Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 14:53 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Прививки и путешествия (африканские, восточные страны)  (Прочитано 9101 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
dkatarios
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 4
Сообщений: 27


Просмотр профиля
« : Пт, 26 Сен 2014, 09:50 »

Я работаю с беременными
И все чаще задают вопрос на теме о прививках:

- мы много путешествуем, в т.ч. Африка, дальний восток. И что, нам не делать прививку от малярии, полиемилита или тех болезней, которые характерны для каждой отдельной страны? А если делать от малярии, и она помогает, то почему мы здесь в Украине не делаем все остальные?

И я понимаю, что мне не чего сказать, я не могу взять на себя такую ответственность и сказать не прививайтесь
Да, с Котоком все понятно - благодаря активистам сайта все мои беременные получают книгу в подарок, мы обсуждаем ее на занятиях.  Там вопросов нет

Здесь непонятно:
1. Что делать с малярией, полиемилитом и другими экзотическими тропическими болезнями??? Я действительно не знаю...

2. Вплоть до того что без соответствующей прививки вы не сможете въехать в страну? как тогда?

Какие у вас мысли на эту тему?
Буду благодарна а все отзывы и ссылки по теме
Спасибо!

Записан
dkatarios
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 4
Сообщений: 27


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пт, 26 Сен 2014, 09:52 »

Вот недавно статья попалась http://www.forbes.ru/tehno/meditsina/76718-bill-geits-esli-ne-udastsya-snizit-smertnost-na-80-my-ploho-rabotaem
Самое непонятное, что я не знаю как бы я поступила, если бы мне пришлось лететь в Африку. Прививать от тех болезней или нет? Какие аргументы?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Пт, 26 Сен 2014, 10:07 »

От тех, которые обязаны для получения визы, вы никуда не денетесь. Остальные - бог зна.
Записан
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пт, 26 Сен 2014, 12:57 »

Вот недавно статья попалась http://www.forbes.ru/tehno/meditsina/76718-bill-geits-esli-ne-udastsya-snizit-smertnost-na-80-my-ploho-rabotaem
Самое непонятное, что я не знаю как бы я поступила, если бы мне пришлось лететь в Африку. Прививать от тех болезней или нет? Какие аргументы?
Коток колись писав що немає особливого толку з тих вакцин(а взагалі про який ми захист говоримо?) Прямо так текст і не приведу.
Знизити смертність на 80% можна скоріш за все вакцинатоскими махінаціями, як це прийнято з часів Дженера.
Записан
dkatarios
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 4
Сообщений: 27


Просмотр профиля
« Ответ #4 : Пт, 26 Сен 2014, 19:10 »

Вот недавно статья попалась http://www.forbes.ru/tehno/meditsina/76718-bill-geits-esli-ne-udastsya-snizit-smertnost-na-80-my-ploho-rabotaem
Самое непонятное, что я не знаю как бы я поступила, если бы мне пришлось лететь в Африку. Прививать от тех болезней или нет? Какие аргументы?
Коток колись писав що немає особливого толку з тих вакцин(а взагалі про який ми захист говоримо?) Прямо так текст і не приведу.
Знизити смертність на 80% можна скоріш за все вакцинатоскими махінаціями, як це прийнято з часів Дженера.
[/quot

Ві б ризикнули життям своїх дітей, і полетіли б до Африки без щеплень?
Я також, в цілому, не підтримую концепцію вакцини, не залежно від якості, ціни та ін... Проте...
Записан
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Вс, 28 Сен 2014, 23:56 »

Цитировать
Ві б ризикнули життям своїх дітей, і полетіли б до Африки без щеплень?
Ще раз для тих хто у танку, два запитання:

1. Щеплення захищають? Ви в цьому впевнені? Якщо віповідь негативна, тоді поясніть це і нехай вирішують самі.
2. Поствакцинальних ускладень не буде точно? Про це обов’язково рокажіть, якщо знаєте які.

Якщо б я боявся заразитися якоюсь там інфекцією, то я б з дітьми в Африку не поїхав. Взагалі Африка велика. Можна у Єгипет, можна у Зімбабве. У Болівію (хоча це не Африка) не поїду точно, принаймі поки на в’їзді вимагають щеплення від жовтої лихоманки. А дальше вирішуйте самі.
Знайома дружити літала у Тайланд з 3хрічною дитиною. Екзотика ще та. Край зі своїми інфекціями. Нічого не сталось. Як сказала одна наша знайома, котра спеціалізується на психосоматиці, діти до 3х років рідко коли хворіють чимось іншим ніж мати.

Цитировать
Я також, в цілому, не підтримую концепцію вакцини, не залежно від якості, ціни та ін... Проте...
Про те що?
« Последнее редактирование: Пн, 29 Сен 2014, 00:01 от Rainbow » Записан
dkatarios
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 4
Сообщений: 27


Просмотр профиля
« Ответ #6 : Пн, 29 Сен 2014, 10:05 »

Цитировать
Я також, в цілому, не підтримую концепцію вакцини, не залежно від якості, ціни та ін... Проте...
Про те що?
[/quote]

Страшно.
В плане вакцинации у меня три белых пятна - где нет четкого логичного понимания:
1. Если укусит бешенная собака, делать ли прививку после укуса? В травмпункте сразу же делают
2. а вдруг прививки работают, хоть некоторые? И проверить это на себе?
Есть нормальные исследования, помогает прививка от тропической лихорадки или нет?
3. Помогают ли прививки животным? В частности, от энтеробиоза и чумки?

