Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Вс, 28 Апр 2024, 11:09 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Печать  
Автор Тема: Сайт с подписями  (Прочитано 118171 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Лилия
Гость
« Ответ #165 : Ср, 02 Сен 2009, 13:34 »

"треба ще уважніше почитати.."!!! Сегодняшняя версия действующего закона, тоже ведь в целом производит благоприятное впечатление. Все зависит от того кто и как трактует  Сегодня 15 ст испортила жизнь нервы и здоровье  многим семьям, а ведь идет речь о трактовке всего одной  ее строки , а не статьи в целом, если она использовалась бы в полном объеме, то привитые и не привитые вполне могли бы сосуществовать в одном социуме! Так вот и здесь, как бы нам не получить дышло, против наших прав! 
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #166 : Ср, 02 Сен 2009, 13:56 »


Лилия, я не пропоную радіти, чи підтримувати цей Закон. Просто кажу, що як на мене він не так "заставляє" робити щеплення, як інший закон який збиралось прийняти МОЗ а саме "Закон України Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я"



І треба внести ясність, а то багато законів і вже починає путатись:



Зараз є два діючих "основних" закони, які ми обговорюєм, це:



- Перший це "Основи законодавства України про охорону здоров'я", в який і збирались вносити зміни законом "Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я", а тепер взагалі планують замінити Законом "Основні засади діяльності у сфері охорони здоров'я"



- Другий це Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб" - в нього як і в його статтю 15, ніхто ніяких поправок вносити не збирається, як і скасовувати. І зараз саме це ОСНОВНА проблема!



 


Записан
irinka
Пользователь
**

Рейтинг: 0
Сообщений: 87


Просмотр профиля
« Ответ #167 : Ср, 02 Сен 2009, 19:54 »


Получается, можно шум вокруг законопроекта "Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я" сворачивать.



Подписи пусть так и остаются за добровольность вакцинации. Пока 15 статья в силе, тема актуальна. 



А где именно можно почитать внесённый на рассмотрение проект?


Записан


fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #168 : Ср, 02 Сен 2009, 21:08 »


Проект Закону основні засади діяльності у сфері охорони здоров'я



http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf3511=35944



На рахунок звертання шуму, не впевнений що треба звертати.. ВР ще не розглядала жодного законопроекту, не пройде один, подадуть інший, тому ставити хрест на "Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я" поки не прийнятий будь-який інший, я думаю зарано. Навпаки треба довести до кінця, включно з ст 15. Закону про „Про захист населення від інфекційних хвороб".



Потім, як "замнуть" всі резонансні справи по вакцинації, та і вибори пройдуть, це буде значно важче.



P.S. Почитайте всі цей новий законопроект і я ше почитаю! Може це тільки мені здалось, шо він більш "демократичний".


Записан
irinka
Пользователь
**

Рейтинг: 0
Сообщений: 87


Просмотр профиля
« Ответ #169 : Ср, 02 Сен 2009, 21:35 »


Здесь то же, что и в проекте про внесение изменений:



 



  медичне втручання — дія медичного працівника із застосуванням методів
діагностики, профілактики, лікування, пов’язаних із впливом на організм людини.
Медичне втручання включає у себе фармакотерапію, медичні процедури, медичну
реабілітацію та медичні консультації;



в этом определении вакцинация может разве что относится к понятию "медичні процедури



профілактика — комплекс заходів, спрямованих на
запобігання виникненню хвороб та інших розладів здоров’я людини;



 вакцинация - тоже ведь комплекс заходів, спрямованих на
запобігання виникненню хвороб?



"профілактичні щеплення"



И как понять, к чему относятся прививки? К вмешательству, или к профилактике?



вот что меня смущает как в прошлом проекте, так и здесь... хотя может я как-то не так понимаю..


Записан


fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #170 : Ср, 02 Сен 2009, 21:47 »

Я думаю щеплення відносяться до "профілактики", а профілактика відноситься до "медичного втручання"
Записан
Лилия
Гость
« Ответ #171 : Ср, 02 Сен 2009, 22:29 »


 предлагаю обсудить закон по статейно! я читаю и не могу вроде бы как нарадоваться все так красиво,  все пристойно пока не дохожу до:



 Стаття 8. Обмеження прав громадян, пов’язаних із станом їх здоров’я



 1. Громадяни можуть бути визнані тимчасово або постійно не придатними за станом здоров’я до професійної або іншої діяльності, пов’язаної з підвищеною небезпекою для оточуючих, на підставах і в порядку, передбачених законом.



 2. Застосування примусових заходів медичного характеру до осіб, які вчинили суспільно небезпечні діяння, обмеження прав інших громадян у вигляді обов’язкового медичного огляду або обов’язкової  медичної ізоляції, а також обмеження прав у зв’язку з проведенням карантинних заходів допускається  на підставах і в порядку, встановлених законом







  Нас с нашими прививкам можно подвести под данную статью как под манастырь  


Записан
Funt
Глобальный модератор
*****

Горловка

Рейтинг: 28
Сообщений: 485


Просмотр профиля
« Ответ #172 : Чт, 03 Сен 2009, 08:03 »

"обмеження прав ... допускається на підставах і в порядку, встановлених законом" Это важно, ведь если нет (а она есть?) формулировки процедуры (типа "в школу не допускаются"), то не будет и действия.

