Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 29 Мар 2024, 07:15 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 92
  Печать  
Автор Тема: Без щеплень в дитсадок і ЛКК  (Прочитано 781407 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Лаура
Старожил
****

Рейтинг: 21
Сообщений: 326


Просмотр профиля
« Ответ #915 : Ср, 23 Мая 2018, 22:05 »

...на сьогодні вони керуються наказом № 434 від 2002 року і він є чинним) ну, добре, ми йдемо до педіатра вдруге з проханням пройти комісію та надати нам висновок ЛКК...
Относительно наказа № 434, прочтите сообщение Mike, где всё подробно расписано: http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,1581.msg21394.html#msg21394
Записан
Лаура
Старожил
****

Рейтинг: 21
Сообщений: 326


Просмотр профиля
« Ответ #916 : Ср, 23 Мая 2018, 23:17 »

...чи не зроблять моїй дитині щеплення в дитячому садочку за наявності вакцини? А ще я підписала заздалегідь роздруковану лікарем відмову. Чи є якісь наслідки від підписання такої відмови?
В детском саду не делают прививки без письменного согласия родителей (у нас заранее вывешивали такие объявления). По поводу отказа -ничего особенного, добавили выгодные им формулировки.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #917 : Чт, 24 Мая 2018, 16:56 »

Чи зможемо ми з такими довідками претендувати та отримати місце в ДНЗ?
А кто ж его знает Улыбка

В принципе, Лаура всё правильно ответила. Этих документов достаточно. Даже в выводе ВКК Вашем нет запрета (как я понял). Но примут ли вас в садик часто зависит от прихоти зав. В качестве аргумента, можете озвучить информацию об экспериментах Супрун с отменой справок: типа, теперь в п-ке такое не дают. И сослаться на постановление МОН о приёме в садик: что там вывод ВКК не упомянут как обязательный
Записан
Tatum
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 6


Просмотр профиля
« Ответ #918 : Пт, 25 Мая 2018, 17:12 »

Доброго дня!
В нас перемога!!! Дитинку зараховано до ДНЗ, хоча і довелося побігати між садочком та поліклінікою. Дякую за підтримку! Батьки, вірте в себе! такі як ми теж мають право!
Записан
dikapoli
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 28


Просмотр профиля
« Ответ #919 : Сб, 26 Мая 2018, 13:02 »

Доброго дня!
В нас перемога!!! Дитинку зараховано до ДНЗ, хоча і довелося побігати між садочком та поліклінікою. Дякую за підтримку! Батьки, вірте в себе! такі як ми теж мають право!


Здравствуйте напишите в личку как вам удалось поступить в сад
Записан
Мята
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 17


Просмотр профиля
« Ответ #920 : Сб, 26 Мая 2018, 19:45 »

А можно и сюда написать не только в личку!!!!!!!!!!!!!
Записан
Лаура
Старожил
****

Рейтинг: 21
Сообщений: 326


Просмотр профиля
« Ответ #921 : Сб, 26 Мая 2018, 23:25 »

А можно и сюда написать не только в личку!!!!!!!!!!!!!

Да, было бы полезно обнародовать опыт Tatum.
Записан
kapnana
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 3


Просмотр профиля
« Ответ #922 : Чт, 31 Мая 2018, 22:29 »

Здравствуйте! Оформляю детей в дет. сад.

Мальчикам 2 и 4 года. У обоих есть БЦЖ. и у старшего есть (Дифтерія правець коклюш)

Зав. дет садом сказала что нужна карта прививок и справка от педиатра что ребенок здоров и может посещать дет сад.

Но педиатр дала только направление на анализы. Сказала, что так как дети без прививок отправят на комиссию. Тут же позвонила зав поликлиникой и зав комиссией и те сказали что обязательно сделать прививку КПК (корь краснуха паротит), типа не подпишут документы без этой прививки.

