Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пн, 29 Апр 2024, 05:30 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Доставка їжі до офісу в Києві  (Прочитано 876 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Prime24
Постоялец
***

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 156



Просмотр профиля
« : Сб, 03 Фев 2024, 17:08 »

Привіт! Ми тут в офісі шукаємо новий варіант для обіду, і мене цікавить, де в Києві можна замовити доставку їжі в офіс? Ми хочемо щось смачне та різноманітне. Може, у когось є якісь рекомендації?
Записан
Sender
Постоялец
***

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 156



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Сб, 03 Фев 2024, 17:10 »

Вітаю! Звісно, можу порекомендувати кілька місць. Одним з найпопулярніших серед колег є ресторан "Швидка Поміч". Їх меню різноманітне, з великим вибором страв і доставкою в офіс. Також можна розглянути "FreshFood Express" або "Healthy Bites", якщо ви шукаєте більше здорових варіантів. Ще є "PastaLaVista", де можна замовити смачні пасти та салати. Спробуйте їх, можливо, вам сподобається!
Записан
Prime24
Постоялец
***

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 156



Просмотр профиля
« Ответ #2 : Сб, 03 Фев 2024, 17:11 »

Дякую за поради! А можливо, ти знаєш, чи є у них можливість замовлення онлайн чи як ми можемо з ними зв'язатися? Якщо так, буду вдячний за контактні дані або лінк.
Записан
Sender
Постоялец
***

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 156



Просмотр профиля
« Ответ #3 : Сб, 03 Фев 2024, 17:22 »

Раджу вам звернутися до "GoodChoice". Це кейтерингова компанія, яка спеціалізується на доставці їжі в офіси https://goodchoice.kyiv.ua/ . Їхнє меню багате на різноманіття страв, від сніданків до обідів, вони також пропонують опції для різних діет. Ви можете замовити онлайн на їхньому сайті. Я впевнений, вам сподобається якість та асортимент їхньої їжі. Бажаю смачного обіду!





Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!