Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 19 Апр 2024, 20:02 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 [3] 4 5
  Печать  
Автор Тема: Помогите советом  (Прочитано 90544 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Кузькина мать
Пользователь
**

Одесская обл.

Рейтинг: 9
Сообщений: 98



Просмотр профиля
« Ответ #30 : Пн, 16 Сен 2013, 15:37 »

Медсестра детсада сказала  отказ от прививок подписать в СЭС, а потом нести ей. Надо ли ? зачем? Непонимающий В замешательстве
Ну во-первых попросите показать на основании чего она это требует, во-вторых скажите, что это должны были сделать мед. работники вашей поликлиники, где вы писали отказ, согласно ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ І ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ ТА ТУБЕРКУЛІНОДІАГНОСТИКИ -  п. 21. Факт відмови від щеплень з позначкою про те, що медичним працівником надані роз’яснення про наслідки такої відмови, оформляється за формою № 063-2/о, підписується як громадянином (при щепленні неповнолітніх - батьками або іншими законними представниками, які їх замінюють), так і медичним працівником, про що повідомляється до територіальної СЕС. Думаю так. Я тоже сегодня отнесла оформленную форму с выводом ЛКК и фразой в садик, так м.с. тоже заикнулась про СЭС, но зав. садом ей сказала, что я туда не должна идти,что от меня только требовалось разрешение ЛКК.
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #31 : Пн, 16 Сен 2013, 15:43 »

Кузькина мать! Хвастайте! Как ЛКК?
Записан
Кузькина мать
Пользователь
**

Одесская обл.

Рейтинг: 9
Сообщений: 98



Просмотр профиля
« Ответ #32 : Пн, 16 Сен 2013, 20:04 »

Кузькина мать! Хвастайте! Как ЛКК?
Свою историю напишу в темке "путь в сад без прививок" Веселый
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #33 : Вт, 17 Сен 2013, 13:09 »

Кузькина мать, а как это должны были сделать медработники, если мы только что напечатали отказ и отнесли в медкабинет в сад? В поликлинике в амбул.карте есть такой же отказ на имя педиатра и нам не говорили, чтоб его же подписала СЭС.
Цитировать
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ І ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ ТА ТУБЕРКУЛІНОДІАГНОСТИКИ -  п. 21. Факт відмови від щеплень з позначкою про те, що медичним працівником надані роз’яснення про наслідки такої відмови, оформляється за формою № 063-2/о, підписується як громадянином (при щепленні неповнолітніх - батьками або іншими законними представниками, які їх замінюють), так і медичним працівником, про що повідомляється до територіальної СЕС.
Здесь ПОВИДОМЛЯЕТЬСЯ до СЭС, а не подписывает СЭС.
Значит, ничего не надо нести в СЭС, правильно я поняла?
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #34 : Вт, 17 Сен 2013, 13:20 »

Цитировать
Значит, ничего не надо нести в СЭС, правильно я поняла?
Правильно ! А ноги растут вот отсюда :
 ст 12 "Любимого" закона   "Про захист населення від  інфекційних хвороб"
"..Якщо   особа   та   (або)  її  законні  представники
відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень, лікар  має право  взяти  у  них  відповідне письмове підтвердження,  а в разі відмови  дати  таке  підтвердження  -  засвідчити   це   актом   у присутності свідків.

     Відомості про    профілактичні    щеплення,   поствакцинальні ускладнення та про відмову від обов'язкових профілактичних щеплень підлягають   статистичному   обліку  і  вносяться  до  відповідних медичних документів."
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #35 : Вт, 17 Сен 2013, 13:46 »

Спасиб, Лилия ! так и скажем.. Улыбка
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #36 : Вт, 17 Сен 2013, 13:51 »

Заметьте : "підлягають   статистичному   обліку"
следовательно  за пределами мед учреждения это уже информация  относится к категории мед тайны
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #37 : Вт, 17 Сен 2013, 14:14 »

эт точно! жаль, что некоторые медработники не боятся нарушать это...Медсестра сада говорила мне, что: Я настрою родителей группы против вас - не привитых!Я говорю, что это медтайна.А она : нет, это не медтайна, инфо об прививках это не тайна.
Надеюсь, она подняла свою рабочую квалификацию.
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #38 : Вт, 17 Сен 2013, 14:18 »

эт точно! жаль, что некоторые медработники не боятся нарушать это...Медсестра сада говорила мне, что: Я настрою родителей группы против вас - не привитых!Я говорю, что это медтайна.А она : нет, это не медтайна, инфо об прививках это не тайна.
Надеюсь, она подняла свою рабочую квалификацию.
ну значит упреждающее письмо ей.. я такая то предупреждаю вас о последствиях разглашения..... и тд и тому подобное
 чтоб боялка у нее проснулась
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #39 : Вт, 17 Сен 2013, 14:28 »

Спасибо! если что, так и сразу.. Подмигивающий
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #40 : Вт, 17 Сен 2013, 14:38 »

очень хорошо выложено тут http://inmeds.com.ua/content/articles/index.php?article=5339
 или кратко:

ВИТЯГИ
з законів України про лікарську таємницю
Цивільний кодекс України:

Ст.286
1. Фізична особа має право на таємницю про стан свого здоров'я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при її медичному обстеженні.
2. Забороняється вимагати та подавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування фізичної особи.
3. Фізична особа зобов'язана утримуватися від поширення інформації, зазначеної у частині першій цієї статті, яка стала їй відома у зв'язку з виконанням службових обов'язків або з інших джерел.

Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:

Ст.40
Медичні працівники та інші особи, яким у зв'язку з виконанням професійних або службових обов'язків стало відомо про хворобу, медичне обстеження, огляд та їх результати, інтимну і сімейну сторони життя громадянина, не мають права розголошувати ці відомості, крім передбачених законодавчими актами випадків.

