Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 10 Июл 2020, 06:04 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Ребята, а чем "побить" этот закон?  (Прочитано 3728 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« : Пн, 05 Сен 2011, 08:08 »

З А К О Н    У К Р А Ї Н И
  Основи законодавства України про охорону здоров'я

Стаття 1. Законодавство України про охорону здоров'я
Законодавство України про охорону здоров'я базується на Конституції України і складається з цих Основ та інших прийнятих відповідно до них актів законодавства, що регулюють суспільні відносини у галузі охорони здоров'я.

Стаття 10. Обов'язки громадян у галузі охорони здоров'я

     Громадяни України зобов'язані:
     а) піклуватись  про  своє  здоров'я  та  здоров'я  дітей,  не
шкодити здоров'ю інших громадян;
     б)  у  передбачених   законодавством    випадках    проходити
профілактичні медичні огляди і робити щеплення;


Получается, что они вполне могут нам отказать, в нашей поликлинике уже распечатали это для родителей, которые не прививают детей и хотят в дет.сад. И попробуй тут что доказать, к сожалению.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 142
Сообщений: 1928


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пн, 05 Сен 2011, 08:15 »

Распечатайте им ст. 12 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Стаття 12. Профілактичні щеплення

     Профілактичні щеплення   проти   дифтерії,   кашлюка,   кору,
поліомієліту,  правця,  туберкульозу є обов'язковими і включаються
до календаря щеплень.

  Повнолітнім   дієздатним   громадянам    профілактичні    щеплення
проводяться  за їх згодою... Особам,  які  не  досягли п'ятнадцятирічного
віку... проводяться  за  згодою  їх  об'єктивно інформованих батьків
або  інших  законних  представників.

Предусмотренные законодательством случаи:

     Працівники окремих   професій,   виробництв  та  організацій...
 підлягають обов'язковим профілактичним щепленням також проти
інших відповідних інфекційних хвороб...

     У разі  загрози  виникнення  особливо небезпечної інфекційної
хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби  на
відповідних  територіях та об'єктах можуть проводитися обов'язкові
профілактичні  щеплення  проти   цієї   інфекційної   хвороби   за
епідемічними показаннями...
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Пн, 05 Сен 2011, 14:36 »

А також статті 42 та 43 з того ж закону, що вони вивісили - "Основи законодавства України про охорону здоров'я"
Стаття 42. Загальні умови медичного втручання

     Медичне  втручання   (застосування    методів    діагностики,
профілактики або лікування,  пов'язаних  із  впливом  на  організм
людини) допускається лише в тому разі, коли воно не  може  завдати
шкоди здоров'ю пацієнта.

     Медичне втручання, пов'язане з ризиком для здоров'я пацієнта,
допускається як виняток в умовах  гострої  потреби
,  коли  можлива
шкода  від  застосування  методів  діагностики,  профілактики  або
лікування є меншою, ніж та,  що  очікується  в  разі  відмови  від
втручання, а  усунення  небезпеки  для  здоров'я  пацієнта  іншими
методами неможливе.
     Ризиковані методи  діагностики,  профілактики  або  лікування
визнаються допустимими, якщо вони  відповідають  сучасним  науково
обгрунтованим вимогам, спрямовані на відвернення реальної  загрози
життю   та   здоров'ю   пацієнта,   застосовуються    за    згодою
інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
,  а  лікар
вживає всіх належних у  таких  випадках  заходів  для  відвернення
шкоди життю та здоров'ю пацієнта.

     Стаття 43. Згода на медичне втручання

     Згода інформованого   відповідно  до  статті  39  цих   Основ
пацієнта   необхідна   для   застосування   методів   діагностики,
профілактики та лікування.  Щодо  пацієнта,  який  не  досяг  віку
15 років,  а  також  пацієнта,  визнаного  в установленому законом
порядку недієздатним,  медичне втручання здійснюється за згодою їх
законних  представників.
  (  Частина  перша  статті  43 в редакції
Закону N 1489-III ( 1489-14 ) від 22.02.2000 )
     У невідкладних випадках, коли реальна загроза життю хворого є
наявною, згода хворого або його законних представників на  медичне
втручання не потрібна.
     Якщо відсутність згоди може призвести до тяжких для  пацієнта
наслідків, лікар зобов'язаний йому це пояснити. Якщо і після цього
пацієнт відмовляється від лікування, лікар  має  право  взяти  від
нього письмове підтвердження, а при неможливості його одержання  -
засвідчити відмову відповідним актом у присутності свідків.
     Якщо відмову дає законний представник пацієнта  і  вона  може
мати для пацієнта тяжкі наслідки, лікар повинен повідомити про  це
органи опіки і піклування.
Записан
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пн, 05 Сен 2011, 14:40 »

