Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 20:14 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Книга А. Котока "Безжальна імунізація" (для участников акции)  (Прочитано 12714 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« : Пт, 03 Дек 2010, 00:28 »

Специальное предложение для участников акции по распространению брошюр ПВО.

Украинское издание фундаментальной книги о прививках А. Котока "Безжальна імунізація".
2008 год издания, укр. язык, твёрдый переплёт, мелованная бумага, 568 страниц.

Отличный подарок для думающих родителей и медработников, в подробностях раскрывающая историю возникновения прививок и их воздействие на организм.

Предлагается по себестоимости - 60 грн. за экземпляр.

Описание, оглавление и текст книги смотрите здесь: http://www.privivok.net.ua/node/166

Кого интересует эта книга - пишите мне в личку с темой "Книга БИ-2".
« Последнее редактирование: Пт, 03 Дек 2010, 00:35 от Flare » Записан

Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пт, 21 Янв 2011, 22:54 »

Предложение перемещено из закрытого раздела, чтобы все потенциальные участники нашей акции могли о нём знать заранее. Улыбка
Записан

ВиктоР М.
Постоялец
***

г. Свердловск Луганская обл.

Рейтинг: 15
Сообщений: 196


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Сб, 29 Янв 2011, 19:09 »

А на русском языке случайно нет?
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #3 : Сб, 29 Янв 2011, 21:15 »

А на русском языке случайно нет?
Наше издание - только на украинском.
Чем богаты, как говорится. Улыбка
Записан

Aшас
Постоялец
***

Чернигов

Рейтинг: 5
Сообщений: 241


Просмотр профиля
« Ответ #4 : Вт, 12 Июл 2011, 13:48 »

Всім здоров"я  для початку.
В кого є в електронному вигляді книга Котока (бажано 2010 року) прошу поділитися з цим виданням.
Данну тему вивчаю вже близько шести місяців переважно з відеофільмів і не тільки цю і більш глобальні які теж направлені на геноцид.
Для себе я вже давно вирішив, ніяких вакцин для своєї дитини не буду колоти.
Книга потрібна не тільки мені а й моїм однодумцям.
Скажу чесно з усією повагою до автора (Котока), що я не поділяю точку зору, що подібну інформацію потрібно продавати. ЇЇ потрібно дарувати. Це стосується любої корисної для людей інформації.
За освітою я хімік.
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #5 : Вт, 12 Июл 2011, 17:27 »

На странице http://www.privivok.net.ua/node/166 есть ссылка для скачивания текста книги.
Записан

Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #6 : Вт, 12 Июл 2011, 22:17 »

Дякую, в кого є друкована версія 2010 року прохання повідомити про відмінності від попередньої версії. Подмигивающий
Це остання редакція книги українською мовою, видана в 2008 році.
Російсько-мовне видання в Росії вийшло в 2006 році.

В 2010 році вийшло українське видання брошури "Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей" російською мовою.
Ця тоненька книга адаптована для пересічних громадян, тоді як "Безжальна імунізація" доволі важка для читання і більше підходить для тих, хто бажає докладно розібратися з медичними аспектами щеплень та історією їх виникнення.
Записан

rvgrigoruk
Постоялец
***

Рейтинг: 9
Сообщений: 119



Просмотр профиля
« Ответ #7 : Ср, 13 Июл 2011, 09:51 »

Всім здоров"я  для початку.
Данну тему вивчаю вже близько шести місяців переважно з відеофільмів і не тільки цю і більш глобальні які теж направлені на геноцид.
Для себе я вже давно вирішив, ніяких вакцин для своєї дитини не буду колоти.

З відеофільмів вивчити дану тему не реально, ознайомитися да, але не більше.

Цитировать
Скажу чесно з усією повагою до автора (Котока), що я не поділяю точку зору, що подібну інформацію потрібно продавати. ЇЇ потрібно дарувати. Це стосується любої корисної для людей інформації.
Вона практично безкоштовна, зовсім без плати жодне видавництво не видасть її, в ел. вигляді багато не начитаєтесь, і не роздрукуєте, то не роман, дешевше купити за досить не високу ціну. Ел. версія для сайта надана О.Котоком безкоштовно.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!