Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 29 Мар 2024, 01:24 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1] 2 3 ... 21
  Печать  
Автор Тема: Включим зеленый свет для непривитых в Черкассах  (Прочитано 303239 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« : Вт, 15 Мая 2012, 09:42 »

Доброго дня всем участникам форума!
Я мама непривитого ребенка, в июле надо выходить на роботу. По отзывам родителей, никто еще без прививок не ходил в детский сад. Писали в МОЗ - отказ, в прокуратуру - отказ, ходили в отдел образования - нет разрешения с поликлиники - нет посещения, дело до суда в Черкассах не доходило. Я хочу отстоять право своего ребенка на образование и включить зеленый свет для других малышей.
Ниже опишу, что я уже  сделала по этому вопросу. Прошу участников форума оказать поддержку в этом деле.
« Последнее редактирование: Вт, 15 Мая 2012, 21:39 от Aliha » Записан
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Вт, 15 Мая 2012, 09:55 »

Итак, участковый педиатр отказалась выдать мне справку с разрешением моему ребенку посещать ДС. Мы прошли всех врачей, сдали анализы.
Я написала заявление на глав. врача поликлиники, чтоб он созвал ЛКК:

Головному лікарю
Черкаської міської дит. лікарні
П.І.П.
П.І.П.

Заява
Я, мати дитини П.І.П (р. н.), заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень і туберкульозних проб, флюорографії та інших процедур, пов’язаних із введенням в організм сторонніх речовин та іонізуючого опромінення.
Офіційна медицина не дає ніяких гарантій про відсутність після щеплення можливих ускладнень і не несе відповідальності у випадку нанесення здоров’ю дитини шкоди. Я не хочу і не зобов’язана рискувати здоров’ям нашої дитини, навіть якщо цей риск мінімальний.
Дана відмова є обдумане і виважене рішення, прийняте  на основі детального і всебічного вивчення питань, пов’язаних із вакцинацією і медичним втручанням.
Моя відмова від щеплень повністю відповідає нормам діючого законодавства, в тому числі:
1.   ст.12, закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (Особам,  які  не досягли п'ятнадцятирічного віку чи визнані у встановленому законом  порядку недієздатними, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків  або  інших  законних  представників.);
2.   ст. 10.3 наказу Міністерства охорони  здоров'я України від 16.09.2011  N 595 (перед  щепленням або туберкулінодіагностикою потрібно отримати Інформовану  згоду одним із батьків або іншим законним представником дитини на проведення  щеплення або туберкулінодіагностики) .
3.   ч.І., п. 11 частини 1 Європейської Соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, що дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров'я);
4.   ст. 43 "Основ законодавства України про охорону здоров'я" (про згоду на медичне втручання);
5.   ст.2, п.1. Конвенції про права дитини (Держави учасники... забезпечують усі... права... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я... дитини)
6.   ч. І., ст.2, п.2 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї.),
7.   ч. І., ст.18, п.3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.)
8.   ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на волю переконань).

Прошу Вас забезпечити оформлення медичної карти встановленого зразка для нашого сина П.І.П. з дозволом відвідувати дитячий садок з 1.06.2012р. без вимоги проведення профілактичних щеплень і проб Манту, флюорографії та інших процедур, пов’язаних із введенням в організм сторонніх речовин та іонізуючого опромінення.
Не надавши дозвіл на відвідування дошкільного навчального закладу нашою дитиною, Ви порушите мої конституційні права (право на працю) та права мого сина:
1. Положення статті 53 Конституції України:
«Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої... освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної... освіти, різних форм навчання...»
2. Рішення Конституційного Суду України про офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 Конституції України (м. Київ, Справа N 1-4/2004, 4 березня 2004 року, N 5-рп/2004)
«1). доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;
2). Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене».
3. Положення статті 8 Конституції України:
«Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.»
4. Положення статті 64 Конституції України:
Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень..»
5. Положення статті 68 Конституції України:
Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності...
Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України №43429.11.2002 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу".
Мою заяву слід розглянути з позиції верховенства права, відповідь прошу надіслати на адресу:

Дата                                                    підпис                                                         П.І.П.       
Записан
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Вт, 15 Мая 2012, 10:03 »

