Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 29 Мар 2024, 08:00 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1] 2 3 ... 30
  Печать  
Автор Тема: Наш поход в сад  (Прочитано 379310 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« : Сб, 25 Июн 2011, 20:27 »

Итого: мы приступили к финальной части Улыбка

026 педиатр нам написала и туда все анализы/результаты перенесла и отправила к заведующей. Зав. сказала, что ни в коем случае, начала звонить в СЭС, там сказали, что у них свои законы (такое впечатление, что на все СЭС одна фраза), пообещали кузькину мать всем причастным, приписы и т.п. Рассказала (СЭС - мне), что непривитые опасны для окружающих, привела в пример случай, когда привитый сын, болея скрыто, заразил непривитую мать и та умерла (я пересказал этот рассказ своими словами, мы посмеялись вместе).

Главное, что из СЭС надоумили нашу зав. гнать меня на ВКК. При этом зав. нажаловалась на педиатра (они в натянутых отношениях) и педиатр к сему дню уже получила втык (досадно, т.к. мы в хороших отношениях, и она волнуется, что зав. к ней за что-нибудь придерется и уволит).

Я написал заявление на окончательное оформление 026. Также указал, что если зав. хочет ВКК, то (по приказам №482 от 04.12.01 г. и №434 от 29.11.02 г.) пусть подсуетится и соберет её у нас в п-ке. Однако зав. уже подсуетилась и на 7.07 нам назначено на ВКК в рай. центре, невзирая на то, что наша п-ка - это отдельное учреждение со своей печатью, но вот ВКК у нас своего нет (за малостью п-ки), поэтому всех отправляют туда.

Теперь мысли вслух:
1. Я в рай.центр не сильно хочу, тем более, аж 7-го. Но зав. упёрлась, что "организационно мы входим, поэтому наше ВКК - там, у нас в п-ке есть только ВК, а это не то". У неё есть 3 дня для ответа на моё заявление.
2. Надо бы, наверное, как-то разделить её чаяния по поводу «разрешения в сад» и подписания 026. Планирую давить на №434 и №302.

В общем, пока чётче сформулировать не могу, буду по ходу Улыбка
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пн, 27 Июн 2011, 09:02 »

Держитесь, Mike!

и держите, пожалуйста, нас в курсе.
Записан

Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Пт, 01 Июл 2011, 16:25 »

Нас зав. таки отправляет на ЛКК в райцентр, ибо в тот же день, в который я к ней пришел, она уже успела договориться в ЛКК, поэтому теперь на неё влияния никакого нет - она при деле: процесс оформления идёт. Но жалобу в МОЗ на неё я уже занёс. Хоть и будут волынить, хоть и нет почти шансов, но всё равно ей будет чем занятся.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Сб, 02 Июл 2011, 01:00 »

Я тут накатав заяву для походу на ЛКК, величенька вийшла (зібрав все найкраще з різних заяв Улыбка), можна звичайно відредагувати, зменшити і т.п. може пригодиться комусь:
Цитировать
Членам лікарсько-консультативної комісії
(назва  мед. закладу)

батьків дитини П.І.Б. дитини
П.І.Б. батька
П.І.Б. мами
які проживають за адресою:
 м._____, вул.____________ буд. __ кв. __
тел. ______________

Заява


Ми, (П.І.Б. батька) та (П.І.Б мами), батьки дитини (П.І.Б. дитини) 200_ р.н., при вирішенні лікарсько-консультативною комісією (далі ЛКК) питання про відвідування нашою дитиною дошкільного навчального закладу хочемо зазначите наступне:

1. (дата) 200_ року нами була написана та передана, дільничному лікарю дитячої поліклініки №__ м.___________, заява, про відмову від проведення нашій дитині профілактичних щеплень на основі Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”:
ст. 42 “Ризиковані методи … профілактики … визнаються допустимими, якщо вони … застосовуються за  згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта”;
ст. 43 “Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників”.
Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”:
ст. 12 “повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою … Особам, які не досягли п’ятнадцятирічного віку …, щеплення проводяться за згодою їх батьків”.

