Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 29 Мар 2024, 16:19 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: "Неправомірні" дії педіатра  (Прочитано 11276 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Щаслива
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 7



Просмотр профиля
« : Вс, 08 Ноя 2015, 19:43 »

Всім доброго дня! Звертаюсь з таким питанням, та можливо почую пораду, що краще зробити в даній ситуації. У нас двоє діток, дуже бажаних та довгоочікуваних. 2 місяці назад вони захворіли, все минулось. Але в старшого хлопчика дуже знизився імунітет, і він знову захворів. Все почалось з високої температури, викликали невідкладну допомогу, лікар сказав, що потрібно лікувати горло. 2 дні даємо ліки, почав кашляти і то дуже сильно. Чоловік пішов до дільничого педатра на прийом. Наперед напишу, що вона 2 дні підряд дзвонила і запрошувала прийти та зробити щеплення, в зв"язку з масовою імунізацією. Я сказала, що діти хворі. В кабінеті чоловік сказав, що ми відмовляємось від щепленнь. Дала надрукований бланк відмови, чоловік підписав. (Щодо щеплень, ми взагалі від них відмовляємось, та плануємо йти в садок в наступному році). Після цього почала огляд дитини, послухала, подивилась горло, та каже, що кашляє як при бронхіті. З медсестрою почала радитись, при постановці діагнозу. Чоловіка це насторожило та здивувало. Далі пише, діагноз - обструктивний бронхіт, та направляє в інфекційну на лікування. Чоловік, запитує, це точний діагноз, та чи не можна лікуватись дома, вона сказала, що нічим не зможе допомогти. Він іде до іншого педіатра на прийом, щоб впевнитись остаточно в правильності діанозу. Ще один педіатр перевіряє стан дитини, та каже, що в нього гострий трахеїт та призначає відповідне лікування, про попередній діагноз він не сказав. Далі іде до педатра з іншої лікарні, про попередні діагнози сказав, але не уточнив, що його направили в інфекційну лікарню на лікування. Цей лікар каже, теж трахеїт і ніякого бронхіту немає і близько. Що мені робити в такому випадку та чи можу я писату скаргу та куди саме? Я не хочу, щоб така халатність залишилась безнаказаною.  Дякую за розуміння.
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Вс, 08 Ноя 2015, 20:06 »

При сомнениях в диагнозе лучше обратиться к врачу, которого рекомендуют знакомые, можно в платную клинику.

Участковые педиатры бывают просто некомпетентные, у нас такое было недавно - лечили от бронхита 2 недели и всё никак не выздоравливает, решили пойти в платную клинику - обнаружилась пневмония, слава Богу, всё обошлось.
Записан

Щаслива
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 7



Просмотр профиля
« Ответ #2 : Вс, 08 Ноя 2015, 20:23 »

А може бути такий варінт, що педіатр так зробила,  тому що чоловік відмовився від щеплень, ще від двох дітей.
Записан
saba1311
Новичок
*

Рейтинг: 3
Сообщений: 49



Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пн, 09 Ноя 2015, 11:16 »

якщо  і може, аби була точнісенька отмазка -ваши діти в стаціонарі, то тут наврядчи докажете умисел
Записан
Щаслива
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 7



Просмотр профиля
« Ответ #4 : Пн, 09 Ноя 2015, 11:47 »

А хтось бачить сенс у тому, щоб поскаржитись на неї головному дікарю чи завідуючій? Чи можна зробити, щоб змінили дільничого на дільниці?
Записан
infigirl
Постоялец
***

Рейтинг: 2
Сообщений: 130


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Пн, 09 Ноя 2015, 13:01 »

Щаслива, надо хотя бы начинать жаловаться на них. Достали. Я бы написала жалобу.
Я писала глав. врачу жалобу, когда ребенок из-за их халатности получил ВЭБ к бронхиту. Звонила и жаловалась, когда врачиха в приемном покое решила, что она королева.
Напишите жалобу и пусть бы другие так делали. Может, тогда бы врачи боялись и не назначали что попало. Например, а/б при каждой болезни.
Записан
Щаслива
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 7



Просмотр профиля
« Ответ #6 : Пн, 09 Ноя 2015, 14:22 »

Я якраз і налаштована писати скаргу, завтра планую піти до головного. Чи це в майбутньому відобразиться на тому, що я хочу влаштувати діток в садок без щеплень?
Записан
Ирина Мороз
Новичок
*

Днепропетровск

Рейтинг: 5
Сообщений: 23


Просмотр профиля
« Ответ #7 : Пн, 09 Ноя 2015, 17:27 »

Может, я ошибаюсь. Но я не вижу в действиях педиатра чего-то "неправомерного". Педиатр, видимо, сомневалась в своем диагнозе и направила фактически в вышестоящее лечебное учреждение для уточнения диагноза и назначения лечения. Ну не могла она вам прямо сказать, что сомневается в диагнозе. Так что это не самый худший вариант. Хуже было бы, если бы поставила ошибочный диагноз и назначила лечение.
Записан
Щаслива
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 7



Просмотр профиля
« Ответ #8 : Пн, 09 Ноя 2015, 17:55 »

Может, я ошибаюсь. Но я не вижу в действиях педиатра чего-то "неправомерного". Педиатр, видимо, сомневалась в своем диагнозе и направила фактически в вышестоящее лечебное учреждение для уточнения диагноза и назначения лечения. Ну не могла она вам прямо сказать, что сомневается в диагнозе. Так что это не самый худший вариант. Хуже было бы, если бы поставила ошибочный диагноз и назначила лечение.