Через неделю меня позвали на ЛКК. Мы прошли и получили справку: Виписка з історії розвитку дитини ф.112, в которой сказано :
" Рекомендації : щепити за календарем,
Висновок ЛКК : за станом здоров'я протипоказання до відвідування ДНЗ немає, але на виконання ст. 27 ЗУ "Про забезпечення сан. та епід. благополуччя нас.", ст 12 та 15 ЗУ "Про захист нас. від інфекц. хвороб" відвідувати ДНЗ не може"
Записан
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Вт, 15 Мая 2012, 10:14 »

Написала заявление заведующей ДС. В первой части заявления просила принять сына в ДС, ссылалась на всевозможные норм. акты в т.ч. Лист МОН №1\9-389 от 25.05.2011. Так как Лкк и разрешила, что надо для заведуущей, и запретила, а Лист поясняет ст. 12,15 (кроме ст.27), на которые ссылаеться ЛКК. В друго
Записан
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« Ответ #4 : Вт, 15 Мая 2012, 10:17 »

в другой части заявления написала обгрунтовану відмову від  щеплень, это на будущее, если СЭС захочет написать отвод.
Вот мое заявление:

Зав. ДНЗ
П.І.П.
П.І.П.

Заява
Я, П.І.П., мати дитини П.І.П. (… р.н.), прошу дозволити нашій дитині відвідувати ДНЗ без наявності необхідних за віком щеплень.
ПІДСТАВА:
1. Положення статті 53 Конституції України:
«Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої... освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної... освіти, різних форм навчання...»
2. Рішення Конституційного Суду України про офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 Конституції України (м. Київ, Справа N 1-4/2004, 4 березня 2004 року, N 5-рп/2004)
«1). доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;
2). Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене».
3. Положення статті 8 Конституції України:
«Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.»
4. Положення статті 64 Конституції України:
Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень..»
5. Положення статті 68 Конституції України:
Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності...
6. Положення статті 34 Закону України «Про освіту»:
Прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків.
7. Положення статті 36 Закону України «Про дошкільну освіту»
Батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад.
Відповідно до ст.ст. 2, 4, 6 Закону України «Про дошкільну освіту» - «основними завданнями законодавства України про дошкільну освіту є забезпечення права дитини на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти, дошкільна освіта є обов’язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні, принципами дошкільної освіти є доступність для кожного громадянина освітніх послуг, що надаються системою дошкільної освіти».
Згідно ст. 19 Закону України «Про охорону материнства» від 26.04.2001 року «кожна дитина має право на освіту, держава гарантує доступність та безоплатність дошкільної освіти».
Зазначені вище положення чинного законодавства України тісно переплітаються із положеннями ст. 28 Конвенції про права дитини, яка ратифікована Постановою ВРУ N 789-XII від 27.02.1991 року згідно якої «Держави учасниці визнають право дитини на освіту, і з метою поступового досягнення здійснення цього права на підставі рівних можливостей вони, зокрема вводять безплатну й обовязкову початкову освіту; початкова освіта має бути обовязковою».
Згідно«Положення про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою КМУ №305 від 12.03.2003 р., п. 6 якого, встановлює порядок прийому дітей до дошкільного навчального закладу: «Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження».
Також, згідно листа МОН від 25.05.2011 р. №1/9-389 «Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно  наказу Міністерства  охорони здоров'я України  № 434 від 29.11.2002  та затвердженого цим наказом   примірного «Положення  про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу». Враховуючи вище зазначене, відмова керівника  дошкільного навчального закладу  у прийнятті дитини до закладу без  відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України.  За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник  закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу.»

Я та мій чоловік відмовились від уведення моєму синові профілактичних щеплень і туберкульозних проб, флюорографії та інших процедур, пов’язаних із введенням в організм сторонніх речовин та іонізуючого опромінення.
Офіційна медицина не дає ніяких гарантій про відсутність після щеплення можливих ускладнень і не несе відповідальності у випадку нанесення здоров’ю дитини шкоди. Я не хочу і не зобов’язана рискувати здоров’ям нашої дитини, навіть якщо цей риск мінімальний.
Відмовились від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р. Пірке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках - декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, рака, Синдрому Раптової Дитячої Смертності.
Відмовились від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
Ми ознайомлені зі змістом Закону України " Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем доведенi до відома можливі наслідки відсутності щеплень, а також можливі несприятливі події після імунізації:
І. Реакції
1 Підвищення температури до 39° С1
 2 Підвищення температури більше 39° С (сильна загальна реакція організму)
3 Біль, набряк м’яких тканин більше 50 мм, гіперемія у місці введення більше 80 мм, інфільтрат більше 20 мм (сильна місцева)
4 Лімфоаденопатія
5 Головний біль
6 Дратівливість, порушення сну
7 Висипання неалергічного генезу
8 Нудота, біль у животі, диспепсія, діарея
9 Катаральні явища
10 Міальгія, артралгія
11 Транзиторна тромбоцитопенія
 ІІ. Ускладнення
12 Післяін’єкційний абсцес
13 Анафілактичний шок та анафілактоїдні реакції
14 Алергічні реакції (набряк Квінке, висипка за типом кропивниці, синдром Стівенса-Джонсона, Лайєла)
15 Фебрильні судоми
16 Афебрильні судоми
17 Підшкірний холодний абсцес
18 Поверхнева виразка > 10 мм.
19 Регіональний(і) лімфаденіт(и)
20 Келоїдний рубець
21 Генералізована БЦЖ-інфекція, остеомієліт, остеїт.

