Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 28 Мар 2024, 19:48 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 2 [3] 4 5
  Печать  
Автор Тема: В поликлинике теперь и нам, отказникам, Конституцию показывают....  (Прочитано 57272 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #30 : Сб, 17 Сен 2011, 14:27 »

Ну я сегодня посмотрю на это письмо. И как определить, если ли это полноценный приказ? Номер должен быть и т.п.?
Так, номер, назва, дата прийняття, хто розробив і підписав і т.п. Хочеться вже глянути на нього!
А насчет формы 026, в понедельник побегу за ней, если эта зава откажется, то буду ходить по другим садам. просто прописки нет, а другие требуют направление с районо и т.п. ну буду выкручиваться как-то
на насчет довыдки о эпидокружении, то я 31 августа ее принесла, они мне дали без проблем в поликлинике, где значилось, что "в контакте с больными не был, может посещать дет учреждение". А заведующая сказала, что ей эта довидка не нужна, она действительна 3 дня и "посещать дет учреждение может" она хочет видеть в тетради (в форме 026). Показывала мне тетради др детей, где так написано.
Так у Вас взагалі золота поліклініка, а зав. садочка просто вимахується - ніде не сказано (в тому числі і в листі МОН), що фраза "відвідувати може" має бути у формі 026. У Вас ця фраза є в довідці про епідоточення і цього цілком достатньо. Я думаю тут треба іти в управління освіти з листом МОН і всіма Вашими оформленими док-ми, розказати ситуацію і хай вони заставлять зав. садочка взяти дитину.  
fenix, а ваш ребенок когда шел в сад?
1.06.2011 Подмигивающий вже чевертий місяць ходить..
А теперь этот приказ с МОЗ, о котором я писала их построил Обеспокоенный
Цей "наказ МОЗ" якби існував, його б мала не тільки Ваша зав. садочка, а всі садочки України.. чи то МОЗ для неї особисто написали? Улыбка
« Последнее редактирование: Сб, 17 Сен 2011, 14:35 от fenix » Записан
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« Ответ #31 : Вс, 18 Сен 2011, 12:20 »

Ой, я бы пошла зав сада пожаловаться, да она нас без направления из районо обещала взять, типа сама договорится. Она и договорилась. А я без направления в этот сад что кому буду доказывать Непонимающий Так что еще раз попробую с ней поговорить, а если нет, значит Бог меня отводит от этого сада, пойду в другой, не он последний Подмигивающий

Никак муж не привезет этот приказ, у меня уже у самой руки горят)))) Правда мне и эта заведующая сада, где мы пытаемся устроиться, все тараторят "у нас приказ", просто никто не показывает. А тут наконец мне дали ксерокопию. Вот и глянем, будем видеть, с кем или чем имеем дело.

Классно Вам, fenix ;)значит Ваш ребятенок тоже недавно сравнительно пошел в сад и взяли же!! Вот что помогает бороться. У меня знакомая с Деснянского района с такой же оформленной картой, как и была у меня "оформлен в сад по настоянию мамы" и со справкой от эпидокружении повела малого в конце августа в сад и тоже взяли! ТАк что и мой может пойти Веселый

А иммунолог с СЭС, с которой я общалась первый раз, заверяла меня, что без проблем, пишите отказ и идите в сад, вас таких много, второй раз уже наехала на меня типа "делайте прививки и идите, без прививок - НЕТ" Одна и та же тетка, разное настроение что ли.... Строит глазки
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #32 : Вс, 18 Сен 2011, 12:57 »

Ой, я бы пошла зав сада пожаловаться, да она нас без направления из районо обещала взять, типа сама договорится. Она и договорилась. А я без направления в этот сад что кому буду доказывать Непонимающий
Направлення з районо це фількіна грамота, ніде в законодавстві не прописано, що потрібне якесь направлення. Який садок батькам сподобався, в той і віддають дитину, обмежень тут держава не створює. І не факт, що Ваша зав. взагалі про щось з кимось домовлялась - може просто набиває собі ціну, щоб потім їй "віддячили" - ІМХО.
Я доречі перед походом в садок подзвонив в управління освіти, щоб бути готовим до розмови із завідуючою.. розпитав там чи потрібні направлення - не потрібні, чи є в садочках таке поняття як черга - немає, чи можна іти в садок не по місцю прописки/проживання - можна. Я це і так знав, але коли це кажуть в управлінні освіти аргумент стає вагоміший. Можливо і Ви подзвоніть - розпитайте, що до чого.
« Последнее редактирование: Вс, 18 Сен 2011, 13:01 от fenix » Записан
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« Ответ #33 : Вс, 18 Сен 2011, 13:07 »

