Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 25 Апр 2024, 18:49 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 3 [4] 5
  Печать  
Автор Тема: Звернення громадян України  (Прочитано 58140 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Вячеслав Костылев
Глобальный модератор
*****

Киев

Рейтинг: 42
Сообщений: 140

Президент Лиги


Просмотр профиля
« Ответ #45 : Пн, 21 Сен 2009, 15:16 »

fenix, если Вы, читая свои и подобные им посты ничего "такого" в них не видите, то и объяснять Вам что-то не имеет смысла... По совету таких "инакомыслящих" как Аирмед мамочки делают прививки и убивают своих детей - как я должен относится к убийцам?! Сколько у таких врачей-онлайн  детских жизней и покалеченных судеб на счету, кто-то может посчитать?.. И мы здесь должны перед ними расшаркиваться?... Вы о такой демократии говорите? Не дождетесь. Я не собираюсь размазывать кашу по тарелке,  буду называть вещи своими именами и считаю, что то, что вы делаете на ЭТОМ сайте приносит вред движению и если вы хотите постить на ЭТОМ сайте, то оставьте свою желчь и апломб при себе (и это касается не только Вас) или пишите на других сайтах, говорю это всем как владелец этого рессурса.

Записан
irinka
Пользователь
**

Рейтинг: 0
Сообщений: 87


Просмотр профиля
« Ответ #46 : Пн, 21 Сен 2009, 15:32 »

Давайте заострять внимание на том, что нас объединяет, а не на разности подходов и мировоззрений.

Философия, кто за кого прежде всего борется - к теме не относится. Мы все хотим ОТМЕНЫ вакцинации - в конечном итоге. Но в промежуточном итоге мы идём через ДОБРОВОЛЬНОСТЬ вакцинации.

А информировать людей в своей области, стране, да и по всему миру - нужно. И никто с этим здесь не спорит.

Кто как к этому подходит - личное дело.  Пока каждый пытается что-то делать, а не просто критиковать других делающих - есть надежда, что будет толк.

"СМИ касаются этой темы только тогда, когда случается непоправимое - смерть. " - это правда. Никто не станет месяцами обсуждать наличие 15 статьи и какого-то там "напряжения" в обществе. С этим фактом уже все свыклись, а большинство людей просто справки купило и не высовывается. Какое напряжение?

Посему, нужно требовать отмены этой статьи и предотвратить внесение новых статей, ущемляющих права человека.

И после отмены этой статьи - тоже продолжать образовывать людей и начинать бороться против вакцинации как таковой.

Вячеслав К., вы, по-моему, свой праведный гнев обратили не в ту сторону. Вы, конечно, на своём сайте вольны делать что хотите. Можете и цензуру вводить. Хозяин - барин.  Вот только до какой меры? Сначала оппонента погнали отсюда, теперь уже единомышленникам намекаете, чтоб не очень тут высказывались.

ИМХО, Аирмеда нельзя было гнать. Вот такие дискуссии имеют наибольший вес для сомневающихся родителей, а не про-прививочные или анти-прививочные статьи. Здесь от Аирмеда была только польза. Вы же сами видели, что в аргументации он проигрывал. Пусть лучше мамочки читают его бредни с контр-аргументами, чем без, и увидят всю преступность его взглядов, как видим её мы.

Записан


fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #47 : Пн, 21 Сен 2009, 15:34 »

"Я не могу, к примеру, видя как убивают на улице ребенка пройти мимо, только по той причине, что ребенок не мой( Вы, похоже, поступили бы иначе?...)"... Нет, fenix,  не по пути нам с вами, Лиге с вами не по пути..."


Про "демократію" і відношення до "інакомислячих" тут вже говорилось на сайті.. не буду повторювати...


Прошу Вас Вячеслав К. і всіх, кому цікаво, - уважно перечитайте мої пости, хоча б в цьому топіку. І скажіть мені, що там такого страшного написано, що Ви мене "приписали" до "вбивці дітей" чи співучасника вбивць дітей??


