Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Вт, 19 Мар 2024, 06:48 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 92
  Печать  
Автор Тема: Без щеплень в дитсадок і ЛКК  (Прочитано 777991 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #780 : Вт, 24 Окт 2017, 14:55 »


mike, доброго дня. сьогодні я отримала спільний лист від гол. лікаря та керівника сес...
скажите, а там упомянута вкк? Мол, вкк решила, а мы вам сообщаем...
Если нет, то это они сами себе решили, их письмо не имеет юридической силы, и судиться с ними по этому вопросу бесполезно. А вот по вопросу, почему вкк не работала - вот с этим и нужно что-то делать

ПС. А выложите фото этой бумаги. Закрасьте свои данные и залейте, например, на piccy.info
« Последнее редактирование: Вт, 24 Окт 2017, 14:57 от Mike » Записан
ластуня
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 19


Просмотр профиля
« Ответ #781 : Вт, 24 Окт 2017, 16:01 »

стосовно теми відшкодування мат. збитків, ось, що надибала:
ЗУ «Про звернення громадян» Стаття 25....
это не совсем то. Это если бы вы написали заявление главврачу, а он рассматривал его не 30/45 дн, а полгода. Например, не созывал вкк и никак не решал вопрос. Если я правильно понял, это не ваш случай.

так, дійсно, не те. не мій випадок. про лкк в листі - нічого. ось тут цей лист:
http://piccy.info/view3/11704723/7afadb3f61c2c9ddeb6af33be5df4ee6/
http://piccy.info/view3/11704729/6f8e2a9fbeb4a4f51012cce6395b37e3/
Записан
ластуня
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 19


Просмотр профиля
« Ответ #782 : Вт, 24 Окт 2017, 16:05 »

а ось моя заява

ЗАЯВА

Я, мати дитини __________________, ______________ р.н., заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, туберкулінових проб та інших процедур, пов’язаних із введенням в організм сторонніх речовин до досягнення нею як мінімум 6-річного віку. Моя відмова від щеплень є зваженою та повністю відповідає нормам діючого законодавства, в тому числі :
1.   ст.12 Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб»  «Медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення,  повинні мати відповідну підготовку з питань їх проведення та зобов’язані надати об’єктивну інформацію особам , яким проводиться щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень та про можливі поствакцинальні ускладнення».
2.   ч.1, п.11 Європейської соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, що дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров’я).
      3.  ст.42 «Основ законодавства України про охорону здоров’я»:
    «Медичне втручання (застосування методів діагностики, профілактики або лікування, пов'язаних із впливом на організм людини) допускається лише в тому разі, коли воно не може завдати шкоди здоров'ю пацієнта.
Медичне втручання, пов'язане з ризиком для здоров'я пацієнта, допускається як виняток в умовах гострої потреби, коли можлива шкода від застосування методів діагностики, профілактики або лікування є меншою, ніж та, що очікується в разі відмови від втручання, а усунення небезпеки для здоров'я пацієнта іншими методами неможливе.
Ризиковані методи діагностики, профілактики або лікування визнаються допустимими, якщо вони відповідають сучасним науково обгрунтованим вимогам, спрямовані на відвернення реальної загрози життю та здоров'ю пацієнта, застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта, а лікар вживає всіх належних у таких випадках заходів для відвернення шкоди життю та здоров'ю пацієнта».
                                                                                                                                     
4.    ст.43 «Основ законодавства України про охорону здоров’я»: « Згода інформованого відповідно до статті 39 цих Основ пацієнта необхідна для застосування методів діагностики, профілактики та лікування. Щодо пацієнта віком до 14 років (малолітнього пацієнта), а також пацієнта, визнаного в установленому законом порядку недієздатним, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників.»
5.   ст.2 , п.1 Конвенції про права дитини: «Держави-учасниці поважають і забезпечують всі права, передбачені цією Конвенцією, за кожною дитиною, яка перебуває в межах їх юрисдикції, без будь-якої дискримінації незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров'я і народження дитини, її батьків чи законних опікунів або яких-небудь інших обставин».
6.   ч.1, ст. 2 , п.2 Конвенції про права дитини: «Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї».
7.   ч.1, ст.18, п.3 Конвенції про права дитини: «Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми».
8.   Ст.19 Загальної декларації прав людини: «Кожна людина має право на свободу переконань i на вiльне їх виявлення; це право включає свободу безперешкодно дотримуватися своїх переконань та свободу шукати, одержувати i поширювати iнформацiю та iдеї будь-якими засобами i незалежно вiд державних кордонiв».
9.   Ст.283 ЦКУ:
  «Фізична особа має право на охорону її здоров’я. Охорона здоров'я забезпечується системною діяльністю державних та інших організацій, передбаченою Конституцією України та законом».
   
