Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 20:49 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 95
  Печать  
Автор Тема: путь в сад без прививки  (Прочитано 1049980 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #255 : Чт, 30 Июн 2011, 13:50 »

может, проговорите с ней по поводу благотворительного вклада? что вы заплатите чуть больше? Улыбка
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #256 : Чт, 30 Июн 2011, 13:52 »

дошкільний навчальний  заклад (ясла-садок) компенсуючого типу
для дітей віком від двох до семи (восьми)  років,  які  потребують
корекції   фізичного   та  (або)  розумового  розвитку,  тривалого
лікування   та   реабілітації.   Дошкільні    навчальні    заклади
(ясла-садок)  компенсуючого  типу  поділяються  на  спеціальні  та
санаторні;

Поэтому я считаю, что такой садик специализированный явно не для вас.
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #257 : Чт, 30 Июн 2011, 13:53 »

rozinka, предыдущее сообщение относится к вам)))
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #258 : Чт, 30 Июн 2011, 13:53 »

может, проговорите с ней по поводу благотворительного вклада? что вы заплатите чуть больше? Улыбка
спробую Подмигивающий

Ще один варіант коли місця є, але завідуюча використовує таку фразу як "місць немає" щоб не брати нещеплену дитину, але наскільки я знаю, таких випадків небагато, зазвичай завідуючі не проти нещепленої дитини, але якщо бояться СЕС то кажуть робіть липові, щеплюйте, що завгодно тільки б карта була оформлена.

Нехай та зав.-а, до якої я піду, скаже, що може прийняти нещеплену дитину, тільки треба заладнати все з СЕС. Якщо ж я не хочу робити липову довідку, а зав.довідку вимагає, то як я можу все це ПОГОДИТИ? Треба писати в такому випадку якусь заяву в СЕС з проханням дозволити відвідувати дитсадок  без щеплень? якщо так, то чи є якась тут форма такої заяви, щоб я її могла роздрукувати для завідуючої як зразок? дайте зсилочку б-ласка.
Записан
Вячеслав Костылев
Глобальный модератор
*****

Киев

Рейтинг: 42
Сообщений: 140

Президент Лиги


Просмотр профиля
« Ответ #259 : Чт, 30 Июн 2011, 13:55 »

Вчера сюжет был http://city-tv.kiev.ua/news/11/06/29/2040.html  думаю, к осени проблема вырастет до критической массы...
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #260 : Чт, 30 Июн 2011, 13:58 »

не путайте Специализированные дет сады  с дет садами Компенсирующего типа
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #261 : Чт, 30 Июн 2011, 14:06 »


Да смотрела  вчера сюжет, вот только маме в прокуратуре делать не чего,ни чем они ей не помогут...(плавали знаем)  максимум -потеря времени, минимум- идите в суд, Чего тогда не идти сразу в суд...
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #262 : Чт, 30 Июн 2011, 14:09 »

Але якщо вони є , але не для таких дітей, як моя--то як мені далі продовжувати розмову?
Треба акцентувати на тому, що для поступлення у Вас будуть всі необхідні документи а саме: форма 026, копія свідоцтва і довідка про епід оточення. Для вступу цього цілком достатньо згідно положення КМУ "про дошк. навч. заклади". Тому кажіть, щоб Вас прийняли, Ви напишете в садочку відмову і якщо прийде СЕС з перевіркою і буде мати претензії по Вашій дитині, наголошуйте, що Ви самі будете з СЕС вирішувати дані претензії (судитись, платити шштрафи і т.д.), а доказом, що їх можна вирішити покажіть роздруковані рішення виграних судів (десь тут я давав), які будуть і доказом для завідуючої, що приймає Вас законно.
Нехай та зав.-а, до якої я піду, скаже, що може прийняти нещеплену дитину, тільки треба заладнати все з СЕС. Якщо ж я не хочу робити липову довідку, а зав.довідку вимагає, то як я можу все це ПОГОДИТИ? Треба писати в такому випадку якусь заяву в СЕС з проханням дозволити відвідувати дитсадок  без щеплень? якщо так, то чи є якась тут форма такої заяви, щоб я її могла роздрукувати для завідуючої як зразок? дайте зсилочку б-ласка.
На момент вступу з СЕС нічого не потрібно заладнувати. В компетенцію СЕС не входить вирішення питання про прийняття дітей до ДНЗ, тому ніяких заяв туди не пишіть, не тратьте даремно час і сили, результату все одно не буде. А якщо з'являться проблеми з СЕС вже під час відвідування, то тоді і будете заладнувати з ними, так і кажіть завідуючій.
Ну і про благодійний внесок - в таких випадках це обов'язково))
« Последнее редактирование: Чт, 30 Июн 2011, 14:13 от fenix » Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #263 : Чт, 30 Июн 2011, 14:19 »

 fenix--дуже дякую вам.Наче мені все вклалося в голові. Воно так просто собі все виглядає--коли це читаєш, або прокручуєш в голові. Але коли реально вже починаєш проходити--все по-іншому. але з Вашою  допомогою
(тобто з допомогою всіх дописувачів)все буде ок.