Не збираюсь оправдовуватись, бо немаю за що!!! Тільки наведу цитату Вячеслава К. з пресс-конференції ЛЗГП. Це я до тих слів в мою адресу, що Лізі з "філософією її дій", "зі мною не по дорозі" і моєю філософією дій (логічно випливає звідси).


Так от (вибачаюсь, якщо переклав не так):


"...Для того, щоб позначити чітко наші цілі, я хочу просто ще раз сказати:  Ми не виступаєм за негайну відміну вакцинації,


Ми виступає за признання її - серйозним медичним втручанням. Ми виступаєм за свободу вибору, за те, щоб не


порушувались права, медичні норми при її (вакцинації) проведенні..." - а тепер співставте ці, Ваші ж слова, шановний Вячеслав К. з  вашим попереднім постом і з моїм постом... Який егоцентризм, яка різниця світоглядів?? Вчора не виступаєм за відміну вакцинації, нині виступаєм.. - може для початку для себе оприділитесь зі своїм світоглядом, а потім вже будете казати з чиїм він співпадає чи не співпадає.


Дальше - "Я в першу чергу борюсь за права СВОЄЇ дитини, а потім вже за всіх інших" - що Вам тут Вячеслав К. не сподобалось???


Всі хто виграв суди з "вакцинації" на цьому сайті - також боролись в цих судах в першу чергу за СВОЇХ дітей, а потім вже за всіх інших! Чи може не так?? Чи може Ви ше звинуватите Аллу, Лилию в тому, що вони такі погані, ділять дітей на своїх і чужих... і судяться тільки за своїх?? - це ж страшенний егоцентризм!


Бачте я вимагаю конкретних дій, для досягнення конкретної мети - скасування статті 15 і при цьому ні слова не сказав про згортання агітації чи інформування людей. При тому якщо, скасується стаття 15 - вона, що скасується тільки для моєї дитини персонально? Для мого "егоцентризму"? Чи взагалі для всіх дітей??  Але ні, це вже не входить в "філософію дій" Ліги. Зі мною вже не по дорозі...

Записан
admin
Администратор
*****

Рейтинг: 1
Сообщений: 59


Просмотр профиля
« Ответ #48 : Пн, 21 Сен 2009, 15:43 »

Уважаемая группа поддержки сайта mtmvua.com!

Убедительная просьба успокоиться и перейти к конструктивному обсуждению либо просто обдумать уже сказанное, оставив свои личные мнения по поводу деятельности Лиги для себя и других форумов!

Иначе придется применить сами знаете какие средства. 

С уважением, admin

Записан
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #49 : Пн, 21 Сен 2009, 16:26 »

Ірина правильно каже. Не треба було гнати Айрмеда. Він ще міг багато "перлів" тут залишити.


Більш за все підтримую позицію В. Костильова. Треба об'єднати зусилля задля досягнення мети. Мета ж - повна заборона вакцинації. Думаю, на прес-конф. пан Костильов казав лише про добровільність щеплень через те, що багато батьків (нажаль) бояться думки про те, що усі щеплення шкідливі, одна згадка про це лякає їх ("віками робили - вони ж не можуть бути шкідливими").


Щодо президента, депутатів та ін. чиновників - внои навряд чи будуть проти щеплень. Вони - ставленики т. зв. "світового уряду", а медичний картель - майже його основа (на форумі є тема про мед. картель). Ось - докладний допис про свинячогрипозну вакцинацію (геноцид) та її авторів.


Панове, найдієвіший спосіб заборонити щеплення - це вийти на майдани під МОЗом, СЕС та іншими потрібними закладами. Вимога (бажано) - повна заборона вакцин, як біологічної зброї з подальшими судовими процесами проти вакцинной мафії ("другий Нюрнберг"). Це програма-максимум. Самий час буде її здійснювати десь через місяць, коли буде свинячогрипна вакцинація.