Прошу Вас забезпечити необхідний допуск (оформлення медичної картки, видачу довідки) моєї дитини до відвідування дошкільного навчального закладу. У випадку Вашої відмови прошу Вас викласти її обгрунтування , в тому числі керуючись принципом верховенства права:


1.   Положення ст.8 Конституції України
   
           «Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші   нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.  Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції  України гарантується.»
2.   Положення ст. 68 Конституції України :
«Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності».
3.   Положення ст. 53 Конституції України:
«Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої… освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної… освіти, різних форм навчання…».
4.   Рішення Конституційного Суду України про офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 Конституції України (м. Київ, Справа N 1-4/2004, 4 березня 2004 року, N 5-рп/2004)
«1) доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;
2). Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене».


Вашу відповідь прошу надіслати на адресу :


Записан
ластуня
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 19


Просмотр профиля
« Ответ #783 : Вт, 24 Окт 2017, 16:31 »

ще сьогодні я телефонувала за номерами обох уповноважених, щоб уточнити поштові адреси для звернень.  змістовна розмова у мене вийшла із представником ( не знаю посади жінки , з якою розмовляла) уповноваженого з прав дитини. зі мною нормально поговорили, розпитали суть справи , та пояснили, що для звернення до них бажано,щоб був висновок лкк. от тепер сиджу і думаю, невже головний лікар не знає , що необхідно було переадресувати це питання до лкк? мене просто відфутболили цією відповіддю?
Записан
dikapoli
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 28


Просмотр профиля
« Ответ #784 : Ср, 25 Окт 2017, 13:31 »

теж розпочала епопею із дозволом до дит.садку. написала листи в лікарню та санстанцію. чекаю на відмови, усні вже отримала. це якесь божевілля. від розмови в санстанції голова розболілась, вони як одержимі. налаштовую себе на суд, бо іншого виходу не бачу. виходжу на роботу, дитину немає з ким залишати. підкажіть, якщо  хтось знає, чи можна вимагати через суд грошову компенсацію не отриманого заробітку у зв'язку з тим, що мати не може працювати, бо дитину не допустили до відвідування ДНЗ?



Я с такой же ситуацией ...собираюсь подавать на суд. Везде отказы ..еще меру напишу и в прокуратуру. Единственное что тревожит -эпидемия кори. Это играет в их пользу
Записан
dikapoli
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 28


Просмотр профиля
« Ответ #785 : Ср, 25 Окт 2017, 14:10 »

ще сьогодні я телефонувала за номерами обох уповноважених, щоб уточнити поштові адреси для звернень.  змістовна розмова у мене вийшла із представником ( не знаю посади жінки , з якою розмовляла) уповноваженого з прав дитини. зі мною нормально поговорили, розпитали суть справи , та пояснили, що для звернення до них бажано,щоб був висновок лкк. от тепер сиджу і думаю, невже головний лікар не знає , що необхідно було переадресувати це питання до лкк? мене просто відфутболили цією відповіддю?



Здравствуйте..на какие номера вы звонили? У меня есть ЛКк хочу тоже письма поштамповать
Записан
ластуня
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 19


Просмотр профиля
« Ответ #786 : Ср, 25 Окт 2017, 14:27 »

теж розпочала епопею із дозволом до дит.садку. написала листи в лікарню та санстанцію. чекаю на відмови, усні вже отримала. це якесь божевілля. від розмови в санстанції голова розболілась, вони як одержимі. налаштовую себе на суд, бо іншого виходу не бачу. виходжу на роботу, дитину немає з ким залишати. підкажіть, якщо  хтось знає, чи можна вимагати через суд грошову компенсацію не отриманого заробітку у зв'язку з тим, що мати не може працювати, бо дитину не допустили до відвідування ДНЗ?