2. Звертаємо Вашу увагу на те, що наша дитина має гарантоване Конституцією та Законами України право на освіту.
- Конституція України:
Ст.53 “Кожен має право на освіту”.
- Рішення Конституційного Суду України вiд 04.03.2004 № 5-рп/2004:
“доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту”.
- Закон України “Про охорону дитинства”:
Ст.19 “...Кожна дитина має право на освіту”.
- Закон України “Про дошкільну освіту”:
Cт. 4 “Дошкільна освіта є обов’язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні”
Ст.6 “...Принципами дошкільної освіти є: доступність для кожного громадянина освітніх послуг, що надаються системою дошкільної освіти.”

3. Заборона відвідувати дошкільний навчальний заклад на підставі ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” можливе тільки у випадку передбаченому ст. 64 Конституції України: “...В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень ..”. В інших випадках така заборона буде дискримінацією пов’язаною зі станом здоров’я, що суперечить Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”
Ст. 6 “Кожний громадянин України має право на охорону здоров’я, що передбачає … правовий захист від будь-яких незаконних форм дискримінації пов’язаних із станом  здоров’я”.

4. Також хочемо звернути Вашу увагу на ст. 43 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, в якій сказано “Якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші норми, ніж ті, що передбачені цим Законом, то застосовуються норми цього міжнародного договору».
   Існують наступні міжнародні договори ратифіковані Верховною Радою України:
   Конвенція  про права дитини:
Cт. 2 “Держави-учасниці поважають і забезпечують всі права, передбачені цією Конвенцією, за кожною дитиною, яка перебуває в межах їх юрисдикції, без будь-якої дискримінації незалежно від раси, кольору шкіри, мови, релігії, політичних або інших переконань,  національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я і народження дитини, її батьків чи законних опікунів або яких-небудь інших обставин.”
   Декларація прав дитини:
Принцип 7 “… Дитина має право на здобуття освіти, яка має бути безкоштовною і обов’язковою”.
   Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини: Cт. 1 “Сторони цієї Конвенції захищають гідність і тотожність всіх людей та гарантують кожній особі – без дискримінації – повагу до її недоторканності та інших прав і основних свобод щодо застосування біології та медицини”.
   Загальна декларація прав людини:
Cт. 19 “Кожна  людина має право на свободу переконань і на вільне їх виявлення: це право включає свободу безперешкодного дотримання своїх переконань”.
   Європейська соціальна хартія:
Ч. 111 “Кожна людина має право користуватися будь-якими заходами, що дозволяють їй досягти найкращого стану здоров’я”.
   Протокол №12 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод:
Ст. 1.1 “Здійснення будь-якого передбаченого законом права забезпечується без дискримінації pа будь-якою ознакою, наприклад, за ознакою … переконань … або за іншою ознакою” 2. “Ніхто не може бути дискримінований будь-яким органом державної влади за будь-якою ознакою, наприклад, за тими, які зазначені в пункті 1”.
   Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод:
Ст. 14(1) “Здійснення прав і свобод гарантується без будь-якої дискримінації за ознакою … переконань … або інших обставин”.
   Конвенція про боротьбу з дискримінацією в галузі освіти:
Ст. 1 “… выражение «дискриминация» охватывает всякое различие, исключение, ограничение или предпочтение по признаку … убеждений …, которое имеет целью или следствием уничтожение или нарушение равенства отношений в области образования, и, в частности: а) Закрытие для какого-либо лица или группы лиц доступа к образованию лютой сткпени или типа”.
   Загальна декларація прав людини:
Ст. 261 “Кожна людина має право на освіту. Початкова освіта повинна бути обов’язковою”.
   Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права:
Ст. 131 “Держави, які беруть участь у цьому Пакті, визнають право кожної людини на освіту. 2. а) початкова освіта повинна бути обов’язковою”.
   Перший протокол до Конвенції про захист прав і основних свобод людини:
Ст. 2 “Нікому не може бути відмовлено в праві на освіту”.
   Усі вищевказані права, які передбачені міжнародними договорами відображені в Конституції України (254к/96-ВР) в ст. 21, ст. 22, ст. 23, ст. 24, ст. 53.
Отже враховуючи положення ст. 43 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” необхідно керуватись положеннями саме цих міжнародних договорів а не ст.15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”.

