Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Сб, 27 Апр 2024, 10:06 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: крик душі  (Прочитано 3810 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
elena_
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 1


Просмотр профиля
« : Пт, 29 Авг 2008, 15:37 »

я за освітою медпрацівник, тобто мене вчили що щеплення це добре і так далі. але під час вагітності мені до рук потрапила книжка "безжальна імунізація" яка примусила мене задуматись. хочу поділитись своїми роздумами.
ми кажемо що системи новонародженої дитини не досконалі (згадайде як ми боїмося щоб на дитину хтось не дай Боже чхнув чи кашлянув, з тих же переконань породіль тримають "під замком" пологового будинку) і тут вводимо в організм цього крихітного створіння отруту (чужорідний білок, алерген) і не просто вводимо а впорскуємо всередину організму - в тканини, в кровоток. де тут логіка?!

нещодавно мала дискусію з одним із педіатрів:
педіатр: твою дитину не візьмуть до дитсадка
я: за Конституцією вона має право на освіту
педіатр: а чому мої діти мають наражатись на небезпеку через те що твоя нещеплена?

і так дійсно подумати а чим моя нещеплена дитина може бути небезпечною для щеплених?! за їхньою ж логікою вони не мають захворіти бо вони  щеплені, чи не так?!


головне що є такі сайти як цей, які допомогають нам встояти і зберегти здоров'я дітей так як ми вважаємо за потрібне. можливо незабаром настануть часи коли Держава повернеться обличчям до людей  і припинить поголовну вакцинацію!
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!