О, Вы там и на выходных отвечаете? Спасибо!
Так, fenix, я то согласна с Вами, но... я начала в конце апреля ходить по садам, в принципе не очень ходила т.к. рядом договорилась, сказали в какой день запись, приходите с формой 026 и запишем. Без прививок возьмете? Возьмем, если новый закон не придумают. Прихожу я в назначенный день, а там уже все изменилось, надо направление из районо. Приходите за месяц до 1 сентября с этим вот направлением. Я в другие сады нашего Дарницкого р-на, а там та же фигня. Читаю в одном из них на стенде висит это объявление "что в связи с загруженностью садов в Дарницком р-не и дальше бла-бла-бла...надо брать направление из районо" Получается, они решают куда определить моего ребенка. Да, это противоречит законодавству и вообще такого в законе про дошкыльну освыту такого нет.
Тогда расскажите мне, как я должна себя вести и что вообще говорить им этим заведующим, когда они вот этих бумажек боятся больше всего? Вот она говорит "у меня вот приказ, читайте" и не хочет брать, идите за направлением. А я не пойду, у меня нет прописки и толку мне туда бегать и вообще не хочу чтобы они решали куда мне дитя сдавать в сад.
Я с тех пор как начала этим всем заниматься, так в шоке от противоречия одного закона другому Шокирован

Может и не договаривалась, не спорю. Просто в последний момент хочу ссориться с завой сада, мне же туда водить ребенка. Хотя уже врядли именно туда водить....
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #34 : Вс, 18 Сен 2011, 13:42 »

Так, я Вас розумію - в кожному місті, а то і в кожному районі свої закони і порядки.. і воювати проти них всіх важко і не дуже ефективно. Звичайно накращий варіант - домовлятись мирно і в поліклініці і в садочку. Воювати треба коли мирно вже нічого не вирішиться.
Мені вдалось мирно домовитись, але я старався максимально підготуватись до всіх можливих варіантів, тобто сказала б завідуюча, що треба направлення, я б сказав, що в управлінні освіти кажуть, що не треба, ну і так же про черги прописки і т.д.
Можливо варто подзвонити в управління освіти, розказати, що у Вас є всі оформлені документи, що в садочку Вас готові взяти і там є місце для Вас, тільки Вам ще потрібне направлення туди.. Може направлення дадуть Вам в той садок, в який Ви скажете - я думаю, головний критерій для напрвлень це щоб були в даному садочку місця. І якщо б Ви отримали самі це направлення це був би ще один козир для завідуючої - начальство (гороно) направили дитину, вона мусить прийняти.. 
Записан
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« Ответ #35 : Пн, 19 Сен 2011, 14:12 »

Получила я наконец это письмо. Это именно письмо, если я не ошибаюсь. Так как там год еще 2007, то и в Инете я его нашла.

Вероятно, когда-то в МОЗ был отправлен примерно такой запрос:

Я обращаюсь к Вам, как к представителю медицины. Ко мне поступило заявление от родителей, просящих принять их ребенка без наличия необходимых по возрасту прививок в детский сад…………………………………….. Они ссылаются на статью 53 Конституции Украины (Кожен має право на освіту…..) и на решение Конституционного суда Украины 5-рп/2004, где написано, что «нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права. Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене».
Мне известно также, что статья 15 Закона Украины «Про захист населення від інфекційних хвороб» говорит, что «дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється». На моих глазах вступают в несоответствие два закона. Какой из законов мне считать приоритетнее при принятии решения? Имею ли я право взять этого ребенка, и, соответственно, имею ли я право отказать им?


И вот был составлен ответ на подобный вопрос.

пишу дословно



____________________________________

      МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ
від 30.11.2007 р. N 4.25-58/3095

Міністерство охорони здоров'я розглянуло звернення <...> щодо прийому дітей, яким не зроблено щеплення, до дошкільного навчального закладу.

Повідомляємо, що в Україні заходи з профілактичної вакцинації запроваджені на державному рівні. Відповідно до статті 12 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов'язковими і включаються до календаря щеплень.

Відповідно до статті 15 вказаного Закону України прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, яка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

Відповідно до статті 41 цього Закону особи, винні в порушенні законодавства про захист населення від інфекційних хвороб, несуть відповідальність згідно із законами України.

Заступник Міністра
В. Бідний

___________________________________________________

Без подписей, печатей и т.п.