Ні, не зовсім так. Педіатр була впевнена в діагнозі, та направила на лікування в обласну інфекційну лікарню. Вона направила на лікування, а не на уточнення діагнозу. Про наслідки лікування антибіотиками, ми знаємо. В ітозі вона і поставила помилковий діагноз, та хотіла, щоб мою дитину накачували антибіотиками.
Записан
Olga-G
Постоялец
***

Рейтинг: 3
Сообщений: 127


Просмотр профиля
« Ответ #9 : Пт, 04 Дек 2015, 14:08 »

Всім доброго дня! Звертаюсь з таким питанням, та можливо почую пораду, що краще зробити в даній ситуації. У нас двоє діток, дуже бажаних та довгоочікуваних. 2 місяці назад вони захворіли, все минулось. Але в старшого хлопчика дуже знизився імунітет, і він знову захворів. Все почалось з високої температури, викликали невідкладну допомогу, лікар сказав, що потрібно лікувати горло. 2 дні даємо ліки, почав кашляти і то дуже сильно. Чоловік пішов до дільничого педатра на прийом. Наперед напишу, що вона 2 дні підряд дзвонила і запрошувала прийти та зробити щеплення, в зв"язку з масовою імунізацією. Я сказала, що діти хворі. В кабінеті чоловік сказав, що ми відмовляємось від щепленнь. Дала надрукований бланк відмови, чоловік підписав. (Щодо щеплень, ми взагалі від них відмовляємось, та плануємо йти в садок в наступному році). Після цього почала огляд дитини, послухала, подивилась горло, та каже, що кашляє як при бронхіті. З медсестрою почала радитись, при постановці діагнозу. Чоловіка це насторожило та здивувало. Далі пише, діагноз - обструктивний бронхіт, та направляє в інфекційну на лікування. Чоловік, запитує, це точний діагноз, та чи не можна лікуватись дома, вона сказала, що нічим не зможе допомогти. Він іде до іншого педіатра на прийом, щоб впевнитись остаточно в правильності діанозу. Ще один педіатр перевіряє стан дитини, та каже, що в нього гострий трахеїт та призначає відповідне лікування, про попередній діагноз він не сказав. Далі іде до педатра з іншої лікарні, про попередні діагнози сказав, але не уточнив, що його направили в інфекційну лікарню на лікування. Цей лікар каже, теж трахеїт і ніякого бронхіту немає і близько. Що мені робити в такому випадку та чи можу я писату скаргу та куди саме? Я не хочу, щоб така халатність залишилась безнаказаною.  Дякую за розуміння.


Якщо у вас є час, сили і бажання, .то можна звісно справедливість спробувати навести. Ви виграєте це точно, але чи варте воно ваших зусиль. НАм так колись отіт поставила зав дитячої консультації (!) назначила антибіотик і сказала без антибіотику не можна! Я звісно ж ніякого антибіотику малому не давала, і все пройшло, вилікувала дитину на свій  страх і ризик простим Септефрілом від горла. І це не просто педіатр, це людина на посаді завідувача!!!

Нічого не доказувала, просто до неї більше не іду.
Записан
Щаслива
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 7



Просмотр профиля
« Ответ #10 : Пт, 04 Дек 2015, 17:45 »

Дякую за відповідь. До речі, я ходила до завідуючою дитячої поліклініки. Розказала суть, ну і звичайно вона її з таким натхненням захищала та виправдовувала, але я ж знаю, що і як було. В моїх очах таким лікарям виправдання немає. Цей похід закінчився нічим, тобто цього педіатра ніяк не покарають. Все залишиться на тому рівні, який і був до цього.
Записан
maximbo
Новичок
*

Рейтинг: 2
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #11 : Вт, 14 Июн 2016, 08:18 »

Может, я ошибаюсь. Но я не вижу в действиях педиатра чего-то "неправомерного". Педиатр, видимо, сомневалась в своем диагнозе и направила фактически в вышестоящее лечебное учреждение для уточнения диагноза и назначения лечения. Ну не могла она вам прямо сказать, что сомневается в диагнозе. Так что это не самый худший вариант. Хуже было бы, если бы поставила ошибочный диагноз и назначила лечение.

Однозначно ошибаетесь. Все пытаются снять с себя ответственность и отправить к кому-нибудь другому, так сказать с больной на здоровую голову переложить, мне тоже надоело это.

Я уже месяц катаюсь, пытаюсь мед. отвод получить после БЦЖита ребенку, для садика. Педиатр направляет к фтизиатру, фтизиатр направляет к хирургу, хирург обратно к фтизиатру, фтизиатр обратно к педиатру, педиатр к иммунологу, иммунолог к педиатру, круг замкнулся...
Все врачи находятся в разных больницах, и надо от одного до другого кататься по городу. До 100 км. в день накатываю, а воз и ныне там...

Зачем такая медицина вообще нужна? Лучше может без нее? Про клятву Гиппократа вообще молчу...
« Последнее редактирование: Вт, 14 Июн 2016, 08:19 от maximbo » Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!