Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пн, 29 Апр 2024, 05:22 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Печать  
Автор Тема: Педиатр отказывается давать справку/допуск в школу.  (Прочитано 245456 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #150 : Пт, 15 Апр 2011, 10:55 »

Вам нужно, запрашивая письменно, ссылаться на приказ министерства. Кроме того, вечером постараюсь выложить письмо МОЗ, где они на этот вопрос отвечают.
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #151 : Пт, 15 Апр 2011, 11:34 »

Какой именно приказ?
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #152 : Пт, 15 Апр 2011, 12:35 »

Какой именно приказ?
Наказ МОЗ "Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні"
http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1039.2238.2&nobreak=1
Цитировать
ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ
  про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу
I. Про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного навчального закладу
1. Підготовка дітей здійснюється лікарем-педіатром дільничним, медичною сестрою дільничною, медичною сестрою кабінету здорової дитини.
2. Підготовка включає в себе систематичне спостереження на педіатричній дільниці з метою забезпечення гармонійного психофізичного розвитку, оптимального сімейного виховання а саме:
2.1. Обов'язковий медичний профілактичний огляд за участю лікаря-педіатра, стоматолога, логопеда (інші спеціалісти за показаннями) та диспансеризацію дитини, лабораторні дослідження (загальний аналіз крові, сечі, дослідження на гельмінтоз);
2.2. Оздоровлення та лікування дітей груп "ризику" та диспансерної групи;
2.3. Оформлення медичної документації (ф. N 026/о), яка включає:
а) результати обов'язкового медичного профілактичного огляду, диспансеризації та оздоровлення з висновками спеціалістів;
б) дані про профілактичні щеплення (ф. N 063/о);
г) дані лабораторних досліджень;
д) рекомендації щодо режиму на період адаптації дитини в дошкільному навчальному закладі, груп по фізичному вихованню, диспансерних хворих - по спостереженню та оздоровленню.
3. У разі перенесеного гострого захворювання дитиною, що готується для відвідання дошкільного навчального закладу вперше, її направлення в заклад пропонується здійснювати не раніше ніж через 2 тижні після клінічного одужання.
4. Проведення планових профілактичних щеплень пропонується завершити не менш, як за 1 місяць до початку відвідування дошкільного навчального закладу.
5. Питання про направлення до дошкільного навчального закладу дітей груп ризику, а також дітей з хронічною патологією та вродженими вадами розвитку вирішуються індивідуально за участю лікарів-спеціалістів.
6. Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією.
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #153 : Пт, 15 Апр 2011, 13:07 »

У меня еще такая ситуация, мы сначала были оформленны в одной полеклинники (до двух лет), отказы писала, на приемы не ходили, но врачи сами проводили записи в карточке, мол мы были, потом перевелись в другую полеклиннику, отказов я там не писала, на приемы не ходили, наблюдаемся у частного педиатра, анализы и обследования, которые проходили за период с 2-х и до 3,5-ой лет (по мере необходимости, когда ребенок чем нибудь болел) у меня есть, записей в карточке частный педиатр не делала, так же есть, какая то форма (наверное 026), которую я брала в 2 года, когда хотели идти в сад, по ней тогда мы прошли всех специалистов и дальше я это дело забросила, карточка у меня на руках. Меня не пошлют подальше, типа они ни разу не видели моего реденка, я не посещала обязательных осмотров?
« Последнее редактирование: Пт, 15 Апр 2011, 13:09 от Ирина Черкассы » Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #154 : Пт, 15 Апр 2011, 13:16 »

Придите и скажите, что вы недавно сюда вернулись от бабушки и теперь будете посещать их. А потом опять к ней уедете Улыбка
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #155 : Пт, 15 Апр 2011, 14:01 »

Меня не пошлют подальше, типа они ни разу не видели моего реденка, я не посещала обязательных осмотров?
Впринципі не мають права, але якшо пошлють - тикніть їх носом в ЗУ "Основи законодавства про охорону здоров'я"
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2801-12
Стаття 6. Право на охорону здоров'я
     Кожний громадянин України має право на охорону  здоров'я,  що передбачає:
...
     д) кваліфіковану медико-санітарну допомогу, включаючи вільний вибір   лікаря,   вибір   методів  лікування  відповідно  до  його рекомендацій  і  закладу  охорони  здоров'я;
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #156 : Пт, 15 Апр 2011, 14:22 »

Если меня посылаю, сразу пишу заявление на имя заведующей.