Пожалуйста, кто разбирается, помогите, что с этим делать. Это вроде просто письмо. Там не указано, что кем-то заверено и т.п. Они, конечно, вытянули с Закона Украины "про захист...." самое необходимое. В то же время, есть еще много других законов.
Это письмо они разослали всем заведующим и при том давно, просто они еще раз обновили рассылку и кто забыл, получил снова.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #36 : Пн, 19 Сен 2011, 14:24 »

Ничего, можете выкинуть Улыбка

Заведующей дайте почитать письмо не посторонних дядей, а её начальства - МОН. Текст - тут.
« Последнее редактирование: Пн, 19 Сен 2011, 14:28 от Mike » Записан
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« Ответ #37 : Пн, 19 Сен 2011, 14:28 »

Я давала! Улыбка Она сказала, "возьму в сад, если принесешь форму 026, где указано "сад посещать может"". Поликлиника отказалась, напишет "не привит по решению мамы. здоров"

Но МОН же не разослал это письмо им, заведующим. А этот дяденька разослал и они теперь сидят его слушают и боятся В замешательстве
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #38 : Пн, 19 Сен 2011, 14:30 »

А, я думал опять ситуация поменялась и вообще пускать не хотят Улыбка
Тогда см. выше наши с fenix'ом размышления на тему этой надписи.
Записан
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« Ответ #39 : Пн, 19 Сен 2011, 14:44 »

та смотрю-смотрю Подмигивающий

сегодня была в поликлинике, и в заведующей педиатрическим отделением побывала, и в главврача опять, искала свою форму 026, сказали ее переоформление займет несколько дней. Они меня уже видеть не могут Рот на замке

А какое бы я могла написать письменное заявление в СЭС? Не подскажите? А то они раз сказали "пишите отказ и идите", второй раз "прививайтесь и идите потом". А может на письменный запрос отреагируют нормально? Ну чтоб грамотно составить, конечно. Помогите, плиз! А то ведь СЭС и боятся же. Звонить устно не захотело местное СЭС :'(
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #40 : Пн, 19 Сен 2011, 14:46 »

Не понял, причём тут СЭС? Какое заявление?
При поступлении в сад СЭС ни при делах, зачем с ними дело иметь? Тем более, они ничего нужного вам не скажут.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #41 : Пн, 19 Сен 2011, 15:00 »

З листа МОН:
Цитировать
Враховуючи вище зазначене, відмова керівника дошкільного навчального закладу у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України. За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу.
Зміст листа просимо довести до відома місцевих органів управління освітою, керівників дошкільних навчальних закладів.
Alenaaa, у Вас все це є, а зав. прямо "суперечать діючому законодавству".
Забирайте Вашу карту 026 з поліклініки. Що в ній можуть переоформляти, якщо вона вже і так повністю оформлена?
Забирайте довідку про епідоточення з висновоком лікаря, що дитина може відвідувати ДНЗ.
Зробіть копію свідоцтва дитини і напишіть заяву на ім'я зав. садочка.:
Завідуючій ДНЗ №... м. .......
П.І.Б. (мами), П.І.Б. (батька)
Заява.
Просимо прийняти нашу дитину П.І.Б. (дитини) ... ... ... р.н. до ДНЗ №... з ...(числа) 2011р. Всі необхідні для вступу документи згідно постанови КМУ від 12 березня 2003 р. N 305 "Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад" дитина має.
Дата: ... ... 2011 р. Підписи:
Відправте це все поштою рекомендованим листом з описом завідуючій в садочок.
Якщо буде негативна відповідь - ідіть в управління освіти, якщо вони не допоможуть дзвоніть на урядову телефонну гарячу лінію: 0-800-507-309
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244209261&cat_id=244209257
Не зв'язуйтесь ні з якими СЕС, не трать впусту час. І якщо в поліклініці всі документи дадуть, в такому виді, як Ви писали - подякуйте їм і з ними більше теж не зв'язуйтесь. Всі дії направляйте на зав. садочка. Як варіант можна пробувати в кілька садочків паралельно влаштовуватись.

Записан
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« Ответ #42 : Пн, 19 Сен 2011, 15:19 »

 fenix, оця фраза "За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу." я так розумію і саме головне, так розуміє завідуюча садочка говорить про те, що висновок "дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад" повинен бути в формі 026. А та бумажка про єпідоточення для неї взагалі являється бумажкою і вона її до уваги не приймає.

Я зрозуміла. Я піду ще по садочкам.
Записан
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« Ответ #43 : Пн, 19 Сен 2011, 15:24 »

і ще, в садочку, куди я намагаюсь пристроїти малого, уже написана заява ще в червні, дитина прийнята до третьої групи (коли я писала заяву, зава бачила, що він непривитий), заплачено 1500 добровільного внеску, 400 грн на нужди яслі. Так що ми майже туди пішли. Але на батьківсьских зборах вона вирішали при всіх батьках!!! розказати, що ми непривиті і вона нас не візьме. І 31 серпня віддала мені мою форму 026 і сказала, що якщо принесу напис "дозволяється...." то візьме, а ні -  тоді ні. Отак. Так що скоріше за все мені залишається забрати гроші і іти по других садочках.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #44 : Пн, 19 Сен 2011, 15:27 »

Алёна, вы меня пугаете! Неужто так сложно перенести уже имеющуюся разрешительную фразу в другой документ!? Улыбка

А про «разрешаю» в ф.026 - такого в письме нет, это личное пожелание зав. Я бы не мучался совестью.
Записан
Страниц: 1 2 [3] 4 5
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!