ПРививки делать не хотим. Как поступать и что делать?
Записан
Vlad74
Новичок
*

Рейтинг: 8
Сообщений: 40


Просмотр профиля
« Ответ #923 : Пт, 01 Июн 2018, 16:51 »

Я, честно, не понял Вашей проблемы, кроме запугивания по телефону. Ну принесите в садик карту прививок, которые вы ставили, пускай изучают, если им так хочется и что с того?  А с педиатра потребуйте справку по закону чтоб оформила и Вам выдала. Пусть Вам письменно отвечают, а не звонят - звонки надо просто игнорировать.  А почему Ваш педиатр Вас на анализы посылает, есть какие-то обоснованные подозрения, что Ваши дети чем-то больны (нездоровы?), тогда просите письменное обоснование? А так выглядит, как навязывания мед. услуг (от которых, Вы вправе отказаться). Оно вам надо - на это тратить время и травмировать детей ненужными анализами. А на звонки надо сделать удивленный вид, и ответить - я не понимаю какие документы Вы должны подписывать. Справку для детсада подписывает педиатр. Ваших подписей там не требуется, если им что то не понятно - пусть пишут в письменном виде, чтобы вы могли ставить вопрос об их профпригодности и соответствии занимаемым должностям, плюс обоснования для заявлении в прокуратуру о запугивании и принуждении.
« Последнее редактирование: Пт, 01 Июн 2018, 23:41 от Vlad74 » Записан
Лаура
Старожил
****

Рейтинг: 21
Сообщений: 326


Просмотр профиля
« Ответ #924 : Пт, 01 Июн 2018, 20:27 »


ПРививки делать не хотим.
А у Вас есть письменный отказ от прививок, или Вы "просто не хотите делать"?
ЛКК вообще не нужна. Педиатр должен выдать справку, что ребёнок здоров. А в "Карте прививок" содержится информация о наличии или отсутствии прививок. Какой письменный "наказ" Вам предъявили относительно обязательной вакцинации?
По поводу младшего ребёнка, разъяснения МОЗ:
"...оглядати дітей до 3-х років має лише педіатр або сімейний лікар. Додаткові огляди лікарями-спеціалістами та додаткові обстеження (лабораторні, інструментальні, тощо) здорової доношеної дитини віком до 3 років проводяться тільки за показаннями, обґрунтованими письмово в історії розвитку дитини (ф. №112о.), за умови поінформованої згоди батьків..."
http://moz.gov.ua/article/news/chi-budut-u-shkolah-zberigatis-medkartki-detalno-pro-skasuvannja-formi--026o
Записан
Tatum
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 6


Просмотр профиля
« Ответ #925 : Сб, 02 Июн 2018, 00:35 »

Доброго дня!
Я вважаю, що мені пощастило і з завідувачем і з педіатром.
Насамперед я визначилась із садочком і відвідала його, запитала у керівника чи візьмуть мою нещеплену дитину якщо я надам всі необхідні документи.
Частково повторю текст свого минулого звернення від 23.05. Під час першого нашого візиту до дільничого педіатра нам надали такі довідки:
- форма 063/о, карта профілактичних щеплень;
- форма 026, в якій зазначено, що дитина не щеплена, флюорографії батьків в нормі (робимо і я і чоловік кожний рік), дошкільний навчальний заклад за станом здоров'я відвідувати може, діагноз - здорова.
Завідувач в ДНЗ просить ще висновок ЛКК, ну, добре, ми йдемо до педіатра вдруге з проханням пройти комісію та надати нам висновок ЛКК. Наша лікар нам надала Довідку (форма не вказана лише написано, що вона зг. листа МОЗ України від 26.04.2018 року № 111-01/126,
http://crl-konotop.in.ua/vikoristannya-medichnix-form-dlya-zaraxuvannya-ditej-do-zakladiv-doshkilno%D1%97-osviti-i-zagalnoosvitnix-navchalnix-zakladiv.html) в ній написано, що:
- Не проведено щеплення: відмова до  .... ;
- Порушення календаря в зв'язку з відмовою;
- Проведена бесіда з питань профщеплення;
- Мама із наслідками ознайомлені та місце для підпису мами;
- За станом здоров'я ЗДО (заклад дошкільної освіти) відвідувати може;
- Висновок ЛКК:
Підлягає щепленню в амбулаторії при наявності вакцини, в подальшому при погіршенні епідеміологічної ситуації, рекомендовано вирішити питання відносно перебування дитини в ЗДО, з метою його захисту. 
Ніякої комісії ми не проходили. Я написала відмову від щеплень яку підписали педіатр та начмед.
Завідувач в садочку покликав на допомогу медсестру і разом вони вирішили, що одних тільки підписів на моїй відмові не достатньо там мають бути ще печатки лікаря та кругла печатка поліклініки. Наш педіатр поставила свою круглу печатку та прямокутну поліклініки, але медсестра з садочку сказала "НІ". Я йду до начмеда з проханням поставити цю печатку. Вона дуже добра і їй стало мене шкода. Вона подзвонила в садочок і поговорила з керівником, пояснивши що на моїй відмові і так забагато печаток, що їх там взагалі не має бути але вона розуміє таких батьків як я і йде нам на зустріч. І от я знову у ДНЗ з довідкою 026, з формою 063, з відмовою та з довідкою зг. листа МОЗ, заява, свідоцтво про народження і зошит в клітинку.
Розмова з керівником садочка. Тут також мене розуміють і кажуть, що мають право відмовити (зазначає, що дивлячись на мене розуміє, що якщо мені відмовлять, то я піду до суду і все закрутиться, а кому це потрібно?) просить не розповсюджувати інформацію про наш вступ, попереджує, що в разі епідемії ми не зможемо відвідувати садочок і якщо у батьків щеплених діточок виникнуть до нас претензії, то підтримають не нас.
Повторюся, вважаю, що нам дуже пощастило з керівником садочку і мед. працівниками. Вони гарні і розуміючи люди. Нехай і Вам щастить!
Записан
Лаура
Старожил
****