Да, я бы не полетела в страну, где требуют прививки, но у меня мамочки есть разные, некоторые - летают. Я не могу сказать им не прививаться от тропической лихорадки!
То, что один ребенок был не привит и все ок - то это один частный случай, и его нельзя выдавать за общий

Повторюсь, я против прививок, но вот эти вопросы - я не нашла фактов никаких

П.С. слушаю Комаровского о прививках...уши "вянут"...
Записан
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #7 : Пн, 29 Сен 2014, 11:09 »

Страшно.
В плане вакцинации у меня три белых пятна - где нет четкого логичного понимания:

1. Если укусит бешенная собака, делать ли прививку после укуса? В травмпункте сразу же делают
Посилаючись на А.Котока, скажу, що потрібно, але якщо лабораторно доказано що собака така хвора сказом В травмпункті ви можете спокійно відмовитись. Просто не треба бути німими піддослідним кроликом.
2. а вдруг прививки работают, хоть некоторые? И проверить это на себе?
Теоретично працюють, а практично? Бачу одні ускладнення. Моєму однокласнику БЦЖ ніяким боком не допомогла. Ще одній моїй знайомій те не допомогла. Ще й затерта форма була, з 3го разу діагностували.
На фоні істерики з кором, була одна смерть. От тільки одна неув'язка. Помер повністю правильно щеплений. Деякі адепти Братства Святої Вакцинації скажуть що у нас вакцини неякісні. Прекрасно. У США якісні. Постійно спалахи кашлюка. Аутизм і діабет уже в масштабах епідемії(!!!). І так дальше. Читайте Котока і Мендольсона. Кращих авторів не знаю.

Есть нормальные исследования, помогает прививка от тропической лихорадки или нет?
Їх бути не може по визначенню.

3. Помогают ли прививки животным? В частности, от энтеробиоза и чумки?
Не допомагають.

Да, я бы не полетела в страну, где требуют прививки, но у меня мамочки есть разные, некоторые - летают. Я не могу сказать им не прививаться от тропической лихорадки!
Все правильно. Тільки розкажіть їм які наслідки вакцинацій бувають. Думаю, що якщо мама почує що після вакцинації вона все одно має шанси захворіти, або в гіршому випадку получити ускладнення стати інвалідом, або і навіть померти, то більшість мам задумаються. При тому нагадайте що ускладнення після вакцинацій не прийнято фіксувати. По інструкціям ВОЗ зразу заява що вакцина ні при чому, а потім вже розслідують.
Знайшов думку Котока на цю тему: http://smtp.1796kotok.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=33309&view=next#p352417

То, что один ребенок был не привит и все ок - то это один частный случай, и его нельзя выдавать за общий
Тільки таких випадків дуже багато. І дуже багато протилежних випадків. Тільки про перший випадок всі пропедерастичні новинні сайти гудять, у про другий випадок мовчать як страуси.

Повторюсь, я против прививок, но вот эти вопросы - я не нашла фактов никаких
Нескладне запитання. А які Ви хочете факти знайти?

П.С. слушаю Комаровского о прививках...уши "вянут"...
1. Доктор такой же эксперт в прививках, как мясник в вопросах вегетарианства" (с) Б Шоу. По моєму так.
2. Комаровський це чисто проплачений проект. Ви ще слухали який він иКсперт у гомеопатії.
3. Телевізійні дохтури, котрі працюють по ліцензії МОЗ іншої думки не можу мати по визначенню.
4. Ходять слухи, що насправді Комаровський проти щеплень (див. п.3,4, тоді п.1. не має змісту).
5. Комаровський явно мітить на міністра охорони здоров'я. Деякі його публікації про це говорять явно. Особливо це було ясно коли уряд двічі не судимого проФФесора розпався.
« Последнее редактирование: Пн, 29 Сен 2014, 11:24 от Rainbow » Записан
dkatarios
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 4
Сообщений: 27


Просмотр профиля
« Ответ #8 : Пн, 29 Сен 2014, 11:24 »

Страшно.
В плане вакцинации у меня три белых пятна - где нет четкого логичного понимания:

1. Если укусит бешенная собака, делать ли прививку после укуса? В травмпункте сразу же делают
Посилаючись на А.Котока, скажу, що потрібно, але якщо лабораторно доказано що собака така хвора сказом

Так прививка от бешенства работает тогда получается???

П.с. как делать короткие цитаты - нажимаю Цитировать, и цитируется все сообщение
Записан
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #9 : Пн, 29 Сен 2014, 11:29 »

Не зовсім там. Це токсин. Період інкубації сказу не малий. Тому вводять токсин, щоб організм вже хоч якось знав. Наскільки воно ефективно, питання не до мене. Можливо на цьому етапі ефективно.
Але це вже щепленням назвати не можна ніяк. Це вже явне лікування, а не "профілактика".
Плюс до того в даній метод попадання збудника однаковий. Тому можна припустити, що все таки воно якось допомагає у випадку зараження.
« Последнее редактирование: Пн, 29 Сен 2014, 11:32 от Rainbow » Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #10 : Пн, 29 Сен 2014, 11:31 »

как делать короткие цитаты - нажимаю Цитировать, и цитируется все сообщение
Разделяйте вручную:

Код:
[quote author=dkatarios link=topic=1458.msg18304#msg18304 date=1411982642]цитата 1[/quote]
текст 1

[quote author=dkatarios link=topic=1458.msg18304#msg18304 date=1411982642]цитата 2[/quote]
текст 2
« Последнее редактирование: Пн, 29 Сен 2014, 11:53 от Mike » Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!