Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 25 Апр 2024, 00:57 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1] 2 3 ... 5
  Печать  
Автор Тема: Манту чи рентген? Яке зло обрати?  (Прочитано 91644 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
коляда
Новичок
*

украина сумская обл. гТростянец

Рейтинг: 0
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« : Ср, 09 Сен 2009, 22:45 »

Зовсім подуріли. Вимагають замість Манту робити дитині рентген грудної клітки. Посилаються на якийсь нещодавно прийнятий МОЗ документ. Одну знайому до істерики довели: " Коли або рентген роби!" Довідку в дитсадок не дають. Ще два тижні тому давали, а тепер - ні. Куди йти? До головного лікаря чи одразу впрокуратуру? А може у них і там і сям свої люди? Чи може місцева влада створювати свої умови чи перешкоди? Я розумію, що закони на нашому боці, та чи їх цим залякаєш? Мабуть. по-хорошому не вийде. Ось тільки в мене пуки (вибачте) мало. Чи зможу? Підтримайте, хто може.
Записан
Лилия
Гость
« Ответ #1 : Ср, 09 Сен 2009, 23:13 »

Посилаються на якийсь нещодавно прийнятий МОЗ документ.? то пусть покажут!!!  Пишите мне на имейл  sabdusheva@mail.ru

Записан
Funt
Глобальный модератор
*****

Горловка

Рейтинг: 28
Сообщений: 485


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Чт, 10 Сен 2009, 08:18 »

"чи їх цим залякаєш?" Можно и нужно попробовать. Простейший способ - написать заявление (требование допуска в садик) с фразой "прошу ответить письменно, для оформления судебного иска и жалобы в прокуратуру". Также нужно и внешне произвести впечатление, что это не блеф (или уж тогда вообще очно не общаться, только письменно).

Записан
Максина
Новичок
*

Рейтинг: 4
Сообщений: 20


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Чт, 10 Сен 2009, 14:15 »

Та же история и у нас. Дошла до зам.главврача центральной больницы нашего города. Брызжет слюной, орет: "Вы,что с ума сошли мамаша? Без пробы Манту в сад хотите???  У нас эпидемия туберкулеза! Читайте закон  о профилактике туберкулеза. Мол, у нас в городе уже был суд по этому вопросу. Судья когда узнала, что нет Манту у ребенка, даже слушать дальше не стала никаких доводов". Понимаю, что мне придется ехать в Киев (за 1200км, мы живем в Керчи) чтобы сделать пробу Суслова. Лучше сдать анализ крови, чем колоть не известно чем. На рентген или Манту своего ребенка я точно не поведу.

Записан
коляда
Новичок
*

украина сумская обл. гТростянец

Рейтинг: 0
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #4 : Чт, 10 Сен 2009, 22:21 »

Цитата: Funt

 Простейший способ - написать заявление (требование допуска в садик)

На чиє ім"я писати заяву і кому її нести? Наприклад так:

Прошу видати довідку, що моя дитина здорова і може відвідувати дитсадок. У разі відмови прошу надати письмову відповідь для оформлення судового позову та подання скарги в прокуратуру.

Підійде?

Записан
Funt
Глобальный модератор
*****

Горловка

Рейтинг: 28
Сообщений: 485


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Пт, 11 Сен 2009, 06:52 »

Да, можно так кратко. Или можно развёрнуто: http://www.privivok.net.ua/node/156


Но важно также правильно "подать" заявление. Дело в том, что в худшем случае, после получения заявления, поликлиника может подключить своих юристов и выдать Вам аргументированный ответ, что вообще-то они и не обязаны писать "допускается", дескать "вот вам справка, что ребёнок здоров и без прививок, это правда? правда! а дальше по закону уже зав. садиком решает, брать ребёнка или нет" После получения такого письменного ответа - всё, можно считать, что больница жёстко отмазалась, потому что всё это правда, и воевать-судиться теперь придётся только с зав. садиком. Что не хотелось бы.


Но это в худшем случае. Лучший случай - устно сейчас наехать в больнице (размахивая заявлением), продемонстрировать, что намерение судиться и жаловаться в прокуратуру - не фарс. Попытаться их испугать, больше, чем СЭС.


Ну и потом, если в ответе всё же не будет указанного поворота (сделали всё, что обязаны по закону), а будет обычное апеллирование к законам в ущерб Конституции, то можно свободно жаловаться-судиться с ними.


И ещё. ПК может заявить, что никогда никому фразу "допускается" не пишет, только "здоров", а дальше решает ДС. Чтобы это парировать, хорошо бы попросить в садике и сделать копии справок, выданных этой ПК, со словом "допускается".