Закон України „Про інформацію”:

Ст.46
Не підлягають розголошенню відомості, що стосуються лікарської таємниці

Закон України „Про оперативно-розшукову діяльність”

Стаття 9. Гарантії законності під час здійснення оперативно-розшукової діяльності

У ст. 78 Основ закріплюються професійні обов’язки медичних працівників, де у п. "г" міститься обов’язок зберігати лікарську таємницю.
Під час здійснення оперативно-розшукової діяльності не допускається порушення прав і свобод людини та юридичних осіб. Окремі обмеження цих прав і свобод мають винятковий і тимчасовий характер і можуть застосовуватись лише за рішенням суду щодо особи, в діях якої є ознаки тяжкого злочину, та у випадках, передбачених законодавством України, з метою захисту прав і свобод інших осіб, безпеки суспільства.

 РІШЕННЯ
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
у справі щодо офіційного тлумачення статей 3, 23, 31, 47, 48 Закону України "Про інформацію" та статті 12 Закону України "Про прокуратуру" (справа К.Г.Устименка)
Справа № 18/203-97
30 жовтня 1997 року
№ 5-зп/1997


2. Частину п'яту статті 23 Закону України "Про інформацію" треба розуміти так, що кожна особа має право знайомитись з зібраною про неї інформацією в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, установах і організаціях, якщо ці відомості не є державною або іншою захищеною законом таємницею.

Медична інформація, тобто свідчення про стан здоров'я людини, історію її хвороби, про мету запропонованих досліджень і лікувальних заходів, прогноз можливого розвитку захворювання, в тому числі і про наявність ризику для життя і здоров'я, за своїм правовим режимом належить до конфіденційної, тобто інформації з обмеженим доступом. Лікар зобов'язаний на вимогу пацієнта, членів його сім'ї або законних представників надати їм таку інформацію повністю і в доступній формі.

В особливих випадках, як і передбачає частина третя статті 39 Основ законодавства України про охорону здоров'я, коли повна інформація може завдати шкоди здоров'ю пацієнта, лікар може її обмежити. У цьому разі він інформує членів сім'ї або законного представника пацієнта, враховуючи особисті інтереси хворого. Таким же чином лікар діє, коли пацієнт перебуває у непритомному стані.

У випадках відмови у наданні або навмисного приховування медичної інформації від пацієнта, членів його сім'ї або законного представника вони можуть оскаржити дії чи бездіяльність лікаря безпосередньо до суду або, за власним вибором, до медичного закладу чи органу охорони здоров'я.

Правила використання відомостей, що стосуються лікарської таємниці - інформації про пацієнта, на відміну від медичної інформації - інформації для пацієнта, встановлюються статтею 40 Основ законодавства України про охорону здоров'я та частиною третьою статті 46 Закону України "Про інформацію".

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про інформацію

Стаття 30. Інформація з обмеженим доступом

Інформація з обмеженим доступом за своїм правовим режимом
поділяється на конфіденціальну і таємну.
Конфіденціальна інформація - це відомості, які знаходяться у
володінні, користуванні або розпорядженні окремих фізичних чи
юридичних осіб і поширюються за їх бажанням відповідно до
передбачених ними умов.
...
До таємної інформації належить інформація, що містить
відомості, які становлять державну та іншу передбачену законом
таємницю, розголошення якої завдає шкоди особі, суспільству і
державі.

Стаття 46. Неприпустимість зловживання правом на інформацію
...
п 3. Не підлягають розголошенню відомості, що стосуються
лікарської таємниці, ..., крім випадків, передбачених законом.
« Последнее редактирование: Вт, 17 Сен 2013, 15:02 от Лилия » Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #41 : Вт, 17 Сен 2013, 15:34 »

Вот это даа! Придется ее ткнуть носом в это..!!!
благодарю Вас !
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #42 : Ср, 11 Дек 2013, 13:40 »

привет всем! Улыбка
Мой ребенок в этом году пошел в сад без прививок и теперь уже 2-й раз у нас получается следующая ситуация: он не ходил в сад пару дней(кашель),а когда мы у же приходим в сад,то в группе карантин-ВЕТРЯНКА...и нас не принимают в группу..потому что мы не привиты и так берегут нашего ребенка(СЛова воспитательници).То есть,дети переболевшие этой болезнью уже пришли в сад,но так как карантин на Ветрянку 21 день    - нас не принимают.
 Когда я обратилась к медсестре сада,типа,на какой основе не берут нас в группу,то она сказала: А кто вам сказал,что вам нельзя??.Я говорю:-воспитатель!Она: вы можете приходить,но ответственность на себя я брать не буду!..ну и типа от нее вопросы6вы что хотите,что ваше дитя заболело?мы ж бережем вас!..
Короче,можем ли мы настоять на своем праве посещать нашу группу или его все таки у нас нет??Или может подождать(а ждать придется еще 1 мес,1 уже ждали).
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #43 : Ср, 11 Дек 2013, 13:47 »

От ветрянки ж нет прививок, да? Приходите, скажите воспитательнице, что м/с не возражает и вы не против. Пусть сходят с вами к м/с и та им объяснит.
Записан
Sliras
Постоялец
***

Рейтинг: 8
Сообщений: 132



Просмотр профиля
« Ответ #44 : Ср, 11 Дек 2013, 13:51 »

я вообще-то не знаю,есть ли теперь от ветрянки прививка!!)))
Просто дело так обстоит: там медсестры меняются и если придет та,при которой мы поступали,то она точно ничего не позволит.Я бы хотела знать,как ей это по законному объяснить?))..или попросить?
Записан

И от здоровья делают прививки. (Дарий (философ)
Страниц: 1 2 [3] 4 5
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!