Я, ..., мати дитини ... ... р.н., прошу видати медичну довідку форми 026/0 дитині для відвідин нею дитячого садка відповідно до вимог Наказу №434 від 29.11.2002 року "Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні" та ст. 6 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я".
Відповідь по результатам Вашого рішення прошу надати письмово у встановлені сроки згідно Закону України "Про звернення громадян"
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #157 : Сб, 16 Апр 2011, 15:43 »

Ответ из МОЗ (исполнитель - ГУ ОЗ Киева) по поводу 026. В нём расписано, что делать и как быть, если ребёнок живёт не по месту прописки. Будет полезно, если надо будет махать перед чьим-то носом. Как-никак, это ответ с самого верха.

Во вложении - скан.
Копия его же: тут.
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #158 : Ср, 20 Апр 2011, 10:04 »

Была вчера в поликлиннике, мне дали бланк 112/0, для прохода врачей, но сказали, что в графе рекомендации напишут, что рекомендуеться провести профилактическии вакцинации и нас не примит ни один сад, так как есть местный приказ, о котором я выше писала. Один папочка обращался уже и в прокуратуру, ему дали ответ, что учитывая данный приказ все законно. Этот приказ №315/781/92 от 09.12.10 Про запобігання інфекційних захворювань у дитячих закладах подписан только черкасскими чиновникамми (департамент здравооранения, департамент образования, санстанция), регистрации в юстиции небыло. Подскажите, как правильно писать потом заявления в прокуратуру, что бы обьяснить, что законы Украины имеют большую юоедическую сил чем местный приказ и его использование не законго.
Я сейчас буду проходить врачей с формой112/0, потом буду писать заявление, что бы мне выдали 026/0 - правильны ли мои действия?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #159 : Ср, 20 Апр 2011, 10:11 »

Один папочка обращался уже и в прокуратуру, ему дали ответ, что учитывая данный приказ все законно
А с какой формулировкой он обращался? Рекомендации врачи давать могут. Даже графа такая есть в ф.026 - «рекомендации». Только их рекомендации к вопросу поступления ником боком. Ну, рекомендовали вам. А вы отказались. Дальше - по схеме.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #160 : Ср, 20 Апр 2011, 10:28 »

Я сейчас буду проходить врачей с формой112/0, потом буду писать заявление, что бы мне выдали 026/0 - правильны ли мои действия?
Так, стоп. Медогляд перед садочком треба проходити маючи на руках карту 026/о (не заповнену), так як всі лікарі яких Ви пройдете пишуть висновок і ставлять свої печатки саме в форму 026/о. Форму 112/о (а це є "Історія розвитку дитини"  - тобто просто карточка дитини в поліклініці) також можна брати з собою, але туди тільки дублюють записи з форми 026. А то вийде ситуація, що Ви пройдете весь медогляд, Вам запишуть результати тільки в форму 112/о а потім заставлять знов ходити до всіх лікарів за записом і печаткою в форму 026/о, або взагалі ше й медогляд заставлять поновій проходити.
Тому беріть форму 026/о (її має видати Ваш дільничний педіатр), карточку (форму 112/о) і тоді вже до спеціалістів на медогляд. Кожен спеціаліст має зробити запис і поставити печатку в форму 026/о і для надійності в форму 112/о.
« Последнее редактирование: Ср, 20 Апр 2011, 10:35 от fenix » Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #161 : Ср, 20 Апр 2011, 15:28 »

Как мне тогда в заявлении обосновать, что мне нужно 026/0 если есть во это:

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З03.07.2001 N 258

Медична карта дитини (для школи, школи-інтернату, школи-ліцею, дитячого будинку, дитячого садка) (форма N 026/о)
Медична карта дитини (форма N 026/о) заповнюється на кожну дитину, яка перебуває в учбово-виховному закладі і дає уяву про стан здоров'я, а також відображає всі лікувально-профілактичні заходи, які проводились по відношенню її в період перебування в дитячому садку, школі, школі-ліцею, дитячому будинку, школі-інтернаті.
Паспортна частина медичної карти дитини і анамнестичні дані на дітей, які поступили в перший клас школи, заповнюються на підставі записів в "Історії розвитку дитини" (форма N 112/о) медичними працівниками дитячої поліклініки, ФАПу, при проведенні поглибленого огляду цих дітей. На дітей, які поступили в дитячі садки і дитячі будинки, ф. N 026/о заповнюється на підставі виписки із ф. N 112/о, яка видається поліклінікою, або при опитуванні батьків.

Так же думаю можно будет использовать при написании заявления:
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Л И С Т
26.12.2008 N 758-0-2-08-19
Щодо практики застосування норм права у випадку колізії
У зв'язку з зверненням народного депутата України Веревського А.М. від 12 грудня 2008 року N 77/12-08 у Міністерстві юстиції розглянуто Ваше звернення від 31 жовтня 2008 року N 02к-12/11 щодо практики застосування норм права у випадку колізії і повідомляється таке.
Неузгодженість між чинними нормативно-правовими актами, їхнє протиріччя з одного й того самого предмета регулювання, а також суперечність між двома або більше формально чинними нормами права, прийнятими з одного і того ж питання, в теорії права відомі як колізія норм права.
Колізія норм права вирішується шляхом вибору того нормативного акта, який має бути застосований до конкретного випадку (юридичного факту).
Існує і декілька способів, за якими можливо визначити нормативно-правовий акт, яким слід керуватися.
1. У разі існування неузгодженості між нормами, виданими одним і тим самим нормотворчим органом, застосовується акт, виданий пізніше, навіть якщо прийнятий раніше акт не втратив своєї чинності. Така неузгодженість може виникнути внаслідок того, що прийняття нової норми не завжди супроводжується скасуванням "застарілих" норм з одного й того ж питання.
2. У разі існування суперечності між актами, прийнятими різними за місцем в ієрархічній структурі органами - вищестоящим та нижчестоящим, застосовується акт, прийнятий вищестоящим органом, як такий, що має більшу юридичну силу.
3. У разі існування неузгодженості між актами, виданими одним й тим же органом, але які мають різну юридичну силу, застосовується акт вищої юридичної сили. Наприклад, у випадку суперечності норм закону та Конституції України, які прийняті Верховною Радою України - колізія вирішується на користь Конституції, яка має найвищу юридичну силу.4. При розбіжності між загальним і спеціальним нормативно-правовим актом перевага надається спеціальному, якщо він не скасований виданим пізніше загальним актом.
Щодо Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", то, вважаємо, що він може бути віднесений до спеціального закону у сфері здійснення державного нагляду (контролю).
Враховуючи наведене, а також те, що зазначений Закон прийнятий 5 квітня 2007 року, то у випадку виникнення колізії норм цього Закону та норм інших законів, прийнятих до 5 квітня 2007 року, слід керуватися нормами Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".
Крім того, повідомляємо, що офіційне тлумачення Конституції України та законів України дає Конституційний Суд України (стаття 147 Конституції України).
Листи міністерств не встановлюють норм права і мають лише інформаційний характер.
Заступник Міністра                                                                                           Л.В.Єфіменко

Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #162 : Ср, 20 Апр 2011, 15:39 »

Как мне тогда в заявлении обосновать, что мне нужно 026/0 если есть во это:
Вимагайте видачі карти 026/о на основі Наказу МОЗ
"Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні"
"ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу"
(приведений вище)
для проходження обов'язкового медичного профілактичного огляду і запису в неї (карту 026) висновків спеціалістів, даних лабораторних досліджень і т.д.
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #163 : Ср, 20 Апр 2011, 15:46 »

Спасибочки, составлю заявление и выложу для вашей коректировки, если конечно можно?
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #164 : Пт, 22 Апр 2011, 10:27 »