Дана відмова є обдумане і виважене рішення, прийняте  на основі детального і всебічного вивчення питань, пов’язаних із вакцинацією і медичним втручанням.
Наша відмова від щеплень повністю відповідає нормам діючого законодавства, в тому числі:
ст.12, закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (Особам,  які  не досягли п'ятнадцятирічного віку чи визнані у встановленому законом  порядку недієздатними, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків  або  інших  законних  представників.);
ст. 10.3 наказу Міністерства охорони  здоров'я України від 16.09.2011  N 595 (перед  щепленням або туберкулінодіагностикою потрібно отримати Інформовану  згоду одним із батьків або іншим законним представником дитини на проведення  щеплення або туберкулінодіагностики) .
ч.І., п. 11 частини 1 Європейської Соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, що дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров'я);
ст. 43 "Основ законодавства України про охорону здоров'я" (про згоду на медичне втручання);
ст.2, п.1. Конвенції про права дитини (Держави учасники... забезпечують усі... права... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я... дитини)
ч. І., ст.2, п.2 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї.),
ч. І., ст.18, п.3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.)
ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на волю переконань).

Всі документи, які необхідні для прийому моєї дитини до Вашого дитячого навчального закладу, додаю до даної заяви.
 В зв’язку з достатньою обґрунтованістю моїх вимог, прошу негайного та об’єктивного розгляду заяви від встановленого ст. 18,19,20 Закону України «Про звернення громадян» терміну (3 дні), у зв’язку з необхідністю виходу на роботу.
У разі Вашої відмови, прошу обґрунтувати її на основі Конституції та Законів України, привести докази медичних показників, за якими моя здорова дитина, про що свідчать медичні довідки, які додаються до даної заяви, не може знаходитися в суспільстві. Обґрунтовану письмову відповідь на моє звернення, відповідно до закону України «Про звернення громадян», прошу надіслати на адресу:


Додатки:
1.   Копія медичної довідки про стан здоров’я дитини (ф. 112/о).
2.   Копія довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
3.   Копія свідоцтва про народження дитини.


Дата                                   підпис                                                              П.І.П.
Записан
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Вт, 15 Мая 2012, 10:21 »

Отнесла заявление, пойду за ответом 17.05 12.
Зав. сказала, что будет советоваться в отделе образования, но скорее всего не разрешат, потому, что разрешения  на посещения ДНЗ  з 1.06.12 ЛКК не дала.
Жду ответ В замешательстве
« Последнее редактирование: Вт, 15 Мая 2012, 10:22 от Aliha » Записан
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« Ответ #6 : Вт, 15 Мая 2012, 10:46 »

Почитайте мои заявления, может у кого-то возникнуть замечания, предложения. Жду ваших отзывов.
Записан
slava_h
Постоялец
***

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 106


Я и мой сын Дамир


Просмотр профиля
« Ответ #7 : Ср, 16 Мая 2012, 21:34 »

Будем бороться , Алина!

Нам в больнице не дали такого жёсткого отказа. Нормально оформили форму112/о и вывод ВКК написав одно и тоже : " за соматичним станом здоров"я відвідувати дитячий заклад протипоказів немає." Рекомендовано проведення профілактичних щеплень за віком.