5. Також хочемо звернути увагу на наступні положення Конституції України:
Ст.8. “Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії.
Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.”
- Стаття 68. “Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей”
та на Лист Міністерства Юстиції України від 26.12.2008 № 758-0-2-08-19 “Щодо практики застосування норм права у випадку колізії” в якому зазначено:
3. “У разі існування неузгодженості між актами, виданими одним й тим же органом, але які мають різну юридичну силу, застосовується акт вищої юридичної сили. Наприклад, у випадку суперечності норм закону та Конституції України, які прийняті Верховною Радою України - колізія вирішується на користь Конституції, яка має найвищу юридичну силу.”

6. Виходячи з вищесказано та враховуючи, що ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” містить також і роз’яснення, щодо відвідувань дитячого закладу “… при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його” просимо членів ЛКК дати згоду на відвідування дошкільного навчального закладу нашою дитиною.
Дитина здорова, оглянута спеціалістами Вашого лікувальногоного закладу, про що маються записи в амбулаторній карті. В контакті з інфекційними хворими не була.

7. У разі відмови в дозволі нашій дитині відвідувати дошкільний навчальний заклад, просимо надати нам:
– на підставі ст. 19 Закону України “Про звернення громадян” у скорочений термін (3 дні) у зв’язку з необхідністю виходу на роботу, письмову відповідь для складання скарги до прокуратури та складання позовної заяви до суду на відновлення порушеного конституційного права дитини на освіту, та ряду інших законів України.
– на підставі Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” ст. 17  “Громадяни …. мають право на отримання достовірної інформації щодо епідемічної ситуації в Україні. ” та ст. 32, перелік спалахів вакциноконтрольованих інфекційних хвороб або неблагополучних епідемічних ситуацій, що загрожували поширенням інфекційних хвороб у місті (районі, садочку) ___________ за останні 5 років з номерами та датами наказів головного санітарного лікаря, назвами хвороб, терміном карантину, кількістю хворих та статусом хворих (щеплені/нещеплені).
– лікарняний лист для догляду за дитиною. А також встановити діагноз і призначити лікування, якщо за результатами медичного обстеження нашій дитині не може бути видана довідка про те, що вона здорова і може відвідувати дошкільний навчальний заклад.


   __  __  2011 р.                                    Підпис (батька)

                                                           Підпис (мами)

Заяву прийняв(ла)                                 Підпис (лікаря)
« Последнее редактирование: Сб, 02 Июл 2011, 01:05 от fenix » Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #4 : Сб, 02 Июл 2011, 08:41 »

Да, спасибо, где-то так и задумал. Буду переделывать.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Пт, 08 Июл 2011, 08:47 »

На свежую голову подумав, констатирую, что на ЛКК выступил скорее неудачно - многое осталось «за кадром». Поэтому на будущее (скорее всего, мне тоже) надо иметь в виду:

1. готовясь к ЛКК, разбейте на логические куски те проблемы, которые вы будете обсуждать:
а) легитимность заседания, порядок рассмотрения и т.п..;
б) обсуждение пользы прививок, что именно тут нужно обсуждать (не последствия болезни для конкретного человека из практики конкретного врача, а статистику, тенденции и т.п.);
в) законодательство (все законы и НПА, имеющие касательство к проблеме).
И в процессе постоянно контролировать, чтобы обсуждалось именно это, а не имели место постоянные съезды в сторону.

2. на ЛКК нужно пресекать загрузку вас кучей пустопорожней информации, которая только отвлекает вас и тратит время. При этом создаётся эффект некоего обсуждения (вашей причём проблемы) и в дальнейшем это может быть использовано как аргумент, что вас выслушали и вашу проблему обсудили. А в процессе этого базара заседание неожиданно может подойти к концу, т.к. и так много времени потратили, а там еще люди ждут и т.п. Было бы неплохо, чтобы вы сами, взяв слово, прошлись по истории и статистике применения прививок по каждой из болезней, с упоминанием названий стран, процентов болевших и т.п. Это пресечёт попытки сделать из вас сектанта, невежду и т.д. и продемонстрирует, что у членов ЛКК в принципе нет шансов вас переубедить вследствие полной некомпетентности (мой случай) в обсуждаемых вопросах (не о частных случаях, а тенденциях).

