Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Ср, 24 Апр 2024, 13:18 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Медична довідка про стан здоров’я для дитини, яка не відвідувала днз  (Прочитано 23702 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
День-Ночь
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 3


Просмотр профиля
« : Пт, 03 Окт 2014, 15:20 »

Доброго дня, прошу вас пояснити, який порядок надання  Медичної довідка про стан здоров’я для дитини, яка не відвідувала дитячий садок  більше двох днів.
Сьогодні зіштовхнулися з такою ситуацією: повернулися з відпустки, були за кордоном і пішли до Амбулаторії загальної практики сімейної медицини з метою отримання такої довідки.

На момент звернення до реєстратури наш дільничий педіатр вже закінчила прийом.  На моє питання "який лікар перебуває в цей чс на прийомі" працівник мед. установи взагалі напрвила до терапевта, а не педіатра, я щае раз запитала про прийом педіатра, на що отримала відповідь, після уточнення адреси мого проживання, що дільничний педіатр на той час вже закінчив прийом, і таку довідку може лше він видати. Я повідомила, що ми щойно повернулися і потрібно оглянути дітей, оскільки м були відсутні більше 11 днів.Знову я почула відповідь, що байдуже до дітей. дільничий лікар пішла, а інший не буде оглядати дітей.

Втретє на моє запитання в реєстратурі хто з лікарів зараз на прийомі мені повідомили, що я можу звернутися лише до свого дільничого педіатра за такою довідкою.
В результаті я просто пішла на прийом до лікаря, який  в цей час був на прийомі. Медсестра цього лікаря теж повідомила, що ми повинні обслуговуватися за адресою у лікаря, якого ми обрали для себе. Довідку таки нам видали, але при цьому лікарь дітей не оглянув, не запитав чи хворіли за ці 2 тижні, тимпаче, що я повідомила про те, що ми не вдома перебували, а були в іншій країні, запису про перебування та прийомі, видачі довідки в мед. карту звесно лікар не вніс.
Лише медична сестра перевірила голови дітей на педикульоз. При цьому на нас було потрачего дорогоцінного часу медсестрі в 2 хв, з постійним повторенням, що лише дільничий педіатр може надати довідку.
Така поведінка медичних працівників дивує і обурює, оскілько першочерговим повинно бути життя і здоровя дітей, а не небажання попрацювати замість аншого лікаря.

Країна змінилася, але окремі працівники ніяк не хочуть працювати на благо народу в новій країні.

У мене питання такого змісту:
1. Чи можу я звертатися за отриманням данної довідки про стан здоров’я для дитини в садочок, яка не відвідувала дитячий садок або школу  більше двох днів до будь-якого педіатра, чи лише до того, який має відношення до нашої територіальності? Чим це регламентуєтьмя, де можно на законодавчому чи нормативному підгрунті про це прочитати?
2. Чи повинен був педіатр оглянути дітей?
3. Чи потрібно вносити в медичну карту дитини запис про видачу такої довідки?
4. Чи є встановленний зразок такої довідки, якщо є, то де це відображено


« Последнее редактирование: Пт, 03 Окт 2014, 16:16 от День-Ночь » Записан
День-Ночь
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 3


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пт, 03 Окт 2014, 15:21 »

зі свого боку я в ел. вигляді направила запит, скарги до МОЗ, ГУ охорони здоровья , але не сподіваюся на конкретну і розгорнуту відповідь.
Хоч би взагалі прочитали матеріал.
Записан
An-Ytka
Пользователь
**

Київ

Рейтинг: 9
Сообщений: 51


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Пт, 03 Окт 2014, 16:07 »

Знайоме прізвище, наша поліклініка, наша лікар...
Записан
День-Ночь
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 3


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пт, 03 Окт 2014, 16:22 »

бывает и такое Строит глазки
Записан
Rainbow
Пользователь
**

Рейтинг: 7
Сообщений: 77


Просмотр профиля
« Ответ #4 : Пн, 06 Окт 2014, 14:09 »

Бюрократ ніколи не поміняється просто так. Зніміть рожеві окуляри.
Записан
Eleter
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 4


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Чт, 25 Фев 2016, 12:24 »

Здравствуйте, хотелось бы поднять эту тему снова. Столкнулась с такой ситуацие в г. Ирпень. В садике требуют "визу" участкового врача на справке(отсутсвовали более 3-х дней), о том что ребенок не перебывал в контакте с инфекционными больными. Ссылаются на то, что только участковый врач может знать, кто в нашем многоэтажном доме болеет инфекционными болезнями. Вообщем какой-то бред.. Ходили в сад в Киеве, также знаю, что в других городах Киевской области такой "придуманной" нормы нет. Кто-то что-то может узнал? я уже звонила в районный СЕС с просьбой указать нормативку на которую они ссылаются. Сказали перезвонить на след.день:)
Записан
Ирина Мороз
Новичок
*

