Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 26 Апр 2024, 17:02 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 [2] 3 4 5
  Печать  
Автор Тема: Помогите советом  (Прочитано 91094 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #15 : Вс, 18 Авг 2013, 11:15 »

В ГОРОНО я так понимаю у нас в городе Управление Образования(мы ходили туда к начальнику,он сказал,что она должна взять,так как существует закон об образовании),но он ей же не звонил хотя бы,ничего,мы слова передали ей,но...что это для нее.
..то есть я понимаю надо писать на имя заведующей и ей же принести,а регистрировать в Упр.Образования?!Так ?
а где найти образец,помогите,пожалуйста,а то в голове вертится многое,а составить не могу.
И еще: СЭС имеет к этому какое-то отношение или нет?
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #16 : Вс, 18 Авг 2013, 14:11 »

В ГОРОНО я так понимаю у нас в городе Управление Образования(мы ходили туда к начальнику,он сказал,что она должна взять,так как существует закон об образовании),но он ей же не звонил хотя бы,ничего,мы слова передали ей,но...что это для нее.... а где найти образец,помогите,пожалуйста,а то в голове вертится многое,а составить не могу.
Смотрите: если Вы к нач.отдела образования (Таргонскому?) уже ходили и он с Вашими доводами соглашался, значит, куйте железо, пока горячо Улыбка
Пишите сразу два заявления - в гороно облоно и в садик. В садик - «Прошу принять... Мед.документы оформлены согласно законодательству... Оплату питания гарантируем...». В облоно - примерно как тут (только у Вас Положение об облоно слегка другое, посмотрите по тексту и поправьте цитаты)

..то есть я понимаю надо писать на имя заведующей и ей же принести,а регистрировать в Упр.Образования?!Так ?
Регистрировать нужно там, куда Вы несёте заявление: в садик - так в садике. Другое дело, что они, скорее всего, откажутся это делать. Тогда просто отдайте, зайдите на почту и отправьте им заказное с описью вложения - почтовая квитанция будет Вашим доказательством подачи заявления. Да и на телефон снять не вредно будет.

И еще: СЭС имеет к этому какое-то отношение или нет?
Никакого. Любого, кто будет говорить Вам обратное, спрашивайте, на основании какого НПА он Вам такое говорит. Короче, о СЭС забудьте.
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #17 : Вс, 18 Авг 2013, 21:24 »

Цитировать
если Вы к нач.отдела образования (Таргонскому?)
нет ///// его фамилия
Тогда кто именно в саду должен регистрировать это заявление?
« Последнее редактирование: Чт, 05 Сен 2013, 13:57 от Sliras » Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #18 : Вс, 18 Авг 2013, 21:46 »

Секретарь. Если есть. Если нет - у зав.садиком спросите Улыбка

P.S. Сильно вряд ли они Вам что-то зарегистрируют. Поэтому отдайте зав.садиком заявление, записав это на телефон, потом можете еще по почте с уведомлением и описью послать.
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #19 : Вс, 18 Авг 2013, 22:51 »

Спасибо за помощь! Буду составлять заявление,то есть переводить на укр.(где-то видела в инете образец по-русски).И заявление на точность закрепленного за нами места в саду)
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #20 : Пн, 19 Авг 2013, 06:20 »

Спасибо за помощь! Буду составлять заявление,то есть переводить на укр.(где-то видела в инете образец по-русски).И заявление на точность закрепленного за нами места в саду)
посмотрите сообщения в личке
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #21 : Пн, 19 Авг 2013, 18:49 »

Цитировать
Вы ж, вроде, у начальства были? Вот этому начальству и пишите!
Да,были,но вы же посоветовали писать в облоно,а я спрашиваю как узнать туда адрес или тел?
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #22 : Пн, 19 Авг 2013, 18:49 »

Цитировать
Вы ж, вроде, у начальства были? Вот этому начальству и пишите!
Да,были,но вы же посоветовали писать в облоно,а я спрашиваю как узнать туда адрес или тел?
мы были в гороно
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #23 : Пн, 19 Авг 2013, 19:30 »

Цитировать
Вот этому начальству и пишите!
Пишу Строит глазки Да незнаю как верхушку(кому)написать!как-то длинно получается!!!Просто это самое правильное название нашего гороно...
                                                                Начальнику відділу
                                                               Управління освіти ''город''виконавчого комітету
                                                                П І Б