3. поскольку любые законодательные аргументы как козырем бьются фразой «мы - не юристы», думаю, что требование о приглашении юриста будет не только не лишним, но и полезным: будет член комиссии, кого законами можно спокойно загрузить. Не уверен, что ЛКК тут же сходит за юристом, но настойчивость в вопросе, что ЛКК некомпетентна и не может ссылаться на законы может и помочь.

Короче, неудачный опыт - он тоже опыт, может, он кому и пригодится.
« Последнее редактирование: Пт, 08 Июл 2011, 08:51 от Mike » Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #6 : Пт, 08 Июл 2011, 09:29 »

До вищеперечисленого, ще додам кілька своїх думок:
- іти на ЛКК треба не самому, бажано щоб були і батько і мама, можливо інші родичі і можливо дитина, в такому випадку легше буде присікти спроби заговорити себе;
- на ЛКК треба брати з собою диктофон (думаю при відмові, запис засідання в майбутньому дуже знадобится, в тому числі і для співставлення з письмовою відповіддю ЛКК);
- закони (з заяви) необхідно зачитати і можливо залишити їх копії членам ЛКК;
- наголосити членам ЛКК - що вони зібрались для вирішення питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень. Тому необхідно обговорювати питання - здоров'я дитини та епді. ситуації в місті, районі, садочку;
-  якщо члени ЛКК хочуть обговорювати юридичні питання (ст.15) звернути увагу, що тоді необхідно обговорювати всі юридичні підстави а не тільки ст.15;
- якщо вони "не юристи", наголосити, що Ви теж не юристи, але незнання законів не звільняє від відповідальності. Крім того Мін'юст роз'яснює саме для неюристів, що Конституція вище законів;
- всі аргументи, які буде приводити ЛКК - вимагати підтвердити офіційними документами - законами, постановами, офіційною статистикою. Конкретні випадки "з практики" підтвердити офіційними мед. висновками. Якщо це все вимагати і записати на диктофон - всі аргументи ЛКК будуть просто - пустими розмовами.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #7 : Пт, 08 Июл 2011, 09:43 »

Поддерживаю. Спасибо.

По-пунктно по моему случаю:
- со мною идти было некому, но ребёнка бы на такой базар и не взял бы;
- диктофон был, запись есть, про «сравнить» - это очень хороший совет;
- законы зачитывал;
- формально, именно здоровье и эпид. ситуацию и обсуждали (но вылилось в базар);
- обратил внимание;
- наголосив, письмо предъявлял и оставил им;
- ЛКК обещало мне дать письменный ответ, их аргументы будут там, посмотрим, чем они мотивировать будут.
Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #8 : Пт, 08 Июл 2011, 10:05 »

Я розумію, що мені тут легко "махати руками після бою", можу тільки уявити як ці "лікарі", та ще й всі зразу, починають розказувати про користь щеплень і історії з власного досвіду... і розумію, що з кожним походом когось на ЛКК будуть додаватись нові пункти до "переліку дій".. але правильно кажете Mike - це все досвід. Сподіваюсь, ділячись досвідом вдасться виробити якусь оптимальну стратегію дій на майбутнє для всіх.
Що ж чекаєм, що напишуть в відповіді.
P.S. Мені, мають ще одну письмову відповідь скинути з ЛКК - викладу тут як буде, звірим, чи часом МОЗ не роздало всім однаковий зразок відповіді..
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #9 : Пт, 08 Июл 2011, 10:09 »

Ответ обещали в течении 10 дней, как только пришлют - дам знать. Действительно, будет интересно сравнить.
Записан
oskana
Новичок
*

Київ, Голосіївський район

Рейтинг: 1
Сообщений: 48


Просмотр профиля
« Ответ #10 : Пт, 08 Июл 2011, 22:04 »