Програма мінімум - переконання у шкідливості вакцин (робити акцент на тому, кому ж вигідна вакцинація, на мед. картелі), висвітлення проблеми, відписування на форумі, інші види агітації, відкрита та широкоафішована відмова від щеплень, суди та ін., співпрацювати з антивакцинальним рухом за кордоном.


Щодо банального егоїзму фенікса та йому подібних - погано, що вони думають тільки про себе та своїх дітей. Гнати їх за це теж не варто, бо то буде вже не надто добре, треба переконувати їх та гостей форуму у тому, що вакцинальну мафію краще зупинити раз і назавжди, заборонивши вакцини, ніж чекати примусової вакцинації та спокійно дивитись, як мами-фанатки вакцин калічать своїх дітей (навіть добровільно).

Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #50 : Пн, 21 Сен 2009, 16:30 »

Ще головне - залучити батьків постраждалих від щеплень дітей до руху проти вакцин (Тищенків, Пукаляк, батьків з Мизяківських Хуторів та інших). Вони будуть раді відімстити МОЗу.

Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #51 : Пн, 21 Сен 2009, 16:46 »

Знов за рибу гроші! Нещеплений - де проявляється мій "банальний егоїзм"?? Чому це я думаю ТІЛЬКИ про себе і свою дитину??


Про себе взагалі не думаю - треба буде судитись з вакцинаторами, буду судитись і як зможу, цей суд, максимально виствітлю на форумах.


Про свою дитину думаю В ПЕРШУ ЧЕРГУ - і не вважаю це проявом егоїзму чи егоцентризму.


Думаю і про інших дітей і батьків - уявіть, відміняється стаття 15, всі кажуть про це конференції, ЗМІ - яку кількість батьків це заставить відкрито відмовитись від щеплень?? Скільки, це врятує дитячих життів?? Більше від всіх акцій досі рзом взятих!!


І коли я казав, що це єдина мета і на ній треба зупинятись?? Коли я казав, що не треба і дальше інформувати батьків про щеплення. Це був би тільки перший, але ДУЖЕ вагомий крок... Але не останній... Перший крок до повної відміни вакцинації. А на мене накинулись, ніби я тут вакцину ВОЗівську продаю! До мети не можливо доскочити зразу, треба іти крок за кроком. Я кажу тільки, який має бути, на мою думку, цей перший, найголовніший крок...

Записан
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #52 : Пн, 21 Сен 2009, 16:57 »

Добре, вибачте за "егоїзм".


Так, широко афішовані суди та протести підірвуть вакцинацію. Але, може, треба одразу переходити до революції проти вакцинації, як такої? Бо свинячогрипна вакцинація-геноцид не чекає. Пан Костильов правильно казав, що:


1. протест проти вакцинації, як такої, зупиниться через скасування ст. 15.


2. Поки її будуть скасовувати, помре та стане інвалідами ще безліч дітей.


Тож, думаю, треба переходити до жорсткого протесту проти вакцинації, як такої.

Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #53 : Пн, 21 Сен 2009, 17:24 »

Її мали б вже скасовувати багато років, але...


Чому протест зупиниться?? Потест тільки тримається на дитячій смертності - і це неправильно! Але навіть якщо так, скасується стаття - смертей поменшає - це ж і є порятунок життів дітей! А якщо і дальше будуть помирати то і протест "проти як такої" - не зупиниться.


"Поки її будуть скасовувати, помре та стане інвалідами ще безліч дітей." - а якщо її не будуть скасовувати, то що, ці діти не помруть?? Де логіка??


Про жорсткий протест - ще раз, просто так одним махом люди не вийдуть на протест і пан Костильов про це казав, коли розказував про акцію під МОЗом після смерті в Краматорську. До жорсткого протесту також треба дійти і люди до цього мають бути готові. Наразі ще не готові на масові акції... але готові на боротьбу за свої права. І треба цим користатись.