Зато зав. дет.садом опираясь на статью 12 закона "про защиту населения от инфекционных болезней" и потом по статье 15 про порядок принятия ребёнка в сад обратила наше внимание на то, что дети, которые не получили прививок не могут быть приняты в дет.сад. Но больше всего она обратила внимание на следующее: відповідно до статті 41 цього Закону особи, винні в порушені законодавства про захист населення від інфекційних хвороб, несуть відповідальність згідно із законами України.
то есть ясно дала понять что, ей не хочется нарушать именно этот закон чтоб потом не нести за это ответственность. т.к. её элементарно могут притянуть к ответственности за её такое опрометчивое решение (принятие ребёнка без прививок в садик).

Теперь прошу обратить внимание людей кто будет читать эту ветку. так как далее изложу свои соображения относительно последующих действий. Думаю стоит коллективно помыслить!

Думается сделать так:
+во первых: зав.садиком боится по понятной причине, значит нужно каким-то образом защитить её перед её же начальством. Для этого думаю нужно направить хитрое письмо в департамент образования и гуманитарной политики черкасского гор.совета (могу неправильно назвать организацию) имеется ввиду заведение, что располагается на территории дет.сада напротив здания СБУ.

  Часть этого хитрого заявления должна содержать своего рода обвинения в том, что зав. дет.садом препятствует поступлению ребёнка в сад нарушая его конституционные права. Следом за этим написать понимание. что она. зав.дет садом, опасается наказания за свои действия согласно статья 41 закона "про защиту населения от инфекц-х болезней" И вот тут уже попросить этот самый департамент, чтоб те донесли до зав. дет.садом что  согласно действующему законодательству она (зав.дет садом) не нарушая законы может принять моего ребёнка в этот дет.сад. Более того, если она как раз откажется его принять, опираясь на статью 12 и 15 закона "про защиту населения от инфекц-х болезней", она нарушит целую цепочку законов и будет препятствовать соблюдению конституционных прав гражданина Украины,а именно (и расписать что зав. дет садом нарушит если продолжит препятствовать принятию ребёнка в дет.сад.) А так же, в случае подачи искового заявление в прокуратуру города данное заявление может служить обстоятельством, которое отягощает Вашу вину, поскольку является предупреждением о факте нарушения законодательства Украины.

+ во вторых: написать заявление на имя зав.дет садом о том что она не нарушает законов и конституции если примет моего ребёнка в своё учреждение. Так же стоит напомнить что ребёнок осмотрен врачами соответствующей квалификации и имеет все необходимые медицинские выводы вплоть до ВКК о том, что противопоказаний для посещения дет.сада у ребёнка нету! И, более того, если она как раз откажется его принять, опираясь на статью 12 и 15 закона "про защиту населения от инфекц-х болезней", она нарушит целую цепочку законов и будет препятствовать соблюдению конституционных прав гражданина Украины,а именно (и расписать что зав. дет садом нарушит если продолжит препятствовать принятию ребёнка в дет.сад.) А так же, в случае подачи искового заявление в прокуратуру города данное заявление может служить обстоятельством, которое отягощает её вину, поскольку является предупреждением о факте нарушения законодательства Украины.

Сюда же следует добавить отягчающее обстоятельство: Кроме того, невозможность устроить ребёнка в детский сад по Вашей вине/по вине Вашего учреждения, может привести к потере работы и соответствующему финансовому ущербу.

Таким образом благодаря этим бумагам департамент будет поставлен в узкие рамки обоснования почему нам нельзя пойти в дет сад (т.е. почему зав. дет садом нам отказывает?) с одной стороны, и сама зав. дет садом тоже получается озадачена тем, что согласно верховенства права она не имеет права нам отказать. и в тоже время её опасения о неправомерности ей дёйствий беспочвенны согласно того же верховенства права. Следовательно она нас либо принимает, либо может нарваться на нарушения цепочки законов которые выше по верховенству права.

+ в-третьих: мед.персонал в садике просит чтоб в формулировке было указано (дословно) "Дитині дозволено відвідувати дитячий заклад"т.е. чтоб поликлиника взяла на себя ответственность за то. что непривитый ребёнок идёт в дет.сад. А поскольку нам такую формулировку не написали. можно и контрольный выстрел сделать через заявление на глав-врача больницы:

З А Я В Л Е Н И Е

Просим Вас обеспечить оформление медицинской карты для нашего сына _________ с безусловным правом посещения ею государственного дошкольного учреждения без требований о проведении профпрививок, проб Манту и иных процедур, связанных с введением в организм посторонних веществ или ионизирующих излучений.