Я с такой же ситуацией ...собираюсь подавать на суд. Везде отказы ..еще меру напишу и в прокуратуру. Единственное что тревожит -эпидемия кори. Это играет в их пользу

доброго дня. ви з якої області?
Записан
ластуня
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 19


Просмотр профиля
« Ответ #787 : Ср, 25 Окт 2017, 14:32 »

0442537589- уповноважений вру з прав людини, додзвонилась не одразу.
0442556450- уповноважений президента з прав дитини ( номер взяла в довідковій, так як в інтернеті- невірний). сюди додзвонилась одразу.
Записан
0льга
Глобальный модератор
*****

украина

Рейтинг: 27
Сообщений: 483


Просмотр профиля
« Ответ #788 : Ср, 25 Окт 2017, 16:46 »

Единственное что тревожит -эпидемия кори. Это играет в их пользу
Ніякої епідемії не було, ніхто її не оголошував. Були тільки спалахи, а це, як кажуть в Одесі, - дві великі різниці.
Записан

Народ, не имеющий национального самосознания, есть навоз, на котором произрастают другие народы. Столыпин П.А.
ластуня
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 19


Просмотр профиля
« Ответ #789 : Чт, 26 Окт 2017, 15:53 »


mike, доброго дня. сьогодні я отримала спільний лист від гол. лікаря та керівника сес...
скажите, а там упомянута вкк? Мол, вкк решила, а мы вам сообщаем...
Если нет, то это они сами себе решили, их письмо не имеет юридической силы, и судиться с ними по этому вопросу бесполезно. А вот по вопросу, почему вкк не работала - вот с этим и нужно что-то делать

ПС. А выложите фото этой бумаги. Закрасьте свои данные и залейте, например, на piccy.info

mike, чи могли б ви щось порадити, виходячи із мого листування з лікарнею та сес? не знаю , що далі робити : оскаржувати цей лист, вимагати проведення лкк (її рішення навряд чи буде на мою користь)?
Записан
dikapoli
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 28


Просмотр профиля
« Ответ #790 : Вс, 29 Окт 2017, 20:17 »

теж розпочала епопею із дозволом до дит.садку. написала листи в лікарню та санстанцію. чекаю на відмови, усні вже отримала. це якесь божевілля. від розмови в санстанції голова розболілась, вони як одержимі. налаштовую себе на суд, бо іншого виходу не бачу. виходжу на роботу, дитину немає з ким залишати. підкажіть, якщо  хтось знає, чи можна вимагати через суд грошову компенсацію не отриманого заробітку у зв'язку з тим, що мати не може працювати, бо дитину не допустили до відвідування ДНЗ?



Я с такой же ситуацией ...собираюсь подавать на суд. Везде отказы ..еще меру напишу и в прокуратуру. Единственное что тревожит -эпидемия кори. Это играет в их пользу

доброго дня. ви з якої області?

Полтавская область . г Комсомольск
Записан
Alexa
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 4


Просмотр профиля
« Ответ #791 : Ср, 29 Ноя 2017, 23:50 »

я в кременчуге, та же борьба. Подскажите тексты писем , я парюсь сейчас, им на руку эпидемия кори, так бы уже посещали . если кто уже подавал письма в суд прокуратуру и депутатам дайте в личку тексты плиз.и подскажите к кому обращались..нарыдалась довели что главврач что в саду все зомби прививочные
Записан
Мята
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 17


Просмотр профиля
« Ответ #792 : Чт, 30 Ноя 2017, 11:25 »

г. Днепр, Таже ситуация. У нас всего 2 прививки БЦЖ, и КПК, остальные мы делать не будем. В сад не берут. Подскажите пожалуйста тексты документов в инстанции.
Записан
Татьяна77
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 3


Просмотр профиля
« Ответ #793 : Пт, 01 Дек 2017, 11:56 »

Добрый день, подскажите, пожалуйста, что мне делать в моей ситуации: я живу в Донецкой области, Великоновоселковский р-н, моя дочь, которой сейчас 5 лет, ходила в детский сад. 1 ноября мы заболели бронхитом, после того как мы выздоровели нам справку в детский сад не дают, т.к. у нас нет ни одной прививки. Письменный отказ они мне обещали дать. Какие мои действия, что мне делать дальше?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #794 : Пт, 01 Дек 2017, 15:54 »

Добрый день, подскажите, пожалуйста, что мне делать в моей ситуации: я живу в Донецкой области, Великоновоселковский р-н, моя дочь, которой сейчас 5 лет, ходила в детский сад. 1 ноября мы заболели бронхитом, после того как мы выздоровели нам справку в детский сад не дают, т.к. у нас нет ни одной прививки. Письменный отказ они мне обещали дать. Какие мои действия, что мне делать дальше?
у соседнего педиатра возьмите. Например, в бассейн. Или у любого частника. И принесите в садик. Никакие отказы из п-ки Вам не нужны, за ними можете не ходить. Если, конечно, у Вас нет планов попортить им жизнь, затаскав по судах за отказ в медпомощи.
Записан
Страниц: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 92
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!