Спасибо, ребята! Вы правы! Я потом тоже почитала дальше и увидела. Хитрые однако))
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #4 : Пт, 09 Сен 2011, 10:19 »

Для школы, детсада,  прививки не нужны. Конституция обязывает всех детей получать образования безоговорочно. 
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Alenaaa
Новичок
*

Киев

Рейтинг: 1
Сообщений: 36


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Пт, 09 Сен 2011, 14:54 »

Вообщем дела продвигаются таким образом. Устные разговоры остались разговорами, при том глухого с немым. Для них Конституции не существует, только их приказы, при том какие-то тайные. Даже на СЭС ссылались. Я связывалась с иммунологом СЭС, они говорят, это ваше право, оформляйте в поликлинике карту и идите в сад (!). А поликлиника говорит, что СЭС запрещает. А СЭС справку какую-то выдать не хочет. Вчера была я у заведующей нашего педиатрического отделения, она мне рассказала, что по эпидпоказаниям мой ребенок не может посещать дет сад т.к. нет прививок и все. Даже об эпидемии столбняка рассказала Смеющийся (типа начнется в саду эпидемия кори, краснухи и столбняка и мой незащищенный ребенок мешает бороться защищенным детям, он делает их слабее и восприимчивее  В замешательстве)

Сегодня я отправила заказное письмо с уведомлением о вручении на главврача поликлиники, оно состоит из 2 полных листов и 1 чуть-чуть. вечно к ней не попадешь, там вроде приймальня президента, а не главврача всего. Так что жду ответа.

Пожалуйста, знающие, расскажите что мне делать пока я жду? Может в СЭС еще сходить? Почему девочки некоторые писали, что вроде там отказы писали? Прокуратура что может потом нажать на заведующую? Если придет отрицательный ответ, то потом тот ответ вложить в письмо к прокуратуре?

Спасибо за внимание))
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 142
Сообщений: 1928


Просмотр профиля
« Ответ #6 : Пт, 09 Сен 2011, 15:00 »

Если есть в СЭС иммунолог, который не возражает против посещения сада, ловите момент: пусть он напишет/позвонит/даст справку и т.д. зав. п-кой и сообщит, что он разрешает. Зав. после звонка из СЭС должна попуститься.
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #7 : Пн, 12 Сен 2011, 10:54 »

З А К О Н    У К Р А Ї Н И
  Основи законодавства України про охорону здоров'я

Стаття 1. Законодавство України про охорону здоров'я
Законодавство України про охорону здоров'я базується на Конституції України і складається з цих Основ та інших прийнятих відповідно до них актів законодавства, що регулюють суспільні відносини у галузі охорони здоров'я.

Стаття 10. Обов'язки громадян у галузі охорони здоров'я

     Громадяни України зобов'язані:
     а) піклуватись  про  своє  здоров'я  та  здоров'я  дітей,  не
шкодити здоров'ю інших громадян;
     б)  у  передбачених   законодавством    випадках    проходити
профілактичні медичні огляди і робити щеплення;


Получается, что они вполне могут нам отказать, в нашей поликлинике уже распечатали это для родителей, которые не прививают детей и хотят в дет.сад. И попробуй тут что доказать, к сожалению.

Аленка, а что если это можно расшифровать так, "передбачених законодавством випадках", означает, в случае эпидемии...а сейчас эпидемии нет, кроме искусственной Туберкулеза.
Записан
Djadjy
Пользователь
**

Киев

Рейтинг: 5
Сообщений: 84



Просмотр профиля
« Ответ #8 : Пн, 12 Сен 2011, 10:54 »

да...уже это написали)))) Смеющийся
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!