Нас з чоловіком теж чекає ця ЛКК. Диктофона немає і юриста теж,скоріш за все не буде...
І ми не на стільки добре орієнтуємося в історії вакцинації в різних країнах, щоби в чомусь переконувати лікарів, вони нам явно баки зможуть забити.
Порада про те, що не давати лікарям з'їхати з теми--це основне. просто треба довбати СВОЄ питання і знати твердо, на що маємо право.
Пишіть, будь-ласка, все, що буде в вас корисного для нас, діліться, будемо дуже вдячні
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #11 : Пт, 08 Июл 2011, 23:58 »

Я думаю, что у вас с мужем найдётся более-менее современный мобильный телефон - они умеют работать в таком режиме. Я записывал именно на телефон, он при этом находился на своём месте в чехле на поясе.
Если вы не ориентируетесь сейчас, не факт, что останетесь такими завтра: достаточно просто изучить этот вопрос Подмигивающий Я могу скинуть те материалы, что я распечатал и носил с собой (в формате doc).
А про «долбать свой вопрос» - вы и так в курсе Подмигивающий
« Последнее редактирование: Сб, 09 Июл 2011, 00:00 от Mike » Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #12 : Чт, 14 Июл 2011, 23:21 »

Пришло мне письмо из райцентра, текст ниже. Необходимая ремарка: я в день заседания комиссии (07.07) зарегистрировал заявление, что fenix дал тут, в теме, в СБ, 02.07.

Письмо мне:
Цитировать
Шановний ПІБ!

Ваша заява від 07.07.2011 р приводу оформлення Вашої дитини ПІБ р.н. до дошкільного навчального закладу уважно розглянута комісією з питань щеплень, створеною відповідно до наказу по КЗ (комунальному закладу - Mike) №, в складі: голова комісії: головний лікар дитячої міської лікарні, міський позаштатний лікар-педіатр ПІБ; члени комісії: завідувач - лікар-педіатр поліклініки ПІБ, завідувач поліклінічним відділенням лікарні (моей - Mike) ПІБ, завідувач - лікар-педіатр - центру "Сім'я та дитина" ПІБ, лікар-епідеміолог ДЗ «міська СЕС» ПІБ та в присутності представника адміністрації КЗ - заступника головного лікаря з питань охорони дитинства та пологовій допомозі ПІБ та доводимо до Вашого відому:

На пункт 7 п/п 2 Вашої заяви комісія не вповноважена надавати інформацію про епідеміологічну ситуацію в регіоні за останні 5 років.

Щодо П.7 п/п З звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з записами в амбулаторній картці (форма № 112/о) дитина оглянута лікарем-педіатром та лікарями-спеціалістами і на даний час - здорова. Протипоказів для проведення профілактичних щеплень немає. Проте, в зв'язку з відсутністю необхідних профілактичних щеплень, по причині Вашої відмови від проведення профілактичних щеплень, дівчинка не може відвідувати дошкільних навчальних закладів, лист непрацездатності по догляду за здоровою дитиною - не видається.

Членами комісії рекомендовано почати щеплення Вашій дитині згідно індивідуального графіку.

Додатково інформуємо, що основними законодавчими документами, які регламентують проведення профілактичних щеплень в Україні, є ст..27 Закону України від 24.02.94року № 4004-ХІІ "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення" та ст. 12 Закону України від 06.04.2000р. № 1645-ІІІ "Про захист населення від інфекційних хвороб". Згідно цих законодавчих актів, профілактичні щеплення з метою запобігання захворювання на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні є обов'язковими та включаються до Календаря щеплень.

Наказом МОЗ України від 03.02.2006р. № 48 "Про проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів" та наказом МОЗ України № 296 від 19.05.2011р., зареєстрованого в Міністерстві Юстиції України 19.05.2011р. за № 601/19339 "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006р. № 48 " затверджено Календар профілактичних щеплень, у якому визначені вікові групи, що підлягають щепленням, терміни проведення тих чи інших щеплень та перелік медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень.