Записан
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #6 : Сб, 12 Сен 2009, 16:58 »

Ще один дієвий засіб впливу на чиновників (щоб було страшніше за СЕС) - преса. Вакцинатори більш за все бояться розголосу. Може варто подумати про це?

Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
коляда
Новичок
*

украина сумская обл. гТростянец

Рейтинг: 0
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #7 : Пн, 14 Сен 2009, 20:28 »

Сьогодні одна знайома пройшла медогляд в дитсадок. Здалася. Замордували і затюкали. Нічого ні про які закони слухати не захотіли. Зробили рнтген. Мені вже страшно. Через деякий час і нам йти на медогляд. За комп"ютером - герой, а насправді - боюсь. І ніхто не допоможе. Всі підтримують тільки на словах, а лаятися і заявами махати ніхто не піде. Чи зважусь на суд і прокуратуру? Чи може рентген купити?

Записан
Maggy
Новичок
*

Україна,Нетішин

Рейтинг: 0
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #8 : Вт, 15 Сен 2009, 18:26 »

Я бачу МИ такі не одні:((з чого почати та куди йти??ночами неспимо,в садочках та школі не дають спокою,маємо наслідки щеплення,та немаємо офіційно підтвердженого лікарем що виною саме щеплення...замкнуте коло!хоча я щиро вірю ,що цю пекельну машину таки можна зупинити,чи хоча б зіпсувати її.


В кого шукати допомоги?реальної,не на словах та в переписці,а дієвої.

Записан
коляда
Новичок
*

украина сумская обл. гТростянец

Рейтинг: 0
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #9 : Вт, 15 Сен 2009, 23:49 »

Ті лікарі як звірі. Думають, що ти - дурень, або релігійно схибнутий.  В усякому разі ненормальний. Лікувать не лікують, а тільки очі замальовують. Про наше здоров"я ніхто не піклується, як і про наші права. Абсурд якийсь: в одній статті - право на відмову маємо, а в іншій - право на життя в соціумі не маємо. Як так і задумано було. Ніби демократично, але добровільно-примусово.

Вибачте, допомогти покищо нічим не можу. Самій би хтось допоміг. У нашому маленькому містечку юриста грамотного не знайдеш, та й грошей на нього де взяти. А главврач - усім своя людина. Сумніваюсь, що й судді безкорисливі та незалежні. Рука руку миє. Вагаюся, чи йти з заявою у лікарню, а звідти до прокуратури та суду, чи забрати заяву з дитсадка та залишити дитину вдома, поки я ще в дикреті з меншою дочкою, та й бабусі ще якось кутиляють.

Моя мама, до речі, перенесла хворобу - неврит лицьового нерва одночасно з інцифалітом, ще й опоясуючий лишай висипав. Толком не зрозуміло було, від чого і що сталося. Лікарі наші кажуть, що протягло вітерецем. А  знайомий лікар з Харкова, що займається комп"ютерною діагностикою організму, сказав що це винний герпес (якийсь Z), що висипав лишаєм не тільки на зовні, а й усередину та передавив нерв. Також спричинив інцефаліт. А де взявся? Та тут і був. Чекав свого часу в організмі, так сказати сприятливих умов. А потрапив туди, коли матусі ще давно-давно робили щеплення, здається, від кору. От і занесли вірус-партизанодиверсант. Боюсь тепер і за нас і старшу донечку, якій щеплення робила до году.

До речі, на західній Україні, говорять з цим питанням легше? Чи там у медпрацівників інший менталітет, толерантність чи що? Потіште добрим словом.

Записан
Funt
Глобальный модератор
*****

Горловка

Рейтинг: 28
Сообщений: 485


Просмотр профиля
« Ответ #10 : Ср, 16 Сен 2009, 07:53 »

Девушки, если Вам психологически тяжело давить на чиновников - подключайте знакомых мужчин Улыбка Если же и этот вариант отпадает - просто пишите письма, не общайтесь с ними устно. Это универсальный вариант! В письме вы не увидите ни хамства, ни грубости. Чиновник сто раз подумает, прежде чем что-то напишет. А если, тем более, ребёнок уже посещает сад/школу - не волнуйтесь. Пока нет бумаги - можно не беспокоиться. На все претензии отвечайте: "Пишите! Мне ваша бумага нужна для жалобы в прокуратуру и судебного иска". Пусть у чиновника болит голова насчёт консультации юриста и прочего.

Записан
Maggy
Новичок
*

Україна,Нетішин

Рейтинг: 0
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #11 : Ср, 16 Сен 2009, 08:43 »

Frownу нас аж ніяк не краще з ЦИМ(((так мабуть скрізь!та сама система,ті самі кругові поруки((та я все ж вірю що все це можна подолати,хоча буде дуже важко-але ж ціна-здоров"я наших дітей!


