Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 23:29 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 3 4 [5]
  Печать  
Автор Тема: Звернення громадян України  (Прочитано 56418 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #60 : Вс, 27 Сен 2009, 12:01 »

Інші методи боротьби проти щеплень.

Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
Mionna
Новичок
*

Запорожье

Рейтинг: 0
Сообщений: 16


Просмотр профиля
« Ответ #61 : Пт, 23 Окт 2009, 09:04 »

Парламент прийняв, розроблений Міністерством охорони здоров'я України, проект Закону України „Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки". Цей документ послідовно продовжує попередні Національні програми імунопрофілактики населення України на 1993 - 2000 рр. та на 2002 - 2006 рр.

Слід зазначити, що реалізація попередньої Програми на 2002-2006 роки дозволила знизити у 4 рази захворюваність на дифтерію, у 5 разів - на епідемічний паротит, у 10 разів - на краснуху.

Разом з тим, епідемічна ситуація щодо найпоширеніших небезпечних інфекцій, таких як вірусні гепатити, кір, краснуха, дифтерія, епідемічний паротит, кашлюк та гемофільна інфекція залишається напруженою як в Україні, так і загалом у світі. Тому, основною метою Програми імунопрофілактики на 2009-2015 роки є подальше зниження рівня захворюваності на інфекції, керовані засобами імунопрофілактики.

Як відомо, досягти такого зниження можливо лише за рахунок створення популяційного (колективного) імунітету, тобто, охоплення населення профілактичними щепленнями на рівні 95% відсотків популяції. Науково доведено, що за умови меншого охоплення циркуляція збудника серед населення не припиняється, спричиняючи виникнення спалахів, розвиток епідемій, збільшуючи смертність та інвалідність дітей.

Окремо слід звернути увагу на економічну складову цієї проблеми. Наприклад, тільки у 2008 році з числа 60 захворілих на дифтерію, 6 осіб померло. Економічні витрати на лікування цих хворих склали півмільйона гривень.

Загальний обсяг фінансування з державного бюджету на весь період дії Програми (протягом шести років) становить 2 млрд. 935 354 тис. гривень. Фінансування передбачається здійснювати в межах видатків, передбачених у державному бюджеті центральних органів виконавчої влади, відповідальних за виконання Програми імунопрофілактики, бюджетах Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя.

Завданнями та заходами Програми передбачено здійснення повного комплексу заходів з імунпрофілактики: державне цільове фінансування закупівлі вакцин та їх зберігання; закупівлю необхідного лабораторного обладнання; санітарно просвітницьку роботу; науковий супровід, який дасть можливість удосконалювати і розвивати інноваційні напрямки імунології та епідеміології в країні.

Заплановано подальше вдосконалення національного календаря щеплень у відповідність до існуючої епідемічної ситуації з урахуванням досвіду розвинених країн. Зокрема, як у США та всіх країнах Європейського союзу, пропонується продовжити вакцинацію проти гепатиту В та краснухи, що є важливим з точки зору профілактики вроджених вад розвитку. Крім того, передбачається застосування більш ефективних та безпечних імунобіологічних препаратів нового покоління, наприклад, безклітинної вакцини для профілактики кашлюка (АаКДС), для якої характерно значно менше число післявакцинальних реакцій та практично відсутні післявакцинальні ускладнення.

Передбачено введення сертифікату щеплень громадянина України. Відтак кожен громадянин отримає індивідуальний документ, який супроводжуватиме його від народження протягом всього життя і дозволить відстежувати своєчасність проведення щеплень, інформацію щодо того, яка конкретно вакцина застосовувалась, особливості післявакцинальних реакцій, протипоказання та можливі ускладнення.

Особливу увагу буде приділено підвищенню професійного рівня медичних працівників, що здійснюють заходи з імунопрофілактики та просвітницькій роботі з батьками.

Запропоновані заходи та календар профілактичних щеплень були розроблені провідними фахівцями та науковцями Міністерства охорони здоров'я спільно з Академією медичних наук України.

Таким чином, запропонована Програма імунопрофілактики дасть можливість надійно захистити населення, і в першу чергу дітей, від найбільш небезпечних інфекцій, які мають високий ризик смертності та виникнення тяжких ускладнень.

Довідково:

На сьогодні в Україні вакцинація здійснюється проти туберкульозу, дифтерії, поліомієліту, вірусного гепатиту В, кашлюку, правцю, гемофільної інфекції, кору, паротиту, краснухи.

