Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Сб, 10 Мая 2025, 04:45 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Про наш всесвіт  (Прочитано 60 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
Bauntly
Постоялец
***

Рейтинг: 0
Сообщений: 186


Просмотр профиля
« : Пт, 09 Мая 2025, 14:11 »

Привіт! Хтось цікавився темою всесвіту? Дивилася документалку, і тепер просто не відпускає ця тема — як усе почалося, з чого ми складаємося, як це досліджують. Підкиньте щось корисне і зрозуміле?
Записан
tarassmith87
Новичок
*

Рейтинг: 14
Сообщений: 10


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пт, 09 Мая 2025, 15:47 »

Тема космосу дійсно захоплює! Можна почати з "Космосу" Карла Сагана, він доступно і цікаво пояснює багато важливих моментів. Також раджу "Глибокий космос" або лекції Ніла Деграса Тайсона.
Записан
Cheryw
Постоялец
***

Рейтинг: 0
Сообщений: 185


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Пт, 09 Мая 2025, 21:41 »

О, знайоме відчуття! Я нещодавно читав класну статтю на порталі UANOW media — вона просто і доступно пояснює https://uanow.media/osvita/vsesvit-shho-tse-take-yak-vin-utvoryvsya-z-chogo-skladayetsya-i-yak-my-jogo-doslidzhuyemo/ про всесвіт — що це таке, як він утворився, з чого складається і як ми його досліджуємо. Там не тільки базові факти, а й цікаві приклади, порівняння з реальним життям. Добре підходить для тих, хто хоче зрозуміти без складної науки. І ще — після прочитання лишається відчуття захоплення.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!