Умого старшого сина після щеплення в 6 років розвинулись ускладнення,хоча я й досі отримую лише"не гласные" констатації лікарів що то наслідки щеплення,намагаються все-таки спихнути всі проблеми на різні болячки,які начебто геть не причетні до того злощасного щеплення.


Одразу після уколу,через кілька годин почався страшний набряк місця уколу та всієї ніжки,син три доби не ставав на ножки,була висока температура.Та через місяць почалися серйозніші проблеми,болі у м"язах та суглобах,скачки температури,почав падати швидкими темпами зір,печінка та селезінка не вертається до норми,ЛІМФАТИЧНА СИСТЕМА ЗАПАЛЕНА САМА,БО НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ З ЯКИМОСЬ ВОРОГОМ,НЕ МОЖЕ ЙОМУ ПРОТИСТОЯТИ,ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО ОРГАНІЗМ ДИТИНИ САМ СЕБЕ РУЙНУЄ...і ще багато симптомів,а пошуки причин ні до чого не привели-жодного вірусу чи бактерій-то ЩО ж тоді???Про те скільки коштів йде лікарям ,на обстеження та ліки я просто мовчу!Ви і самі все прекрасно знаєте,проходили.


Зараз тиснуть на дитину та на нас,бо він вже школяр.Та дякувати Богу,наша дільнична лікар за нас,і як може дає відводи ,та всеодно тягають по комісіях,і ми з страхом чекаємо коли закінчиться термін відводу,і знову йти воювати,невже по картці сина не видно-щеплення його просто вб"є!імунна система на нулі!Сьози,німий крик,безсоння...а ще наступного року матиму доньку школярку..та чи ВІЗЬМУТЬ нас до школи?НепонимающийГрустный(


Та я не перестаю сподіватися та боротися,нас не так вже й мало,просто дехто здається і не витримує,але ціль того варта!Будьмо всі разом,одним цілим у цій боротьбі?!!і ми все зможемо!!!


Буду рада порадам та любій інформаціїї,з повагою,мама Нещепленого Сина...


Зарання вибачаюсь якщо текст викладений хаотично та ємоційно-але це вже крик душі!!я -З ВАМИ!!!

Записан
Funt
Глобальный модератор
*****

Горловка

Рейтинг: 28
Сообщений: 485


Просмотр профиля
« Ответ #12 : Ср, 16 Сен 2009, 09:39 »

Maggy, держитесь!


Относительно лечения поствакцинальных осложнений, я бы рекомендовал гомеопатию, спросите здесь о ближайшем к Вам классическом гомеопате: http://www.1796kotok.com/forum/viewforum.php?f=16&sid=b7004fee2b1f049311f6ac2ecc5deb54

Записан
Maggy
Новичок
*

Україна,Нетішин

Рейтинг: 0
Сообщений: 5


Просмотр профиля
« Ответ #13 : Ср, 16 Сен 2009, 14:07 »

спасибо Вам большое за отзывчивость,это и правда очень важно для меня!Простите за неграммотность в этом вопросе,но...классический гомеопат это тот,что шариками в баночке лечит?:)Извините еще раз:))

Записан
Нещеплений
Пользователь
**

Рейтинг: -2
Сообщений: 56


Просмотр профиля
« Ответ #14 : Пт, 18 Сен 2009, 13:40 »

Бррр... Дивно, чого це мами бояться? Недопуску до дитсадків чи шкіл?! А діабету не бояться? Інвалідностей? Раку? Чи ще чогось із серії "поствакцинальне"?


Пам'ятайте: примусом не роблять добро. Тут - великі гроші. Ось, захворіє дитя діабетом після щеплення - то вже є гроші для фармацевтів. Але навіть якщо серйозних хвороб чи інвалідностей не буде, будуть інші наслідки. Буде послаблення імунітету (після щеплень - завжди так буває) та слідом за цим хвороби - хоча б нежить - то вже прибутки фармкорпорацій та медичного картелю. І не факт, що ускладнення з'явиться одразу після щеплення - троянський кінь у вакцині може подіяти навіть через десятиліття, як поліовакцини, що провокують рак через 30-40 років після вакцинації (дані з книги Котока "Безжальна імунізація").


Тож, батьки і діти, не ведіться на тиск системи гроблення здоров'я.


Панове, треба вже думати про безстроковий мітинг проти вакцинації під стінами МОЗу.

Записан

Ніхто, навіть батьки, не має права калічити дітей. Це торкається навіть добровільної вакцинації, бо вакцина - отрута за визначенням.
Страниц: [1] 2 3 ... 5
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!