Наш отказ от проведения профилактических прививок до совершеннолетия сына есть обдуманное и взвешенное решение, принятое на основании детального и всестороннего изучения вопросов, связанных с вакцинацией, а также полностью соответствует нормам действующего законодательства, в том числе:

Закон Украины «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

Ст. 12 Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків.

Закон Украины «Основи законодавства України про охорону здоров'я»:

Ст. 42 Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта

Ст. 43 Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників.

Медицинских противопоказаний к посещению детского сада у нашего сына нет. Ребенок здоров, осмотрен специалистами Вашего лечебного заведения, о чем имеются записи в амбулаторной карте. Все необходимые анализы для оформления медкарты формы 112/о нами также были сданы.

В случае отказа просим Вас оформить больничный лист по уходу за ребенком с ____ на срок до выдачи оформленной должным образом медицинской карты, а также изложить обоснование отказа в письменном виде, основываясь на верховенстве права:

Положения статьи 8 Конституции Украины:

«Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.»

Положения статьи 68 Конституции Украины:

Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності...

Положения статьи 53 Конституции Украины:

«Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої... освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної... освіти, різних форм навчання...»

Решении Конституционного Суда Украины «Про офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 Конституції України» (м. Київ, Справа N 1-4/2004, 4 березня 2004 року, N5-рп/2004):

1) доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;

2) Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене.

Обращаем Ваше внимание на то, что Ваш отказ предоставить необходимым образом оформленную справку для посещения детского сада нарушает конституционное право ребенка на образование. Эта конституционная норма имеет силу, высшую по сравнению с Законом Украины «Про захист населення від інфекційних хвороб». Кроме того, невозможность устроить ребёнка в детский сад по вине Вашего учреждения, может привести к потере мною работы и соответствующему финансовому ущербу.

О возможных последствиях отсутствия прививок и о возможных поствакцинальных осложнениях, вплоть до инвалидности, мы ознакомлены (Додаток 1 до «Інструкції з планування епіднагляду за побічною дією імунобіологічних препаратів, виявлення та реєстрації поствакцинальних реакцій, ускладнень» з Наказу МОЗ України №48 від 03.02.2006).

Сообщаем Вам также, что вакцинно-профилактическая деятельность Вашего медицинского учреждения противоречит законодательству Украины, поскольку в ее результате может быть нанесен вред здоровью пациентов из-за поствакцинальных осложнений, что запрещено статьей 42 Закона Украины «Основи законодавства України про охорону здоров'я». В случае открытия уголовного дела по факту нанесения указанного вреда кому-либо из пациентов, это заявление может служить обстоятельством, которое отягощает Вашу вину, поскольку является предупреждением о факте нарушения законодательства Украины.

Напоминаем, что информация о факте этого заявления касается состояния здоровья гражданина, а потому является врачебной тайной и не подлежит разглашению, в соответствии с законодательством Украины.

Теперь под итожим: необходима помощь всех кто копается в этой теме чтоб грамотно скомпоновать все виды заявлений, про которые я тут упоминал (бумагу на департамент. бумагу на зав.дет сада.)
Мне думается что все, кто борятся за свои права топтали одну и ту же дорожку в большинстве случаев. Возможно по этому и не могли достигнуть желаемого результата!
   Давайте посмотрим под другим углом на эту ситуацию: каждый кто сидит в кресле\стуле трусится за свою шкуру и работу. Первая кто трусится - педиатр. потом зав отделения. потом зав поликлиники. Наряду с ними трусится зав. дет садом. каждому этому звену приходится вдалбливать что они законов не нарушают (верховенство права) что есть очень сложным моментом, т.к. все там перепуганы наказанием сверху. Значит нужно это "верхнее" звено загнать в ситуация "да" "да" когда на основе действующих законов они не могут сказать "НЕТ" и вынуждены согласиться что если откажут, тогда будут нарушителями закона.