Прийде час до масових акцій - будуть і акції... 

Записан
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #54 : Пн, 21 Сен 2009, 18:32 »

А як свинячогрипозна вакцина-геноцид?


Що будемо робити, щоб запобігти цій вакцинації?

Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
Вика
Ветеран
*****

Рейтинг: 41
Сообщений: 1103



Просмотр профиля
« Ответ #55 : Пн, 21 Сен 2009, 18:36 »

 

Я согласна с  fenix. Для начала нужно добиться добровольности вакцинации. Это многим родителям развязало бы руки. Ну  распечатала я обращение. Никто из моих знакомых не подписал. БОЯТСЯ. Не хотят ставить свои подписи, говорят, а вдруг потом "пройдутся " по этим спискам и у них будут проблемы с садиком и школой.  А вы говорите об отмене вакцинации   -   тут за добровольность - не хотят.......

Записан

The only safe vaccine is a vaccine that is never used
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #56 : Вт, 22 Сен 2009, 10:55 »

http://www.seychas.com.ua/news/2009/9/22/13625.htm


Про інформованих батьків - "Батьки 9-ти місячної Каті довго сумнівались перед тим, як зробити дівчинці перший укол, жахів про щеплення наслухались, але від вакцинації не відмовились... таких свідомих сімей в Україні стає все менше..."


Черговий перл Князевича  - "... тоді вакцину не вакцинуй, все одно можна буде захворіти..."


Основний позитив цього сюжету, як на мене - "... хоча відмовити в прийомі дітей в дитячий заклад, нещепленої дитини закон забороняє..."


Ще таке там сказано - "...заставити батьків робити щеплення своєму чаду неможливо, як і керівництво дитячих закладів взяти на себе відповідальність за прийом дитини без належної медичної характеристики..."


Взагалі сюжет двоякий... кожен може в ньому знайти те, що захоче, а конкретики ніякої!


 

Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #57 : Чт, 24 Сен 2009, 23:19 »

Прошу всіх підтримати це звернення!


Скачуйте та роздруковуйте готовий текст, збирайте підписи (письмові) під ним і відправляйте вказаним адресатам. Поштові адреси та аркуші для підписів містяться в файлі зі Зверненням!

Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #58 : Сб, 26 Сен 2009, 22:21 »

Народ, треба братись до активних дій! А саме - роздруковувати Звернення http://mtmvua.com/zvernennia-privivki-vakcinaciya, збирати підписи і відсилати їх Карпачовій, Президенту, Литвину, Тимошенко. 


Говорити на форумах можна багато, але треба щоб від цього був конкретний результат. Просто говорити мало, треба діяти.


МОЗ вже каже, що стаття 15, виявляється, не порушує право на освіту -


http://24tv.com.ua/ukraine/2009-09-25/30579.htm


Закликаю всіх - боріться конкретними діями за права дітей! Влада форумів не читає, до неї треба звертатись безпосередньо, щоб нас почули!


 

Записан
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #59 : Вс, 27 Сен 2009, 11:59 »

Одразу згадуємо, що уряд Януковича готував, а Тимошенко почала здійснення геноциду КаКою, а Яценюк бував в обох на керівних посадах. Де були Литвин, Симоненко, Луценко та президент Ющенко під час підготування та здійснення вакцинного геноциду, невідомо. Тож, сподіватись на їх допомогу - сумнівна річ.


Сподівання - на нові сили. Людмила Супрун виступає проти манту. Ще можна переконати Олега Тягнибока (лідера "Свободи") стати на нашу сторону. Може, є ще якісь сили, які виступають проти щеплень? Найкращій засіб позбутися вакцинації - це придушити вакцинаторів залізною рукою влади.

Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
Страниц: 1 2 3 [4] 5
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!