Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 19 Апр 2024, 18:36 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печать  
Автор Тема: Ідем до садочку. Потрібна допомога!!!  (Прочитано 71729 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #75 : Вт, 31 Мая 2011, 14:38 »

Щодо прес-конференції - така моя особиста суб'єктивна думка. Думаю якщо буде на руках роз'яснення Мін'юсту, чому скасували календар, і якщо це буде порушення права на освіту - тоді буде що розказувати на ПК, враховуючи лист МОН. А так, яка суть ПК - похвалитись, що МОН дозволяє вступ нещепленим дітям в садочок? Чи "столкнуть лбами" МОЗ і МОН? Так ще не відомо як таке зіткнення аукнеться нам же...
На даний момент є лист-роз'яснення МОН, який має вирішити проблеми з зав. садочків. Тому проблемою для батьків тепер є отримати в карту 026 сакральну фразу "відвідувати може", а такої фрази в законодавстві не передбачено (аналогічно з довідкою про епід.оточення), тому думаю треба діяти саме по цих питаннях і якщо їх утрясти юридично то проблем з поступленням не має бути.
Позиція МОЗ по прийому дітей давно відома - "нещеплені загроза для щеплених тому не пускати їх в садочки", але маючи лист МОН, позиція МОЗ нам до лампочки, головне яка в МОЗ позиція по фразі "відвідувати може" і довідці про епідоточення.
P.S. Нас сьогодні остаточно оформили в садочок Подмигивающий  
« Последнее редактирование: Вт, 31 Мая 2011, 14:49 от fenix » Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #76 : Вт, 31 Мая 2011, 14:47 »

Я ни на чем не настаиваю просто тихой сапой их буду сталкивать сама(конкретно через тех родителей которые ко мне обращаются) и даже с этим  письмом тыкаются как с без полезной бумагой! У меня есть выбор? Нет! его нет! Сидеть и боятся что-ще не відомо як таке зіткнення аукнеться нам же... то тогда вообще может стоит притаиться и трястись как осиновый лист? Справлялись же как то без этого письма! МОН признало верховенства права. Значит добиваемся капитуляции и от МОЗ.   Или чего мы тут собрались?
« Последнее редактирование: Вт, 31 Мая 2011, 14:53 от Лилия » Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #77 : Вт, 31 Мая 2011, 14:57 »

Офіційно МОЗ ніде не скаже, що вони проти верховенства права чи щось т.п. Вони просто тупо ігнорують всі закони крім ст.15, в разі чого кажуть - ми дієм згідно закону, а зкаон каже.. і цитата ст.15.
Тому капітуляція МОЗ - це скасування ст.15, а я не вірю, що цього можна добитись прес-конференціями (всі попередні ПК це підтверджують), та й чи потрібно це, коли вже фактично є інший шлях, який треба тільки до кінця довести?
...то тогда вообще может стоит притаиться и трястись как осиновый лист?
Я не пропоную притаїтись і трястись, а пропоную просто інший шлях вирішення проблеми, який на мою думку ефективніший за ПК. Зрештою лист МОН це точно не заслуга прес-конференцій, а заслуга людей які писали в МОЗ і МОН, дзвонили на гарячі лінії і судились. ПК - не тянуть за собою ніяких юридичних наслідків на відміну від офіційної відповіді якогось з міністерств. - ІМХО
« Последнее редактирование: Вт, 31 Мая 2011, 15:04 от fenix » Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #78 : Вт, 31 Мая 2011, 15:10 »

Я не вижу причины для спора! Пресс конференция было только как предложение, и президент лиги по этому поводу не высказался, дипломатично промолчав. Считаю вообще вопрос закрытым.
« Последнее редактирование: Вт, 31 Мая 2011, 15:12 от Лилия » Записан
led
Новичок
*

Львівська обл.

Рейтинг: 6
Сообщений: 45


Просмотр профиля
« Ответ #79 : Вт, 31 Мая 2011, 16:04 »

Якщо, Ви, не проти, то я продовжу оповідання, яке почав цією темою. Після вчорашньої усної розмови з зав.садочком, я зателефонував в садочок і мені відповіли, що ми маємо звернутися до зав. дитячої консультації для того, щоб вона скликала консиліум лікарів, які вирішать чи має право ходити  дитина в садок без прививок(наголошую, довідка з чарівною фразою у нас є)... Ось так! Цікавить Ваша думка, як можуть розвиватися подальші події???
Цікаво, що зав. дитячою консультацією забрала в медсестри довідку026 і лист МОН теж...
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #80 : Вт, 31 Мая 2011, 16:15 »

Вообще то я не поняла запись у вас есть дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад?
Если у вас эта запись есть зачем вы отдали зав детской консультации форму???
« Последнее редактирование: Вт, 31 Мая 2011, 16:18 от Лилия » Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #81 : Вт, 31 Мая 2011, 16:20 »

На вашем месте я бы взяла эту форму 026 , это письмо и поперла  В ГОРОНО
Записан
led
Новичок
*

Львівська обл.

Рейтинг: 6
Сообщений: 45


Просмотр профиля
« Ответ #82 : Вт, 31 Мая 2011, 16:29 »

В нас є направлення, форма 026 з фразою"може відвідувати дошкільний дитячий заклад"(але цю форму ми отримали в обласному центрі, а в садочок ідемо в районі-26км від областного центра). Я вчора звернувся до зав.садочком, шо ми маємо документи і хочемо відвідувати садочок. Вона взяла документи і сказала, що їй потрібно проконсультуватись з медсестрою.А сьогодні-ось така відповідь!
Записан
Ильина Лилия
Создание ВОО
****

Житомир

Рейтинг: 1
Сообщений: 11


Просмотр профиля
« Ответ #83 : Вт, 31 Мая 2011, 17:09 »

А нас садик без прививок берёт. А вот пустит ли поликлиника не знаю. Завтра пойду оформлять форму 026, т.к. медкомиссию уже прошли.
Надеюсь, у нас всё получится! Если нет, надеюсь на вашу поддержку! Завтра-послезавтра поделюсь опытом.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #84 : Вт, 31 Мая 2011, 22:17 »

Мы тоже на этапе 026.
Пришла в голову мысль, что если «відвідувати може» законами не регламентировано, то не важно, кто эту фразу напишет... Улыбка
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #85 : Вт, 31 Мая 2011, 22:20 »

М.да.... скорее грустно чем смешно!
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #86 : Вт, 31 Мая 2011, 22:32 »

отнюдь: я уже красную ручку нашел. Хотели надпись - их есть у меня!
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #87 : Вт, 31 Мая 2011, 23:38 »

Mike ! удачи! Смеющийся Как вы смотрите на написание жалобы гаранту конституции? Меня крайне возмутило высказывание горе зама по иммунопрофилактики.я даже комент оставила под ником лилу.Такие люди в министерстве работать не должны!!Если ни кто не поддержит? Я могу и отсебятину отправить бумага все стерпит, денег на конверт есть у меня !
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #88 : Ср, 01 Июн 2011, 00:21 »

Боюсь, что бесполезно. Будем шаг за шагом отвоёвывать позиции!
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #89 : Ср, 01 Июн 2011, 01:09 »

А я рискну!Один человек роет колодец, тысяча людей пьют воду.
Записан
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!