Мое заявление главврачу:
З А Я В А

   Я, ..., мати дитини ..., ... року народження, прошу видати довідку форми 026/0 для відвідин моєю дитиною дитячого садка відповідно до вимог Наказу МОЗ України №434 від 29.11.2002 р. «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні».
   19.04.2011 року мною була написана та передана, дільничному лікарю Черкаської міської дитячої поліклініки №2 дільниця 3, заява, про відмову від проведення моїй дитині, ..., профілактичних щеплень, реакції Манту, флюорографії та інших профілактичних медичних маніпуляцій, окрім випадків термінової медичної допомоги за життєвими показниками. Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального та всебічного вивчення питання, пов’язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі: Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» ст. 42 Ризиковані методи … профілактики … визнаються допустимими, якщо вони … застосовуються за  згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта; ст. 43 Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників. Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» ст. 12 повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою … Особам, які не досягли п’ятнадцятирічного віку …, щеплення проводяться за згодою їх батьків.
   Заборона на підставі ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» відвідування дитячого садка здоровою не щепленою дитиною незаконна, тому що вона вступає в силу тільки в умовах передбачених ст. 64 Конституції України (254к/96-ВР) – «в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень …». Процедура відсторонення здійснюється відповідно до Інструкції про порядок внесення подання про відсторонення осіб від роботи або іншої діяльності, затвердженої Наказом МОЗ України від 14.04.1995 року №66 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 01.08.1995 року за №270/806, де Додаток №2 «Терміни відсторонення від роботи або іншої діяльності осіб, що були в контакті з хворими на небезпечні для оточуючих інфекційні хвороби» має чіткі роз’яснення та термін, на який може бути відсторонена дитина. Нагадую, що ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» містить також і роз’яснення, щодо відвідувань дитячого закладу … при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
   Звертаю Вашу увагу на наступне положення Конституції України (254к/96-ВР) ст. 8 Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
   Ст. 53 Конституції України говорить «Кожен має право на освіту».
   Також звертаю Вашу увагу на ст. 68 Конституції України «Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
   Також на наступні закони:
   Закон України «Про охорону дитинства» ст. 19 «… Кожна дитина має право на освіту».
   Закон України «Про дошкільну освіту» ст. 4 «Дошкільна освіта є обов’язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні», ст. 6 «Принципами дошкільної освіти є: доступність для кожного громадянина освітніх послуг, що надаються системою дошкільної освіти».
   Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» ст. 6 «Кожний громадянин України має право на охорону здоров’я, що передбачає … правовий захист від будь-яких незаконних форм дискримінації пов’язаних із станом  здоров’я».
   Рішення Конституційного Суду України від 04.03.2004 року №5-пр/2004: - «Доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту».
   Також хотіла б привернути Вашу увагу до ст. 43 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», в якій сказано «Якщо міжнародними договорами України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші норми, ніж ті, що передбачені цим Законом, то застосовуються норми цього міжнародного договору».
   Існують наступні міжнародні договори:
   Конвенція  про права дитини ст. 2 «Держави-учасниці поважають і забезпечують всі права, передбачені цією Конвенцією, за кожною дитиною, яка перебуває в межах їх юрисдикції, без будь-якої дискримінації незалежно від раси, кольору шкіри, мови, релігії, політичних або інших переконань,  національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я і народження дитини, її батьків чи законних опікунів або яких-небудь інших обставин.
   Декларація прав дитини принцип 7 «… Дитина має право на здобуття освіти, яка має бути безкоштовною і обов’язковою”.
   Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини ст. 1 «Сторони цієї Конвенції захищають гідність і тотожність всіх людей та гарантують кожній особі – без дискримінації – повагу до її недоторканності та інших прав і основних свобод щодо застосування біології та медицини».
   Загальна декларація прав людини ст. 19 «Кожна  людина має право на свободу переконань і на вільне їх виявлення: це право включає свободу безперешкодного дотримання своїх переконань».