Рішення судів я ще кілька днів тому роздрукувала Улыбка
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #264 : Чт, 30 Июн 2011, 14:22 »

Сподіваюсь у Вас все вийде. Ні пуха!
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #265 : Чт, 30 Июн 2011, 14:27 »

fenix
треба відповідати "До біса"? Краще я себе почуваю "З Богом"  Подмигивающий але то так...
поки Ви мені це бажали, згадала ще  питання, якs я до кінця не вияснила для себе.
1. 26 форма повинна мати підпис тільки педіатра  чи також  зав.поліклінікою?  підпис останньої обов'язковий?
2. в цій формі повинно писати "Дозволено відвідувати садок" чи "Допущена" чи щось в тому плані, чи достатньо тільки печаток спеціалістів--"здорова" і вищезгаданих підписів педіатра/завполікл.?
Записан
rozinka
Новичок
*

Луганск

Рейтинг: 0
Сообщений: 4


Просмотр профиля
« Ответ #266 : Чт, 30 Июн 2011, 14:31 »

не путайте Специализированные дет сады  с дет садами Компенсирующего типа
Да я же Вам говорю, что нам не дают допуска не по состоянию здоровья, а только из-за отсутствия прививок. Так же, собс-но, как и здоровым. Вообще, если группа будет состоять из нормально развитых детей, я ничего не имею против) Только на нашем поселке только 2 сада, и все группы там обычные. Где-то на другом конце города есть и такие группы, о которых Вы говорите. Для себя я решила, что мой ребенок по любому будет ходить в сад, буду добиваться до последнего. Просто я думала, что медотвод будет панацеей.. А он и вообще оказался не нужен(( Спасибо всем за советы!
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #267 : Чт, 30 Июн 2011, 14:42 »

oskana, напишите запрос на имя директора департамента образования с вопросом, в каких дет. садах вашего города есть места, думаю проблема с очередью должна будет решиться.
спасибі, це добра думка! тільки.. :-\підкажіть, як це робиться? Заказний лист? просто звернення письмове, чи через електронку?

З вищесказаного треба робити так - проходити медогляд для садочка і оформляти карту 026, паралельно іти в садок (а по можливості бажано в кілька) і розпитувати у завідуючої про місця, якщо немає місць, розпитувати як все таки можна отримати місце,


З цим ще справді не до кінця полагоджено. Ще одного спеціаліста повинні пройти.  Улыбка


Напишите два экземпляра и отнесите в приемную, обязательно на Ваше экземпляре должны поставить входящий номер и дату.

У меня вот возникла еще идея, если в городах, как у нас, где нет частных клиник, в которых можно пройти ф. 026, как в Киеве, пойти по частным докторам (лор, окулист и так все, кого нужно пройти) и каждого просить сделать запись "здоров, детский сад посещать может", а потом с этими отметками к главврачу с заявлением "... по заключению всех специалистов мой ребенок здоров и может посещать сад, прошу вас вынести свой вердикт..."
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #268 : Чт, 30 Июн 2011, 14:48 »

1. 26 форма повинна мати підпис тільки педіатра  чи також  зав.поліклінікою?  підпис останньої обов'язковий?
2. в цій формі повинно писати "Дозволено відвідувати садок" чи "Допущена" чи щось в тому плані, чи достатньо тільки печаток спеціалістів--"здорова" і вищезгаданих підписів педіатра/завполікл.?
1. В мене дільнична одночасно є і зав. амбулаторією, тому її підпис був як за двох. Але виходячи з Наказу МОЗ №434 - "1. Підготовка дітей до відвідування дошкільного навчального закладу здійснюється лікарем-педіатром дільничним, медичною сестрою дільничною, медичною сестрою кабінету здорової дитини." в підготовку входить і " Оформлення медичної документації (ф. N 026/о)"
http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1039.2238.2&nobreak=1
Тому думаю, що підпис завідуючої не є обов'язковим, але всюди по різному.. але має бути печатка поліклініки.
2. Тут також - хтось вимагає, хтось ні, хтось пише хтось ні.. В мене не було ніяких фраз типу "може відвідувати".. були підписи і печатки, в графі щеплення написано "відмова батьків". Але після листа Мінюсту цілком можливо, що в садочках можуть вимагати цю фразу.. я тут вже десь пропонував, попросити спеціалістів яких Ви проходите, щоб написали таку фразу так як ніде не сказано, хто саме має її писати.. сказано тільки що це має бути лікар, тобто підійде будь-який з спеціалістів. Або на крайняк як тут пропонували самому написати цю фразу можна, коли карта вже буде повністю оформлена..
пойти по частным докторам (лор, окулист и так все, кого нужно пройти) и каждого просить сделать запись "здоров, детский сад посещать может", а потом с этими отметками к главврачу с заявлением "... по заключению всех специалистов мой ребенок здоров и может посещать сад, прошу вас вынести свой вердикт..."
Нормальна ідея)) Тільки вердикту не треба, а тільки підпис і печатку))
« Последнее редактирование: Чт, 30 Июн 2011, 14:54 от fenix » Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #269 : Чт, 30 Июн 2011, 14:56 »

Знаете что меня  в этой ситуации бесит.... Каждый раз изобретать велосипед!!!!
Записан
Страниц: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 95
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!