Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 03 Мая 2024, 21:15 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Лікування катаракти у Львові  (Прочитано 114 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Sender
Постоялец
***

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 171



Просмотр профиля
« : Пн, 22 Апр 2024, 18:44 »

Вітаю всіх! Мене цікавить, як лікується катаракта? Чув, що це серйозне захворювання очей, але не знаю, які методи лікування існують. Можливо, хтось із вас має досвід або знання на цю тему і зможе мене просвітити?
Записан
Юля13
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 3


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пн, 22 Апр 2024, 18:45 »

Привіт! У мого батька була катаракта. Зараз він успішно пройшов операцію з видалення катаракти і відновив зір. Лікарі рекомендували йому хірургічне втручання, яке стало стандартом в лікуванні цієї хвороби.
Записан
Sender
Постоялец
***

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 171



Просмотр профиля
« Ответ #2 : Пн, 22 Апр 2024, 18:54 »

Дякую за відповідь. А виможете розповісти, що це була операція. Як саме вона відбувалася? Та де саме ви робили операцію? Я так розумію, є декілька способів лікування катаракти?
Записан
Prime24
Постоялец
***

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 171



Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пн, 22 Апр 2024, 18:57 »

Лікування катаракти у Львові  https://visium.com.ua/lviv/ua/uslugi/lechenie-katarakty/ зазвичай полягає в проведенні хірургічного втручання, відомого як факоемульсифікація. Під час цієї операції хірург використовує ультразвукові хвилі для розм'якшення і розчинення хворого кришталика, який потім видаляється з очного капсулу. Після цього, встановлюється інтраокулярна лінза, яка забезпечує відновлення зору пацієнта. Таке втручання зазвичай є безпечним і дозволяє досягти значного покращення зору після катаракти.

Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!