Возможно я где-то неясно выразился, но поправляйте, спрашивайте, будем бороться. Времени осталось не так много. Дети слишком быстро растут!
Записан

Хитрость родителя в том, чтобы найти пути, как заставить ребёнка захотеть учиться, а не заставить его (Р.Киосаки)
slava_h
Постоялец
***

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 106


Я и мой сын Дамир


Просмотр профиля
« Ответ #8 : Ср, 16 Мая 2012, 22:18 »

а вот ещё мысль. зачастую даже мы, родители, которые борятся за свои права и за права наших детей сами не представляем всю иерархию. Думаю что и зав.детсадом сама это с трудом укладывает в своей законсервированной голове. Если есть у кого-то полное виденье картины иерархии всей этой структуры то может изобразите в виде простейшей схемы? Например идём снизу: медперсонал в дет.саде - затем зав.детсадом - специалист департамента образования и гумаитарной политики гор.совета и т.д (примерно так).... может быть если показать эту схему каждому звену (вплоть до того что прикреплять к каждому заявлению. которое будет кому-то отдаваться) и если возле каждого звена прописать законы кто какие издал и где какое верховенство играет роль. Возможно тогда твердолобые зав.дет.садом, мед персонал в садах и другие упёртые люди начнут понимать что они не нарушают законов и родители рассуждают и опираются исключительно на законодательство и верховенство права! Как вам такая мысль?
Записан

Хитрость родителя в том, чтобы найти пути, как заставить ребёнка захотеть учиться, а не заставить его (Р.Киосаки)
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« Ответ #9 : Ср, 16 Мая 2012, 22:29 »

Мысль хорошая, но затратна и по времени и по здоровью. Проще: незнання закону не звильняе вид видповидальности. Хотя, не всем звеньям этой цепочки, а тем у кого есть полномочия давать вказивкы может и надо объяснять.
Записан
slava_h
Постоялец
***

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 106


Я и мой сын Дамир


Просмотр профиля
« Ответ #10 : Ср, 16 Мая 2012, 22:34 »

ну это я подумал тогда, когда сам понял что недопонимаю всей этой структурности и подчинённости. Подумал может кому-то тоже будет это интересно раскопать и узнать.
Записан

Хитрость родителя в том, чтобы найти пути, как заставить ребёнка захотеть учиться, а не заставить его (Р.Киосаки)
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« Ответ #11 : Ср, 16 Мая 2012, 23:02 »

slava_h"Значит нужно это "верхнее" звено загнать в ситуация "да" "да" когда на основе действующих законов они не могут сказать "НЕТ" и вынуждены согласиться что если откажут, тогда будут нарушителями закона."

ст.12, ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб" (Особам,  які  не досягли п'ятнадцятирічного віку чи визнані у встановленому законом  порядку недієздатними, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків  або  інших  законних  представників.);
Ст. 15. ...Працівники дитячих закладів зобов'язані:
     вести постійне спостереження за станом здоров'я  дітей,  а  в
разі  виявлення  хворого на інфекційну хворобу - вжити заходів для
його ізоляції від здорових дітей та  негайно  повідомити  про  цей
випадок відповідний заклад охорони здоров'я;
     систематично проводити   гігієнічне   навчання  та  виховання
дітей.

таким образом ни родители ни зав. ДС, ссилаясь на ст. 41, не нарушают закон "Про зах. нас. від інф. хвороб ", потому что это же закон дает право родителям не прививать ребенка.
+ донести пояснения Листа МОНмолодьспорт №1/9-389 від 25.05.11 року



« Последнее редактирование: Ср, 16 Мая 2012, 23:10 от Aliha » Записан
slava_h
Постоялец
***

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 106


Я и мой сын Дамир


Просмотр профиля
« Ответ #12 : Чт, 17 Мая 2012, 08:14 »

+ донести пояснения Листа МОНмолодьспорт №1/9-389 від 25.05.11 року

а что за лист такой? это что-то я вчера не припоминаю чтоб мы обсуждали? Улыбка
Записан

Хитрость родителя в том, чтобы найти пути, как заставить ребёнка захотеть учиться, а не заставить его (Р.Киосаки)
Aliha
Новичок
*

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 42

Мы создаем свою реальность


Просмотр профиля
« Ответ #13 : Чт, 17 Мая 2012, 08:21 »

Лист МОНмолодьспорт №1/9-389 від 25.05.11 року
Дает пояснения об соблюдении порядка принятия детей в ДС
Записан
Ирина Черкассы
Создание ВОО
****

Черкассы

Рейтинг: 21
Сообщений: 251


Просмотр профиля
« Ответ #14 : Чт, 17 Мая 2012, 08:44 »

1. Заявление зав. садом
2. Заявление департамент образования + глав. врачу
3. Областное управление образования + областное управление здравоохранения
4. Губернатор + прокуратура + можно МОН и МОЗ
5. Суд (административный)
6. Можно подключить телевидение
Записан
Страниц: [1] 2 3 ... 21
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!