Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 29 Мар 2024, 10:21 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Спасибо организаторам пресс-конференции  (Прочитано 4293 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
akun8
Новичок
*

Рейтинг: 2
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« : Вт, 01 Сен 2009, 20:57 »

Спасибо организаторам пресс-конференции, по всем новостям прошло, мы обсуждали в песочнице с мамами.
Записан

Все не так просто...Все просто НЕ ТАК!!!
Mionna
Новичок
*

Запорожье

Рейтинг: 0
Сообщений: 16


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Ср, 02 Сен 2009, 12:46 »


Після відповідного затвердження на засіданні Кабінету Міністрів України Міністерство охорони здоров’я подало на розгляд парламенту законопроект “Основні засади діяльності у сфері охорони здоров’я”.



Коментуючи цю подію Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич зазначив, що документ можна назвати своєрідною конституцією в галузі охорони здоров’я. Адже він передбачає визначення компетенції у сфері охорони здоров’я різних рівнів державної влади та органів місцевого самоврядування, оптимізацію мережі закладів охорони здоров’я, визначає пріоритети первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та її співвідношення з вторинною і третинною медичною допомогою, права і обов’язків окремих груп населення, медичних та фармацевтичних працівників. В законопроекті наведені визначення нових понять: “медична допомога”, “медична послуга”, “протокол медичної допомоги”, “медичне страхування” та ін.



Таким чином даний законопроект визначає правові, економічні, організаційні та соціальні основи охорони здоров’я в Україні.



Слід зазначити, що законопроект погоджено без зауважень з Міністерством освіти і науки України, Міністерством праці і соціальної політики України, Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерством внутрішніх справ України, Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.



Зауваження Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України, Міністерства оборони України, Профспілки медичних працівників враховані в цілому. Міністерством юстиції України надано позитивний висновок правової експертизи. Крім того, законопроект опрацьовано з Радою Міністрів АР Крим, обласними, міст Києва і Севастополя державними адміністраціями.



Реалізація законодавчого акта “Основні засади діяльності у сфері охорони здоров’я” розширить та доповнить базу правового регулювання в сфері охорони здоров’я, сприятиме поліпшенню медико-санітарної допомоги населенню України, дозволить впровадити механізми забезпечення конституційного права громадян на отримання безоплатної медичної допомоги в державних і комунальних закладах охорони здоров’я; створить умови для забезпечення багатоканального фінансування закладів охорони здоров’я, подальшого розвитку приватної медичної практики.




Прес-служба МОЗ України



http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13500



Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!