Записан
Funt
Глобальный модератор
*****

Горловка

Рейтинг: 28
Сообщений: 485


Просмотр профиля
« Ответ #173 : Чт, 03 Сен 2009, 08:06 »

Кстати, интересное обсуждение проекта: http://uka-didych.livejournal.com/236854.html

Записан
Лилия
Гость
« Ответ #174 : Чт, 03 Сен 2009, 08:34 »

Стаття 34. Забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення


4. Держава забезпечує нагляд і контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства, за створенням сприятливих умов життєдіяльності людини. Державний санітарно-епідеміологічний нагляд здійснюється відповідно до вимог санітарного законодавства


 


Стаття 35. Запобігання небезпечним для населення інфекційним хворобам 



2... Щодо окремих особливо небезпечних інфекційних хвороб проводяться обов’язкові медичні огляди, профілактичні щеплення, лікувальні та карантинні заходи в порядку, встановленому законами.

3. У разі загрози виникнення або поширення епідемій чи особливо небезпечних інфекційних хвороб Кабінетом Міністрів України за поданням головного державного санітарного лікаря України може вводитися карантин у встановленому законодавством порядку. На цей період можуть вводитися тимчасові обмеження прав фізичних і юридичних осіб та покладатися на них на всій території України або в окремих її адміністративно-територіальних одиницях додаткові обов’язки, спрямовані на запобігання поширенню та ліквідацію таких хвороб.

4. Місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування зобов’язані активно сприяти здійсненню протиепідемічних заходів.

5. Перелік особливо небезпечних і небезпечних інфекційних хвороб та умови визнання особи інфекційно хворою або носієм інфекційного збудника визначаються центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я.


 


 


Это ведь кто как будет трактовать!!! уверяю вас  не в нашу пользу!!!!



 

Записан
Лилия
Гость
« Ответ #175 : Чт, 03 Сен 2009, 08:43 »

Все "хорошести" в новом законопроекте  в соотношении ложки меда в бочке дегтя!

Записан
Лилия
Гость
« Ответ #176 : Чт, 03 Сен 2009, 08:52 »

Стаття 39. Лікуючий лікар


 


9. Лікар має право відмовитися від подальшого ведення пацієнта, якщо останній не виконує медичних приписів або правил внутрішнього розпорядку закладу охорони здоров’я, за умови, що це не загрожуватиме життю хворого і здоров’ю населення.
10. Лікар не несе відповідальності за здоров’я пацієнта в разі відмови останнього від медичних приписів або порушення пацієнтом встановленого для нього режиму.


 Доктор Вам предписывает зделать прививку, а вы отказываетесь ! Так вот получите последствия! Скорее всего вашему ребеноку благодоря вашему отказу, будет отказано в дальнейшем оказании медицинских услуг!!!

Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #177 : Чт, 03 Сен 2009, 09:25 »

 


По даному ж закону, я свою дитину, коли мова йде про щеплення пацієнтом не вважаю, бо:


  "пацієнт — будь-яка особа, яка звернулася за медичною допомогою незалежно від стану її здоров’я"


 "медична допомога — це комплекс гарантованих державою заходів із застосуванням спеціальних засобів, спрямованих на лікування пацієнтів у стані, що на момент її надання загрожує життю, здоров’ю, працездатності, а також у зв’язку з вагітністю, пологами, догляду за дитиною, та здійснюється професійно підготовленими фахівцями, які мають на це право відповідно до законодавства. У державних та комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно"


Поперше за медичною допомогою ні моя дитина, ні як її опікун не звертаюсь (коли мова йде про щеплення), подруге медична допомога це лікування, а щеплення не лікування (так як щеплювати мають абсолютно здорову дитину). Потретє, коли я (чи моя дитина) звернеться за медичною допомогою - то ми будемо виконувати медичні приписи. А щеплення тут ні до чого.


Згідний - Закон поганенький, але можна по ньому вести дискусії. Правда те, що трактування неоднозначних статей буде не в нашу користь - це факт. Тай дискусії з лікарями вести не хочеться, хочеться, щоб все було чітко і ясно, а головне законно!

Записан
Лилия
Гость
« Ответ #178 : Чт, 03 Сен 2009, 09:41 »

fenix! Ваша реплика очень  спорна Я когда трактую закон, ставлю себя на место оппонента, в данном случае МОЗ (когда речь идет о моих правах) пока Вы  не переступили порог мед учреждения вы тому же лікарю, можете приходится кем угодно , соседом , другом , прохожим . Но когда Вы переступаете порог кабинета лечащего врача вы становитесь пациентом,или пациентом становиться ваш ребенок, неважно, потому что вы пришли что бы Вам оказали мед услугу,выдали документ о состоянии здоровья вашего не привитого ребенка. и тд То есть вы не посредственно касаетесь профессиональной сферы деятельности конкретного врача

Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #179 : Чт, 03 Сен 2009, 09:45 »

Стаття 39. Стосується розіду V. Медична допомога. Що таке медична допомога чітко сказано. І поняття "медична послуга" в поняття "медична допомога" не входить. Я себе на місце лікарів стараюсь не ставити, так як логічного від них чую дуже мало, а припускати, як вони будуть трактувати кожну статтю закону - на це фантазії не вистарчить))

Записан
Страниц: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!