Прес-служба МОЗ України

http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13831
 
Записан
Андрей_С
Постоялец
***

Рейтинг: 11
Сообщений: 156


Просмотр профиля
« Ответ #62 : Пт, 23 Окт 2009, 15:31 »


Як відомо, досягти такого зниження можливо лише за рахунок створення популяційного (колективного) імунітету, тобто, охоплення населення профілактичними щепленнями на рівні 95% відсотків популяції. Науково доведено, що за умови меншого охоплення циркуляція збудника серед населення не припиняється, спричиняючи виникнення спалахів, розвиток епідемій, збільшуючи смертність та інвалідність дітей.

За "Відомо..." прячется все, что угодно. 95% кажется, не было и при СССР. Потому тот факт, что эпидемии будут продолжаться и после реализации программы легко объяснят тем, что 95% достичь так и не удалось. И еще что интересно - вся борьба с эпидемиями практически сведена к вакцинации.

Цитировать
Окремо слід звернути увагу на економічну складову цієї проблеми. Наприклад, тільки у 2008 році з числа 60 захворілих на дифтерію, 6 осіб померло. Економічні витрати на лікування цих хворих склали півмільйона гривень.

Ну это вообще интересно - полмиллиона сосчитали, а вот сколько будет стоить привить МИЛЛИОНЫ людей подсчитать забыли. Как и привести список, где и кто умер от дифтерии только в одном 2008 году. Ну и еще забыли сказать, какой среди заболевших-умерших был процент привитых от дифтерии.

Цитировать
Загальний обсяг фінансування з державного бюджету на весь період дії Програми (протягом шести років) становить 2 млрд. 935 354 тис. гривень.

Да, есть за что бороться!

[/quote]
Записан
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #63 : Сб, 24 Окт 2009, 13:48 »

Панове, усі ці звернення до усіх інстанцій та нині діючих політиків - пустий звук Рот на замке. Усі вони пов'язані з фармацевтичною мафію (про це свідчить їх мовчазна або навіть офіційна згода на вакцинацію). Єдиний шлях зупинити вакцинацію - змінити владу (на виборах) та ставлення суспільства до щеплень (переконанням). Тільки майте на увазі: добровільність вакцинації - це не перемога, а лише "тактичний відступ" вакцинаторів із тим, щоб не полетіти у прірву за вакцинне насильство. Тільки не кажіть про право батьків труїти своїх дітей вакцинами. Ми ж знаємо, що вакцини - це те ж саме, що й звичайна отрута. Ну хіба ж можна, знаючи правду про вакцини, казати щось про право батьків вакцинувати (вбивати) дітей?
Особисто я сподіваюсь на сили націоналізму (поставити цю проблему на порядок денний). Не треба боятись політизації питання щеплень!!! Найкращій засіб перемогти вакцинаторів - заборонити вакцинацію залізною рукою влади разом із довгостроковим ув'язненням та конфіскацією майна вакцинаторів та фармацевтів (замовників вакцинації). А закордонним фармкорпораціям, причетним до злочинних вакцинацій та незаконних дослідів ліків на людях (у тому числі за кордоном) треба заборонити діяльність на Україні з повним анулюванням їх патентів на розробки на території України.
Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
donch
Постоялец
***

Рейтинг: 1
Сообщений: 101


Просмотр профиля
« Ответ #64 : Пн, 26 Окт 2009, 00:08 »

Нещеплений, ну Вы же должны понимать, что в случае полного прекращения Украиной какой бы то ни было вакцинации, буквально на следующий день Америка и Евросоюз перестанут выдавать визы гражданам Украины (выборов-то у них не было и у власти, увы, не националисты)? Вопрос на засыпку - сколько долго продержиться в Украине новоизбранная власть?
Знаете, во всех цивилизованных странах интиглобалисты, интипрививочники по своей активности-не чета нам. Да только что-то ни одной стране так и не удалось полностью откреститься от щепленнь. Не надо строить воздушные замки на песке.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #65 : Пн, 26 Окт 2009, 12:37 »