   Європейська соціальна хартія ч. 111 «Кожна людина має право користуватися будь-якими заходами, що дозволяють їй досягти найкращого стану здоров’я».
   Протокол №12 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод ст. 1.1 «Здійснення будь-якого передбаченого законом права забезпечується без дискримінації ха будь-якою ознакою, наприклад, за ознакою … переконань … або за іншою ознакою» 2. «Ніхто не може бути дискримінований будь-яким органом державної влади за будь-якою ознакою, наприклад, за тими, які зазначені в пункті 1».
   Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод ст. 14(1) «Здійснення прав і свобод гарантується без будь-якої дискримінації за ознакою … переконань … або інших обставин».
   Конвенція про боротьбу з дискримінацією в галузі освіти ст. 1 «… выражение «дискриминация» охватывает всякое различие, исключение, ограничение или предпочтение по признаку … убеждений …, которое имеет целью или следствием уничтожение или нарушение равенства отношений в области образования, и, в частности: а) Закрытие для какого-либо лица или группы лиц доступа к образованию лютой сткпени или типа».
   Загальна декларація прав людини ст. 261 «Кожна людина має право на освіту. Початкова освіта повинна бути обов’язковою».
   Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права ст. 131 «Держави, які беруть участь у цьому Пакті, визнають право кожної людини на освіту. 2. а) початкова освіта повинна бути обов’язковою».
   Перший протокол до Конвенції про захист прав і основних свобод людини ст. 2 «Нікому не може бути відмовлено в праві на освіту».
   Усі вищевказані права, які передбачені міжнародними договорами відображені в Конституції України (254к/96-ВР) в ст. 21, ст. 22, ст. 23, ст. 24, ст. 53.
   Виходячи з вищевказаного, бачимо, що існує  очевидна суперечність (правова колізія) між ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та ст. 53  Конституції України (254к/96-ВР), тому слід керуватися п. 3 Листа Міністерства юстиції України №758-0-2-08-19 від 26.12.2008 року «У разі існування неузгодженості між актами, виданими одним й тим же органом, але які мають різну юридичну силу, застосовується акт вищої юридичної сили. Наприклад, у випадку суперечності норм закону та   Конституції України (254к/96-ВР), які прийняті Верховною Радою України – колізія вирішується на користь Конституції, яка має найвищу юридичну силу.
   Спільний наказ Департамента охорони здоров’я та соціальної політики, Департаменту освіти та гуманітарної політики виконавчого комітету Черкаської міської ради та ДЗ «Черкаська міська санітарно-епідеміологічна станція» від 09.12.2010 року №315/781/92 «Про запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах» є посиланням на ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а він, як бачимо, суперечить нормам Конституції України (254к/96-ВР) та міжнародним договорам ратифікованих Верховною Радою України.
   Отже, питання про відвідування моєї дитини дитячого садка повинно вирішуватися на підставі  Конституції України (254к/96-ВР) та вказаних міжнародних договорів, ратифікованих Верховною Радою України.
   Відмова видати медичну довідку дитині для відвідин нею дитячого садка порушує конституційне право дитини на дошкільну освіту і ряд інших законів України. Ця конституційна норма має силу, вищу в порівнянні з Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб».
   Прошу Вас вирішити питання, щодо видачі моїй дитині, ..., довідки для відвідування нею закладу дошкільної освіти, для цього відповідно Наказа МОЗ №434 від 29.11.2002 року «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні» зібрати лікарсько-консультативну комісію, видати довідку про епідеміологічне оточення.
   Крім того, неможливість відвідувати дитині дитячий садок з вини Вашого закладу, може привести до фінансових втрат сім’ї, так як не дає мені можливості працювати. В зв’язку з цим, прошу видати лікарняний лист, встановити діагноз і призначити лікування, якщо за результатами медичного обстеження моїй дитині не може бути видана довідка про те, що вона здорова і може відвідувати дитячий колектив.
   Прошу дати мені відповідь письмово та, згідно Закону України «Про звернення громадян», у скорочений термін (3 дні) у зв’язку з необхідністю мого виходу на роботу. У разі відмови виконати викладені в ній вимоги, залишаю за собою право звернутися в прокуратуру та до суду за захистом порушених прав моєї дитини, гарантованих  Конституції України (254к/96-ВР) .      
« Последнее редактирование: Пт, 22 Апр 2011, 10:29 от Ирина Черкассы » Записан
Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!