Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 17 Мая 2024, 00:10 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Чи потрібне автострахування  (Прочитано 119 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
MuMuzzik
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 6


Просмотр профиля
« : Пн, 29 Апр 2024, 22:06 »

Хочу поговорити про автострахування. Як гадаєете чи дійсно це необхідно для кожного водія?
Записан
Hirurg
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 8


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Вт, 30 Апр 2024, 10:49 »

Хочу поговорити про автострахування. Як гадаєете чи дійсно це необхідно для кожного водія?



Питання необхідності автоцивілки для водіїв дійсно непросте і часто викликає жваві суперечки. На мій погляд, таке страхування є важливим і корисним для всіх учасників дорожнього руху.

Спираючись на дані зі статті www.048.ua основна мета автоцивілки - гарантувати відшкодування збитків у разі ДТП з вашої вини. Ремонт пошкодженого авто, лікування потерпілих - усе це може вилитись у шалені суми для пересічного громадянина. А от зі страховим полісом ці витрати візьме на себе компанія.

Але найголовніше - автоцивілка забезпечує спокій на дорогах. Уявіть, якби після кожної аварії доводилося власноруч виплачувати компенсації постраждалим, витрачати сили на тяганину з документами та судами. Зі страховкою ж усі ці клопоти автоматично лягають на плечі страхової компанії.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!