Днепропетровск

Рейтинг: 5
Сообщений: 23


Просмотр профиля
« Ответ #6 : Чт, 25 Фев 2016, 13:36 »

Вы можете получать медицинские услуги у любого врача, который может предоставлять такие услуги. Не обязательно по месту жительства. Таким образом, если вы наблюдаетесь в частной клинике или просто не по месту жительства, то данный врач однозначно будет не в курсе, что там творится на вашей улице или в  многоэтажке. И что? Справку не имеет права выдавать? Имеет. К слову, ни разу не обращалась к участковому педиатру. Даже не знаю, где амбулатория по месту жительства.
Записан
Eleter
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 4


Просмотр профиля
« Ответ #7 : Чт, 25 Фев 2016, 14:50 »

В том то и дело. Что в Киеве такой проблемы не было. Принимали справки с частных клиник. Медсетры в садике разводят руками и ссылаются на врача из СЕС. Я уже дозвонилась в СЭС Ирпенского района. Сослаться на нормативный акт, говорящий, что отметка участковго педиатра об остутсвии конакта ребенка с инфекционными больными обязательна, они не могут. Просто говрят, что только участковый врач может подтвердить остутсвтие такого контакта т.к. участковый ведет учет таких больных. Позвонила на горячую линию ДОЗ Киевской гособладминистрации - посоветовали обратится с данным вопросом в Управление образования городского совета г. Ирпеня.
Бред....
Записан
0льга
Глобальный модератор
*****

украина

Рейтинг: 27
Сообщений: 483


Просмотр профиля
« Ответ #8 : Чт, 25 Фев 2016, 16:17 »

Яку саме довідку вимагає Ваш садок? Якщо довідку про стан здоров’я - підходить будь-який лікарняний заклад. Довідку про епідоточення - тільки дільничний лікар.
Записан

Народ, не имеющий национального самосознания, есть навоз, на котором произрастают другие народы. Столыпин П.А.
Eleter
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 4


Просмотр профиля
« Ответ #9 : Чт, 25 Фев 2016, 16:33 »

Имеется в виду Довідку про стан здоров'я. На сколько я понимаю, "довідка про епідеміологічне оточення" нужна только на момент оформления в садик. Мы уже ходим в сад, остутствовали в саде больше трех дней по причине болезни. Как доказать садику и СЕС, что наличие подписи участкового врача не является обязательной в справке о состоянии здоровья?
Записан
0льга
Глобальный модератор
*****

украина

Рейтинг: 27
Сообщений: 483


Просмотр профиля
« Ответ #10 : Чт, 25 Фев 2016, 20:11 »

Знайшла отаке, але тут ні словом про довідку: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE23902.html
Записан

Народ, не имеющий национального самосознания, есть навоз, на котором произрастают другие народы. Столыпин П.А.
Eleter
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 4


Просмотр профиля
« Ответ #11 : Чт, 25 Фев 2016, 20:20 »

Спасибо,  там как раз есть пункт 14.2 в котором говорится о справке "14.2. Діти з ознаками захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного захворювання або тимчасової відсутності дітей за інших причин протягом 3 днів включно прийом дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. У довідці лікарем-педіатром вказуються рекомендації щодо індивідуальних особливостей режиму дитини-реконвалесцента на перші 10 - 14 днів." 
Не знаю,  буду конечно на него ссылаться. Главное,  чтоб услышали Улыбка  спасибо огромное ещё раз
Записан
0льга
Глобальный модератор
*****

украина

Рейтинг: 27
Сообщений: 483


Просмотр профиля
« Ответ #12 : Чт, 25 Фев 2016, 23:58 »

И как я просмотрела...? Грустный
Удачи Вам!!!
Записан

Народ, не имеющий национального самосознания, есть навоз, на котором произрастают другие народы. Столыпин П.А.
An-Ytka
Пользователь
**

Київ

Рейтинг: 9
Сообщений: 51


Просмотр профиля
« Ответ #13 : Чт, 26 Мая 2016, 19:59 »

http://strana.ua/articles/analysis/14665-3-glavnyh-novovvedeniya-v-detskih-sadah.html
24 травня відмінили довідки в дитсадок після 3 днів пропуска.

Наказ МОЗ №234 від 24.03.2016 Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів:
Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. У довідці лікарем-педіатром або лікарем загальної практики - сімейним лікарем вказуються рекомендації щодо індивідуальних особливостей режиму дитини-реконвалесцента на перші 10 - 14 днів.
Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.

Діє з 24 травня 2016.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!