Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пн, 28 Сен 2020, 21:39 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 19 20 [21]
  Печать  
Автор Тема: Включим зеленый свет для непривитых в Черкассах  (Прочитано 205290 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
treasury
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 20


Просмотр профиля
« Ответ #300 : Пт, 09 Авг 2013, 16:21 »

в понедельник выложу копию своей справки и если есть такая возможность, помогите составить правильно заявление на департамент образования. Также в понедельник выложу копию заявления на зав садиком.
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 142
Сообщений: 1929


Просмотр профиля
« Ответ #301 : Пт, 09 Авг 2013, 16:30 »

Я не могу понять в моей ситуации должна быть ЛКК или необязательно? Зав. педиатрического отделения может сама сделать вывод что ребенок может посещать детский сад?
Вот, как вам сказать... Улыбка

Согласно приказу №434, ваш вопрос решается ЛКК. Что значит эта загадочная фраза - не знает достоверно никто:
1. ЛКК такими вещами не занимается в принципе. Не только вашим конкретным, а вообще.
2. Слово «решает» не определяет то, нужно ли потом её решение врачу, который оформляет вам док-ты - об этом в приказе нет (хотя в другом аналогичном этот момент прописан).
3. Непонятно, имеет ли её решение письменную форму, чтобы его «требовать».
4. Непонятно, «выдают» ли решение родителям или же это внутренее дело врачей.

Единственное что, список док-тов от таких требований не меняется. Так что даже если представить эту фантастику былью, то в садик по-прежнему нужны справки от врача, а не решение ЛКК. Поэтому всё это - увиливание чистой воды. Хорошо, что МОН на нашей стороне.

P.S. У меня тоже ЛКК требовали. Хотя в прошлый раз - нет. Опять зашел в гороно: там сказали, что фразы будет достаточно. Фразу мне вписали, после 20-го зайду туда же, пусть посмотрят. Потом - в садик. Посмотрим, докатилось ли до нас такое же Улыбка
« Последнее редактирование: Пт, 09 Авг 2013, 18:05 от Mike » Записан
Кузькина мать
Пользователь
**

Одесская обл.

Рейтинг: 9
Сообщений: 98



Просмотр профиля
« Ответ #302 : Пт, 09 Авг 2013, 21:34 »

А мне ещё недавно такой номер дали - 0800 507 309, http://ukc.gov.ua/ru/ . Может там ещё что-то расскажут. Мои знакомые туда звонили жаловались и на собес, и на врачей и т.д. Вроде помогали.
Записан
infigirl
Постоялец
***

Рейтинг: 2
Сообщений: 130


Просмотр профиля
« Ответ #303 : Вс, 18 Авг 2013, 21:20 »

А мне ещё недавно такой номер дали - 0800 507 309, http://ukc.gov.ua/ru/ . Может там ещё что-то расскажут. Мои знакомые туда звонили жаловались и на собес, и на врачей и т.д. Вроде помогали.
До одного места. Звонила я туда, прислали отписку.
Записан
Семён
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 34


Просмотр профиля
« Ответ #304 : Пт, 23 Авг 2013, 13:23 »

В Черкассах есть приказ отдельный от 09.12.2010 № 315/781/92 «Про запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах»  который по тексту запрещает посещение детских учреждений, хотя Закон в ст. 15 не разрешает. Нужно собрать всех несогласных с приказом и требовать его отмены или введение отдельных групп в садах и школах (хотя бы по 1 группе и классу в определенной департаментом образования и гуманитарной политики школе и садике) мне вот пришло письмо от департамента охраны здоровья не эл.почту
     
...Ваше звернення до секретаря Черкаської міської ради Білоусова В.Ф., надіслане електронною поштою 14.08.2013 щодо надання копії наказу  департаменту охорони здоров’я та соціальної політики, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, ДЗ «Черкаська санітарно-епідеміологічна станція» МОЗ України від 09.12.2010 № 315/781/92 «Про запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах», розглянуто за дорученням департаментом охорони здоров’я та медичних послуг.
     Повідомляємо, що спільний наказ департаменту охорони здоров’я та соціальної політики, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, ДЗ «Черкаська санітарно-епідеміологічна станція» МОЗ України від 09.12.2010 № 315/781/92 «Про запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах» носить рекомендаційний характер. У своїй діяльності педіатрична служба міста керується чинним законодавством України, зокрема наказом МОЗ України від 16.09.2011 № 595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості обігу медичних імунологічних препаратів», який є у вільному доступі на сайті МОЗ України. 

 

Директор департаменту                                                                               О.М. Стадник









т.е. оказывается приказ носит рекомендацыоный характер и видимо невполне соответствующая информация доведена до заведующих ДНЗ.
При этом в школу принимают без проблем.
Никаких разрешительных документов департамент охраны здоровья не даст:
еще один ответ:
     Ваше звернення до секретаря Черкаської міської ради Білоусова В.Ф., надіслане електронною поштою, розглянуто за дорученням департаментом охорони здоров’я та медичних послуг.
     Повідомляємо, що питання зарахування дитини у садочок відноситься до повноважень адміністрації дошкільного закладу.
      Згідно із ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. Відповідно до ст. 15 зазначеного Закону України довідка закладу охорони здоров’я видається на підставі даних медичного огляду дитини та відсутності медичних протипоказів для її перебування у дитячому закладі. Тому лікарями лікарсько-консультативних комісій дитячих поліклінік міста фіксується стан здоров’я дитини  і не приймаються дозвільні рішення, які суперечать чинному законодавству. Відповідна довідка Вам буде надана на засіданні ЛКК дитячої поліклініки № 2.
      Принагідно інформуємо, що відповідно до ст. ст. 23, 68 Конституції України «кожна людина …має обов’язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості» та «кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та Законів України». Окрім Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», який було згадано вище, працівники охорони здоров’я у роботі керуються і іншими законами України, а саме:
      -Законом України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я», у ст. 10 якого «Обов’язки громадян у галузі охорони здоров’я» наголошено про необхідність «у передбачених законодавством випадках  проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення»;
     -Законом України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя», ст. 5 якого «Обов’язки громадян» зобов’язує «проходити обов’язкові медичні огляди та робити щеплення у передбачених законодавством випадках», а у ст. 27 «Профілактичні щеплення» наголошується, що «профілактичні  щеплення з метою запобігання захворюванням на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні є обов’язковими»;
     -Законом України «Про затвердження Загальнодержавної Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки».
 

Директор департаменту                                                                                            О.М. Стадник

Записан
Семён
Новичок
*

Рейтинг: 1
Сообщений: 34


Просмотр профиля
« Ответ #305 : Пн, 16 Июн 2014, 14:49 »

Шановна громадо
В кого наразі проблеми з садочками ще присутні??
Які дії приймаєте?
Записан
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 142
Сообщений: 1929


Просмотр профиля
« Ответ #306 : Пн, 16 Июн 2014, 14:56 »

Сейчас принимают вот тут.
Записан
Страниц: 1 ... 19 20 [21]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!