Тільки не кажіть про право батьків труїти своїх дітей вакцинами. Ми ж знаємо, що вакцини - це те ж саме, що й звичайна отрута. Ну хіба ж можна, знаючи правду про вакцини, казати щось про право батьків вакцинувати (вбивати) дітей?
Особисто я сподіваюсь на сили націоналізму (поставити цю проблему на порядок денний). Не треба боятись політизації питання щеплень!!! Найкращій засіб перемогти вакцинаторів - заборонити вакцинацію залізною рукою влади разом із довгостроковим ув'язненням та конфіскацією майна вакцинаторів та фармацевтів (замовників вакцинації).
Яка чудова ідея! АЛЕ!!! Розкажіть мені будь-ласка про, які саме "сили націоналізму" Ви шановний говорите??
Зразу на думку спадає  ВО "Свобода" та її лідер Олег Тягнибок. І я не проти, тому трішки вивчив це питання, ось результати:
З форуму сайту ВО "Свобода" питання-відповіді до Олега Тягнибока:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=7332&highlight=%F9%E5%EF%EB%E5%ED%ED%FF
Політикан: Пане Олеже, чи знаєте ви, лікар за фахом, правду про щеплення і вакцини?
Така агресивна масова "вакцинація" - насправді підрив здоров'я українців. А тою ґидотою, від якої помер Артем Тищенко взагалі планували стерілізувати молоде покоління, тільки його смерть зупинила це. Слава герою!
Взагалі вакцинація здоров'ю не допомагає, а мифи про її корисність штучно підтримуються фармацевтами, урядами, грантованими "вченими".
Олег Тягнибок: Шановний Політикан!
Приєднуйтесь - організовуйте акції протесту у своєму місті. Ми підтримаємо.
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/anonsy/010665/

Здавалося б усе супер, чи не так? Не так!!!:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=4475&highlight=%F9%E5%EF%EB%E5%ED%ED%FF
Тоторо: Шановний пане Олеже, хочу звернути вашу увагу на те, що в Національній Конституції, яку Ви запропонували, дуже часто вживається термін "здорова нація"/"здоров'я нації";
- мені цікаво як Ви ставитесь до питання (на мою думку надважливого) про прививки/щеплення/вакцини і все що з цим пов'язано?Непонимающий
- чи робили Ви привики своїм дітям?
- чи будете дозволяти робити їх внукам?
- що з цього питання розробляється (чи розробляється взагалі?) Вашою командою Непонимающий
Олег Тягнибок:
Шановний Тоторо!
Багато поколінь медиків, в тому числі українських, ризикували своїм життям, вивчаючи можливість ліквідації різних інфекцій, шляхом вакцинації. Інша справа, що сьогодні нема розвитку української науки в цьому напрямку, а все переведено на комерційну основу.
Звичайно, всім своїм дітям ми робили необхідні щеплення за віком.
Внуків ще нема.
Втручання в людський організм має бути оправданим і викликаним необхідністю.

Так от, Нещеплений, пан Тягнибок, вихідець із родини медиків, лікар за освітою, такий затурканий і не знає нічого про щеплення і тому робить їх своїм дітям (усі за віком)?? Чи він може їх не робить, але чомусь це не афішує?? І це пан Тягнибок "заборонить залізною рукою" вакцинацію як таку?? Чи може Ви знаєте ще якісь потужні націоналістичні сили??

« Последнее редактирование: Пн, 26 Окт 2009, 12:46 от fenix » Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #66 : Пн, 26 Окт 2009, 13:09 »

Полмиллиона гривень на лечение 60 заболевших? Информация представляется странной. На лечение  больного дизентерий тоже 8-10 тыс.гр тратят? С циститом, бурситом, тонзилитом - тоже? А наш городской гл. врач кричит о 2, 5 гривнях в день на 1 больного! Или 75 гр. в мес. Или дифтерийные больные в государстве на особом положении, ананасами и икрой на завтрак их  кормят? Что-то тут не сходится,  кто-то врет.  Не приписали ли три нолика к цифре для пущей важности?
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #67 : Вт, 27 Окт 2009, 16:39 »

Цитировать
Так от, Нещеплений, пан Тягнибок, вихідець із родини медиків, лікар за освітою, такий затурканий і не знає нічого про щеплення і тому робить їх своїм дітям (усі за віком)?? Чи він може їх не робить, але чомусь це не афішує? І це пан Тягнибок "заборонить залізною рукою" вакцинацію як таку?
Дійсно, вакцинація - лакмусовий папірець, який визначає істину сутність політиків. Але:
1. Лікарям в інститутах добряче промивають мозгів про користь щеплень (багато з них твердо вірять у це), у тому числі - хірургам (Тягнибок - хірург за першою освітою).
2. Порівняйте дати: про користь щеплень Тягнибок казав 17 червня 2008 року (але поставив зауваження про виправданість медичного втручання), а про протести - 27 травня 2009 року (доречі, обіцяв підтримку).
3. Про шкоду щеплень я та багато інших людей дізналися саме на форумі "Свободи":
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=4516
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=5739
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=3903
4. Здається, "Свобода" не може поки що відкрито та офіційно заявити проти щеплень. До речі на офіційному сайті я не знайшов ніяких статей про вакцинацію, крім однієї, вказаної Тягнибоком.
5. Може, пану Тягнибоку дійсно бракує часу детально вивчити тему вакцинації? Це питання можна розв'язати за допомогою ЛЗГП, як більш-менш відомої та впливової організації. Ліга зможе розповісти "свободівцям" про шкоду вакцинації.
Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #68 : Вт, 27 Окт 2009, 18:46 »