Відповідно до ст. 12 Закону України 06.04.2000р. № 1645-ІІІ "Про захист населення від інфекційних хвороб" профілактичні щеплення дітям до 15 років проводяться за згодою батьків або інших законних представників дитини. Батьки можуть відмовитися від проведення щеплень. Факт відмови, з позначкою про те, що медичним працівником надані роз'яснення про наслідки відмови, оформляється в медичній документації і підписується як громадянином, так і медичним працівником.

Для прийняття дитини до загальноосвітніх навчальних закладів України однією із основних умов є повнота проведення профілактичних щеплень за віком. Відповідно до статті 15 Закону України 06.04.2000р. № 1645-ІІІ "Про захист населення від інфекційних хвороб": "дітям, які не отримали профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено із порушенням установлених строків у зв'язку із медичними протипоказаннями, при благополучній епідеміологічній ситуації, за рішенням консиліуму відповідних лікарів, вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його".

Зазначена норма Закону необхідна для забезпечення епідеміологічного благополуччя в організованих дитячих колективах.

Дитина, що не отримала відповідних щеплень несе загрозу занесення в дитячий колектив небезпечної інфекції і можливість захворювання дітей, в першу чергу тих, що не отримали щеплень внаслідок об'єктивних причин (медичних протипоказів до імунізації).

Крім того, не щеплені діти можуть стати джерелом формування у оточуючих щеплених дітей бактеріоносійства (стану, коли ознаки захворювання відсутні, але збудник інфекції знаходиться в організмі).

Ставши бактеріоносієм, вони в свою чергу в сімейному і побутовому оточенні становлять загрозу для дітей, що схильні до інфекційних захворювань та важко їх переносять.

Прошарок дітей, що мають медичні проти покази до щеплень (короткотермінові та довготривалі) незначний і протягом останніх років коливається в межах 5,5 - 6,9%. Діти , при наявності медичної довідки, зараховуються до загальноосвітнього навчального закладу безперешкодно. Штучне зростання прошарку не вакцинованих відбувається за рахунок дітей, батьки яких безпідставно відмовилися від щеплення. Приймаючи рішення про відмову від вакцинації, батьки мають подбати про індивідуальне навчання дитини.

У багатьох країнах світу підходи до проведення щеплень такі ж, як і в Україні: не щеплена дитина до відвідування організованого колективу не допускається.

При виїзді на навчання чи роботу до зарубіжної країни, згідно з міжнародними медико-санітарними правилами, також потрібно надавати документ про отримані щеплення.

Навчальних закладів, де могли б виховуватись виключно не щеплені діти в Україні не існує.

Зміна порядку зарахування до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів дітей, батьки яких відмовилися від проведення їм щеплень, не є можливим, так як суперечить чинному законодавству України.

З повагою, головний лікар

По смыслу письма, похоже, это именно то самое решение ЛКК. Но по тексту - это ответ на моё заявление, т.е. как бы независимый документ. Причём, он подписан главврачом, но печати на нём нет.

Кроме того, согласно письму, это не ЛКК, а некая комиссия по вопросам прививок. Если к ней попало моё заявление, то это одно, если они изобразили решение ЛКК, то причём тут КВП?

В общем, подожду еще чуток (благо ребёнок заболел и есть чем заняться), и буду подавать в суд на зав. нашей п-ки.
Записан
Маня
Создание ВОО
****

Рейтинг: 5
Сообщений: 97


Просмотр профиля
« Ответ #13 : Пт, 15 Июл 2011, 11:32 »


Печально Грустный
Но этого и следовало ожидать.
Очередной цирк, чтобы непривитых в садик не пустить Грустный
Записан
Ангелина
Пользователь
**

Рейтинг: 0
Сообщений: 93


Просмотр профиля
« Ответ #14 : Пт, 15 Июл 2011, 11:34 »

Mike буду благодарна если Вы предоставите все  те материалы, что вы распечатали и носили с собой . Заранее спасибо, у меня много всего, но может что-то новое возьму от Вас) А ответы везде одинаковы, моей знакомой тоже подобный прислали... словом - у них свои законы и все((((
Записан
Страниц: [1] 2 3 ... 30
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!