Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 29 Мар 2024, 10:20 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Правець/столбняк  (Прочитано 4595 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Marina_s
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« : Вс, 18 Сен 2016, 12:37 »

Допоможіть будь ласка порадою. Дитина 3 роки вчора розсікла брову, рана була глибока. В лікарню поїхали зразу, промили, обробили, зашили. Дитина не щеплена. Чи є вирогідність в даному випадку заразитись правцем? Лікар коли зашивав за щеплення не питав. Дякую всім за відповідь.
Записан
An-Ytka
Пользователь
**

Київ

Рейтинг: 9
Сообщений: 51


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Вс, 18 Сен 2016, 13:47 »

Вірогідність тільки теоретична. Навіть якщо там були бактерії правця (а вони не скрізь валяються) то кров`ю все вимилось. А зразу промивши-обробивши, ви не залишили правцю шансів.
Можете звернутись до лікаря, який обробляв рану, спитати його про правець. Тільки треба правильно сформулювати питання. Наприклад так: "Ви нічого не говорили про щеплення від правця (екстренну профілактику правця) тому що в цій рані нема умов для правця?"
І самі розберіться в яких ранах є умови для розвитку правця, а в яких нема. Тому що не всі лікарі є професіоналами.
Мій син розсік лоб в 2 роки, теж зашивали. Щодо правця я не переживала, тому що бачила рану і знала що в таких ранах правця не буває.
Записан
Marina_s
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Вс, 18 Сен 2016, 19:58 »

Дякую Вам за відповідь) я теж читала, якщо рана кровоточить, (а в нас крові дуже багато було) ,і є доступ кисню то сироватку від правцю не роблять, Просто переживала, бо такого раніше не траплялось.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!