Рейтинг: 21
Сообщений: 326


Просмотр профиля
« Ответ #926 : Сб, 02 Июн 2018, 01:40 »

Tatum, спасибо за содержательный ответ. Погоняли Вас лишний раз, конечно, напрасно: и с печатями переборщили, и с формой 026 перестарались («Медична карта дитини» (форма № 026/о), яка раніше зберігалась у школах та дитсадках, скасована: дані про стан здоров’я дитини не можуть бути відкритими і зберігатись поза межами медзакладу...МОЗ).
Хорошо, что всё у Вас сложилось благополучно, пусть будут только приятные хлопоты. Но расслабляться не стоит.
Записан
dikapoli
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 28


Просмотр профиля
« Ответ #927 : Вт, 12 Июн 2018, 22:47 »

На днях муж встретился случайно со знакомой  из горисполкома  ( она депутат отвечающий за образование в нашем городе) . Она сообщила ,что призидент подписал указ об обязательной вакцинации некоторыми прививками  мол без них не пустят даже в школу. Кто-нибудь слышал ,что то подобное? Я не могу найти  в интернете ничего на этот счёт
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #928 : Чт, 14 Июн 2018, 12:44 »

Страшилки "не пустят"  говорили и говорят, и будут говорить. Дети без прививок не только идут в школу, но многие уже и закончили ее.
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Oksana Rubakha
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #929 : Пт, 15 Июн 2018, 11:05 »

Доброго дня! Ми із сестрою хочемо оформити своїх діток (хлопчика і дівчинку) в дитячий садок. Дітки не мають жодної прививки. Пройшли медогляд, пішли на ЛКК. Висновок - не допускаються до відвідування дитячого закладу у зв"язку з несприятливою епідемічною ситуацією в місті. На прохання показати документи, які підтверджують таку несприятливу ситуацію нам відповіли, що таких документів немає. Ми телефонували в СЕС і нам сказали, що ніякої епідемічної несприятливої ситуації зараз у нашому місті немає.
Справа в тому, що завідувач дит.поліклініки у нашому місті дуже пресує педіатрів за те, що хтось відмовляється від щеплень. Вона мегапідвішена на язик, говориш їй одне, а вона перекручує і їй наші доводи до лампочки. Вона все спирається на ст. 15 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб» і на норми Конституції та норми безлічі інших НПА не дивиться.
Хтось можливо стикався із таким незаконним висновком ЛКК?
Як нам офіційно отримати документ, що підтверджуватиме, що у місті сприятлива епідситуація??? Допоможіть, будь ласка.
І яку відповідальність вона може понести за умисне перекручення інформації про санепідемічну ситуацію?
Дякую!
Записан
Страниц: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 92
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!