідемічної сітуації в м.Запоріжжя з кашлюку"
И, естественно, направляют за разъяснениями в нашу поликлинику.
Подскажите, что предпринять дальше.
Я так понимаю, что все будет упираться в это письмо.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #516 : Сб, 08 Окт 2016, 20:25 »

Например, накатайте им инфозапрос, чтобы вам дали текст этого письма. из него будет ясно, что происходит. может, ограничения временные.
А можно попросить их сделать прививки. а потом, по ходу дела, зачмырить за нарушения законов
Записан
Sergi_sh
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 26


Просмотр профиля
« Ответ #517 : Пн, 10 Окт 2016, 08:45 »

И снова Запорожье... В ответ на обращение Президентского Омбудсмена (Кулеба). МОЗ подтвердил тотальный запрет на посещение "отказниками" ДНЗ, тем самым широко распахнув "BackDoor" и открыв (обновив) еще одну корупционную схему, как это обычно случается с госзапретами. Врядли кто-то захочет с ними связываться заранее зная результат. Это, в общем, не удивительно в свете позиции новой главы МОЗ - "привить всех". Так что думаю "отказники" станут "подпольщиками"...
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #518 : Пн, 10 Окт 2016, 09:22 »

Я думаю, что отказникам следует переходить в наступление и, в ответ на такое вот прикрывание себя законами, требовать проведение прививок в соответствии с законами. И давить медиков на их поле. Потому что опыта другая сторона понабралась и отмазывается умело.
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #519 : Пн, 10 Окт 2016, 11:34 »

Что значит "тотальный запрет" Отменили Конституцию? Реальный тотальный запрет был до 90. За отказ реально могли забрать в психушку.  И то были люди ( верующие), которые добивались права жить без прививок.
 
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #520 : Пн, 10 Окт 2016, 11:58 »

Пока писала- звонок. Без прививок пошли в детсад. Где люди очень стараются, там получается.
Хотя другой звонок(Винницкая обл) - проблемы. Но там одна мама. Ее легче давить, чем дружную семью. Маме предлагают поставить все прививки за все годы за один раз! И только на таких условиях в детсад...  А мама работает  с утра до ночи, некогда в гору глянуть. Нет ни времени, ни сил на сопротивление. 
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #521 : Пн, 10 Окт 2016, 12:52 »

Я думаю, что отказникам следует переходить в наступление и, в ответ на такое вот прикрывание себя законами, требовать проведение прививок в соответствии с законами. И давить медиков на их поле. Потому что опыта другая сторона понабралась и отмазывается умело.
В тексте этого рассмотрения обращения, насколько я понимаю, делается упор, что в Запорожье "неблагоприятная эпидемическая ситуация по вакциноконтролируемым болезням", а также на последнем листе оспаривается Письмо МОЗ и МОН - их аргумент, что "Відмова батьків від проведення щеплень своїй дитині наражає її на небезпеку захворіти, мати тяжкий перебіг захворювання, розвиток ускладнень, загрожує її життю".

Мне кажется, нужно подавать грамотно составленный иск в суд, предоставив аргументированное опровержение этого.
Записан

Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #522 : Пн, 10 Окт 2016, 13:03 »

Тут есть 2 варианта, которые, в принципе, один другого не исключают: или словить их на том, что обострения нет, или уличить их в нарушении закона при проведении вакцинации.

Первый вариант потребует подготовки: сначала запрашиваем конкретные цифры за несколько последних лет по г. Запорожью. Если (если!) цифры позволяют сделать вывод, что медики, так скажем, сгущают краски, спрашиваем, на основании чего сделан вывод про "неблагоприятную ситуацию", если цифры этому противоречат. Добиваемся, в т.ч., и через суд, признания того, что с ситуацией всё хорошо. Ещё раз обращаемся к ним по вопросу оформления документов. А только потом, если не оформят, шпыняем их за то, что на фоне нормальной ситуации они что-то там своё выдумывают.

Второй вариант: соглашаемся и требуем соблюдения всех процедур. А потом жучим их за несоблюдение Улыбка
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #523 : Пн, 10 Окт 2016, 13:45 »

Тут главное - готовы ли люди в Запорожье идти до победы, подавать иск в суд?

Без этого все рассуждения тут - теория без практики. )

ЗЫ попрошу-ка еще и "помощи клуба" по этому вопросу в ФБ...
Записан

Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #524 : Пн, 10 Окт 2016, 13:55 »

Да, без энтузиазма на местах наши телодвижения будут бессмысленны
Записан
Страниц: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 92
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!