Цитировать
1. Лікарям в інститутах добряче промивають мозгів про користь щеплень (багато з них твердо вірять у це), у тому числі - хірургам (Тягнибок - хірург за першою освітою).
Скільки разів тут згадувалось і Вами в тому числі, що лікарі не роблять щеплень своїм дітям, притому ніхто не уточняє, які саме лікарі. Чи тепер будемо говорити, а от лікарі інфекціоністи і педіатри не роблять щеплень своїм дітям на відміну від хірургів, окулістів і дальше по списку.. Тому не треба тут розказувати, що Тягнибок робить щеплення, бо нічого не знає про них. Ну не повірю я, що лікар з сім'ї медиків нічого не знає про щеплення і не поцікавився цим маючи 3(!) дітей. Знає він все про щеплення і або бреше, що не робить (саме так я думаю) або дійсно робить і вірить в них і це той варіант коли "горбатого могила виправить". 
Цитировать
2. Порівняйте дати: про користь щеплень Тягнибок казав 17 червня 2008 року (але поставив зауваження про виправданість медичного втручання), а про протести - 27 травня 2009 року (доречі, обіцяв підтримку).
Порівнюючи ці дати, можу тільки сказати, коли Тягнибок говорив, що робить щеплення - пройшов якраз місяць після смерті Антона Тищенка.
А про протести - в тому то і справа, що говориться про протести (саме в цьому обіцяв підтримку) а не про вакцинацію і що вона дійсно шкідлива... головне засвітитись, а тема будь-яка прокатить...
І не дивує Вас, така зміна приоритетів на порозі виборів?
Цитировать
3. Про шкоду щеплень я та багато інших людей дізналися саме на форумі "Свободи":
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=4516
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=5739
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=3903
Правильно - на ФОРУМІ свободи і скільки з цих, наведених Вами тем, ініціював п. Тягнибок чи хтось з лідерів Свободи? Або скільки відповідей в цих темах написав Тягнибок чи хтось з лідерів Свободи? - Нуль!
Зайдіть на будь-який форум, для батьків, чи для мамів, про вихованя дітей, медичний форум, чи ще якийсь - на будь-якому інформації про щеплення не менше а зазвичай в рази більше!
Цитировать
4. Здається, "Свобода" не може поки що відкрито та офіційно заявити проти щеплень. До речі на офіційному сайті я не знайшов ніяких статей про вакцинацію, крім однієї, вказаної Тягнибоком.
А коли тоді зможе, як не зараз, коли це питання ставало настільки актуальним в суспільстві?? Якщо вони в опозиції не можуть про це казати, коли за всі дії вакцинаторів не відповідають, дуже сумніваюсь, що будучи владою вони про це взагалі згадають!
А ссилку яку Ви дали, від Тягнибока, мені особисто важко назвати "статтею про вакцинацію", скоріше заклик на мітинг Свободи.
Цитировать
5. Може, пану Тягнибоку дійсно бракує часу детально вивчити тему вакцинації? Це питання можна розв'язати за допомогою ЛЗГП, як більш-менш відомої та впливової організації. Ліга зможе розповісти "свободівцям" про шкоду вакцинації.
Може і бракує часу, але якщо йому на це бракувало часу коли в нього діти народжувались, то тепер думаю часу на це в нього ще менше.
Я особисто не думаю, що це питання можна розв'язати за допомогою ЛЗГП... Хочете розказати Тягнибоку про вакцинацію, займіться цим самі особисто! Хоча можете розвіяти мої сумніви, зверніться до Ліги з цим питанням і результати розкажіть нам всім.
Мені наприклад байдуже хто з кандидатів в президенти підняв би це питання зараз, на дебатах наприклад, головне щоб хтось підняв! Тягнибок, будь-ласка хай буде він. Але я вже представляю дискусію Тягнибока про відміну вакцинації, як такої (адже добровільності Вам Нещеплений замало - це ж право батьків труїти дітей чи не так?):
Тягнибок - ми за відміну вакцинації!
Опонент (або лікар СЕС) - а Ви п. Олеже, вакцинували своїх дітей??
Тягнибок - Звичайно, всім своїм дітям ми робили необхідні щеплення за віком.
Дискусія завершена...
Записан
Вика
Ветеран
*****

Рейтинг: 41
Сообщений: 1103



Просмотр профиля
« Ответ #69 : Вт, 27 Окт 2009, 19:29 »

Нещеплений, ну Вы же должны понимать, что в случае полного прекращения Украиной какой бы то ни было вакцинации, буквально на следующий день Америка и Евросоюз перестанут выдавать визы гражданам Украины (выборов-то у них не было и у власти, увы, не националисты)? Вопрос на засыпку - сколько долго продержиться в Украине новоизбранная власть?