           Правильно звучит? В замешательстве
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #24 : Пн, 19 Авг 2013, 19:51 »

Еще решила спросить Непонимающий ::)простите надоедливого комара Строит глазки
Цитировать
Вариант для гороно, совместное творчество с treasury:

===================

Зав.деп.освіти

Заява
щодо дій зав.садочком <№№№>

У <ДАТА> мною була написана заява про вступ моєї дитини <ПІБ> <Р.Н.> до дошкільного навчального закладу <№№№> <НАЗВА>. Однак, всупереч ст. 15, 18, 19, 20 ЗУ «Про звернення громадян», моя заява не була розглянута по суті, а також письмова відповідь з посиланням на Закон із зазначенням порядку оскарження мені надана не була.

Натомість, незважаючи на чіткі норми
1) ст. 53 Конституції («Кожен має право на освіту.... Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної... освіти в державних і комунальних навчальних закладах»);
2) рішення Конституційного суду № 5-рп/2004 від 04.03.2004 р. («доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права  на  освіту  на  принципах  рівності,  визначених статтею 24 Конституції.. означає,  що нікому  не  може бути  відмовлено  у  праві  на  освіту»);
3) ст. 8 Конституції («Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії»),
мені було устно відмовлено в отриманні моєю дитиною освіти освіту в цьому закладі.

У усній розмові зав.садочком <№№№> <ПІБ> посилалася на ст. 15 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб». Однак, норма цієї статті у даному випадку суперечить ст. 53 Конституції України про право на освіту, а тому, згідно ст. 8 Конституції, НЕ МОЖЕ БУТИ ЗАСТОСОВАНА.

Такої ж думки притримується МОНмолодьспорт, яке у своєму листі №1/9-389 від 25.05.2011 р., проаналізувавши законодавство про освіту В ЦІЛОМУ (а не одну тільки ст. 15, як це зробила зав.садочком <ПІБ> та МОЗ у своєму листі №4.25-58/3095 від 30.11.2007 р.), зробила такий висновок:

«відмова керівника дошкільного навчального закладу у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень СУПЕРЕЧАТЬ діючому законодавству України. За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із ВИСНОВКОМ ЛІКАРЯ, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ПРИЙНЯТИ дитину до закладу»

Отже, у діях зав.садочком <ПІБ> вбачається ознаки злочину, передбаченого ст. 183 (незаконна  відмова у прийнятті до навчального закладу), 367 (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам) КК України.

Згідно <АБЗ. 6 РОЗД. 3> Положення про Управління освіти виконавчого комітету <МІСТО/ОБЛ> ради, завданням управління, зокрема, є створення у межах своїх повноважень умов для реалізації однакових прав громадян України на освіту.

Згідно <РОЗД. 4> Управління здійснює такі функції, як контроль щодо дотримання Державного стандарту загальної середньої освіти у місті, керівництво і контроль діяльності дошкільних навчальних закладів, контроль дотримання навчальними закладами комунальної власності законодавства у сфері освіти, державних вимог щодо змісту, рівня і обсягу освітніх послуг, вживає заходів щодо захисту прав та інтересів неповнолітніх.

<СЕКТОР ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ> Управління освіти створює в межах своїх повноважень умови для реалізації прав на отримання дошкільної освіти, організовує виконання актів законодавства у сфері дошкільної освіти та здійснює контроль за їх виконанням, забезпечує захист прав учасників навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах міста, здійснює управління дошкільними навчальними закладами, здійснює контроль за додержанням вимог законів та інших нормативно-правових актів у сфері дошкільної освіти керівниками дошкільних навчальних закладів.


З огляду на вищенаведене, прошу:
1. реалізувати гарантоване ст. 53 Конституції право на отримання освіти в комунальних закладах шляхом зобов'язання зав.садочком Бугайової А.П. прийняти мою дитину до ДНЗ <№№№> <НАЗВА>;
2. проконтролювати виконання зав.садочком <ПІБ> виконання Вашого припису;
3. попередити зав.садочком <ПІБ> щодо необхідності додержання вимог законів та інших нормативно-правових актів у сфері дошкільної освіти В ЦІЛОМУ, а не лише виключно однієї ст. 15 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб»;
4. попередити мене за <ТЕЛ> не пізніше, ніж за 24 год. до початку розгляду моєї скарги по суті для забезпечення моєї присутності при розгляді згідно ст. 18 ЗУ «Про звернення громадян» - я хочу бути присутнім при розгляді моєї заяви.

У разі неможливості вступу моєї дитини до ДНЗ <№№№> <НАЗВА>, прошу:
5. організувати вступ моєї дитини до іншого дошкільного навчального закладу поруч із нашим місцем проживання;
6. або іншим чином організувати реалізацію нашого права на отримання дошкільної освіти згідно Державного стандарту.

У разі відмови в задоволенні вимог щодо дотримання норми ст. 53 Конституції,  викладених у  заяві, згідно ст. 15 ЗУ Про звернення громадян», прошу довести це до мого відома в письмовій формі на вказану поштову адресу із посиланням на законодавство і викладенням  мотивів  відмови,  а  також  із роз'ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.

Через неможливість користування послугами державних та/або комунальних дошкільних навчальних закладів та необхідність виходу на роботу дружини, ми будемо вимушені тимчасово користуватися послугами няні/репетитора, договір з якою буде оформлено відповідно до чинного законодавства для подальшого відшкодування посадовими особами, винними у порушенні права нашої дитини на освіту у зазначених закладах, у судовому порядку.

Одночасно із цим, при тривалій неможливості реалізації конституційного права моєї дитини на освіту я буду вимушений у відповідності до ст. 55, 56, 214 КПК звернутися до прокуратури із заявою про злочин, передбачений ст. 367 КК.
Згідно <АБЗ. 6 РОЗД. 3>
Згідно <РОЗД. 4>
<СЕКТОР ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ>
что это?ничего добавить не надо?сектор...???не надо на этом месте прописать название нашего сада???
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #25 : Пн, 19 Авг 2013, 22:16 »

Згідно <АБЗ. 6 РОЗД. 3>
Згідно <РОЗД. 4>
<СЕКТОР ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ>
что это?ничего добавить не надо?сектор...???не надо на этом месте прописать название нашего сада???
Смотрите текст Положения о Вашем упр. образования. И ищете похожие предложения.

И должно получиться вот такое:

Цитировать
Згідно <АБЗ. 6 РОЗД. 3> Положення про Управління освіти виконавчого комітету <МІСТО/ОБЛ> ради, завданням управління, зокрема, є створення у межах своїх повноважень умов для реалізації однакових прав громадян України на освіту.
«Згідно П.2.2 Положення про УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, завданням управління, зокрема, є створення у межах своїх повноважень умов для реалізації однакових прав громадян України на освіту.»

Цитировать
Згідно <РОЗД. 4> Управління здійснює такі функції, як контроль...
«Згідно П.2.3 Управління здійснює такі функції, як контроль...»

Цитировать
<СЕКТОР ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ> Управління освіти створює в межах своїх повноважень умови...
«УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ здійснює такі функції, як контроль...»


Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #26 : Пн, 19 Авг 2013, 22:20 »

Цитировать
Вы ж, вроде, у начальства были? Вот этому начальству и пишите!
Да,были,но вы же посоветовали писать в облоно,а я спрашиваю как узнать туда адрес или тел?

Вот этому гражданину и пишите:
Горбач его фамилия
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #27 : Чт, 05 Сен 2013, 14:04 »

пробиваемся в сад без прививок.Помогите,пожалуйста,найти заявление на педиатра,который не хочет подписать карту после прохождения медосмотра.В карте написала:Консультация иммунолога..
Сказала,вышел какой-то приказ новый и мы не можем подписать...
Ребенок здоров,всех специалистов прошел.
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #28 : Чт, 05 Сен 2013, 14:40 »

Цитировать
пробиваемся в сад без прививок.Помогите,пожалуйста,найти заявление на педиатра,который не хочет подписать карту после прохождения медосмотра.В карте написала:Консультация иммунолога..
Сказала,вышел какой-то приказ новый и мы не можем подписать...
Ребенок здоров,всех специалистов прошел.
Ну,не могу я найти!!!Помогите,пожалуйстааааа! Отзовитесь! Кто-нибудь..Срочно надо.
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #29 : Пн, 16 Сен 2013, 15:23 »

Медсестра детсада сказала  отказ от прививок подписать в СЭС, а потом нести ей. Надо ли ? зачем? Непонимающий В замешательстве
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Страниц: 1 [2] 3 4 5
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!