Что визы - это ерунда, а вот очередной или внеочередной транш эдак в миллионов 5 долларов - точно не дадут, и это будет удар по ...   ниже пояса. Так что чиновники никогда этого не позволят.
Записан

The only safe vaccine is a vaccine that is never used
Андрей_С
Постоялец
***

Рейтинг: 11
Сообщений: 156


Просмотр профиля
« Ответ #70 : Вт, 27 Окт 2009, 20:08 »

Цитировать
1. Лікарям в інститутах добряче промивають мозгів про користь щеплень (багато з них твердо вірять у це), у тому числі - хірургам (Тягнибок - хірург за першою освітою).
Скільки разів тут згадувалось і Вами в тому числі, що лікарі не роблять щеплень своїм дітям, притому ніхто не уточняє, які саме лікарі. Чи тепер будемо говорити, а от лікарі інфекціоністи і педіатри не роблять щеплень своїм дітям на відміну від хірургів, окулістів і дальше по списку..

До речі, лікарі теж різні бувають... За моїми спостереженнями найбільш вірять в силу вакцінації (і взагалі в силу медицини) дві категорії медиків - молоді медсестри та ... всякого роду медичні начальники - адміністратори. Он Князевич явно вірує... Тобто ті, у кого мало практичного досвіду. Ну і серед лікарів - зазвичай чим він більше знає, тим меньше впевнений у всемогутності офіційної медицини і зокрема в користі вакцінації, і навпаки.
До речі, чомусь я так думав, що Тягнибок - стоматолог, хоч, може, я і помиляюся...

Хочете розказати Тягнибоку про вакцинацію, займіться цим самі особисто! Хоча можете розвіяти мої сумніви, зверніться до Ліги з цим питанням і результати розкажіть нам всім.
Мені наприклад байдуже хто з кандидатів в президенти підняв би це питання зараз, на дебатах наприклад, головне щоб хтось підняв! Тягнибок, будь-ласка хай буде він.

А я вважаю, що треба доносити до всіх політиків на всіх можливих форумах нашу думку про шкідливість щеплень і необхідність мати можливості для відмови від них. А робити це треба всіми засобами, в т.ч. і індівідуально. Це і є внесок в загальну справу. Треба довести політикам, що нас багато, що за того, хто виступає за обов"язковість щеплень ми голосувати не будемо і т.п. Це в якійсь мірі змусить політикив у своїх намірах і діях враховувати нашу думку. А то дехто з них просто нас не чує, бо до князевичів їм ближче, а ті малюють їм такі картини, що от тільки деякі несвідомі-неорганізовані заважають досягти 95% охоплення, а як того вдасться досягти - то ніхто і хворіти не буде і т.п. пісні.

До речі, щось останні дні в рідному місті я спостерігаю активність вакцинаторів - вимагають принести відмови не тільки на дітей, але й на дорослих, що не щепляться, підсилили пропаганду і т.п. Це тільки у нас чи це така якась у них загальна кампанія?
Записан
Люсьен
Создание ВОО
****

Харьков

Рейтинг: 2
Сообщений: 31


Просмотр профиля
« Ответ #71 : Сб, 07 Ноя 2009, 16:43 »

Я вот например собиралась против всех голосовать, но если найдется политик, который поддержит свободу выбора вакцинации и задекларирует это на всю страну, ей богу проголосую за него!
Записан
Вика
Ветеран
*****

Рейтинг: 41
Сообщений: 1103



Просмотр профиля
« Ответ #72 : Сб, 07 Ноя 2009, 21:29 »

Думаю, что не найдётся (к сожалению)...
Записан

The only safe vaccine is a vaccine that is never used
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #73 : Пт, 13 Ноя 2009, 13:18 »

Панове, щодо Тягнибока ви абсолютно праві. http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_8608.php
Пропоную занести його у кандидати до нашого "чорного списку": http://www.privivok.net.ua/smf/index.php?topic=568.0
Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
Страниц: 1 ... 3 4 [5]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!